SimpleSAMLphp 1.15 - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: {preprodwarning:warning:warning_header}
pl: Uwaga, korzystasz z wersji testowej systemu

en: {preprodwarning:warning:warning}
pl: Korzystasz w tej chwili z wersji testowej systemu. To ustawienie uwierzytelniania jest tylko dla testów. Jeśli ktoś wysłał Ci link kierujący tutaj, a ty nie jesteś <i>testerem</i> to prawdopodobnie otrzymałeś błędny link i <b>nie powinieneś być tutaj</b>.

en: {preprodwarning:warning:yes}
pl: Tak, wiem, że korzystam z wersji testowej.

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
pl: Korzystasz w tej chwili z wersji testowej systemu. To ustawienie uwierzytelniania jest tylko dla testów. Jeśli ktoś wysłał Ci link kierujący tutaj, a ty nie jesteś <i>testerem</i> to prawdopodobnie otrzymałeś błędny link i <b>nie powinieneś być tutaj</b>.

en: Warning about accessing a pre-production system
pl: Uwaga, korzystasz z wersji testowej systemu

en: Yes, I know I am accessing a pre-production system
pl: Tak, wiem, że korzystam z wersji testowej.
