SimpleSAMLphp 1.15 - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: {preprodwarning:warning:warning_header}
ro: Atenționare privind accesarea unui sistem pre-producție

en: {preprodwarning:warning:warning}
ro: În acest moment accesați un sistem pre-producție. Acest sistem de autentificare este realizat doar pentru testare și verificare. Dacă ați primit de la cineva acest link și nu sunteți <i>tester</i>, atunci probabil ați primit un link greșit și <b>nu</b> ar fi trebuit să ajungeți aici.

en: {preprodwarning:warning:yes}
ro: Da, înțeleg că accesez un sistem pre-producție

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
ro: În acest moment accesați un sistem pre-producție. Acest sistem de autentificare este realizat doar pentru testare și verificare. Dacă ați primit de la cineva acest link și nu sunteți <i>tester</i>, atunci probabil ați primit un link greșit și <b>nu</b> ar fi trebuit să ajungeți aici.

en: Warning about accessing a pre-production system
ro: Atenționare privind accesarea unui sistem pre-producție

en: Yes, I know I am accessing a pre-production system
ro: Da, înțeleg că accesez un sistem pre-producție
