SimpleSAMLphp 1.15 - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: {preprodwarning:warning:warning_header}
sl: Opozorilo o dostopu do predprodukcijskega sistema

en: {preprodwarning:warning:warning}
sl: Dostopate do predprodukcijskega sistema, ki je namenjen izključno preizkušanju. V primeru da ste pristali na tej strani med postopkom prijave v produkcijsko storitev, je storitev verjetno napačno nastavljena.

en: {preprodwarning:warning:yes}
sl: Da, zavedam se, da dostopam do predprodukcijskega okolja

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
sl: Dostopate do predprodukcijskega sistema, ki je namenjen izključno preizkušanju. V primeru da ste pristali na tej strani med postopkom prijave v produkcijsko storitev, je storitev verjetno napačno nastavljena.

en: Warning about accessing a pre-production system
sl: Opozorilo o dostopu do predprodukcijskega sistema

en: Yes, I know I am accessing a pre-production system
sl: Da, zavedam se, da dostopam do predprodukcijskega okolja
