SimpleSAMLphp 1.15 - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: {preprodwarning:warning:warning_header}
sr: Upozorenje o pristupanju pred-produkcionom sistemu

en: {preprodwarning:warning:warning}
sr: Pristupate sistemu koji se nalazi u pred-produkcionoj fazi. Ova autentifikaciona podešavanja služe za testiranje i proveru ispravnosti rada pred-produkcionog sistema. Ako vam je neko poslao adresu koja pokazuje na ovu stranicu, a vi niste <i>osoba zadužena za testiranje</i>, verovatno ste <b>na ovu stranicu došli greškom</b>.

en: {preprodwarning:warning:yes}
sr: Da, znam da pristupam sistemu koji je u pred-produkcionoj fazi

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
sr: Pristupate sistemu koji se nalazi u pred-produkcionoj fazi. Ova autentifikaciona podešavanja služe za testiranje i proveru ispravnosti rada pred-produkcionog sistema. Ako vam je neko poslao adresu koja pokazuje na ovu stranicu, a vi niste <i>osoba zadužena za testiranje</i>, verovatno ste <b>na ovu stranicu došli greškom</b>.

en: Warning about accessing a pre-production system
sr: Upozorenje o pristupanju pred-produkcionom sistemu

en: Yes, I know I am accessing a pre-production system
sr: Da, znam da pristupam sistemu koji je u pred-produkcionoj fazi
