SimpleSAMLphp 1.15 - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: {preprodwarning:warning:warning_header}
sv: Varning om åtkomst till testsystem

en: {preprodwarning:warning:warning}
sv: Du har kommit till en tjänst som ännu inte är i drift. Denna autentisieringskonfiguration är för testning och tidig produktionskontroll. Om någon har skickat dig en länk hit och du inte är en <i>en testare</i> har du troligtvis fått fel länk.

en: {preprodwarning:warning:yes}
sv: Ja, jag vet att jag försöker använda ett testsystem

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
sv: Du har kommit till en tjänst som ännu inte är i drift. Denna autentisieringskonfiguration är för testning och tidig produktionskontroll. Om någon har skickat dig en länk hit och du inte är en <i>en testare</i> har du troligtvis fått fel länk.

en: Warning about accessing a pre-production system
sv: Varning om åtkomst till testsystem

en: Yes, I know I am accessing a pre-production system
sv: Ja, jag vet att jag försöker använda ett testsystem
