skanlite - en to az translation catalogue (40 entries)

en: Zoom In
az: Böyütmək

en: Zoom Out
az: Kiçiltmək

en: Zoom to Actual size
az: Faktiki ölçüyə böyütmək

en: Zoom to Fit
az: Sığışdırmaq üçün böyütmək

en: Scanning application by KDE based on libksane.
az: Libksane əsaslı KDE tərəfindən hazırlanmış skan tətbiqi.

en: developer
az: tərtibatçı

en: contributor
az: Bu işə töhvə verənlər

en: Importing libksane to extragear
az: libksane-nin extragear-ə daxil edilməsi

en: Writing the user manual
az: İstifadəçi təlimatını yazan

en: Help with translations
az: Tərcümə ilə kömək edənlər

en: Sane scanner device name. Use 'test' for test device.
az: Skaner cihazının normal adı. "Test" əmri ilə cihazı sınaqdan keçirin.

en: device
az: cihaz

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SaveLocation)
en: Save Location
az: Saxlama yeri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save Location:
az: Saxlama yeri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namePrefixLabel)
en: Name & Format:
az: Ad və format

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numStartFromLabel)
en: Start numbering from:
az: Sayı buradan başlamaq:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, u_resultLabel)
en: Example:
az: Nümunə:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkanliteSettings)
en: Settings
az: Ayarlar

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Image saving
az: Təsvir saxlanılır

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Preview before saving:
az: Saxlamadan öncə baxış:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Save mode:
az: Saxlama rejimi:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for every image
az: Hər şəkil üçün saxlama dialoqu açılsın

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for the first image only
az: Yalnız birinci təsvir üçün saxlama dialoqu açılsın

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Name && Format:
az: Ad və format:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, imgPrefix)
en: Image
az: Şəkil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Specify save quality:
az: Saxlama keyfiyyətini təyin etmək:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGB)
en: General
az: Əsas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, setPreviewDPI)
en: Set preview resolution (DPI)
az: Önbaxış görüntü imkanlarını təyin etmək (DPİ)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, u_disableSelections)
en: Disable automatic selections
az: Avtomatik seçimi söndürmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, revertOptions)
en: Revert scanner options to default values
az: Skaner ayarlarını standart göstəricilərinə qaytarmaq

en: Configure...
az: Tənzimləyin...

en: Reselect scanner device
az: Skaner cihazını yenidən seçin

en: Saving: %v kB
az: Saxlanılır: %v kB

en: Skanlite Settings
az: Skanlite ayarları

en: Opening the selected scanner failed.
az: Seçilmiş skaner açıla bilmədi

[ctx: prefix for auto naming]
en: Image-
az: Şəkil-

en: The image will be saved in the PNG format, as the selected image type does not support saving 16 bit color images.
az: Şəkil PNG formatında saxlanılacaq, belə ki, seçilmiş şəkil növü şəkilləri 16-bitlik rənglərdə saxlamağı dəstəkləmir.

en: New Image File Name
az: Yeni şəkil faylının adı

en: Failed to save image
az: Şəkil saxlanıla bilmədi

en: Failed to upload image
az: Şəkil yüklənı bilmıdi
