skanlite - en to ca@valencia translation catalogue (40 entries)

en: Zoom In
ca@valencia: Amplia

en: Zoom Out
ca@valencia: Reduïx

en: Zoom to Actual size
ca@valencia: Zoom a la mida real

en: Zoom to Fit
ca@valencia: Zoom fins que ajuste

en: Scanning application by KDE based on libksane.
ca@valencia: Aplicació d'escanejat, creada per la comunitat KDE, basada en la «libksane».

en: developer
ca@valencia: Desenvolupador

en: contributor
ca@valencia: Col·laborador

en: Importing libksane to extragear
ca@valencia: Importeu la libksane a «extragear»

en: Writing the user manual
ca@valencia: Escriptura del manual de l'usuari

en: Help with translations
ca@valencia: Ajuda amb les traduccions

en: Sane scanner device name. Use 'test' for test device.
ca@valencia: Nom del dispositiu d'escaneig «sane». Utilitzeu «test» per a un dispositiu de prova.

en: device
ca@valencia: dispositiu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SaveLocation)
en: Save Location
ca@valencia: Ubicació de guardada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save Location:
ca@valencia: Ubicació de guardada:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namePrefixLabel)
en: Name & Format:
ca@valencia: Nom i format:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numStartFromLabel)
en: Start numbering from:
ca@valencia: Comença la numeració des de:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, u_resultLabel)
en: Example:
ca@valencia: Exemple:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, u_resultValue)
en: /home/joe/example.png
ca@valencia: /home/jordi/exemple.png

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkanliteSettings)
en: Settings
ca@valencia: Configuració

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Image saving
ca@valencia: En guardar la imatge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Preview before saving:
ca@valencia: Vista prèvia abans de guardar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Save mode:
ca@valencia: Mode del guardada:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for every image
ca@valencia: Obri el diàleg de guardada per a cada imatge

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for the first image only
ca@valencia: Obri el diàleg de guardada només per a la primera imatge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Name && Format:
ca@valencia: Nom i format:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, imgPrefix)
en: Image
ca@valencia: Imatge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Specify save quality:
ca@valencia: Indica la qualitat en guardar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, setPreviewDPI)
en: Set preview resolution (DPI)
ca@valencia: Establix la resolució de la vista prèvia (ppp)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, u_disableSelections)
en: Disable automatic selections
ca@valencia: Desactiva les seleccions automàtiques

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, revertOptions)
en: Revert scanner options to default values
ca@valencia: Restablix les opcions de l'escàner als valors predeterminats

en: Configure...
ca@valencia: Configura...

en: Reselect scanner device
ca@valencia: Torna a seleccionar el dispositiu d'escaneig

en: Saving: %v kB
ca@valencia: S'està guardant: %v kB

en: Skanlite Settings
ca@valencia: Configureu Skanlite

en: Opening the selected scanner failed.
ca@valencia: No s'ha pogut obrir l'escàner seleccionat.

[ctx: prefix for auto naming]
en: Image-
ca@valencia: Imatge-

en: The image will be saved in the PNG format, as the selected image type does not support saving 16 bit color images.
ca@valencia: La imatge es guardarà en el format PNG, atés que el tipus d'imatge seleccionat no permet guardar imatges amb color de 16 bits.

en: New Image File Name
ca@valencia: Nom nou del fitxer d'imatge

en: Failed to save image
ca@valencia: No s'ha pogut guardar la imatge

en: Failed to upload image
ca@valencia: No s'ha pogut pujar la imatge
