skanlite - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: Zoom In
cs: Přiblížit

en: Zoom Out
cs: Oddálit

en: Zoom to Actual size
cs: Skutečná velikost

en: Zoom to Fit
cs: Přizpůsobit velikost

en: Scanning application by KDE based on libksane.
cs: Skenovací aplikace od KDE, založená na knihovně libksane.

en: developer
cs: vývojář

en: contributor
cs: Přispěvatel

en: Importing libksane to extragear
cs: Importování libksane do extragear

en: Writing the user manual
cs: Napsání uživatelské příručky

en: Help with translations
cs: Pomoc s překlady

en: Sane scanner device name. Use 'test' for test device.
cs: Název zařízení skeneru Sane. Pro testovací zařízení použijte 'test'.

en: device
cs: zařízení

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SaveLocation)
en: Save Location
cs: Místo uložení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save Location:
cs: Místo uložení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namePrefixLabel)
en: Name & Format:
cs: Název & Formát:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numStartFromLabel)
en: Start numbering from:
cs: Začít číslování od:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, u_resultLabel)
en: Example:
cs: Příklad:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, u_resultValue)
en: /home/joe/example.png
cs: /home/joe/priklad.png

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkanliteSettings)
en: Settings
cs: Nastavení

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Image saving
cs: Ukládání obrázků

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Preview before saving:
cs: Náhled před uložením:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Save mode:
cs: Režim ukládání:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for every image
cs: Otevřít ukládací dialog pro každý obrázek

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for the first image only
cs: Otevřít ukládací dialog pouze pro první obrázek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Name && Format:
cs: Název && Formát:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, imgPrefix)
en: Image
cs: Obrázek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Specify save quality:
cs: Nastavit kvalitu:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGB)
en: General
cs: Obecné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, setPreviewDPI)
en: Set preview resolution (DPI)
cs: Nastavit rozlišení náhledu (DPI)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, u_disableSelections)
en: Disable automatic selections
cs: Zakázat automatické výběry

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, revertOptions)
en: Revert scanner options to default values
cs: Vrátit nastavení skeneru na původní hodnoty

en: Configure...
cs: Nastavit...

en: Reselect scanner device
cs: Znovu vyberte skenovací zařízení

en: Saving: %v kB
cs: Ukládám: %v kB

en: Skanlite Settings
cs: Nastavení Skanlite

en: Opening the selected scanner failed.
cs: Selhalo otevření zvoleného skeneru.

[ctx: prefix for auto naming]
en: Image-
cs: Obrázek-

en: The image will be saved in the PNG format, as the selected image type does not support saving 16 bit color images.
cs: Obrázek bude uložen pouze ve formátu PNG, protože vybraný typ obrázku nepodporuje ukládání 16 bitových barev.

en: New Image File Name
cs: Nový název souboru obrázku

en: Failed to save image
cs: Ukládání obrázku selhalo

en: Failed to upload image
cs: Odesílání obrázku selhalo
