skanlite - en to eu translation catalogue (42 entries)

en: Zoom In
eu: Handiagotu

en: Zoom Out
eu: Txikiagotu

en: Zoom to Actual size
eu: Zooma uneko tamainara

en: Zoom to Fit
eu: Zooma doitzeko

en: Scanning application by KDE based on libksane.
eu: Eskaneatzeko aplikazioa, KDEko libksane liburutegian oinarritua.

en: (C) 2008-2020 Kåre Särs
eu: (C) 2008-2016 Kåre Särs

en: developer
eu: Garatzailea

en: contributor
eu: Laguntzailea

en: Importing libksane to extragear
eu: libksane extragear-era inportatzea

en: Writing the user manual
eu: Eskuliburua idaztea

en: Help with translations
eu: Laguntza itzulpenekin

en: Sane scanner device name. Use 'test' for test device.
eu: Sane eskaner gailuaren izena. Erabili "proba" gailua probatzeko.

en: device
eu: gailua

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SaveLocation)
en: Save Location
eu: Gordetzeko kokalekua:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save Location:
eu: Gordetzeko kokalekua:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namePrefixLabel)
en: Name & Format:
eu: Izena eta formatua:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numStartFromLabel)
en: Start numbering from:
eu: Hasi zenbatzen hemendik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, u_resultLabel)
en: Example:
eu: Adibidea:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, u_resultValue)
en: /home/joe/example.png
eu: /home/mikel/adibidea.png

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkanliteSettings)
en: Settings
eu: Ezarpenak

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Image saving
eu: Irudia gordetzea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Preview before saving:
eu: Aurrebista gorde aurretik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Save mode:
eu: Gordetzeko modua:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for every image
eu: Ireki gordetzearen elkarrizketa-koadroa irudi bakoitzeko

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for the first image only
eu: Ireki gordetzearen elkarrizketa-koadroa aurreneko irudian soilik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Name && Format:
eu: Izena eta formatua:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, imgPrefix)
en: Image
eu: Irudia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Specify save quality:
eu: Zehaztu kalitatea gordetzeko:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGB)
en: General
eu: Orokorra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, setPreviewDPI)
en: Set preview resolution (DPI)
eu: Ezarri aurrebistaren bereizmena (DPI)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, u_disableSelections)
en: Disable automatic selections
eu: Ezgaitu hautatze automatikoak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, revertOptions)
en: Revert scanner options to default values
eu: Berrezarri eskaner aukerak balio lehenetsietara

en: Configure...
eu: Konfiguratu...

en: Reselect scanner device
eu: Eskaner gailua berriz hautatzea

en: Saving: %v kB
eu: Gordetzen: %v kB

en: Skanlite Settings
eu: Skanlite-ren ezarpenak

en: Opening the selected scanner failed.
eu: Huts egin du hautatutako eskanerra irekitzean

[ctx: prefix for auto naming]
en: Image-
eu: Irudia-

en: The image will be saved in the PNG format, as the selected image type does not support saving 16 bit color images.
eu: Irudia PNG formatuan gordeko da, hautatutako irudi-motak ez baitu onartzen 16 biteko koloreko irudiak gordetzen.

en: New Image File Name
eu: Irudi berriaren fitxategi izena

en: Failed to save image
eu: Huts egin du irudia gordetzean

en: Failed to upload image
eu: Huts egin du irudia igotzean
