skanlite - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Zoom In
gl: Achegar

en: Zoom Out
gl: Afastar

en: Zoom to Actual size
gl: Ampliar ao tamaño real

en: Zoom to Fit
gl: Ampliar ata axustar

en: Scanning application by KDE based on libksane.
gl: Aplicación de dixitalización de KDE baseada en libksane.

en: developer
gl: desenvolvedor

en: contributor
gl: colaborador

en: Importing libksane to extragear
gl: Importación de libksane para extragear

en: Writing the user manual
gl: Escribiu o manual do usuario

en: Help with translations
gl: Axuda coas traducións

en: Sane scanner device name. Use 'test' for test device.
gl: Nome do escáner de Sane. Use «test» para un dispositivo de proba.

en: device
gl: dispositivo

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SaveLocation)
en: Save Location
gl: Lugar no que gardar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save Location:
gl: Lugar no que gardar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namePrefixLabel)
en: Name & Format:
gl: Nome e formato:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numStartFromLabel)
en: Start numbering from:
gl: Iniciar a numeración no:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, u_resultLabel)
en: Example:
gl: Exemplo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, u_resultValue)
en: /home/joe/example.png
gl: /home/xiana/exemplo.png

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkanliteSettings)
en: Settings
gl: Configuración

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Image saving
gl: Gravación das imaxes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Preview before saving:
gl: Previsualizar a imaxe antes de a gardar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Save mode:
gl: Modo de garda:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for every image
gl: Abrir o diálogo para gardar tras cada dixitalización

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for the first image only
gl: Abrir o diálogo para gardar só para a primeira imaxe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Name && Format:
gl: Nome e formato:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, imgPrefix)
en: Image
gl: Imaxe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Specify save quality:
gl: Indique a calidade de garda:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGB)
en: General
gl: Xeral

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, setPreviewDPI)
en: Set preview resolution (DPI)
gl: Indique a resolución da vista previa (DPI)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, u_disableSelections)
en: Disable automatic selections
gl: Desactivar as seleccións automáticas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, revertOptions)
en: Revert scanner options to default values
gl: Restaurar as opcións do escáner aos valores predeterminados

en: Skanlite Settings
gl: Configuración de Skanlite

en: Opening the selected scanner failed.
gl: Fallou a abertura do escáner escollido.

[ctx: prefix for auto naming]
en: Image-
gl: Imaxe-

en: New Image File Name
gl: Nome do ficheiro de imaxe novo

en: Failed to save image
gl: Non se puido gardar a imaxe

en: Failed to upload image
gl: Non se puido enviar a imaxe.

[ctx: @title:window %1 = scanner maker, %2 = scanner model]
en: %1 %2 - Skanlite
gl: %1 %2 — Skanlite

[ctx: @title:window %1 = scanner device]
en: %1 - Skanlite
gl: %1 — Skanlite
