skanlite - en to ka translation catalogue (40 entries)

en: Zoom In
ka: გადიდება

en: Zoom Out
ka: გადიდება

en: Zoom to Actual size
ka: რეალური ზომამდე გადიდება

en: Zoom to Fit
ka: გადიდება მოსარგებად

en: Scanning application by KDE based on libksane.
ka: სკანერის აპლიკაცია KDE-სთვის, libksane-ზე დაწერილი.

en: developer
ka: პროგრამისტი

en: contributor
ka: მოხალისე

en: Importing libksane to extragear
ka: მიმდინარეობს libksane-ის შემოტანა extragear-ში

en: Writing the user manual
ka: მომხმარებლის სახელმძღვანელოს დაწერა

en: Help with translations
ka: თარგმანში დახმარება

en: Sane scanner device name. Use 'test' for test device.
ka: Sane-ის სკანერის მოწყობილობის სახელი. სატესტო მოწყობილობისთვის გამოიყენეთ 'test'.

en: device
ka: მოწყობილობა

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SaveLocation)
en: Save Location
ka: მდებარეობის შენახვა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save Location:
ka: შენახვის მდებარეობა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namePrefixLabel)
en: Name & Format:
ka: სახელი და ფორმატი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numStartFromLabel)
en: Start numbering from:
ka: თვლის საწყისი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, u_resultLabel)
en: Example:
ka: მაგალითი:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkanliteSettings)
en: Settings
ka: მორგება

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Image saving
ka: გამოსახულების შენახვა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Preview before saving:
ka: შენახვამდე გადახედვა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Save mode:
ka: შენახვის რეჟიმი:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for every image
ka: შენახვის ფანჯრის ყოველი სურათისთვის გახსნა

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for the first image only
ka: შენახვის ფანჯრის მხოლოდ პირველი სურათისთვის გახსნა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Name && Format:
ka: სახელი და ფორმატი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, imgPrefix)
en: Image
ka: გამოსახულება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Specify save quality:
ka: მიუთითეთ შენახვის ხარისხი:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGB)
en: General
ka: ძირითადი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, setPreviewDPI)
en: Set preview resolution (DPI)
ka: გადახედვის გარჩევადობა DPI:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, u_disableSelections)
en: Disable automatic selections
ka: ავტომატური მონიშვნების გამორთვა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, revertOptions)
en: Revert scanner options to default values
ka: სკამნერის პარამეტრების ნაგულისხმევ მნიშვნელობებზე დაბრუნება

en: Configure...
ka: მორგება...

en: Reselect scanner device
ka: თავიდან აირჩიეთ სკანერის მოწყობილობა

en: Saving: %v kB
ka: შენახვა: %v კბ

en: Skanlite Settings
ka: Skanlite -ის მორგება

en: Opening the selected scanner failed.
ka: მონიშნული სკანერის გახსნის შეცდომა.

[ctx: prefix for auto naming]
en: Image-
ka: გამოსახულება-

en: The image will be saved in the PNG format, as the selected image type does not support saving 16 bit color images.
ka: სურათი შენახული იქნება PNG ფორმატში, რადგან სურათის მონიშნულ ტიპს 16-ბიტიანი სურათების მხარდაჭერა არ გააჩნია.

en: New Image File Name
ka: ახალი გამოსახულების ფაილის სახელი

en: Failed to save image
ka: ფაილის შენახვის შეცდომა

en: Failed to upload image
ka: ფაილის ატვირთვის შეცდომა
