skanlite - en to km translation catalogue (36 entries)

en: Zoom In
km: ពង្រីក

en: Zoom Out
km: បង្រួម

en: Zoom to Actual size
km: ពង្រីក​ឲ្យ​ដល់​ទំហំ​ជាក់​ស្តែង

en: Zoom to Fit
km: ពង្រីក​ឲ្យ​សម

en: developer
km: អ្នក​អភិវឌ្ឍន៍

en: contributor
km: អ្នក​ចូល​រួម

en: Importing libksane to extragear
km: នាំចូល libksane ទៅ extragear

en: Writing the user manual
km: បង្កើត​សៀវភៅ​ដៃ​អ្នកប្រើ

en: Help with translations
km: ជួយ​បកប្រែ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SaveLocation)
en: Save Location
km: រក្សាទុក​ទីតាំង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save Location:
km: ទីតាំង​រក្សាទុក ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namePrefixLabel)
en: Name & Format:
km: ឈ្មោះ និង​ទ្រង់ទ្រាយ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, u_resultLabel)
en: Example:
km: ឧទាហរណ៍ ៖

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkanliteSettings)
en: Settings
km: ការ​កំណត់

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Image saving
km: ការ​រក្សា​ទុក​រូបភាព

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Preview before saving:
km: មើល​​​រូបភាព​ជា​​មុន មុន​ពេល​រក្សា​ទុក ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Save mode:
km: របៀប​រក្សាទុក ៖

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for every image
km: បើក​ប្រអប់​រក្សាទុក​សម្រាប់​គ្រប់រូបភាព

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for the first image only
km: បើក​ប្រអប់​រក្សា​ទុក​សម្រាប់​រូបភាព​ដំបូង​តែ​ប៉ុណ្ណោះ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Name && Format:
km: ឈ្មោះ និង​ទ្រង់ទ្រាយ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, imgPrefix)
en: Image
km: រូបភាព

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Specify save quality:
km: បញ្ជាក់​គុណភាព​រក្សា​ទុក ៖

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGB)
en: General
km: ទូទៅ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, setPreviewDPI)
en: Set preview resolution (DPI)
km: កំណត់​ការ​មើល​គុណភាព​បង្ហាញ​ជា​មុន (DPI) ៖

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, previewDPI)
en: 50
km: ៥០

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, previewDPI)
en: 75
km: ៧៥

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, previewDPI)
en: 100
km: ១០០

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, previewDPI)
en: 150
km: ១៥០

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, previewDPI)
en: 300
km: ៣០០

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, u_disableSelections)
en: Disable automatic selections
km: បិទ​ការ​ជ្រើស​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, revertOptions)
en: Revert scanner options to default values
km: ត្រឡប់​ជម្រើស​ម៉ាស៊ីន​ស្កេន​ទៅ​​​តម្លៃ​លំនាំដើម​វិញ

en: Skanlite Settings
km: ការ​កំណត់ Skanlite

en: Opening the selected scanner failed.
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​កា​របើក​ម៉ាស៊ីន​ស្កេន​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

[ctx: prefix for auto naming]
en: Image-
km: រូបភាព

en: New Image File Name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ​រូបភាព​ថ្មី

en: Failed to save image
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​រក្សា​ទុក​រូបភាព
