skanlite - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Zoom In
lt: Didinti

en: Zoom Out
lt: Mažinti

en: Zoom to Actual size
lt: Keisti į faktinį mastelį

en: Zoom to Fit
lt: Keisti į tokį mastelį, kad tilptų

en: Scanning application by KDE based on libksane.
lt: KDE skenavimo programa, pagrįsta libksane.

en: developer
lt: programuotojas

en: contributor
lt: pagalbininkas

en: Importing libksane to extragear
lt: Importuojama libksane į extragear

en: Writing the user manual
lt: Naudotojo vadovo rašymas

en: Help with translations
lt: Pagalba su vertimais

en: Sane scanner device name. Use 'test' for test device.
lt: Sane skenerio įrenginio pavadinimas. Testavimo įrenginiui, naudokite "test".

en: device
lt: įrenginys

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SaveLocation)
en: Save Location
lt: Įrašymo vieta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save Location:
lt: Įrašymo vieta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namePrefixLabel)
en: Name & Format:
lt: Pavadinimas ir formatas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numStartFromLabel)
en: Start numbering from:
lt: Pradėti numeruoti nuo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, u_resultLabel)
en: Example:
lt: Pavyzdys:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, u_resultValue)
en: /home/joe/example.png
lt: /home/jonas/pavyzdys.png

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkanliteSettings)
en: Settings
lt: Nuostatos

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Image saving
lt: Paveikslų įrašymas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Preview before saving:
lt: Peržiūra prieš įrašymą:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Save mode:
lt: Įrašymo veiksena:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for every image
lt: Atverti įrašymo dialogą kiekvienam paveikslui

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for the first image only
lt: Atverti įrašymo dialogą tik pirmam paveikslui

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Name && Format:
lt: Pavadinimas ir formatas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, imgPrefix)
en: Image
lt: Paveikslas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Specify save quality:
lt: Nurodykite įrašymo kokybę:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGB)
en: General
lt: Bendra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, setPreviewDPI)
en: Set preview resolution (DPI)
lt: Nustatykite peržiūros skiriamąją gebą (DPI)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, u_disableSelections)
en: Disable automatic selections
lt: Išjungti automatinius pasirinkimus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, revertOptions)
en: Revert scanner options to default values
lt: Sugrąžinti skenerio parinktis į numatytąsias reikšmes

en: Reselect scanner device
lt: Iš naujo pasirinkite skenavimo įrenginį

en: Saving: %v kB
lt: Įrašoma: %v kB

en: Skanlite Settings
lt: Skanlite nuostatos

en: Opening the selected scanner failed.
lt: Nepavyko atverti pasirinkto skenerio.

[ctx: prefix for auto naming]
en: Image-
lt: Paveikslas-

en: The image will be saved in the PNG format, as the selected image type does not support saving 16 bit color images.
lt: Paveikslas bus įrašytas PNG formatu, nes pasirinktas paveikslo tipas nepalaiko 16 bitų spalvų paveikslus.

en: New Image File Name
lt: Naujo paveikslo failo pavadinimas

en: Failed to save image
lt: Nepavyko įrašyti paveikslo

en: Failed to upload image
lt: Nepavyko įkelti paveikslo
