skanlite - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: developer
lv: izstrādātājs

en: Importing libksane to extragear
lv: Importēja libksane iekš extragear

en: Writing the user manual
lv: Rakstīja lietotāja ceļvedi

en: Help with translations
lv: Palīdzība ar tulkojumiem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save Location:
lv: Saglabāšanas vieta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namePrefixLabel)
en: Name & Format:
lv: Nosaukums un formāts:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkanliteSettings)
en: Settings
lv: Iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Save mode:
lv: Saglabāšanas režīms:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for every image
lv: Atvērt saglabāšanas logu katram attēlam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, imgPrefix)
en: Image
lv: Attēls

en: Skanlite Settings
lv: Skanlite iestatījumi
