skanlite - en to mai translation catalogue (8 entries)

en: Zoom In
mai: ज़ूम इन

en: Zoom Out
mai: ज़ूम आउट

en: Zoom to Fit
mai: सटीक जूम

en: developer
mai: विकास कएनिहार

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, u_resultLabel)
en: Example:
mai: उदाहरण:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkanliteSettings)
en: Settings
mai: जमावट

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, imgPrefix)
en: Image
mai: चित्र

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGB)
en: General
mai: सामान्य
