KDE 4 - en to nb translation catalogue (36 entries)

en: Zoom In
nb: Forstørr

en: Zoom Out
nb: Forminsk

en: Zoom to Actual size
nb: Virkelig størrelse

en: Zoom to Fit
nb: Zoom til passende størrelse

en: developer
nb: utvikler

en: contributor
nb: bidragsyter

en: Importing libksane to extragear
nb: Importerte libksane til extragear

en: Writing the user manual
nb: Skrev brukerhåndboka

en: Help with translations
nb: Hjelp med oversettelser

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SaveLocation)
en: Save Location
nb: Lagre til

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save Location:
nb: Lagre til:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namePrefixLabel)
en: Name & Format:
nb: Navn og format:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numStartFromLabel)
en: Start numbering from:
nb: Start nummerering fra:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, u_resultLabel)
en: Example:
nb: Eksempel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, u_resultValue)
en: /home/joe/example.png
nb: /home/per/eksempel.png

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkanliteSettings)
en: Settings
nb: Innstillinger

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Image saving
nb: Bildelagring

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Preview before saving:
nb: Forhåndsvis før lagring.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Save mode:
nb: Lagringsmodus:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for every image
nb: Åpne lagringsdialogen for hvert bilde

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for the first image only
nb: Åpne lagringsdialogen bare for det første bildet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Name && Format:
nb: Navn og format:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, imgPrefix)
en: Image
nb: Bilde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Specify save quality:
nb: Oppgi lagringskvalitet:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGB)
en: General
nb: Generelt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, setPreviewDPI)
en: Set preview resolution (DPI)
nb: Sett oppløsning i forhåndsvisning (DPI)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, u_disableSelections)
en: Disable automatic selections
nb: Slå av automatiske utvalg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, revertOptions)
en: Revert scanner options to default values
nb: Tilbakestill skannervalg til standardverdier

en: Skanlite Settings
nb: Skanlite-innstillinger

en: Opening the selected scanner failed.
nb: Klarte ikke åpne den valgte skanneren.

en: %1: %2
nb: %1 %2

[ctx: prefix for auto naming]
en: Image-
nb: Bilde-

en: New Image File Name
nb: Filnavn for ny bildefil

en: Failed to save image
nb: Klarte ikke lagre bilde

[ctx: @title:window %1 = scanner maker, %2 = scanner model]
en: %1 %2 - Skanlite
nb: %1 %2 – Skanlite

[ctx: @title:window %1 = scanner device]
en: %1 - Skanlite
nb: %1 – Skanlite
