skanlite - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: Zoom In
nl: Inzoomen

en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

en: Zoom to Actual size
nl: Zoomen naar actuele grootte

en: Zoom to Fit
nl: Zoomen naar passend

en: Scanning application by KDE based on libksane.
nl: Scanprogramma door KDE gebaseerd op libksane.

en: developer
nl: ontwikkelaar

en: contributor
nl: medewerker

en: Importing libksane to extragear
nl: Het importeren van libksane naar extragear

en: Writing the user manual
nl: Het schrijven van de handleiding

en: Help with translations
nl: Hulp met vertalen

en: Sane scanner device name. Use 'test' for test device.
nl: Apparaatnaam van Sane scanner. Gebruik 'test' voor het testapparaat.

en: device
nl: apparaat

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SaveLocation)
en: Save Location
nl: Opslaglocatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save Location:
nl: Opslaglocatie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namePrefixLabel)
en: Name & Format:
nl: Naam en formaat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numStartFromLabel)
en: Start numbering from:
nl: Begin te nummeren vanaf:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, u_resultLabel)
en: Example:
nl: Voorbeeld:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, u_resultValue)
en: /home/joe/example.png
nl: /home/jan/voorbeeld.png

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkanliteSettings)
en: Settings
nl: Instellingen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Image saving
nl: Afbeelding opslaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Preview before saving:
nl: Voorbeeld voor opslaan:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Save mode:
nl: Opslagmodus:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for every image
nl: De opslaan-dialoog openen voor elke afbeelding

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for the first image only
nl: De opslaan-dialoog allen voor de eerste afbeelding openen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Name && Format:
nl: Naam en formaat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, imgPrefix)
en: Image
nl: Afbeelding

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Specify save quality:
nl: Specificeer de opslagkwaliteit:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGB)
en: General
nl: Algemeen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, setPreviewDPI)
en: Set preview resolution (DPI)
nl: De resolutie (DPI) van het voorbeeld instellen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, u_disableSelections)
en: Disable automatic selections
nl: Schakel automatische selecties uit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, revertOptions)
en: Revert scanner options to default values
nl: Zet opties voor de scanner terug naar standaardwaarden

en: Configure...
nl: Configureren...

en: Reselect scanner device
nl: Scannerapparaat opnieuw selecteren

en: Saving: %v kB
nl: Bezig met opslaan: %v kB

en: Skanlite Settings
nl: Skanlite instellen

en: Opening the selected scanner failed.
nl: Openen van de geselecteerde scanner mislukt.

[ctx: prefix for auto naming]
en: Image-
nl: Afb-

en: The image will be saved in the PNG format, as the selected image type does not support saving 16 bit color images.
nl: De afbeelding zal worden opgeslagen in het PNG-formaat, omdat het geselecteerde type afbeelding opslaan in 16 bits kleur niet ondersteunt.

en: New Image File Name
nl: Nieuwe bestandsnaam van afbeelding

en: Failed to save image
nl: Afbeelding opslaan is mislukt

en: Failed to upload image
nl: Afbeelding uploaden is mislukt
