skanlite - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Zoom In
sk: Priblížiť

en: Zoom Out
sk: Oddialiť

en: Zoom to Actual size
sk: Priblížiť na aktuálnu veľkosť

en: Zoom to Fit
sk: Prispôsobiť veľkosti

en: Scanning application by KDE based on libksane.
sk: Aplikácia na skenovanie od KDE založená na libksane.

en: developer
sk: vývojár

en: contributor
sk: prispievateľ

en: Importing libksane to extragear
sk: Importovanie libksane do extragear

en: Writing the user manual
sk: Písanie používateľskej príručky

en: Help with translations
sk: Pomoc s prekladmi

en: Sane scanner device name. Use 'test' for test device.
sk: Názov zariadenia skenera Sane. Použite 'test' pre testovacie zariadenie.

en: device
sk: zariadenie

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SaveLocation)
en: Save Location
sk: Umiestnenie ukladaných súborov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save Location:
sk: Umiestnenie ukladaných súborov:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namePrefixLabel)
en: Name & Format:
sk: Názov a formát:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numStartFromLabel)
en: Start numbering from:
sk: Začiatok číslovania od:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, u_resultLabel)
en: Example:
sk: Príklad:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, u_resultValue)
en: /home/joe/example.png
sk: /home/jano/priklad.png

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkanliteSettings)
en: Settings
sk: Nastavenia

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Image saving
sk: Ukladanie obrázkov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Preview before saving:
sk: Náhľad pred uložením:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Save mode:
sk: Režim uloženia:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for every image
sk: Otvoriť dialóg uloženia pre každý obrázok

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for the first image only
sk: Otvoriť dialóg uloženia iba pre prvý obrázok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Name && Format:
sk: Názov &a formát:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, imgPrefix)
en: Image
sk: Obrázok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Specify save quality:
sk: Určiť kvalitu ukladania:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGB)
en: General
sk: Všeobecné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, setPreviewDPI)
en: Set preview resolution (DPI)
sk: Nastaviť rozlíšenie náhľadu (DPI)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, u_disableSelections)
en: Disable automatic selections
sk: Zakázať automatické výbery

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, revertOptions)
en: Revert scanner options to default values
sk: Vrátiť voľby skenera na predvolené hodnoty

en: Configure...
sk: Nastaviť...

en: Reselect scanner device
sk: Znovu vybrať zariadenie skenera

en: Saving: %v kB
sk: Úspora:% v kB

en: Skanlite Settings
sk: Nastavenia aplikácie Skanlite

en: Opening the selected scanner failed.
sk: Otvorenie zvoleného skenera zlyhalo.

[ctx: prefix for auto naming]
en: Image-
sk: Obrázok-

en: The image will be saved in the PNG format, as the selected image type does not support saving 16 bit color images.
sk: Obrázok bude uložený vo formáte PNG, keďže vybraný typ obrázku nepodporuje ukladanie obrázkov s 16 bitovými farbami.

en: New Image File Name
sk: Nový názov súboru obrázka

en: Failed to save image
sk: Zlyhalo uloženie obrázku

en: Failed to upload image
sk: Zlyhalo nahratie obrázku
