skanlite - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: developer
sq: krijues

en: contributor
sq: kontribues

en: Importing libksane to extragear
sq: Duke importuar libksane tek extragear

en: Writing the user manual
sq: Shkrimi i manualit të përdoruesit

en: Help with translations
sq: Ndihmë me përkthimet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save Location:
sq: Vendndodhja e Ruajtjes:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namePrefixLabel)
en: Name & Format:
sq: Emri & Formati

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkanliteSettings)
en: Settings
sq: Parametrat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Save mode:
sq: Mënyra e ruajtjes:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for every image
sq: Hap dialogun e ruajtjes për çdo imazh

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for the first image only
sq: Hap dialogun e ruajtjes vetëm për imazhin e parë

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, imgPrefix)
en: Image
sq: Imazhi

en: Skanlite Settings
sq: Parametrat e Skanlite

en: Opening the selected scanner failed.
sq: Hapja e skanerit të përzgjedhur dështoi.

en: Failed to save image
sq: Dështuam në ruajtjen e imazhit
