skanlite - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Zoom In
ug: چوڭايت

en: Zoom Out
ug: كىچىكلىتىش

en: Zoom to Fit
ug: بەتكە ماسلاشتۇر

en: developer
ug: ئىجادىيەتچى

en: contributor
ug: تۆھپىكار

en: Writing the user manual
ug: ئىشلەتكۈچى قوللانمىسىنى يازغۇچى

en: Help with translations
ug: تەرجىمىگە ياردەملەشكۈچى

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SaveLocation)
en: Save Location
ug: ساقلاش ئورنى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save Location:
ug: ساقلاش ئورنى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namePrefixLabel)
en: Name & Format:
ug: ئارى ۋە پىچىمى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, u_resultLabel)
en: Example:
ug: مىسال:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkanliteSettings)
en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Image saving
ug: سۈرەت ساقلاش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Save mode:
ug: ساقلاش شەكلى:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for every image
ug: ھەر بىر سۈرەت ئۈچۈن ساقلاش سۆزلەشكۈسىنى ئېچىش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, imgPrefix)
en: Image
ug: سۈرەت

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGB)
en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Opening the selected scanner failed.
ug: تاللانغان شولىلىغۇچنى ئېچىش مەغلۇپ بولدى.

en: New Image File Name
ug: يېڭى سۈرەت ھۆججەت ئاتى

en: Failed to save image
ug: سۈرەتنى ساقلاش مەغلۇپ بولدى.
