skanlite - en to uk translation catalogue (44 entries)

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: Zoom Out
uk: Зменшити

en: Zoom to Actual size
uk: Фактичний розмір

en: Zoom to Fit
uk: Підібрати за розмірами

en: Scanning application by KDE based on libksane.
uk: Програма для сканування від KDE, на основі бібліотеки libksane.

en: (C) 2008-2020 Kåre Särs
uk: © Kåre Särs, 2008–2020

en: developer
uk: розробник

en: contributor
uk: учасник розробки

en: Importing libksane to extragear
uk: Імпорт libksane у extragear

en: Writing the user manual
uk: Написання довідника користувача

en: Help with translations
uk: Допомога з перекладами

en: Sane scanner device name. Use 'test' for test device.
uk: Назва пристрою сканера з Sane. «test» — тестовий пристрій.

en: device
uk: пристрій

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SaveLocation)
en: Save Location
uk: Адреса зберігання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save Location:
uk: Адреса збереження:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namePrefixLabel)
en: Name & Format:
uk: Назва і формат:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numStartFromLabel)
en: Start numbering from:
uk: Почати нумерацію з:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, u_resultLabel)
en: Example:
uk: Приклад:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, u_resultValue)
en: /home/joe/example.png
uk: /home/joe/приклад.png

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkanliteSettings)
en: Settings
uk: Параметри

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Image saving
uk: Збереження зображення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Preview before saving:
uk: Переглянути перед збереженням:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Save mode:
uk: Режим збереження:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for every image
uk: Відкривати діалогове вікно збереження для кожного зображення

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for the first image only
uk: Відкривати діалогове вікно збереження лише для першого зображення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Name && Format:
uk: Назва і формат:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, imgPrefix)
en: Image
uk: Зображення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Specify save quality:
uk: Якість збереженого зображення:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGB)
en: General
uk: Загальне

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, setPreviewDPI)
en: Set preview resolution (DPI)
uk: Встановити роздільність перегляду (у т./дюйм)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, u_disableSelections)
en: Disable automatic selections
uk: Вимкнути автоматичний вибір ділянки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, revertOptions)
en: Revert scanner options to default values
uk: Відновити типові значення параметрів сканера

en: Configure...
uk: Налаштувати…

en: Reselect scanner device
uk: Повторний вибір пристрою для сканування

en: Saving: %v kB
uk: Зберігаємо: %v кБ

en: Skanlite Settings
uk: Параметри Skanlite

en: Opening the selected scanner failed.
uk: Спроба відкрити вибраний сканер зазнала невдачі.

[ctx: prefix for auto naming]
en: Image-
uk: Зображення-

en: The image will be saved in the PNG format, as the selected image type does not support saving 16 bit color images.
uk: Дані зображення буде збережено у форматі PNG, оскільки у вибраному типі зображень не передбачено підтримки зберігання кольорових зображень з глибиною кольору 16 бітів.

en: New Image File Name
uk: Назва файла нового зображення

en: Failed to save image
uk: Спроба збереження зображення була невдалою

en: Failed to upload image
uk: Спроба вивантаження зображення завершилася невдало

[ctx: @title:window %1 = scanner maker, %2 = scanner model]
en: %1 %2 - Skanlite
uk: %1 %2 — Skanlite

[ctx: @title:window %1 = scanner device]
en: %1 - Skanlite
uk: %1 — Skanlite
