skanpage - en to cs translation catalogue (87 entries)

en: New document
cs: Nový dokument

en: Nothing to print.
cs: Není co tisknout.

en: Previous printing operation still in progress.
cs: Stále probíhá předchozí tisk...

en: Document sent to printer.
cs: Dokument byl odeslán na tiskárnu.

en: No file path given.
cs: Nebyla zadána cesta k souboru.

en: Nothing to save.
cs: Nic k uložení

[ctx: %1 is the error message]
en: An error ocurred while saving: %1.
cs: Při ukládání souboru došlo k chybě: %1.

en: Document saved as PDF.
cs: Dokument uložen jako PDF.

en: Document saved with OCR as PDF.
cs: Dokument uložen s OCR jako PDF.

en: Document saved as image.
cs: Dokument uložen jako obrázek.

en: Failed to save document as image.
cs: Ukládání dokumentu do obrázku selhalo.

en: Failed to save image
cs: Ukládání obrázku selhalo

en: Multi-page scanning application by KDE.
cs: Vícestránkové skenování s KDE.

en: developer
cs: vývojář

en: Sane scanner device name. Use 'test' for test device.
cs: Název zařízení skeneru Sane. Pro testovací zařízení použijte 'test'.

en: device
cs: zařízení

[ctx: @info]
en: No devices found.
cs: Nebyla nalezena žádná zařízení.

en: Open selected device
cs: Otevřít vybrané zařízení

en: Reload devices list
cs: Znovu načíst seznam zařízení

[ctx: @info]
en: Searching for available devices.
cs: Vyhledávám dostupná zařízení.

en: Select previous page
cs: Vybrat předchozí stranu

en: Select next page
cs: Vybrat následující stranu

en: Move selected page up
cs: Posunout vybranou stranu výš

en: Move selected page down
cs: Posunout vybranou stranu níž

[ctx: @info]
en: Processing page...
cs: Zpracování stránky...

[ctx: Page index]
en: Page %1
cs: Strana %1

en: Move Up
cs: Přesunout nahoru

en: Move Down
cs: Přesunout dolů

en: Rotate Left
cs: Otočit vlevo

en: Rotate Right
cs: Otočit vpravo

en: Flip
cs: Převrátit

en: Save Page
cs: Uložit stranu

en: Delete Page
cs: Smazat stránku

en: %1 page | %1 pages
cs[0]: %1 strana
cs[1]: %1 strany
cs[2]: %1 stran

en: Reorder Pages
cs: Přeskupit stránky

en: Reverse Order
cs: Obrácené pořadí

en: Show Preview
cs: Zobrazit náhled

[ctx: @info]
en: You do not have any images in this document.<nl/><nl/>Start scanning!
cs: V tomto dokumentu nemáte žádné obrázky.<nl/><nl/>Začněte skenovat.

en: Discard this selection
cs: Zahodit tento výběr

en: Add Selection Area
cs: Přidat oblast výběru

en: Click and drag to select another area
cs: Klikněte a táhněte pro výběr jiné oblasti

en: Split Scan Vertically
cs: Rozdělit sken svisle

en: Split Scan Horizontally
cs: Rozdělit sken vodorovně

en: Zoom In
cs: Přiblížit

en: Zoom Out
cs: Oddálit

en: Zoom Fit
cs: Přizpůsobit velikost

en: Zoom 100%
cs: Zvětšení 100%

en: Export PDF
cs: Exportovat PDF

en: Title:
cs: Název:

en: File:
cs: Soubor:

en: Enable optical character recognition (OCR)
cs: Povolit Optické Rozpoznávání Znaků (OCR)

en: Languages:
cs: Jazyky:

en: If your required language is not listed, please install Tesseract's language file with your package manager.
cs: Pokud vámi požadovaný jazyk není v seznamu, prosím nainstalujte pomocí správce balíčků soubor jazyka pro Tesseract.

en: Save
cs: Uložit

en: Cancel
cs: Zrušit

[ctx: menu category]
en: File
cs: Soubor

[ctx: menu category]
en: Scan
cs: Skenovat

[ctx: menu category]
en: Help
cs: Nápověda

[ctx: Countdown string with time given in seconds]
en: Next scan starts in<nl/>%1 s
cs: Následující skenování začíná v<nl/>%1 s

[ctx: @info]
en: Scan in progress.
cs: Probíhá skenování...

en: Discard All
cs: Zahodit vše

en: Save All
cs: Uložit vše

en: Preview
cs: Náhled

en: Scan
cs: Skenovat

en: Show Scanner Options
cs: Zobrazit možnosti skeneru

en: Share
cs: Sdílet

en: Print
cs: Tisk

en: About Skanpage
cs: O aplikaci

en: Configure Skanpage…
cs: Nastavit Skanpage...

en: Configure Keyboard Shortcuts…
cs: Nastavit klávesové zkratky…

en: Quit
cs: Ukončit

[ctx: @option:check a noun, as in 'the default setting']
en: Default
cs: Výchozí

[ctx: %1 is a numeric value]
en: Brightness: %1
cs: Jas: %1

[ctx: %1 is a numeric value]
en: Contrast: %1
cs: Kontrast: %1

[ctx: %1 is a numeric value]
en: Gamma: %1
cs: Gama: %1

en: Select options for quick access:
cs: Vyberte možnosti pro rychlý přístup:

en: Show More
cs: Ukázat víc

en: Configure Visibility
cs: Nastavit viditelnost

en: Reselect Scanner
cs: Znovu vyberte skener

en: Configure
cs: Nastavit

en: Devices to show:
cs: Zařízení, jež zobrazit:

[ctx: @option:radio Devices to show for scanning]
en: Scanners only
cs: Pouze skenery

[ctx: @option:radio Devices to show for scanning]
en: Scanners, cameras, and virtual devices
cs: Skenery, fotoaparáty a virtuální zařízení

en: Default file format:
cs: Výchozí formát souboru:

en: Default save location:
cs: Výchozí místo uložení:

en: Close
cs: Zavřít

en: Share as:
cs: Sdílet jako:
