skanpage - en to el translation catalogue (37 entries)

en: New document
el: Νέο έγγραφο

en: Nothing to print.
el: Τίποτε για εκτύπωση.

en: Previous printing operation still in progress.
el: Η προηγούμενη λειτουργία εκτύπωσης είναι ακόμη σε εξέλιξη.

en: Document sent to printer.
el: Το έγγραφο εστάλη στον εκτυπωτή.

en: Nothing to save.
el: Τίποτε για αποθήκευση.

en: Document saved as PDF.
el: Το έγγραφο αποθηκεύτηκε ως PDF.

en: Document saved as image.
el: Το έγγραφο αποθηκεύτηκε ως εικόνα.

en: Failed to save image.
el: Αποτυχία αποθήκευσης εικόνας.

en: developer
el: προγραμματιστής

en: Sane scanner device name. Use 'test' for test device.
el: Όνομα συσκευής σαρωτή sane. Δώστε 'test' για δοκιμή της συσκευής.

en: device
el: συσκευή

en: Reload devices list
el: Ανανέωση λίστας συσκευών

[ctx: @info]
en: No devices found.
el: Δε βρέθηκαν συσκευές.

en: Open selected device
el: Άνοιγμα επιλεγμένης συσκευής

[ctx: @info]
en: Searching for available devices
el: Αναζήτηση για διαθέσιμες συσκευές

[ctx: @info]
en: Processing page...
el: Επεξεργασία σελίδας...

[ctx: Page index]
en: Page %1
el: Σελίδα %1

en: Rotate Left
el: Περιστροφή αριστερά

en: Rotate Right
el: Περιστροφή δεξιά

en: Delete Page
el: Διαγραφή σελίδας

en: %1 page | %1 pages
el[0]: %1 σελίδα
el[1]: %1 σελίδες

en: Zoom In
el: Μεγέθυνση

en: Zoom Out
el: Σμίκρυνση

en: Zoom Fit
el: Ζουμ με ταίριασμα

en: Zoom 100%
el: Ζουμ 100%

[ctx: @label]
en: File:
el: Αρχείο:

[ctx: menu category]
en: File
el: Αρχείο

[ctx: menu category]
en: Scan
el: Σάρωση

[ctx: menu category]
en: Help
el: Βοήθεια

[ctx: document title: app title]
en: %1 ― Skanpage
el: %1 - Skanpage

en: Scan
el: Σάρωση

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Print
el: Εκτύπωση

en: About Skanpage
el: Σχετικά με το Skanpage

en: Quit
el: Έξοδος

[ctx: Unit suffix for microsecond]
en: µs
el: μs

en: Close
el: Κλείσιμο
