skanpage - en to hu translation catalogue (92 entries)

en: New document
hu: Új dokumentum

[ctx: for file names, indicates a range: from file0000.png to file0014.png]
en: %1 ... %2
hu: %1 … %2

en: Nothing to print.
hu: Nincs mit nyomtatni.

en: Previous printing operation still in progress.
hu: Az előző nyomtatási művelet még folyamatban van.

en: Document sent to printer.
hu: A dokumentum elküldve a nyomtatónak.

en: No file path given.
hu: Nincs megadva fájlelérési útvonal.

en: Nothing to save.
hu: Nincs mit menteni.

[ctx: %1 is the error message]
en: An error ocurred while saving: %1.
hu: Hiba történt a mentés során: %1.

[ctx: indicate status update during saving]
en: Processing page %1 to save the document.
hu: %1. oldal feldolgozása a dokumentum mentéséhez.

en: Document saved as PDF.
hu: A dokumentum elmentve PDF-ként formátumban.

en: Document saved with OCR as PDF.
hu: A dokumentum elmentve OCR-rel PDF formátumban.

en: Document saved as image.
hu: A dokumentum elmentve képként.

en: Failed to save document as image.
hu: Nem sikerült képként menteni a dokumentumot.

en: Failed to save image.
hu: A kép mentése sikertelen.

[ctx: format filter for a file dialog, all formats supported by the application will be displayed]
en: All Supported Files
hu: Minden támogatott fájltípus

en: Failed to load image!
hu: Nem sikerült betölteni a képet.

en: Failed to load PDF file!
hu: Nem sikerült betölteni a PDF-fájlt.

en: Multi-page scanning application by KDE.
hu: Többoldalas szkennelő alkalmazás a KDE-től.

en: developer
hu: fejlesztő

en: Sane scanner device name. Use 'test' for test device.
hu: Sane szkennelő eszköz neve. Használja a „test” nevet a teszteszközhöz.

en: device
hu: eszköz

en: A file path in which the options of your scanner device are dumped.
hu: Egy fájl elérési útvonala, amelybe a lapolvasó eszköz beállításai kerülnek.

en: Reload devices list
hu: Az eszközök listájának újratöltése

[ctx: @info]
en: No devices found.
hu: Nem található eszköz.

en: Open selected device
hu: A kiválasztott eszköz megnyitása

[ctx: @info]
en: Searching for available devices
hu: Elérhető eszközök keresése

en: Select previous page
hu: Előző oldal kiválasztása

en: Select next page
hu: Következő oldal kiválasztása

en: Move selected page up
hu: A kiválasztott oldal felfelé mozgatása

en: Move selected page down
hu: A kiválasztott oldal lefelé mozgatása

[ctx: @info]
en: Processing page...
hu: Oldal feldolgozása…

[ctx: Page index]
en: Page %1
hu: %1. oldal

en: Move Up
hu: Mozgatás felfelé

en: Move Down
hu: Mozgatás lefelé

en: Rotate Left
hu: Forgatás balra

en: Rotate Right
hu: Forgatás jobbra

en: Flip
hu: Átfordítás

en: Save Page
hu: Oldal mentése

en: Delete Page
hu: Oldal törlése

en: %1 page | %1 pages
hu[0]: %1 oldal
hu[1]: %1 oldal

en: Flip Pages
hu: Oldalak tükrözése

en: Flip Odd Pages
hu: Páratlan oldalak tükrözése

en: Flip Even Pages
hu: Páros oldalak tükrözése

en: Flip All Pages
hu: Minden oldal tükrözése

en: Reorder Pages
hu: Oldalak átrendezése

en: Reverse Order
hu: Sorrend megfordítása

[ctx: @info:placeholder]
en: This document contains no pages yet
hu: A dokumentum még nem tartalmaz oldalakat

[ctx: @info:placeholder]
en: Click the <interface>Scan</interface> button to add one
hu: Kattintson a <interface>Beolvasás</interface> gombra hozzáadáshoz

en: Zoom In
hu: Nagyítás

en: Zoom Out
hu: Kicsinyítés

en: Zoom Fit
hu: Illeszkedő nagyítás

en: Zoom 100%
hu: 100%-os nagyítás

[ctx: menu category]
en: File
hu: Fájl

[ctx: menu category]
en: Scan
hu: szkennelés

[ctx: menu category]
en: Help
hu: Súgó

[ctx: Countdown string with time given in seconds]
en: Next scan starts in<nl/>%1 s
hu: A következő keresés<nl/>%1 mp múlva kezdődik

[ctx: @info]
en: Scan in progress.
hu: A szkennelés folyamatban.

en: Discard All
hu: Összes elvetése

en: Save All
hu: Összes mentése

[ctx: @action:button import existing PDF file]
en: Import
hu: Importálás

en: Export PDF
hu: PDF exportálása

en: Preview
hu: Előnézet

en: Scan
hu: Szkennelés

en: Cancel
hu: Mégse

en: Show Scanner Options
hu: Szkennerbeállítások megjelenítése

en: Share
hu: Megosztás

en: Print
hu: Nyomtatás

en: About Skanpage
hu: A Skanpage névjegye

en: Configure Skanpage…
hu: A Skanpage beállítása…

en: Configure Keyboard Shortcuts…
hu: Gyorsbillentyűk beállítása…

en: Quit
hu: Kilépés

[ctx: @option:check a noun, as in 'the default setting']
en: Default
hu: Alapértelmezett

[ctx: %1 is a numeric value]
en: Brightness: %1
hu: Fényerő: %1

[ctx: %1 is a numeric value]
en: Contrast: %1
hu: Kontraszt: %1

en: Select options for quick access:
hu: Válassza ki a gyors hozzáféréshez szükséges beállításokat:

en: Show More
hu: Több megjelenítése

en: Configure Visibility
hu: Láthatóság beállítása

en: Reselect Scanner
hu: Szkenner újraválasztása

en: Discard this selection
hu: Kijelölés elvetése

en: New Preview Scan
hu: Új előnézet beolvasása

en: Add Selection Area
hu: Kijelölési terület hozzáadása

en: Split Scan Vertically
hu: Függőlegesen megosztott beolvasás

en: Split Scan Horizontally
hu: Vízszintesen megosztott beolvasás

en: Close Preview
hu: Előnézet bezárása

en: Configure
hu: Beállítás

en: Devices to show:
hu: Megjelenítendő eszközök:

[ctx: @option:radio Devices to show for scanning]
en: Scanners only
hu: Csak szkennerek

[ctx: @option:radio Devices to show for scanning]
en: Scanners, cameras, and virtual devices
hu: Szkennerek, kamerák és virtuális eszközök

en: Default file format:
hu: Alapértelmezett fájlformátum:

en: Default save location:
hu: Alapértelmezett mentési hely:

en: Close
hu: Bezárás

en: Share as:
hu: Megosztás mint:
