skanpage - en to lv translation catalogue (104 entries)

en: New document
lv: Jauns dokuments

en: Nothing to print.
lv: Nav nekā drukājama.

en: Previous printing operation still in progress.
lv: Joprojām notiek iepriekšējās drukāšanas darbība.

en: Document sent to printer.
lv: Dokuments ir nosūtīts uz printeri.

en: No file path given.
lv: Nav dotas datnes ceļš.

en: Nothing to save.
lv: Nav nekā saglabājama.

[ctx: %1 is the error message]
en: An error ocurred while saving: %1.
lv: Saglabāšanas laikā notika kļūda: %1.

[ctx: indicate status update during saving]
en: Processing page %1 to save the document.
lv: Apstrādā %1. lapu, lai saglabātu dokumentu.

en: Document saved as PDF.
lv: Dokuments ir saglabāts kā PDF.

en: Document saved with OCR as PDF.
lv: Dokuments ir saglabāts ar OCR kā PDF.

en: Document saved as image.
lv: Dokuments ir saglabāts kā attēls.

en: Failed to save document as image.
lv: Neizdevās saglabāt dokumentu kā attēlu.

en: Failed to save image.
lv: Neizdevās saglabāt attēlu.

[ctx: format filter for a file dialog, all formats supported by the application will be displayed]
en: All Supported Files
lv: Visas atbalstītās datnes

en: Failed to load image!
lv: Neizdevās ielādēt attēlu!

en: Failed to load PDF file!
lv: Neizdevās ielādēt PDF datni!

en: Skanpage
lv: „Skanpage“

en: Multi-page scanning application by KDE.
lv: KDE skenēšanas programma vairāku lapu dokumentiem

en: © 2015-2022 Kåre Särs, Alexander Stippich
lv: © 2015—2022 Kåre Särs, Alexander Stippich

en: developer
lv: izstrādātājs

en: Sane scanner device name. Use 'test' for test device.
lv: SANE skenera ierīces nosaukums. Izmantojiet „test“, lai pārbaudītu ierīci.

en: device
lv: ierīce

en: A file path in which the options of your scanner device are dumped.
lv: Datnes ceļš, kurā programma nometīs skenera ierīces opcijas.

en: A local image or pdf file that shall be imported. Image formats must be supported by Qt.
lv: Lokāls attēls vai PDF datne importēšanai. „Qt“ ir jāatbalsta attēla formāts.

en: Reload devices list
lv: Pārlādēt ierīču sarakstu

[ctx: @info]
en: No devices found.
lv: Nav atrastu ierīču.

en: Open selected device
lv: Atvērt atlasīto ierīci

[ctx: @info]
en: Searching for available devices
lv: Meklē pieejamās ierīces

en: Select previous page
lv: Atlasīt iepriekšējo lapu

en: Select next page
lv: Atlasīt nākamo lapu

en: Move selected page up
lv: Pārvietot atlasītu lapu augšup

en: Move selected page down
lv: Pārvietot atlasīto lapu lejup

[ctx: @info]
en: Processing page...
lv: Apstrādā lapu...

[ctx: Page index]
en: Page %1
lv: %1. lapa

en: Move Up
lv: Pārvietot augšup

en: Move Down
lv: Pārvietot lejup

en: Rotate Left
lv: Pagriezt pa kreisi

en: Rotate Right
lv: Pagriezt pa labi

en: Flip
lv: Apmest

en: Save Page
lv: Saglabāt lapu

en: Delete Page
lv: Dzēst lapu

en: %1 page | %1 pages
lv[0]: %1 lapa
lv[1]: %1 lapas
lv[2]: %1 lapu

en: Flip Pages
lv: Apmest lapas

en: Flip Odd Pages
lv: Apmest nepāra lapas

en: Flip Even Pages
lv: Apmest pāra lapas

en: Flip All Pages
lv: Apmest visas lapas

en: Reorder Pages
lv: Pārkārtot lapas

en: Reverse Order
lv: Apgriezt kārtību

[ctx: @info:placeholder]
en: This document contains no pages yet
lv: Dokuments vēl nesatur lapu

[ctx: @info:placeholder]
en: Click the <interface>Scan</interface> button to add one
lv: Klikšķiniet uz <interface>Skenēt</interface> pogas, lai pievienotu

en: Zoom In
lv: Tuvināt

en: Zoom Out
lv: Tālināt

en: Zoom Fit
lv: Ietilpināt

en: Zoom 100%
lv: Tuvināt līdz 100%

[ctx: @title:window]
en: Export PDF
lv: Eksportēt PDF

[ctx: @label]
en: Title:
lv: Nosaukums:

[ctx: @label]
en: File:
lv: Datne:

[ctx: @action:button]
en: Save As…
lv: Saglabāt kā…

en: Optical Character Recognition
lv: Optisko rakstzīmju atpazīšana (OCR)

[ctx: @option:check Enable optical character recognition]
en: Enable
lv: Ieslēgt

[ctx: @info:usagetip]
en: If the required languages are not listed, install Tesseract's language file with the system's package manager.
lv: Ja neatrodat meklēto valodu, sistēmas pakotņu pārvaldītājā instalējiet attiecīgo „Tesseract“ valodas datni.

[ctx: menu category]
en: File
lv: Datne

[ctx: menu category]
en: Scan
lv: Skenēt

[ctx: menu category]
en: Help
lv: Palīdzība

[ctx: Countdown string with time given in seconds]
en: Next scan starts in<nl/>%1 s
lv: Nākamā skenēšana sākas pēc<nl/> %1 sek.

[ctx: @info]
en: Scan in progress.
lv: Notiek skenēšana.

[ctx: document title: app title]
en: %1 ― Skanpage
lv: %1 ― „Skanpage“

en: Discard All
lv: Izmest visu

en: Save All
lv: Saglabāt visu

[ctx: @action:button import existing PDF file]
en: Import
lv: Importēt

en: Export PDF
lv: Eksportēt PDF

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Scan
lv: Skenēt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Show Scanner Options
lv: Rādīt skenera opcijas

en: Share
lv: Kopīgot

en: Print
lv: Drukāt

en: About Skanpage
lv: Par „Skanpage“

en: Configure Skanpage…
lv: Konfigurēt „Skanpage“...

en: Configure Keyboard Shortcuts…
lv: Konfigurēt tastatūras saīsnes...

en: Quit
lv: Iziet

[ctx: @option:check a noun, as in 'the default setting']
en: Default
lv: Noklusējums

[ctx: %1 is a numeric value]
en: Brightness: %1
lv: Gaišums: %1

[ctx: %1 is a numeric value]
en: Contrast: %1
lv: Kontrasts: %1

[ctx: Unit suffix for bit]
en: bit
lv: bits

[ctx: Unit suffix for second]
en: s
lv: sek.

en: Select options for quick access:
lv: Atlasiet opcijas ātrai piekļuvei:

en: Show More
lv: Rādīt vairāk

en: Configure Visibility
lv: Konfigurēt redzamību

en: Reselect Scanner
lv: No jauna atlasīt skeneri

en: Discard this selection
lv: Noraidīt šo atlasi

en: New Preview Scan
lv: Jauna priekšskatījuma skenēšana

en: Add Selection Area
lv: Pievienot atlases zonu

en: Split Scan Vertically
lv: Sadalīt skenēšanu vertikāli

en: Split Scan Horizontally
lv: Sadalīt skenēšanu horizontāli

en: Close Preview
lv: Aizvērt priekšskatījumu

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Devices to show:
lv: Parādāmās ierīces

[ctx: @option:radio Devices to show for scanning]
en: Scanners only
lv: Tikai skeneri

[ctx: @option:radio Devices to show for scanning]
en: Scanners, cameras, and virtual devices
lv: Skeneri, kameras un virtuālās ierīces

en: Default file format:
lv: Noklusējuma datnes formāts:

en: Default save location:
lv: Noklusējuma saglabāšanas vieta:

en: Close
lv: Aizvērt

en: Share as:
lv: Kopīgot kā:
