skanpage - en to nl translation catalogue (83 entries)

en: New document
nl: Nieuw document

en: Nothing to print.
nl: Niets af te drukken.

en: Previous printing operation still in progress.
nl: Vorige afdrukbewerking nog steeds bezig.

en: Document sent to printer.
nl: Document naar de printer verzonden.

en: No file path given.
nl: Geen bestandspad gegeven.

en: Nothing to save.
nl: Niets op te slaan.

[ctx: %1 is the error message]
en: An error ocurred while saving: %1.
nl: Er deed zich een fout voor tijdens opslaan: %1.

en: Document saved as PDF.
nl: Document opgeslagen als PDF.

en: Document saved with OCR as PDF.
nl: Document opgeslagen met OCR als PDF.

en: Document saved as image.
nl: Document opgeslagen als afbeelding.

en: Failed to save document as image.
nl: Document als afbeelding opslaan is mislukt.

en: Failed to save image
nl: Afbeelding opslaan is mislukt

en: Multi-page scanning application by KDE.
nl: Toepassing voor scannen van meerdere pagina's door KDE.

en: developer
nl: ontwikkelaar

en: Sane scanner device name. Use 'test' for test device.
nl: Apparaatnaam van Sane scanner. Gebruik 'test' voor het testapparaat.

en: device
nl: apparaat

[ctx: @info]
en: No devices found.
nl: Geen apparaten gevonden.

en: Open selected device
nl: Geselecteerd apparaat openen

en: Reload devices list
nl: Apparatenlijst herladen

[ctx: @info]
en: Searching for available devices.
nl: Naar beschikbare apparaten wordt gescand.

en: Select previous page
nl: Vorig pagina selecteren

en: Select next page
nl: Volgende pagina selecteren

en: Move selected page up
nl: Geselecteerde pagina omhoog schuiven

en: Move selected page down
nl: Geselecteerde pagina omlaag schuiven

[ctx: @info]
en: Processing page...
nl: Pagina wordt verwerkt...

[ctx: Page index]
en: Page %1
nl: Pagina %1

en: Move Up
nl: Omhoog verplaatsen

en: Move Down
nl: Omlaag verplaatsen

en: Rotate Left
nl: Linksom draaien

en: Rotate Right
nl: Rechtsom draaien

en: Flip
nl: Verticaal spiegelen

en: Save Page
nl: Pagina opslaan

en: Delete Page
nl: Pagina verwijderen

en: %1 page | %1 pages
nl[0]: %1 pagina
nl[1]: %1 pagina's

en: Reorder Pages
nl: Pagina's opnieuw ordenen

en: Reverse Order
nl: Omgekeerde volgorde

en: Show Preview
nl: Voorbeeld tonen

[ctx: @info]
en: You do not have any images in this document.<nl/><nl/>Start scanning!
nl: U hebt geen afbeeldingen in dit document.<nl/><nl/>Scannen starten!

en: Discard this selection
nl: Deze selectie verwerpen

en: Add Selection Area
nl: Selectiegebied toevoegen

en: Click and drag to select another area
nl: Klik en sleep om een ander gebied te selecteren

en: Split Scan Vertically
nl: Scan verticaal splitsen

en: Split Scan Horizontally
nl: Scan horizontaal splitsen

en: Zoom In
nl: Inzoomen

en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

en: Zoom Fit
nl: Zoomen naar passend

en: Zoom 100%
nl: Naar 100% zoomen

en: Export PDF
nl: PDF exporteren

en: Title:
nl: Titel:

en: File:
nl: Bestand:

en: Enable optical character recognition (OCR)
nl: Optical character recognition (OCR) inschakelen

en: Languages:
nl: Talen:

en: If your required language is not listed, please install Tesseract's language file with your package manager.
nl: Als uw vereiste taal niet in de lijst staat, installeer dan het taalbestand van Tesseract met uw pakketbeheerder.

en: Save
nl: Opslaan

en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: menu category]
en: File
nl: Bestand

[ctx: Countdown string with time given in seconds]
en: Next scan starts in<nl/>%1 s
nl: Volgende scan begint na<nl/>%1 s

[ctx: @info]
en: Scan in progress.
nl: Scannen is bezig.

en: Discard All
nl: Alles verwerpen

en: Save All
nl: Alles opslaan

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Scan
nl: Scannen

en: Show Scanner Options
nl: Scanneropties tonen

en: Share
nl: Delen

en: Print
nl: Afdrukken

en: About Skanpage
nl: Info over Skanpage

en: Configure Skanpage…
nl: Skanpage configureren…

en: Configure Keyboard Shortcuts…
nl: Sneltoetsen configureren…

en: Quit
nl: Afsluiten

[ctx: @option:check a noun, as in 'the default setting']
en: Default
nl: Standaard

[ctx: %1 is a numeric value]
en: Brightness: %1
nl: Helderheid: %1

en: Select options for quick access:
nl: Opties selecteren voor snelle toegang:

en: Show More
nl: Meer tonen

en: Configure Visibility
nl: Zichtbaarheid configureren

en: Reselect Scanner
nl: Scanner opnieuw selecteren

en: Configure
nl: Configureren

en: Devices to show:
nl: Te tonen apparaten:

[ctx: @option:radio Devices to show for scanning]
en: Scanners only
nl: Alleen scanners

[ctx: @option:radio Devices to show for scanning]
en: Scanners, cameras, and virtual devices
nl: Scanners, camera's en virtuele apparaten

en: Default file format:
nl: Standaard bestandsformaat:

en: Default save location:
nl: Standaard opslaglocatie:

en: Close
nl: Sluiten

en: Share as:
nl: Delen als:
