skanpage - en to pl translation catalogue (87 entries)

en: New document
pl: Nowy dokument

en: Nothing to print.
pl: Nie ma niczego do wydrukowania.

en: Previous printing operation still in progress.
pl: Poprzednie działanie jeszcze się nie zakończyło.

en: Document sent to printer.
pl: Dokument wysłano na drukarkę.

en: No file path given.
pl: Nie podano ścieżki.

en: Nothing to save.
pl: Nie ma niczego do zapisania.

[ctx: %1 is the error message]
en: An error ocurred while saving: %1.
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania: %1.

en: Document saved as PDF.
pl: Zapisano dokument jako PDF.

en: Document saved with OCR as PDF.
pl: Zapisano dokument z OCR jako PDF.

en: Document saved as image.
pl: Zapisano dokument jako obraz.

en: Failed to save document as image.
pl: Nie udało się zapisać dokumentu jako obrazu.

en: Failed to save image
pl: Nie udało się zapisać obrazu

en: Multi-page scanning application by KDE.
pl: Program do skanowania wielu stron w ramach KDE.

en: developer
pl: programista

en: Sane scanner device name. Use 'test' for test device.
pl: Nazwa urządzenia skanera sane. Użyj 'test' aby wypróbować urządzenie.

en: device
pl: urządzenie

[ctx: @info]
en: No devices found.
pl: Nie znaleziono żadnych urządzeń.

en: Open selected device
pl: Otwórz wybrane urządzenie

en: Reload devices list
pl: Ponownie wczytaj listę urządzeń

[ctx: @info]
en: Searching for available devices.
pl: Szukanie dostępnych urządzeń.

en: Select previous page
pl: Zaznacz poprzednią stronę

en: Select next page
pl: Zaznacz następną stronę

en: Move selected page up
pl: Przesuń zaznaczoną stronę w górę

en: Move selected page down
pl: Przesuń zaznaczoną stronę w dół

[ctx: @info]
en: Processing page...
pl: Przetwarzanie strony...

[ctx: Page index]
en: Page %1
pl: Strona %1

en: Move Up
pl: Przesuń w górę

en: Move Down
pl: Przesuń w dół

en: Rotate Left
pl: Obróć w lewo

en: Rotate Right
pl: Obróć w prawo

en: Flip
pl: Odbij

en: Save Page
pl: Zapisz stronę

en: Delete Page
pl: Usuń stronę

en: %1 page | %1 pages
pl[0]: %1 strona
pl[1]: %1 strony
pl[2]: %1 stron

en: Reorder Pages
pl: Przeporządkuj strony

en: Reverse Order
pl: Odwrotna kolejność

en: Show Preview
pl: Pokaż podgląd

[ctx: @info]
en: You do not have any images in this document.<nl/><nl/>Start scanning!
pl: Nie masz żadnych obrazów w tym dokumencie.<nl/><nl/>Rozpocznij skanowanie!

en: Discard this selection
pl: Porzuć to zaznaczenie

en: Add Selection Area
pl: Dodaj obszar zaznaczenia

en: Click and drag to select another area
pl: Naciśnij i przeciągnij, aby zaznaczyć inny obszar

en: Split Scan Vertically
pl: Podziel skan w pionie

en: Split Scan Horizontally
pl: Podziel skan w poziomie

en: Zoom In
pl: Powiększ

en: Zoom Out
pl: Pomniejsz

en: Zoom Fit
pl: Zmieść na stronie

en: Zoom 100%
pl: Powiększenie 100%

en: Export PDF
pl: Wyeksportuj PDFa

en: Title:
pl: Tytuł:

en: File:
pl: Plik:

en: Enable optical character recognition (OCR)
pl: Włącz optyczne rozpoznawanie znaków (OCR)

en: Languages:
pl: Języki:

en: If your required language is not listed, please install Tesseract's language file with your package manager.
pl: Jeśli twój język nie jest wymieniony, to wgraj plik językowy Tesseract przy użyciu programu do zarządzania pakietami.

en: Save
pl: Zapisz

en: Cancel
pl: Anuluj

[ctx: menu category]
en: File
pl: Plik

[ctx: menu category]
en: Scan
pl: Zeskanuj

[ctx: menu category]
en: Help
pl: Pomoc

[ctx: Countdown string with time given in seconds]
en: Next scan starts in<nl/>%1 s
pl: Następne skanowanie rozpocznie się za<nl/>%1 s

[ctx: @info]
en: Scan in progress.
pl: Skanowanie w trakcie.

en: Discard All
pl: Porzuć wszystkie

en: Save All
pl: Zapisz wszystko

en: Preview
pl: Podgląd

en: Scan
pl: Zeskanuj

en: Show Scanner Options
pl: Pokaż ustawienia skanera

en: Share
pl: Udostępnij

en: Print
pl: Wydrukuj

en: About Skanpage
pl: O Skanpage

en: Configure Skanpage…
pl: Ustawienia Skanpage…

en: Configure Keyboard Shortcuts…
pl: Ustawienia skrótów klawiszowych…

en: Quit
pl: Zakończ

[ctx: @option:check a noun, as in 'the default setting']
en: Default
pl: Domyślne

[ctx: %1 is a numeric value]
en: Brightness: %1
pl: Jasność: %1

[ctx: %1 is a numeric value]
en: Contrast: %1
pl: Kontrast: %1

[ctx: Unit suffix for pixel]
en: px
pl: piks.

en: Select options for quick access:
pl: Wybierz ustawienia do szybkiego dostępu:

en: Show More
pl: Pokaż więcej

en: Configure Visibility
pl: Ustawienia widoczności

en: Reselect Scanner
pl: Wybierz skaner ponownie

en: Configure
pl: Ustawienia

en: Devices to show:
pl: Urządzenia do pokazania:

[ctx: @option:radio Devices to show for scanning]
en: Scanners only
pl: Tylko skanery

[ctx: @option:radio Devices to show for scanning]
en: Scanners, cameras, and virtual devices
pl: Skanery, aparaty i urządzenia wirtualne

en: Default file format:
pl: Domyślny format pliku:

en: Default save location:
pl: Domyślne miejsce zapisu:

en: Close
pl: Zamknij

en: Share as:
pl: Udostępnij jako:
