skanpage - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: New document
sk: Nový dokument

en: Nothing to print.
sk: Nie je čo tlačiť.

en: Previous printing operation still in progress.
sk: Predchádzajúca tlačová operácia stále prebieha.

en: Document sent to printer.
sk: Dokument odoslaný do tlačiarne.

en: Nothing to save.
sk: Nie je čo uložiť.

en: Document saved as PDF.
sk: Dokument uložený ako PDF.

en: Document saved as image.
sk: Dokument uložený ako obrázok.

en: developer
sk: vývojár

en: Sane scanner device name. Use 'test' for test device.
sk: Názov zariadenia skenera Sane. Použite 'test' pre testovacie zariadenie.

en: device
sk: zariadenie

en: Reload devices list
sk: Obnoviť zoznam zariadení

[ctx: @info]
en: No devices found.
sk: Nenašli sa zariadenia.

en: Open selected device
sk: Otvoriť vybrané zariadenie

[ctx: Page index]
en: Page %1
sk: Stránka %1

en: Rotate Left
sk: Otočiť vľavo

en: Rotate Right
sk: Otočiť vpravo

en: Flip
sk: Prevrátiť

en: Delete Page
sk: Odstrániť stranu

en: %1 page | %1 pages
sk[0]: %1 strana
sk[1]: %1 strany
sk[2]: %1 strán

en: Zoom In
sk: Priblížiť

en: Zoom Out
sk: Oddialiť

en: Zoom Fit
sk: Oddialiť

en: Zoom 100%
sk: Priblížiť 100%

[ctx: menu category]
en: File
sk: Súbor

en: Discard All
sk: Zahodiť všetko

en: Save All
sk: Uložiť všetko

en: Scan
sk: Skenovať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Share
sk: Zdieľať

en: Print
sk: Tlačiť

en: About Skanpage
sk: O Skanpage

en: Quit
sk: Ukončiť
