skanpage - en to sl translation catalogue (88 entries)

en: New document
sl: Nov dokument

en: Nothing to print.
sl: Ni česa natisniti.

en: Previous printing operation still in progress.
sl: Prejšnja operacija tiskanja je še v teku.

en: Document sent to printer.
sl: Dokument poslan na tiskalnik.

en: No file path given.
sl: Ni dana pot datoteke.

en: Nothing to save.
sl: Ni česa shraniti.

[ctx: %1 is the error message]
en: An error ocurred while saving: %1.
sl: Prišlo je do napake pri shranjevanju: %1.

en: Document saved as PDF.
sl: Dokument shranjen kot PDF.

en: Document saved with OCR as PDF.
sl: Dokument shranjen z OCR kot PDF.

en: Document saved as image.
sl: Dokument shranjen kot slika.

en: Failed to save document as image.
sl: Shranjevanje dokumenta kot slike ni uspelo.

en: Failed to save image
sl: Shranjevanje slike ni uspelo

en: Multi-page scanning application by KDE.
sl: Aplikacija za optično branje več strani KDE.

en: developer
sl: razvijalec

en: Sane scanner device name. Use 'test' for test device.
sl: Ime naprave optičnega bralnika Sane. Uporabite 'test' za preizkusno napravo.

en: device
sl: naprava

[ctx: @info]
en: No devices found.
sl: Ni najdenih naprav.

en: Open selected device
sl: Odpri izbrano napravo

en: Reload devices list
sl: Ponovno naloži seznam naprav

[ctx: @info]
en: Searching for available devices.
sl: Poišči razpoložljive naprave.

en: Select previous page
sl: Izberi prejšnjo stran

en: Select next page
sl: Izberi naslednjo stran

en: Move selected page up
sl: Premakni izbrano stran gor

en: Move selected page down
sl: Premakni izbrano stran dol

[ctx: @info]
en: Processing page...
sl: Obdelovanje strani ...

[ctx: Page index]
en: Page %1
sl: Stran %1

en: Move Up
sl: Pomakni gor

en: Move Down
sl: Pomakni dol

en: Rotate Left
sl: Zasukaj levo

en: Rotate Right
sl: Zasukaj desno

en: Flip
sl: Obrni

en: Save Page
sl: Shrani stran

en: Delete Page
sl: Izbriši stran

en: %1 page | %1 pages
sl[0]: %1 stran
sl[1]: %1 strani
sl[2]: %1 strani
sl[3]: %1 strani

en: Reorder Pages
sl: Ponovno razvrsti strani

en: Reverse Order
sl: Obratni vrstni red

en: Show Preview
sl: Prikaži predogled

[ctx: @info]
en: You do not have any images in this document.<nl/><nl/>Start scanning!
sl: Nimate nobenih slik v tem dokumentu.<nl/><nl/>Začni skenirati!

en: Discard this selection
sl: Zavrzi to izbiro

en: Add Selection Area
sl: Dodaj področje izbire

en: Click and drag to select another area
sl: Kliknite in povlecite za izbiro drugega območja

en: Split Scan Vertically
sl: Razdelite posnetek navpično

en: Split Scan Horizontally
sl: Razdelite posnetek vodoravno

en: Zoom In
sl: Približaj

en: Zoom Out
sl: Oddalji

en: Zoom Fit
sl: Prilagojena povečava

en: Zoom 100%
sl: Povečava 100 %

en: Export PDF
sl: Izvozi PDF

en: Title:
sl: Naslov:

en: File:
sl: Datoteka:

en: Enable optical character recognition (OCR)
sl: Omogoči razpoznavanje znakov besedila (OCR)

en: Languages:
sl: Jeziki:

en: If your required language is not listed, please install Tesseract's language file with your package manager.
sl: Če vaš zahtevan jezik ni omenjen, namestite jezikovno datoteko Tesseract z vašim upravljalnikom paketov.

en: Save
sl: Shrani

en: Cancel
sl: Prekliči

[ctx: menu category]
en: File
sl: Datoteka

[ctx: menu category]
en: Scan
sl: Zajeta slika

[ctx: menu category]
en: Help
sl: Pomoč

[ctx: Countdown string with time given in seconds]
en: Next scan starts in<nl/>%1 s
sl: Naslednje optično branje se začne po <nl/>%1 s

[ctx: @info]
en: Scan in progress.
sl: Optično branje v teku.

en: Discard All
sl: Zavrzi vse

en: Save All
sl: Shrani vse

en: Preview
sl: Predogled

en: Scan
sl: Optično preberi

en: Show Scanner Options
sl: Prikaži možnosti optičnega bralnika

en: Share
sl: Deli

en: Print
sl: Tiskaj

en: About Skanpage
sl: O programu Skanpage

en: Configure Skanpage…
sl: Konfiguriraj Skanpage…

en: Configure Keyboard Shortcuts…
sl: Konfiguriraj bližnjice na tipkovnici…

en: Quit
sl: Zapusti

[ctx: @option:check a noun, as in 'the default setting']
en: Default
sl: Privzeto

[ctx: %1 is a numeric value]
en: Brightness: %1
sl: Svetlost: %1

[ctx: %1 is a numeric value]
en: Contrast: %1
sl: Kontrast: %1

[ctx: %1 is a numeric value]
en: Gamma: %1
sl: Gama: %1

[ctx: Unit suffix for bit]
en: bit
sl: bitov

en: Select options for quick access:
sl: Izberite možnosti za hitri dostop:

en: Show More
sl: Prikaži več

en: Configure Visibility
sl: Nastavi vidnost

en: Reselect Scanner
sl: Ponovno izberi napravo za optično branje

en: Configure
sl: Konfiguriraj

en: Devices to show:
sl: Naprave za prikaz:

[ctx: @option:radio Devices to show for scanning]
en: Scanners only
sl: Samo optični bralniki

[ctx: @option:radio Devices to show for scanning]
en: Scanners, cameras, and virtual devices
sl: Bralniki, kamere in navidezne naprave

en: Default file format:
sl: Privzeti format datoteke:

en: Default save location:
sl: Privzeto mesto shranjevanja:

en: Close
sl: Zapri

en: Share as:
sl: Postavi v skupno rabo kot:
