skanpage - en to uk translation catalogue (95 entries)

en: New document
uk: Новий документ

[ctx: for file names, indicates a range: from file0000.png to file0014.png]
en: %1 ... %2
uk: %1 … %2

en: Nothing to print.
uk: Нічого друкувати.

en: Previous printing operation still in progress.
uk: Ще не завершено попередню дію друку.

en: Document sent to printer.
uk: Документ надіслано на принтер.

en: No file path given.
uk: Не вказано шляху до файла.

en: Nothing to save.
uk: Нічого зберігати.

[ctx: %1 is the error message]
en: An error ocurred while saving: %1.
uk: Сталася помилка під час спроби зберегти дані: %1.

en: Document saved as PDF.
uk: Документ збережено у форматі PDF.

en: Document saved with OCR as PDF.
uk: Документ збережено у форматі PDF разом із даними розпізнавання знаків.

en: Document saved as image.
uk: Документ збережено як зображення.

en: Failed to save document as image.
uk: Спроба збереження документа як зображення була невдалою.

en: Failed to save image
uk: Спроба збереження зображення була невдалою

en: Multi-page scanning application by KDE.
uk: Програма для сканування сторінок від KDE.

en: © 2015-2022 Kåre Särs, Alexander Stippich
uk: © Kåre Särs, Alexander Stippich, 2015–2022

en: developer
uk: розробник

en: Sane scanner device name. Use 'test' for test device.
uk: Назва пристрою сканера з Sane. «test» — тестовий пристрій.

en: device
uk: пристрій

[ctx: @info]
en: No devices found.
uk: Пристроїв не виявлено.

en: Open selected device
uk: Відкрити позначений пристрій.

en: Reload devices list
uk: Перезавантажити список пристроїв

[ctx: @info]
en: Searching for available devices.
uk: Шукаємо доступні пристрої.

en: Select previous page
uk: Вибрати попередню сторінку

en: Select next page
uk: Вибрати наступну сторінку

en: Move selected page up
uk: Пересунути позначену сторінку вище

en: Move selected page down
uk: Пересунути позначену сторінку нижче

[ctx: @info]
en: Processing page...
uk: Обробляємо сторінку…

[ctx: Page index]
en: Page %1
uk: Сторінка %1

en: Move Up
uk: Пересунути вище

en: Move Down
uk: Пересунути нижче

en: Rotate Left
uk: Обернути ліворуч

en: Rotate Right
uk: Обернути праворуч

en: Flip
uk: Віддзеркалення

en: Save Page
uk: Зберегти сторінку

en: Delete Page
uk: Вилучити сторінку

en: %1 page | %1 pages
uk[0]: %1 сторінка
uk[1]: %1 сторінки
uk[2]: %1 сторінок
uk[3]: 1 сторінка

en: Reorder Pages
uk: Перевпорядкувати сторінки

en: Reverse Order
uk: Зворотний порядок

en: Show Preview
uk: Показати попередній перегляд

[ctx: @info]
en: You do not have any images in this document.<nl/><nl/>Start scanning!
uk: У цьому документі немає жодного зображення.<nl/><nl/>Розпочніть сканування!

en: Discard this selection
uk: Відкинути це позначення

en: Add Selection Area
uk: Додати позначену ділянку

en: Click and drag to select another area
uk: Натисніть кнопку миші і перетягніть вказівник, щоб позначити іншу ділянку

en: Split Scan Vertically
uk: Розділити скановане вертикально

en: Split Scan Horizontally
uk: Розділити скановане горизонтально

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: Zoom Out
uk: Зменшити

en: Zoom Fit
uk: Підібрати за розмірами

en: Zoom 100%
uk: Масштаб 100%

en: Export PDF
uk: Експортувати до PDF

en: Title:
uk: Заголовок:

en: File:
uk: Файл:

en: Enable optical character recognition (OCR)
uk: Увімкнути оптичне розпізнавання знаків (OCR)

en: Languages:
uk: Мови:

en: If your required language is not listed, please install Tesseract's language file with your package manager.
uk: Якщо у списку немає потрібної вам мови, будь ласка, встановіть відповідний мовний файл Tesseract за допомогою програми для керування пакунками вашої системи.

en: Save
uk: Зберегти

en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: menu category]
en: File
uk: Файл

[ctx: menu category]
en: Scan
uk: Сканування

[ctx: menu category]
en: Help
uk: Довідка

[ctx: Countdown string with time given in seconds]
en: Next scan starts in<nl/>%1 s
uk: Наступне сканування розпочнеться за<nl/>%1 с

[ctx: @info]
en: Scan in progress.
uk: Виконуємо сканування.

en: Discard All
uk: Відкинути усе

en: Save All
uk: Зберегти все

en: Preview
uk: Перегляд

en: Scan
uk: Сканувати

en: Show Scanner Options
uk: Показати параметри сканера

en: Share
uk: Оприлюднити

en: Print
uk: Надрукувати

en: About Skanpage
uk: Про Skanpage

en: Configure Skanpage…
uk: Налаштувати Skanpage…

en: Configure Keyboard Shortcuts…
uk: Налаштовування клавіатурних скорочень…

en: Quit
uk: Вийти

[ctx: @option:check a noun, as in 'the default setting']
en: Default
uk: Типова

[ctx: %1 is a numeric value]
en: Brightness: %1
uk: Яскравість: %1

[ctx: %1 is a numeric value]
en: Contrast: %1
uk: Контрастність: %1

[ctx: %1 is a numeric value]
en: Gamma: %1
uk: Гамма: %1

[ctx: Unit suffix for bit]
en: bit
uk: біт

[ctx: Unit suffix for DPI]
en: DPI
uk: т./д.

[ctx: Unit suffix for microsecond]
en: µs
uk: мкс

[ctx: Unit suffix for second]
en: s
uk: с

[ctx: Unit suffix for millimeter]
en: mm
uk: мм

[ctx: Unit suffix for pixel]
en: px
uk: пк

en: Select options for quick access:
uk: Виберіть параметри для швидкого доступу:

en: Show More
uk: Докладніше

en: Configure Visibility
uk: Налаштовування видимості

en: Reselect Scanner
uk: Повторно вибрати сканер

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Devices to show:
uk: Пристрої для показу:

[ctx: @option:radio Devices to show for scanning]
en: Scanners only
uk: Лише сканери

[ctx: @option:radio Devices to show for scanning]
en: Scanners, cameras, and virtual devices
uk: Сканери, камери та віртуальні пристрої

en: Default file format:
uk: Типовий формат файлів:

en: Default save location:
uk: Типове місце збереження:

en: Close
uk: Закрити

en: Share as:
uk: Оприлюднити як:
