kde 49i410 - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Microban (easy)
bs: Microban (lako)

en: The japanese warehouse keeper game
bs: Japanski čuvar skladišta igra

en: For contributing the Sokoban levels included in this game
bs: Za doprinos Sokoban nivoa uključenih u ovu igru

en: &Level Collection
bs: Kolekcija &nivoa

en: &Next Level
bs: &Sljedeći nivo

en: &Previous Level
bs: &Prethodni nivo

en: Re&start Level
bs: &Pokreni nivo ponovo

en: &Slow
bs: &Polako

en: &Medium
bs: &Srednje

en: &Fast
bs: &Brzo

en: &Off
bs: &Isključeno

en: (unused)
bs: (neiskorišteno)

en: (invalid)
bs: (nevažeće)

en: No levels found in file
bs: Nisu pronađeni nivoi u datoteci

en: Level:
bs: Nivo:

en: Steps:
bs: Stope:

en: Pushes:
bs: Napadi:

en: Level completed
bs: Nivo završen

en: This is the last level in
    the current collection.
bs: Ovo je posljednji nivo u 
    trenutnoj kolekciji.

en: You have not completed
    this level yet.
bs: Niste završili
    ovaj nivo još uvijek.

en: This is the first level in
    the current collection.
bs: Ovo je prvi nivo u
    trenutnoj kolekciji.

en: Sorry, bookmarks for external levels
    is not implemented yet.
bs: Zvinite, oznake za spoljašnje nivoe
    još uvijek nisu implementirane.

en: This level is broken
bs: Ovaj nivo je pokvaren
