ksokoban - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Microban (easy)
eu: Microban (erraza)

en: The japanese warehouse keeper game
eu: Biltegizainaren joko japoniarra

en: For porting to Qt5/KF5 and doing other cleanups
eu: Qt5/KF5era eratortzeagatik eta beste garbiketa batzuk egiteagatik

en: For rewriting the original ksokoban game from kde3 to kde4
eu: Jatorrizko KSokoban jokoa KDE3tik KDE4ra berridazteagatik

en: For writing the original ksokoban game
eu: Jatorrizko KSokoban jokoa idazteagatik

en: For contributing the Sokoban levels included in this game
eu: Joko honetan dauden «Sokoban» mailak emateagatik

en: Level collection file to load.
eu: Zamatu beharreko maila-bilduma fitxategia.

en: &Level Collection
eu: Mai&la-bilduma

en: &Load Levels...
eu: &Zamatu mailak...

en: &Next Level
eu: &Hurrengo maila

en: &Previous Level
eu: &Aurreko maila

en: Re&start Level
eu: Berra&biarazi maila

en: &Slow
eu: Mant&so

en: &Medium
eu: &Ertaina

en: &Fast
eu: A&zkar

en: &Off
eu: &Itzalita

en: (unused)
eu: (erabiltzeke)

en: (invalid)
eu: (baliogabea)

[ctx: @title:window]
en: Load Levels from a File
eu: Zamatu mailak fitxategi batetik

en: No levels found in file
eu: Fitxategian ez da mailarik aurkitu

en: Level:
eu: Maila:

en: Steps:
eu: Urratsak:

en: Pushes:
eu: Bultzadak:

en: Level completed
eu: Maila osatu da

en: This is the last level in
    the current collection.
eu: Hori da oraingo bildumako
    azken maila.

en: You have not completed
    this level yet.
eu: Oraindik ez duzu maila
    hau osatu.

en: This is the first level in
    the current collection.
eu: Hau da oraingo mailako
    aurreneko maila.

en: Sorry, bookmarks for external levels
    is not implemented yet.
eu: Barkatu, kanpoko mailetarako laster-markak
    oraindik ez daude inplementatuta.

en: This level is broken
eu: Maila hau hautsita dago

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
eu: &Jokoa

note: i18n: ectx: Menu (animation_speed)
en: &Animation
eu: &Animazioa

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks_menu)
en: &Bookmarks
eu: &Laster-markak

note: i18n: ectx: Menu (set_bookmarks)
en: &Set Bookmark
eu: E&zarri laster-marka

note: i18n: ectx: Menu (goto_bookmarks)
en: &Go to Bookmark
eu: &Joan laster-markara
