ksokoban - en to eu translation catalogue (35 entries)

en: Microban (easy)
eu: Microban (erraza)

en: The japanese warehouse keeper game
eu: Biltegizainaren joko japoniarra

en: For porting to Qt5/KF5 and doing other cleanups
eu: Qt5/KF5era eratortzeagatik eta beste garbiketa batzuk egiteagatik

en: For rewriting the original ksokoban game from kde3 to kde4
eu: Jatorrizko KSokoban jokoa KDE3tik KDE4ra berridazteagatik

en: For writing the original ksokoban game
eu: Jatorrizko KSokoban jokoa idazteagatik

en: For contributing the Sokoban levels included in this game
eu: Joko honetan dauden «Sokoban» mailak emateagatik

en: Level collection file to load.
eu: Zamatu beharreko maila-bilduma fitxategia.

[ctx: @title:menu]
en: Level Collection
eu: Maila-bilduma

[ctx: @action]
en: Load Levels…
eu: Zamatu mailak...

[ctx: @action]
en: Next Level
eu: Hurrengo maila

[ctx: @action]
en: Previous Level
eu: Aurreko maila

[ctx: @action]
en: Restart Level
eu: Berrabiarazi maila

[ctx: @item animation speed]
en: Slow
eu: Mantso

[ctx: @item animation speed]
en: Medium
eu: Ertaina

[ctx: @item animation speed]
en: Fast
eu: Azkar

[ctx: @item animation speed]
en: Off
eu: Itzalita

[ctx: @item bookmark entry]
en: (unused)
eu: (erabiltzeke)

[ctx: @item bookmark entry]
en: (invalid)
eu: (baliogabea)

[ctx: @title:window]
en: Load Levels from a File
eu: Zamatu mailak fitxategi batetik

[ctx: @info]
en: No levels found in file.
eu: Fitxategian ez da mailarik aurkitu.

[ctx: @label]
en: Level:
eu: Maila:

[ctx: @label]
en: Steps:
eu: Urratsak:

[ctx: @label]
en: Pushes:
eu: Bultzadak:

[ctx: @info]
en: Level completed.
eu: Maila osatuta.

en: This is the last level in the current collection.
eu: Hau da bilduma honetako azken maila.

en: You have not completed this level yet.
eu: Oraindik ez duzu maila hau osatu.

en: This is the first level in the current collection.
eu: Hau da maila honetako aurreneko maila.

en: Bookmarks for external levels is not implemented yet.
eu: Kanpoko mailetarako laster-markak oraindik ez daude inplementatuta.

en: This level is broken.
eu: Maila hau hautsita dago.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
eu: &Jokoa

note: i18n: ectx: Menu (animation_speed)
en: &Animation
eu: &Animazioa

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks_menu)
en: &Bookmarks
eu: &Laster-markak

note: i18n: ectx: Menu (set_bookmarks)
en: &Set Bookmark
eu: E&zarri laster-marka

note: i18n: ectx: Menu (goto_bookmarks)
en: &Go to Bookmark
eu: &Joan laster-markara

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eu: Tresna-barra nagusia
