ksokoban - en to ga translation catalogue (23 entries)

en: Microban (easy)
ga: Microban (éasca)

en: The japanese warehouse keeper game
ga: Cluiche Seapánach coimeádaí stórais

en: For contributing the Sokoban levels included in this game
ga: Na leibhéil Sokoban atá isteach leis an gcluiche seo

en: &Level Collection
ga: Bailiúchán &Leibhéal

en: &Next Level
ga: An Chéad Leibhéal &Eile

en: &Previous Level
ga: An Leibhéal &Roimhe Seo

en: Re&start Level
ga: Ato&saigh an Leibhéal

en: &Slow
ga: &Mall

en: &Medium
ga: &Measartha

en: &Fast
ga: &Tapa

en: &Off
ga: &Múchta

en: (unused)
ga: (gan úsáid)

en: (invalid)
ga: (neamhbhailí)

en: No levels found in file
ga: Níor aimsíodh aon leibhéil sa chomhad

en: Level:
ga: Leibhéal:

en: Steps:
ga: Céimeanna:

en: Pushes:
ga: Brúnna:

en: Level completed
ga: Leibhéal críochnaithe

en: This is the last level in
    the current collection.
ga: Seo é an leibhéal deiridh sa
    bhailiúchán reatha.

en: You have not completed
    this level yet.
ga: Níl an leibhéal seo
    déanta agat fós.

en: This is the first level in
    the current collection.
ga: Seo é an chéad leibhéal sa
    bhailiúchán reatha.

en: Sorry, bookmarks for external levels
    is not implemented yet.
ga: Tá brón orm, níl leabharmharcanna do
    leibhéil sheachtracha ar fáil fós.

en: This level is broken
ga: Tá an leibhéal seo briste
