ksokoban - en to ka translation catalogue (39 entries)

en: Sasquatch
ka: თოვლის კაცი

en: Mas Sasquatch
ka: მას თოვლის კაცი

en: Sasquatch III
ka: თოვლის კაცი III

en: Microban (easy)
ka: მიკრობანი (ადვილი)

en: Sasquatch IV
ka: თოვლის კაცი IV

en: The japanese warehouse keeper game
ka: იაპონური საწყობის თამაში

en: For porting to Qt5/KF5 and doing other cleanups
ka: Qt5/KF5-ზე გადატანა და კოდის გასუფთავება

en: For rewriting the original ksokoban game from kde3 to kde4
ka: პირველი KSokoban თამაშის kde3-დან KDE4-ზე გადატანა

en: For writing the original ksokoban game
ka: ორიგინალი ksokoban -ის დაწერისთვის

en: For contributing the Sokoban levels included in this game
ka: ამ თამაშის Sokoban-ის დონეებისთვის

en: Level collection file to load.
ka: ჩასატვირთი დონის კოლექციის ფაილი.

[ctx: @title:menu]
en: Level Collection
ka: დონის კოლექცია

[ctx: @action]
en: Load Levels…
ka: დონეების ჩატვირთვა…

[ctx: @action]
en: Next Level
ka: შემდეგი დონე

[ctx: @action]
en: Previous Level
ka: წინა დონე

[ctx: @action]
en: Restart Level
ka: დონის თავიდან დაწყება

[ctx: @item animation speed]
en: Slow
ka: ნელი

[ctx: @item animation speed]
en: Medium
ka: საშუალო

[ctx: @item animation speed]
en: Fast
ka: სწრაფი

[ctx: @item animation speed]
en: Off
ka: გამორთ

[ctx: @item bookmark entry]
en: (unused)
ka: (გამოუყენებელი)

[ctx: @item bookmark entry]
en: (invalid)
ka: (არასწორი)

[ctx: @title:window]
en: Load Levels from a File
ka: დონეების ფაილიდან ჩატვირთვა

[ctx: @info]
en: No levels found in file.
ka: ფაილში დონეები ვერ ვიპოვე.

[ctx: @label]
en: Level:
ka: დონე:

[ctx: @label]
en: Steps:
ka: ნაბიჯები:

[ctx: @label]
en: Pushes:
ka: მიწოლები:

[ctx: @info]
en: Level completed.
ka: დონე დასრულდა.

en: This is the last level in the current collection.
ka: ეს მიმდინარე კოლექციის უკანასკნელი დონეა.

en: You have not completed this level yet.
ka: ეს დონე ჯერ არ დაგისრულებიათ.

en: This is the first level in the current collection.
ka: ეს მიმდინარე კოლექციის პირველი დონეა.

en: Bookmarks for external levels is not implemented yet.
ka: უკაცრავად გარე დონეების სანიშნები ჯერ განხორციელებული არაა.

en: This level is broken.
ka: ეს დონე გაფუჭებულია.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
ka: &თამაში

note: i18n: ectx: Menu (animation_speed)
en: &Animation
ka: &ანიმაცია

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks_menu)
en: &Bookmarks
ka: &სანიშნეები

note: i18n: ectx: Menu (set_bookmarks)
en: &Set Bookmark
ka: &სანიშნის დასმა

note: i18n: ectx: Menu (goto_bookmarks)
en: &Go to Bookmark
ka: &სანიშნზე გადასვლა

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი
