ksokoban - en to nb translation catalogue (24 entries)

en: Mas Sasquatch
nb: Mas-sasquatch

en: Microban (easy)
nb: Microban (enkel)

en: The japanese warehouse keeper game
nb: Det japanske varehusspillet

en: For contributing the Sokoban levels included in this game
nb: For å ha bidratt med Sokoban-nivåene medregnet i dette spillet

en: &Level Collection
nb: &Nivåsamling

en: &Next Level
nb: &Neste nivå

en: &Previous Level
nb: &Forrige nivå

en: Re&start Level
nb: &Start nivå på nytt

en: &Slow
nb: &Sakte

en: &Medium
nb: &Middels

en: &Fast
nb: &Hurtig

en: &Off
nb: &Av

en: (unused)
nb: (ubrukt)

en: (invalid)
nb: (ugyldig)

en: No levels found in file
nb: Ingen nivåer funnet i fil

en: Level:
nb: Nivå:

en: Steps:
nb: Steg:

en: Pushes:
nb: Dytt:

en: Level completed
nb: Nivå fullført

en: This is the last level in
    the current collection.
nb: Dette er det siste nivået
    i gjeldende samling.

en: You have not completed
    this level yet.
nb: Du har ikke fullført
    dette nivået ennå.

en: This is the first level in
    the current collection.
nb: Dette er første nivå i
    i gjeldende samling.

en: Sorry, bookmarks for external levels
    is not implemented yet.
nb: Beklager, bokmerker for eksterne nivåer
    er foreløpig ikke implementert.

en: This level is broken
nb: Dette nivået er ødelagt
