ksokoban - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Microban (easy)
sk: Microban (jednoduchý)

en: The japanese warehouse keeper game
sk: Hra japonského skladníka

en: For porting to Qt5/KF5 and doing other cleanups
sk: Pre portovanie do Qt5/KF5 a ďalšie čistenie

en: For rewriting the original ksokoban game from kde3 to kde4
sk: Za prepísanie pôvodnej hry ksokoban z kde3 do kde4

en: For writing the original ksokoban game
sk: Za písanie originálnej hry ksokoban

en: For contributing the Sokoban levels included in this game
sk: Za prispievanie úrovní Sokobanu zahrnutých v tejto hre

en: &Level Collection
sk: Kolekcia úrovní

en: &Load Levels...
sk: Načítať úrovne...

en: &Next Level
sk: Nasledujúca úroveň

en: &Previous Level
sk: Predchádzajúca úroveň

en: Re&start Level
sk: Reštartovať úroveň

en: &Slow
sk: Pomalé

en: &Medium
sk: &Stredné

en: &Fast
sk: Rýchle

en: &Off
sk: &Vypnúť

en: (unused)
sk: (nepoužité)

en: (invalid)
sk: (neplatné)

[ctx: @title:window]
en: Load Levels from a File
sk: Načítať úrovne zo súboru

en: No levels found in file
sk: V súbore sa nenašli žiadne úrovne

en: Level:
sk: Úroveň:

en: Steps:
sk: Kroky:

en: Pushes:
sk: Ťahy:

en: Level completed
sk: Úroveň dokončená

en: This is the last level in
    the current collection.
sk: Toto je posledná úroveň v
     aktuálnej kolekcii.

en: You have not completed
    this level yet.
sk: Túto úroveň
    ste ešte nedokončili.

en: This is the first level in
    the current collection.
sk: Toto je prvá úroveň v
     aktuálnej kolekcii.

en: Sorry, bookmarks for external levels
    is not implemented yet.
sk: Ľutujeme, záložky pre externé úrovne
     zatiaľ nie sú implementované.

en: This level is broken
sk: Táto úroveň je poškodená

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
sk: Hra

note: i18n: ectx: Menu (animation_speed)
en: &Animation
sk: Animácia

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks_menu)
en: &Bookmarks
sk: Záložky

note: i18n: ectx: Menu (set_bookmarks)
en: &Set Bookmark
sk: Nastaviť záložku

note: i18n: ectx: Menu (goto_bookmarks)
en: &Go to Bookmark
sk: Prejsť do záložiek
