ksokoban - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Microban (easy)
sk: Microban (jednoduchý)

en: The japanese warehouse keeper game
sk: Hra japonského skladníka

en: For porting to Qt5/KF5 and doing other cleanups
sk: Pre portovanie do Qt5/KF5 a ďalšie čistenie

en: For rewriting the original ksokoban game from kde3 to kde4
sk: Za prepísanie pôvodnej hry ksokoban z kde3 do kde4

en: For writing the original ksokoban game
sk: Za písanie originálnej hry ksokoban

en: For contributing the Sokoban levels included in this game
sk: Za prispievanie úrovní Sokobanu zahrnutých v tejto hre

en: Level collection file to load.
sk: Súbor kolekcie úrovní na načítanie.

[ctx: @title:menu]
en: Level Collection
sk: Kolekcia úrovní

[ctx: @action]
en: Load Levels…
sk: Načítať úrovne...

[ctx: @action]
en: Next Level
sk: Nasledujúca úroveň

[ctx: @action]
en: Previous Level
sk: Predchádzajúca úroveň

[ctx: @action]
en: Restart Level
sk: Reštartovať úroveň

[ctx: @item animation speed]
en: Slow
sk: Pomalé

[ctx: @item animation speed]
en: Medium
sk: Stredné

[ctx: @item animation speed]
en: Fast
sk: Rýchle

[ctx: @item animation speed]
en: Off
sk: Vypnuté

[ctx: @item bookmark entry]
en: (unused)
sk: (nepoužité)

[ctx: @item bookmark entry]
en: (invalid)
sk: (neplatné)

[ctx: @title:window]
en: Load Levels from a File
sk: Načítať úrovne zo súboru

[ctx: @info]
en: No levels found in file.
sk: V súbore sa nenašli žiadne úrovne.

[ctx: @label]
en: Level:
sk: Úroveň:

[ctx: @label]
en: Steps:
sk: Kroky:

[ctx: @label]
en: Pushes:
sk: Ťahy:

[ctx: @info]
en: Level completed.
sk: Úroveň dokončená.

en: This is the last level in the current collection.
sk: Toto je posledná úroveň v aktuálnej kolekcii.

en: You have not completed this level yet.
sk: Túto úroveň ste ešte nedokončili.

en: This is the first level in the current collection.
sk: Toto je prvá úroveň v aktuálnej kolekcii.

en: Bookmarks for external levels is not implemented yet.
sk: Záložky pre externé úrovne zatiaľ nie sú implementované.

en: This level is broken.
sk: Táto úroveň je poškodená

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
sk: Hra

note: i18n: ectx: Menu (animation_speed)
en: &Animation
sk: Animácia

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks_menu)
en: &Bookmarks
sk: Záložky

note: i18n: ectx: Menu (set_bookmarks)
en: &Set Bookmark
sk: Nastaviť záložku

note: i18n: ectx: Menu (goto_bookmarks)
en: &Go to Bookmark
sk: Prejsť do záložiek

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov
