ksokoban - en to sl translation catalogue (34 entries)

en: Microban (easy)
sl: Microban (lahek)

en: The japanese warehouse keeper game
sl: Igra japonskega skladiščnika

en: For porting to Qt5/KF5 and doing other cleanups
sl: Za prenos v Qt5/KF5 in drugo čiščenje

en: For rewriting the original ksokoban game from kde3 to kde4
sl: Za prepisovanje izvirne igre ksokoban iz kde3 v kde4

en: For writing the original ksokoban game
sl: Za pisanje izvirne igre ksokoban

en: For contributing the Sokoban levels included in this game
sl: Za prispevanje ravni Sokobana, vključene v tej igri

en: Level collection file to load.
sl: Raven zbirne datoteke za nalaganje.

en: &Level Collection
sl: Zbirka nivokjev

en: &Load Levels...
sl: Naloži nivoje...

en: &Next Level
sl: &Naslednji nivo

en: &Previous Level
sl: &Prejšnji nivo

en: Re&start Level
sl: Ponovno začetni nivo

en: &Slow
sl: Počasi

en: &Medium
sl: Srednje

en: &Fast
sl: Hitra

en: &Off
sl: Brez

en: (unused)
sl: (neuporabljeno)

en: (invalid)
sl: (neveljavno)

[ctx: @title:window]
en: Load Levels from a File
sl: Naloži ravni iz datoteke

en: No levels found in file
sl: Na datoteki ni najdenih nivojev

en: Level:
sl: Nivo:

en: Steps:
sl: Koraki:

en: Pushes:
sl: Potiski:

en: Level completed
sl: Nivo zaključen

en: This is the last level in
    the current collection.
sl: To je zadnji nivo
    trenutne zbirke.

en: You have not completed
    this level yet.
sl: Še niste zaključili
    tega nivoja.

en: This is the first level in
    the current collection.
sl: To je prvi nivo
    trenutne zbirke.

en: Sorry, bookmarks for external levels
    is not implemented yet.
sl: Se opravičujemo, zaznamki za zunanje nivoje še niso izdelani.

en: This level is broken
sl: Ta nivo je pokvarjen

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
sl: Igra

note: i18n: ectx: Menu (animation_speed)
en: &Animation
sl: Animacija

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks_menu)
en: &Bookmarks
sl: Zaznamki

note: i18n: ectx: Menu (set_bookmarks)
en: &Set Bookmark
sl: Nastavi zaznamek

note: i18n: ectx: Menu (goto_bookmarks)
en: &Go to Bookmark
sl: Pojdi na zaznamek
