ksokoban - en to sl translation catalogue (34 entries)

en: Microban (easy)
sl: Microban (lahek)

en: The japanese warehouse keeper game
sl: Igra japonskega skladiščnika

en: For porting to Qt5/KF5 and doing other cleanups
sl: Za prenos v Qt5/KF5 in drugo čiščenje

en: For rewriting the original ksokoban game from kde3 to kde4
sl: Za prepisovanje izvirne igre ksokoban iz kde3 v kde4

en: For writing the original ksokoban game
sl: Za pisanje izvirne igre ksokoban

en: For contributing the Sokoban levels included in this game
sl: Za prispevanje ravni Sokobana, vključene v tej igri

en: Level collection file to load.
sl: Raven zbirne datoteke za nalaganje.

[ctx: @title:menu]
en: Level Collection
sl: Zbirka ravni

[ctx: @action]
en: Load Levels…
sl: Naloži ravni...

[ctx: @action]
en: Next Level
sl: Naslednja raven

[ctx: @action]
en: Previous Level
sl: Prejšnja raven

[ctx: @action]
en: Restart Level
sl: Ponovno zaženi raven

[ctx: @item animation speed]
en: Slow
sl: Počasi

[ctx: @item animation speed]
en: Medium
sl: Srednje

[ctx: @item animation speed]
en: Fast
sl: Hitro

[ctx: @item animation speed]
en: Off
sl: Brez

[ctx: @item bookmark entry]
en: (unused)
sl: (neuporabljeno)

[ctx: @item bookmark entry]
en: (invalid)
sl: (neveljavno)

[ctx: @title:window]
en: Load Levels from a File
sl: Naloži ravni iz datoteke

[ctx: @info]
en: No levels found in file.
sl: Na datoteki ni najdenih ravni

[ctx: @label]
en: Level:
sl: Raven:

[ctx: @label]
en: Steps:
sl: Koraki:

[ctx: @label]
en: Pushes:
sl: Potiski:

[ctx: @info]
en: Level completed.
sl: Raven zaključena.

en: This is the last level in the current collection.
sl: To je zadnja raven v trenutni zbirki.

en: You have not completed this level yet.
sl: Še niste zaključili te ravni.

en: This is the first level in the current collection.
sl: To je prva raven trenutne zbirke.

en: Bookmarks for external levels is not implemented yet.
sl: Se opravičujemo, zaznamki za zunanje ravni še niso izdelani.

en: This level is broken.
sl: Ta raven je pokvarjena.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
sl: Igra

note: i18n: ectx: Menu (animation_speed)
en: &Animation
sl: Animacija

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks_menu)
en: &Bookmarks
sl: Zaznamki

note: i18n: ectx: Menu (set_bookmarks)
en: &Set Bookmark
sl: Nastavi zaznamek

note: i18n: ectx: Menu (goto_bookmarks)
en: &Go to Bookmark
sl: Pojdi na zaznamek
