ksokoban - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: &Slow
ug: ئاستا(&S)

en: &Medium
ug: ئوتتۇرا(&M)

en: &Off
ug: چەكلە(&O)

en: (invalid)
ug: (ئىناۋەتسىز)

en: Level:
ug: دەرىجە:

en: Steps:
ug: باسقۇچلار:
