ksokoban - en to ug translation catalogue (9 entries)

[ctx: @item animation speed]
en: Slow
ug: ئاستا

[ctx: @item animation speed]
en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

[ctx: @item animation speed]
en: Fast
ug: تېز

[ctx: @item animation speed]
en: Off
ug: تاقاق

[ctx: @item bookmark entry]
en: (invalid)
ug: (ئىناۋەتسىز)

[ctx: @label]
en: Level:
ug: دەرىجە:

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
ug: ئويۇن(&G)

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks_menu)
en: &Bookmarks
ug: خەتكۈچ(&B)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداق
