skrooge - en to et translation catalogue (1751 entries)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: Edit
et: Redigeerimine

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

[ctx: Dashboard widget title]
en: Advices
et: Nõuanded

[ctx: Noun, a user action]
en: Activate all advice
et: Kõigi nõuannete aktiveerimine

[ctx: Noun, a type of refresh for advice]
en: Automatic refresh
et: Automaatne värskendamine

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Advice are very long to compute
et: Nõuande arvutamine võtab väga kaua aega

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: To improve performances, you should switch the widget in 'Manual refresh' (see contextual menu).
et: Jõudluse parandamiseks võiks vidina lülitada käsitsi värskendamise režiimi (vt kontekstimenüüd).

en: <p><b>Priority %1:</b>%2</p>
et: <p><b>Tähtsus %1:</b>%2</p>

[ctx: Dismiss an advice provided]
en: Dismiss
et: Tühista

[ctx: Dismiss an advice provided]
en: Dismiss during current month
et: Tühista käesoleval kuul

[ctx: Dismiss an advice provided]
en: Dismiss this kind
et: Tühista sellised

[ctx: Dismiss an advice provided]
en: Dismiss this kind during current month
et: Tühista sellised käesoleval kuul

[ctx: To recommend this action]
en:  (recommended)
et:  (soovitatav)

[ctx: Information message]
en: Display all advices
et: Kõigi nõuannete näitamine

[ctx: Information message]
en: Display less advices
et: Vähem nõuandeid

[ctx: Information message]
en: Refresh advices
et: Nõuannete värskendamine

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Apply all recommended corrections
et: Kõigi soovitatud paranduste rakendamine

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Activate all advice
et: Kõigi nõuannete aktiveerimine

[ctx: Successful message after an user action]
en: Advice activated.
et: Nõuanded on aktiveeritud.

[ctx: Error message]
en: Advice activation failed
et: Nõuannete aktiveerimine nurjus

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Dismiss advice
et: Nõuande tühistamine

[ctx: Successful message after an user action]
en: Advice dismissed.
et: Nõuanne on tühistatud.

[ctx: Error message]
en: Advice dismiss failed
et: Nõuande tühistamine nurjus

[ctx: Noun, a list of items]
en: Advice
et: Nõuanded

[ctx: Noun, a list of items]
en: Tip of the day
et: Päeva nõuanne

[ctx: The title]
en: Advice
et: Nõuanded

[ctx: The tool tip]
en: Advice
et: Nõuanded

[ctx: Dashboard widget title]
en: Tip of the day
et: Päeva nõuanne

note: i18n: ectx: Menu (file) i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: File
et: Fail

note: i18n: ectx: Menu (panels)
en: Panels
et: Paneelid

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: Go
et: Liikumine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_pinhomebookmarks) i18n: ectx: label, entry (pinhomebookmarks), group (Bookmark)
en: Pin home bookmarks
et: Kodu järjehoidjate kinnistamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (pinhomebookmarks), group (Bookmark)
en: If checked, the home bookmarks will be pinned.
et: Märkimise korral kinnistatakse kodu järjehoidjad.

[ctx: Verb]
en: Import standard bookmarks
et: Impordi standardsed järjehoidjad

[ctx: Verb, action to display bookmarks]
en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

[ctx: Noun, a bookmark as in a webbrowser bookmark]
en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Import standard bookmarks
et: Standardsete järjehoidjate import

[ctx: Noun, bookmark name]
en: Dashboard
et: Vidinavaade

[ctx: Noun, bookmark name]
en: Report > Income vs Expenditure on 12 last months
et: Aruanne > Tulu-kulu viimasel 12 kuul

[ctx: Noun, bookmark name]
en: Report > Pie categories in 12 last months
et: Aruanne > Kategooriate sektordiagramm viimasel 12 kuul

[ctx: Noun, bookmark name]
en: Report > History
et: Aruanne > Ajalugu

[ctx: Successful message after an user action]
en: Standard bookmarks imported.
et: Standardsed järjehoidjad on imporditud.

[ctx: Error message]
en: Import standard bookmarks failed
et: Standardsete järjehoidjate import nurjus

[ctx: Successful message after an user action]
en: Bookmark created
et: Järjehoidja on loodud

[ctx: Action]
en: Open all
et: Ava kõik

[ctx: Action]
en: Bookmark current page here
et: Lisa aktiivne lehekülg järjehoidjatesse

[ctx: Noun, user action]
en: Expand all
et: Kõige lahtikerimine

[ctx: Noun, user action]
en: Collapse all
et: Kõige kokkukerimine

[ctx: Verb]
en: Bookmark current page
et: Lisa aktiivne lehekülg järjehoidjatesse

[ctx: Verb]
en: Bookmark all pages
et: Lisa kõik leheküljed järjehoidjatesse

[ctx: Verb]
en: Add bookmark group
et: Lisa järjehoidjate rühm

[ctx: Verb, delete an item]
en: Delete
et: Kustuta

[ctx: Verb, automatically load when the application is started]
en: Autostart
et: Automaatkäivitus

[ctx: Verb]
en: Remove Autostart
et: Eemalda automaatkäivitus

[ctx: Verb, change the name of an item]
en: Rename
et: Muuda nime

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Autostart bookmarks
et: Järjehoidjate automaatkäivitus

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Do not Autostart bookmarks
et: Järjehoidjaid ei käivitata automaatselt

[ctx: An information message]
en: The Autostart status of bookmark '%1' has been changed
et: Järjehoidja '%1' automaatse käivitamise olekut muudeti

[ctx: Successful message after an user action]
en: Autostart bookmarks
et: Järjehoidjate automaatkäivitus

[ctx: Successful message after an user action]
en: Do not Autostart bookmarks
et: Järjehoidjaid ei käivitata automaatselt

[ctx: Default name for bookmark]
en: New bookmark
et: Uus järjehoidja

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Bookmark folder creation '%1'
et: Järjehoidjate kausta loomine "%1"

[ctx: An information message]
en: The bookmark folder '%1' has been added
et: Lisati järjehoidjate kaust '%1'

[ctx: Successful message after an user action]
en: Bookmark group created
et: Järjehoidjate rühm on loodud

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Bookmarks creation
et: Järjehoidjate loomine

[ctx: An information message]
en: The bookmark '%1' has been added
et: Lisati järjehoidja '%1'

[ctx: Successful message after an user action]
en: Bookmarks created
et: Järjehoidjad on loodud

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Bookmark creation '%1'
et: Järjehoidja loomine "%1"

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Bookmark icon change
et: Järjehoidja ikooni muutmine

[ctx: An information message]
en: The icon of the bookmark '%1' has been changed
et: Järjehoidja '%1' ikooni muudeti

[ctx: Successful message after an user action]
en: Bookmark icon changed
et: Järjehoidja ikoon on muudetud

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Bookmark delete
et: Järjehoidja kustutamine

[ctx: Successful message after an user action]
en: Bookmark deleted
et: Järjehoidja on kustutatud

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kFilterEdit) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kQueryGrp) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kSearch) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, kFilterEdit)
en: Search
et: Otsing

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGTreeView, kBookmarksList)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">this list allows you to open bookmarked pages</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Ctrl</span> to open in a new page</p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">See nimekiri võimaldab avada järjehoidjatesse pandud lehekülgi</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Ctrl</span> avab järjehoidja uuel leheküljel</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGTreeView, kBookmarksList)
en: this list allows you to open bookmarked pages
et: See nimekiri võimaldab avada järjehoidjatesse pandud lehekülgi

[ctx: Noun, a summary of your financial situation]
en: Dashboard
et: Vidinavaade

[ctx: Message]
en: Welcome to %1
et: Tere tulemast - %1

note: i18n: ectx: Menu (tool)
en: Tools
et: Tööriistad

[ctx: Restart the profiling, a method used for analysing performances]
en: Restart profiling
et: Käivita profileerimine uuesti

[ctx: Open the profiling, a method used for analysing performances]
en: Open profiling
et: Ava profileerimine

[ctx: Noun, a plugin allowing to access the SQLite database, useful to debug]
en: Debug
et: Silumine

[ctx: A tool tip, explaining that the plugin is useful for debugging purposes]
en: Useful for debug
et: Kasulik silumiseks

[ctx: Execute an SQL query]
en: Execute
et: Käivita

[ctx: Explain an SQL query]
en: Explain
et: Selgita

[ctx: Explain the SQL query plan]
en: Explain query plan
et: Selgita paringuplaani

[ctx: Execute script]
en: Execute script [%1]
et: Käivita skript [%1]

[ctx: Display the execution time needed by an SQL query]
en: 
    Execution time: %1 ms
et: 
    Täitmise aeg: %1 ms

[ctx: Display an SQL command from the debug plugin]
en: SQL command from debug plugin
et: SQL käsk silumispluginast

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kSQLInput) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kSQLInput)
en: SQL command to execute
et: Käivitatav SQL-käsk

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPlainTextEdit, kInput) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPlainTextEdit, kInput)
en: Script to execute
et: Käivitatav skript

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kSQLPushButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kSQLPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kSQLPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, kApply)
en: Execute
et: Käivita

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kSQLTransactionPushButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kSQLTransactionPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kSQLTransactionPushButton)
en: Execute in a transaction
et: Käivita ülekandes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kRefreshViewsAndIndexes) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kRefreshViewsAndIndexes)
en: Refresh Database (views, indexes, triggers)
et: Andmebaasi värskendamine (vaated, indeksid, esilekutsujad)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kRefreshViewsAndIndexes)
en: Refresh Database
et: Värskenda andmebaasi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KTextEdit, kSQLResult) i18n: ectx: property (statusTip), widget (KTextEdit, kSQLResult)
en: SQL output
et: SQL-i väljund

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kTraceLevelLbl)
en: &Trace level:
et: &Jälgimise tase:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kTraceLevel) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSlider, kTraceLevel)
en: Select level of traces
et: Jälgimise taseme valimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kEnableProfilingChk) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kEnableProfilingChk)
en: Enable or disable profiling
et: Profileerimise lubamine või keelamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kEnableProfilingChk)
en: Enable profiling
et: Profileerimise lubamine

[ctx: Question]
en: Do you want to force the deletion ?
et: Kas kustutada jõuga?

[ctx: Successful message after an user action]
en: Objects deleted.
et: Objektid on kustutatud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openlastfile) i18n: ectx: label, entry (openlastfile), group (File)
en: Open last file on startup
et: Viimase faili avamine käivitamisel

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (openlastfile), group (File)
en: If checked, the application will automatically start with the last file used.
et: Märkimise korral käivitub rakendus automaatselt viimati kasutatud failiga.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_saveonclose) i18n: ectx: label, entry (saveonclose), group (File)
en: Save on close
et: Salvestamine sulgemisel

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (saveonclose), group (File)
en: If checked, the application will automatically save current document on close.
et: Märkimise korral salvestab rakendus aktiivse dokumendi sulgemisel automaatselt.

note: i18n: ectx: label, entry (storeInKdeWallet), group (File)
en: Store passwords in KDE Wallet
et: Paroolide salvestamine KDE turvalaekas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (storeInKdeWallet), group (File)
en: If checked, the application will get/set passwords from KDE wallet.
et: Märkimise korral hangib rakendus paroolid KDE turvalaekast.

note: i18n: ectx: label, entry (selectedWallet), group (File)
en: Selected Wallet
et: Valitud turvalaegas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (selectedWallet), group (File)
en: The Selected Wallet.
et: Valitud turvalaegas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_backup_enabled) i18n: ectx: label, entry (backup_enabled), group (File)
en: Enable backup
et: Varundamise lubamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (backup_enabled), group (File)
en: If checked, the application will automatically create a backup.
et: Märkimise korral loob rakendus automaatselt varukoopia.

note: i18n: ectx: label, entry (prefix), group (File)
en: Prefix
et: Prefiks

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (prefix), group (File)
en: The prefix for the backup file.
et: Varukoopiafaili prefiks.

note: i18n: ectx: label, entry (suffix), group (File)
en: Suffix
et: Sufiks

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (suffix), group (File)
en: The suffix for the backup file.
et: Varukoopiafaili sufiks.

[ctx: Error Message]
en: File %1 not found! Impossible to open it.
et: Faili %1 ei leitud! Selle avamine ei ole võimalik.

[ctx: Noun, a file as in a text file]
en: File
et: Fail

[ctx: Successful message after creating a document]
en: Document successfully created.
et: Dokument on edukalt loodud.

[ctx: Error message: Could not create a document]
en: Document creation failed.
et: Dokumendi loomine nurjus.

[ctx: Successfully saved a file]
en: File successfully saved.
et: Fail on edukalt salvestatud.

[ctx: Error message: Could not save a file]
en: Cannot save file
et: Faili salvestamine nurjus

[ctx: Associated with the file extension : for example, .csv --> CSV document]
en: %1 document
et: %1 dokument

[ctx: Successfully saved a file]
en: File '%1' saved.
et: Fail "%1" on salvestatud.

[ctx: Error message: Could not save a file]
en: Failed to save '%1'.
et: "%1" salvestamine nurjus.

[ctx: Panel title]
en: Open file
et: Faili avamine

[ctx: File format for open dialog panel]
en: %1 document
et: %1 dokument

[ctx: Warning message]
en: Your document has been restored from its temporary file. You can decide to reopen the original document.
et: Sinu dokument on taastatud ajutisest failist. Võib-olla võiksid avada hoopis algse dokumendi.

[ctx: Noun]
en: Reopen
et: Taasavamine

[ctx: Question]
en: This file seems to be protected.
    Please enter the password.
et: Fail paistab olevat kaitstud.
    Palun sisesta parool.

[ctx: The user did not provide the correct password]
en: <b>Wrong password.</b>
et: <b>Vale parool.</b>

[ctx: Successfully opened a file]
en: File '%1' opened.
et: Fail "%1" on avatud.

[ctx: Error message: Could not open a file]
en: Failed to open '%1'.
et: "%1" avamine nurjus.

[ctx: Noun]
en: Try a recovery
et: Püüa taastada

[ctx: Positive message]
en: Your document has been recovered here: %1
    Take care the recovery could be not perfect
et: Sinu dokument on taastatud asukohta: %1
    Arvesta, et taastamine ei pruukinud olla täiuslik.

[ctx: Noun]
en: Open the recovered file
et: Ava taastatud fail

en: Take care, if you lose your <b>password</b> then it will be <u><b>impossible</b></u> to open your document. Warning, this action can not be undone excepted by changing the password again.
et: Ole ettevaatlik: kui kaotad oma <b>parooli</b>, on edaspidi <u><b>võimatu</b></u> dokumenti avada. Hoiatus: seda toimingut ei saa tagasi võtta muudmoodi, kui taas parooli muutes.

[ctx: Successfully changed the document password]
en: Changing password was canceled.
et: Parooli muutmine katkestati.

[ctx: Successfully changed the document password]
en: Password changed.
et: Parool on muudetud.

[ctx: Error message: Could not change the document password]
en: Failed to change password.
et: Parooli muutmine nurjus.

[ctx: Advice to the user that he should backup his document]
en: Backup your document
et: Tee dokumendist varukoopia

[ctx: Explain the user that he should backup his document]
en: Do not forget to backup your document on another device.
et: Ära unusta tegemast oma dokumendist varukoopiat mõnele teisele seadmele.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_storeInKdeWallet)
en: Store passwords in KDE Wallet:
et: Paroolide salvestamine KDE turvalaekas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Backup on save
et: Salvestamisel tehakse varukoopia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Prefix:
et: Prefiks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Suffix:
et: Sufiks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <html><head/><body><p>The following key words can be used in prefix and suffix:<br/>&lt;DATE&gt;: to add the current date in the backuped file<br/>&lt;TIME&gt;: to add the current time in the backuped file</p><p>By default, the backup is stored in the same directory than the saved file.<br/>But, you can force the backup directory by setting an absolute path in the prefix.<br/>(example: /backup/)</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Prefiksis ja sufiksis võib tarvitada järgmisi võtmesõnu:<br/>&lt;DATE&gt; praeguse kuupäeva lisamiseks varundatavasse faili<br/>&lt;TIME&gt; praeguse kellaaja lisamiseks varundatavasse faili</p><p>Vaikimisi salvestatakse varukoopia salvestatud failiga samasse kataloogi.<br/>Kuid soovi korral võib varukoopiakataloogi ka ise määrata, andes selleks prefiksis absoluutse asukoha.<br/>(näide: /backup/)</p></body></html>

[ctx: Verb]
en: Switch highlight
et: Lülita esiletõstmist

[ctx: Verb]
en: Switch close
et: Lülita sulgemist

[ctx: The tool tip]
en: Highlight
et: Esiletõstmine

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Close
et: Sulgemine

[ctx: An information to the user]
en: The close status of '%1' has been changed
et: "%1" sulgemisolekut muudeti

[ctx: Successful message after an user action]
en: Closed.
et: Suletud.

[ctx: Error message]
en: Closure failed
et: Sulgemine nurjus.

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Highlight
et: Esiletõstmine

[ctx: An information to the user]
en: The highlight status of '%1' has been changed
et: "%1" esiletõstmise olekut muudeti

[ctx: Successful message after an user action]
en: Highlighted.
et: Esile tõstetud.

[ctx: Error message]
en: Highlight failed
et: Esiletõstmine nurjus

[ctx: Error message]
en: File %1/html/main.txt not found
et: Faili %1/html/main.txt ei leitud

[ctx: A tool tip]
en: Monthly report
et: Kuuaruanne

en: Upload
et: Laadi üles

[ctx: An error message]
en: Impossible to copy file from '%1' to '%2'
et: Faili ei ole võimalik kopeerida asukohast "%1" asukohta "%2"

[ctx: Error message]
en: Deletion of '%1' failed
et: "%1" kustutamine nurjus

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Compute monthly report for '%1'
et: Kuuaruande arvutamine "%1" kohta

[ctx: Will be followed by a month on which the report will be built]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Report of:
et: Aruanne:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGSimplePeriodEdit, kMonth) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGSimplePeriodEdit, kMonth)
en: Month of the report
et: Aruandekuu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kRefresh) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kRefresh)
en: Refresh the monthly report
et: Kuuaruande värskendamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Template:
et: &Mall:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGSimplePeriodEdit, kTemplate) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGSimplePeriodEdit, kTemplate)
en: The template to use
et: Kasutatav mall

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kDeleteTemplate) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kDeleteTemplate) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kDeleteSource) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kDeleteSource)
en: Delete the selected source
et: Valitud allika kustutamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kGetNewHotStuff) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kGetNewHotStuff)
en: Get more templates
et: Uute mallide hankimine

[ctx: Verb, print in an html file]
en: Print into a html file
et: Trüki HTML-failina

[ctx: Verb, action to use a printer]
en: print
et: Trüki

[ctx: Successful message after an user action]
en: Print successfully done.
et: Trükkimine on edukalt tehtud.

[ctx: Error message]
en: Print failed
et: Trükkimine nurjus

[ctx: Allows user to add a user defined property on an object]
en: Add property
et: Lisa omadus

[ctx: Create a user defined property]
en: Property creation
et: Omaduse loomine

[ctx: The user defined property was successfully created]
en: Property created
et: Omadus on loodud

[ctx: Error message]
en: The following command line failed with code %2:
    '%1'
et: Järgmine käsurida nurjus koodiga %2:
    "%1"

[ctx: Noun]
en: Bill
et: Arve

[ctx: Add a property (attribute=value)]
en: Add %1=%2
et: Lisa %1=%2

[ctx: Help]
en: No property found. You must create a property from the dock first.
et: Ühtegi omadust ei leitud. Sa pead kõigepealt dokist omaduse looma.

[ctx: Add a property (attribute=value)]
en: Download and add %1 (%2)
et: Laadi alla ja lisa %1 (%2)

[ctx: Noun, an item's properties]
en: Properties
et: Omadused

en: Name
et: Nimi

en: Value
et: Väärtus

en: Selection
et: Valik

en: All
et: Kõik

[ctx: Question]
en: Do you want copy or link the file?
et: Kas kopeerida fail või linkida?

[ctx: Question]
en: Copy
et: Kopeeri

[ctx: Question]
en: Link
et: Lingi

[ctx: Error message: could not open the requested file]
en: Open file '%1' failed
et: Faili "%1" avamine nurjus

[ctx: Create a user defined property]
en: Rename property
et: Omaduse nime muutmine

[ctx: The user property was successfully renamed]
en: Property renamed
et: Omaduse nime muudeti

[ctx: Open panel caption]
en: Select a file
et: Faili valimine

[ctx: The user defined property was successfully deleted]
en: Properties deleted.
et: Omadused on kustutatud.

[ctx: Error message: Could not delete an item]
en: Delete failed
et: Kustutamine nurjus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kAttribute) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kAttribute)
en: The property name
et: Omaduse nimi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kRename) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kRename)
en: Rename property
et: Omaduse nime muutmine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kAdd) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kAdd)
en: Add property
et: Omaduse lisamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kValue) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kValue)
en: The property value
et: Omaduse väärtus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kSelectFile) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kSelectFile)
en: Select a file as property
et: Faili valimine omaduseks

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kRemove) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kRemove)
en: Remove property
et: Omaduse eemaldamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kOpenBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kOpenBtn)
en: Open file
et: Faili avamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: For:
et: Kehtivus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGTableView, kView) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGTableView, kView)
en: List of properties
et: Omaduste loend

[ctx: Select all objects in a list]
en: Select all
et: Vali kõik

en: Selection: %1 lines for %2 (min: %3, average: %4, max: %5)
et: Valik: %1 rida %2 jaoks (min: %3, keskmine: %4, maks: %5)

en: Selection: %1 line for %2
et: Valik: %1 rida %2 jaoks

en: Selection: %1 line | Selection: %1 lines
et[0]: Valik: %1 rida
et[1]: Valik: %1 rida

[ctx: The title]
en: Statistic
et: Statistika

note: i18n: ectx: label, entry (maxNumberOfUndo), group (skg_undoredo)
en: Maximum undo depth
et: Tagasivõtmiste maksimaalne arv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_cleanHistoryOnSave) i18n: ectx: label, entry (cleanHistoryOnSave), group (skg_undoredo)
en: Clean history on save
et: Ajaloo puhastamine salvestamisel

[ctx: Verb, action to cancel previous action]
en: Revert document
et: Dokumendi tagasipööramine

[ctx: Verb, action to cancel previous action]
en: Undo
et: Võta tagasi

[ctx: Verb, action to redo previous cancelled action]
en: Redo
et: Tee uuesti

[ctx: Verb, action to cancel previous action]
en: Clear history
et: Puhasta ajalugu

[ctx: Noun]
en: History
et: Ajalugu

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: History is too large
et: Ajalugu on liiga suur

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: You can improve performances by reducing your history size in settings.
et: Jõudlust saab parandada, kui vähendada seadistustes ajaloo suurust.

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Open settings panel
et: Ava seadistustepaneel

[ctx: Message for successful user action]
en: Clear history successfully done.
et: Ajaugu on edukalt puhastatud.

[ctx: Error message]
en: Clear history failed
et: Ajaloo puhastamine nurjus

[ctx: Successful message after an user action]
en: Undo successfully done.
et: Tagasivõtmine on edukalt tehtud.

[ctx: Error message]
en: Undo failed
et: Tagasivõtmine nurjus

[ctx: Successful message after an user action]
en: Redo successfully done.
et: Uuestitegemine on edukalt tehtud.

[ctx: Error message]
en: Redo failed
et: Uuestitegemine nurjus

[ctx: Message for successful user action]
en: Undo successfully done.
et: Tagasivõtmine on edukalt tehtud.

[ctx: Message for successful user action]
en: Redo successfully done.
et: Uuestitegemine on edukalt tehtud.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGTableView, kTransactionList) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGTableView, kTransactionList)
en: History of modifications
et: Muudatuste ajalugu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kClearHistoryBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kClearHistoryBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kClearHistoryBtn)
en: Clear history
et: Puhasta ajalugu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum undo depth:
et: Tagasivõtmiste maks. arv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxNumberOfUndo)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The number of undoable actions to keep in the history. If you want to keep <span style=" font-weight:600;">all</span> actions in the history, set this to <span style=" font-weight:600;">-1</span>, but be warned that the file size will increase steeply.</p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Ajaloos hoitavate tühistatavate toimingute arv. Kui soovid hoida ajaloos <span style=" font-weight:600;">kõiki</span> toiminguid, määra väärtuseks <span style=" font-weight:600;">-1</span>, aga arvesta, et faili suurus kasvab sel juhul järsult.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxNumberOfUndo)
en: -1 for no limit
et: -1 tähendab piirangu puudumist

[ctx: Error message]
en: Invalid parameters
et: Vigased parameetrid

[ctx: Import step]
en: Import %1 file
et: %1 faili import

[ctx: Error message]
en: Open file '%1' failed
et: Faili "%1" avamine nurjus

[ctx: An information message]
en: Using account '%1' for import
et: Konto "%1" kasutamine importimisel

[ctx: An information message]
en: More than one possible account found.
et: Leiti rohkem kui üks sobiv konto

[ctx: An information message]
en: Default account '%1' created for import
et: Importimiseks loodi vaikimisi konto "%1"

[ctx: An information message]
en: The initial balance of '%1' has been set with AFB120 file content
et: "%1" algne bilanss määrati vastavalt AFB120 faili sisule

[ctx: A file format]
en: AFB120 file (cfomb)
et: AFB120 fail (cfomb)

[ctx: A warning message]
en: WARNING: The command %1 failed with code %2 (Retry %3)
et: HOIATUS: käsk %1 nurjus koodiga %2 (korratakse %3)

[ctx: A warning message]
en: WARNING: The command %1 failed due to a time out (Retry %2)
et: HOIATUS: käsk %1 nurjus ajaületuse tõttu (korratakse %2)

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Import with %1
et: Import %1 vormingust

[ctx: Error message]
en: Impossible to find the account id with the regular expression '%1' in line '%2'
et: Konto ID-d regulaaravaldisega '%1' real '%2' ei leitud

[ctx: Error message]
en: Your backend '%1' seems to be not well configure because no account has been found.
et: Paistab, et taustaprogramm '%1' ei ole korralikult seadistatud, sest ühtegi kontot ei leitud.

[ctx: Error message]
en: No accounts downloaded with the following command:
    %1
    Check your backend installation.
et: Ühtegi kontot ei laaditud alla järgmise käsuga:
    %1
    Palun kontrolli oma taustaprogrammi paigaldust.

[ctx: Warning message]
en: Some accounts have not been downloaded. %1
et: Mõned kontod on alla laadimata. %1

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Import one account with %1
et: Ühe konto import taustaprogrammiga %1

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and translate the word]
en: ^date
et: ^kuupäev

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and translate the word]
en: ^account
et: ^konto

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and | and translate the words]
en: ^number|^num?ro
et: ^number|^number

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and | and translate the words]
en: ^mode|^type
et: ^režiim|^tüüp

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and | and translate the words]
en: ^payee|^tiers
et: ^maksesaaja

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and | and translate the words]
en: ^comment|^libell?|^d?tail|^info
et: ^kommentaar|^laim?|^üksikasjad|^teave

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and | and translate the words]
en: ^status|^pointage
et: ^olek|^märgistamine

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and translate the word]
en: ^bookmarked
et: ^järjehoidjates

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and translate the word]
en: ^cat\w*gor\w*
et: ^kat\w*goori\w*

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and | and translate the words]
en: ^value|^amount|^valeur|^montant|^credit|^debit
et: ^väärtus|^kogus|^väärtus|^kogus|^kreedit|^deebet

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and translate the word]
en: ^quantity
et: ^kvantiteet

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and translate the word]
en: ^unit
et: ^ühik

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and | and translate the words]
en: ^-|^debit|^withdrawal
et: ^-|^deebet|^väljavõtmine

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and translate the word]
en: ^idgroup
et: ^rühmaID

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and translate the word]
en: ^idtransaction
et: ^ülekandeID

[ctx: An information message]
en: Use automatic search of the columns
et: Veergude automaatne otsimine

[ctx: An information message]
en: Mapping used: %1
et: Kasutatud seostamine: %1

[ctx: Error message]
en: Header not found in CSV file
et: CSV-failis ei leitud päist

[ctx: Error message]
en: Date format not supported
et: Kuupäevavorming ei ole toetatud

[ctx: An information message]
en: Import of '%1' with code '%2' and date format '%3'
et: "%1" import koodiga "%2" ja kuupäevavorminguga "%3"

[ctx: Error message]
en: Invalid number of columns in line %1. Expected %2. Found %3.
et: Vigane veergude arv real %1. Oodati %2. Leiti %3.

[ctx: Noun]
en: Bank for import %1
et: Pank importimiseks %1

[ctx: An information message]
en: Default bank '%1' created for import
et: Importimiseks loodi vaikimisi pank "%1"

[ctx: An information message]
en: The initial balance of '%1' has been set
et: Määrati "%1" algne bilanss

[ctx: Error message]
en: Save file '%1' failed
et: Faili "%1" salvestamine nurjus

[ctx: A file format]
en: CSV file
et: CSV-fail

[ctx: Import step]
en: Import units
et: Ühikute import

[ctx: An information message]
en: Import of '%1' with codec '%2' and date format '%3'
et: "%1" import koodekiga "%2" ja kuupäevavorminguga "%3"

[ctx: Import step]
en: Import rules
et: Reeglite import

[ctx: An information message]
en: Import of '%1' with codec '%2'
et: "%1" import koodekiga "%2"

[ctx: Error message]
en: %1-%2: '%3'
et: %1-%2: "%3"

[ctx: Error message]
en: Invalid XML content in file '%1'
et: Vigane XML-sisu failis "%1"

[ctx: Import step]
en: Import banks and accounts
et: Pankade ja kontode import

[ctx: A file format]
en: GnuCash document
et: GnuCashi dokument

[ctx: Error message]
en: Bad version of Grisbi document. Version must be >= 0.6.0
et: Halb Grisbi dokumendi versioon. See peab olema >= 0.6.0

[ctx: Import step]
en: Import banks
et: Pankade import

[ctx: Import step]
en: Import accounts
et: Kontode import

[ctx: Import step]
en: Import payees
et: Maksesaajate import

[ctx: Import step]
en: Import payment mode
et: Makseviisi import

[ctx: Import step]
en: Import categories
et: Kategooriate import

[ctx: Noun]
en: Budgetary allocation
et: Eelarvelised eraldised

[ctx: Noun]
en: Fiscal year
et: Rahandusaasta

[ctx: A file format]
en: Grisbi file
et: Grisbi fail

[ctx: Export step]
en: Export %1 file
et: %1 faili eksport

[ctx: Export step]
en: Export accounts
et: Kontode eksport

[ctx: Export step]
en: Export categories
et: Kategooriate eksport

[ctx: Export step]
en: Export payees
et: Maksesaajate eksport

[ctx: A file format]
en: Intuit Interchange Format file
et: Intuit Interchange Format fail

[ctx: A file format]
en: JSON file
et: JSON-fail

[ctx: Error message]
en: Account with identifier %1 not found
et: Kontot identifikaatoriga %1 ei leitud

[ctx: Import step]
en: Import budgets
et: Eelarvete import

[ctx: Export step]
en: Export units
et: Ühikute eksport

[ctx: Export step]
en: Export budgets
et: Eelarvete eksport

[ctx: Export step]
en: Export banks
et: Pankade eksport

[ctx: A file format]
en: KMyMoney document
et: KMyMoney dokument

[ctx: The default category for the accounts for ledger export]
en: Account
et: Konto

[ctx: Category not defined]
en: Not defined
et: Pole määratud

[ctx: The default category for the categories for ledger export]
en: Category
et: Kategooria

[ctx: Error message]
en: The execution of '%1' failed
et: "%1" täitmine nurjus

[ctx: A file format]
en: Ledger file
et: Pearaamatufail

[ctx: Import step]
en: Import stocks
et: Väärtpaberite import

[ctx: Noun, a type of account]
en: Assets
et: Vara

[ctx: Import step]
en: Import assets
et: Varade import

[ctx: A file format]
en: Money Manager Ex document
et: Money Manager Exi dokument

[ctx: Error message]
en: Error during parsing of '%1'
et: Tõrge "%1" parsimisel

[ctx: Error message]
en: The file %1 does not have read access rights
et: Failile %1 ei ole lugemisõigust

[ctx: Error message]
en: The java application is not installed. You must manually install it.
et: Java rakendust ei ole paigaldatud. Sul tuleb see käsitsi paigaldada.

[ctx: Error message]
en: The sunriise application is needed for Microsoft Money import but is not installed in '%1'
et: Microsoft Money impordiks on tarvilik sunriise rakendus, aga seda ei ole '%1' paigaldanud

[ctx: Error message]
en: Invalid password
et: Vigane parool

[ctx: Error message]
en: The extraction from the Microsoft Money document '%1' failed
et: Ekstraktimine Microsoft Money dokumendist '%1' nurjus

[ctx: A file format]
en: Microsoft Money document
et: Microsoft Money dokument

[ctx: An information message]
en: The initial balance of '%1' has been set with MT940 file content
et: "%1" algne bilanss määrati vastavalt MT940 faili sisule

[ctx: A file format]
en: MT940 file
et: MT940 fail

[ctx: Error message]
en: OFX import failed
et: OFX import nurjus

[ctx: Adjective, an unknown item]
en: Unknown
et: Teadmata

[ctx: Noun, the title of an item]
en: Title
et: Nimetus

[ctx: Noun, type of OFX transaction]
en: Credit
et: Kreedit

[ctx: Noun, type of OFX transaction]
en: Debit
et: Deebet

[ctx: Noun, type of OFX transaction]
en: Interest
et: Intress

[ctx: Noun, type of OFX transaction]
en: Dividend
et: Dividend/aktsia

[ctx: Noun, type of OFX transaction]
en: FI fee
et: FI teenustasu

[ctx: Noun, type of OFX transaction]
en: Service charge
et: Teenustasu

[ctx: Noun, type of OFX transaction]
en: Deposit
et: Hoius

[ctx: Noun, type of OFX transaction]
en: Point of sale
et: Müügikoht

[ctx: Noun, type of OFX transaction]
en: Electronic payment
et: Elektrooniline makse

[ctx: Noun, type of OFX transaction]
en: Repeating payment
et: Korduvmakse

[ctx: Noun, a quantity of money taken by a financial institution to perform an operation]
en: Commission
et: Komisjonitasu

[ctx: A file format]
en: OFX file
et: OFX-fail

en: Invoice
et: Arve

[ctx: An information message]
en: Invoice %1 has not been imported because it is not recognized (List of recognized extractors: %2).
et: Arvet %1 ei imporditud, sest seda ei tuntud ära (tunnustatud ekstraktorite loend: %2).

[ctx: A file format]
en: PDF file (invoice)
et: PDF-fail (arve)

[ctx: An information message]
en: Categories found and imported
et: Leiti ja imporditi kategooriad

[ctx: An information message]
en: Units prices found and imported
et: Leiti ja imporditi ühikute hinnad

[ctx: An information message]
en: Units found and imported
et: Leiti ja imporditi ühikud

[ctx: An information message]
en: Trackers found and imported
et: Leiti ja imporditi jälgijad

[ctx: A file format]
en: QIF file
et: QIF-fail

[ctx: Import step]
en: Import trackers
et: Jälgijate import

[ctx: Import step]
en: Import bookmarks
et: Järjehoidjate import

en: Imported bookmarks
et: Imporditud järjehoidjad

[ctx: Import step]
en: Import interests
et: Intresside import

[ctx: An information message]
en: The sqlcipher database has been protected with the same password than your document
et: SQLCipher'i andmebaas on kaitstud sama parooliga nagu sinu dokument

[ctx: An error message]
en: Creation file '%1' failed
et: Faili "%1" loomine nurjus

[ctx: A file format]
en: Skrooge document
et: Skrooge dokument

[ctx: A file format]
en: SQLCipher document
et: SQLCipher'i dokument

[ctx: A file format]
en: SQLite document
et: SQLite'i dokument

[ctx: Noun: type of payement]
en: Credit card
et: Krediitkaart

[ctx: Noun: type of payement]
en: Check
et: Tšekk

[ctx: Noun: type of payement]
en: Cash
et: Sularaha

[ctx: Noun: type of payement]
en: Transfer
et: Ülekanne

[ctx: Noun: type of payement]
en: Other
et: Muu

[ctx: A file format]
en: Homebank document
et: Homebanki dokument

[ctx: A file format]
en: XML file
et: XML-fail

[ctx: default keyword for krunner plugin]
en: buy
et: ost

[ctx: Example of krunner command]
en: %1 10 computer
et: %1 10 arvutit

[ctx: Error message: Could not create a file]
en: Creation of file %1 failed
et: Faili %1 loomine nurjus

[ctx: Title of a dashboard widget]
en: Accounts
et: Kontod

[ctx: Display only favorite accounts]
en: Highlighted only
et: Ainult esiletõstetud

[ctx: Noun, a type of account]
en: Current
et: Aktiivne

[ctx: Noun, a type of account]
en: Credit card
et: Krediitkaart

[ctx: Noun, a type of account]
en: Saving
et: Sääst

[ctx: Noun, a type of account]
en: Investment
et: Investeering

[ctx: Noun, a type of account]
en: Loan
et: Laen

[ctx: Noun, a type of account]
en: Wallet
et: Sularaha

[ctx: Noun, a type of account]
en: Other
et: Muu

[ctx: the numerical total of a sum of values]
en: Total of %1
et: Kokku %1

[ctx: Noun, the numerical total of a sum of values]
en: Total
et: Kokku

[ctx: Noun, a list of bank accounts]
en: Accounts (Full)
et: Kontod (täielik)

[ctx: Noun, a list of banks]
en: Banks (Light)
et: Pangad (valitud)

[ctx: Noun, a list of banks]
en: Banks (Full)
et: Pangad (täielik)

[ctx: Noun, a list of bank accounts]
en: Accounts (Light)
et: Kontod (valitud)

[ctx: Display a list of Accounts]
en: Accounts
et: Kontod

[ctx: This allows the user to manage his list of accounts]
en: Manage your accounts
et: Oma kontode haldamine

[ctx: A bank is in the list of used banks, but it doesn't have any account attached]
en: Bank '%1' has no account
et: Pangal "%1" pole ühtegi kontot

[ctx: User can delete banks with no accounts]
en: Do not forget to remove useless banks
et: Ära unusta eemaldamast kasutuid panku

[ctx: Action to delete a bank]
en: Delete '%1'
et: Kustuta "%1"

[ctx: A account is closed but the amount is not equal to 0]
en: Closed account '%1' still has money
et: Suletud kontol "%1" on ikka veel raha

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: This is may be not normal
et: See ei pruugi olla normaalne

[ctx: Action to reopen the account]
en: Reopen '%1'
et: Ava "%1" uuesti

[ctx: Delete banks with no account]
en: Delete unused banks
et: Kustuta kasutamata pangad

[ctx: Successfully deleted a bank with no account]
en: Unused bank deleted
et: Kasutamata pank on kustutatud

[ctx: Could not delete a bank with no account]
en: Unused bank deletion failed
et: Kasutamata panga kustutamine nurjus

[ctx: Reopen a closed account]
en: Reopen account '%1'
et: Ava konto "%1" uuesti

[ctx: Successfully reopen account]
en: Account reopened
et: Konto on uuesti avatud

[ctx: Failure]
en: reopening of the account failed
et: Konto taasavamine nurjus

[ctx: Error message]
en: Creation failed
et: Loomine nurjus

en: Opened
et: Avatud

en: Closed
et: Suletud

en: Highlighted only
et: Ainult esiletõstetud

en: Graph
et: Graaf

en: Display the account edit panel
et: Konto muutmispaneeli näitamine

en: '%1'
et: "%1"

[ctx: Title of panel]
en: Select a bank icon
et: Pangaikooni valimine

[ctx: File format for open dialog panel]
en: Image files
et: Pildifailid

[ctx: Creating an account]
en: Account creation '%1'
et: Konto "%1" loomine

[ctx: An information to the user that something was added]
en: The account '%1' has been added
et: Lisati konto "%1"

[ctx: Successfully created an account]
en: Account '%1' created
et: Konto "%1" on loodud

[ctx: Error message : Could not create an account]
en: Account creation failed
et: Konto loomine nurjus

[ctx: Updating an account]
en: Account update
et: Konto uuendus

[ctx: Information message]
en: You tried to modify names of selected accounts to an existing account. Accounts have been merged.
et: Püüdsid muuta valitud kontode nimesid olemasoleva konto nimeks. Kontod ühendati.

[ctx: Information message]
en: You tried to modify all names of selected accounts. Accounts have been merged.
et: Püüdsid muuta kõiki valitud kontode nimesid. Kontod ühendati.

[ctx: An information message]
en: The account '%1' has been updated
et: Kontot "%1" uuendati

[ctx: Question]
en: You are trying to modify bank name of account named '%1'.
    Do you want to do this modification for all accounts of this bank ?
et: Püüad muuta konto "%1" panga nime.
    Kas rakendada seda muudatust kõigile selle panga kontodele?

[ctx: Successfully updated an account]
en: Account updated.
et: Konto on uuendatud.

[ctx: Error message : Could not update an account]
en: Update failed
et: Uuendamine nurjus

[ctx: Information on an account's status : Balance is the current amount of money on the account, Checked is the amount of money on your last bank's statement, To be Checked is the differences between these two values]
en: Today balance : %1     Balance : %2     Checked : %3     To be Checked : %4
et: Tänane bilanss: %1     Bilanss: %2     Kontrollitud: %3     Kontrollida: %4

[ctx: Information on an account's status : Balance is the current amount of money on the account, Checked is the amount of money on your last bank's statement, To be Checked is the differences between these two values]
en: <p>Today balance : %1 < / p > <p>Balance : %2 < / p > <p>Checked : %3 < / p > <p>To be Checked : %4 < / p >
et: <p>Tänane bilanss: %1 < / p > <p>Bilanss: %2 < / p > <p>Kontrollitud: %3 < / p > <p>Kontrollida: %4 < / p >

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kAccountCreatorIcon) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kAccountCreatorIcon)
en: Icon of the bank
et: Panga ikoon

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGUnitComboBox, kUnitEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGUnitComboBox, kUnitEdit)
en: Unit of the initial balance of the account
et: Konto algse bilansi ühik

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorAccount) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorAccount)
en: Name of the account
et: Konto nimi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorNumber) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorNumber)
en: Number of the account
et: Konto number

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kMaxLimitAmout) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kMaxLimitAmout)
en: Maximum amount of the account
et: Konto maksimaalne kogus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorAddress) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorAddress)
en: Address of the agency
et: Asutuse aadress

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorComment) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorComment)
en: Comment of the account
et: Konto kommentaar

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kAccountCreatorBank) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kAccountCreatorBank)
en: Name of the bank
et: Panga nimi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kMinLimitAmout) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kMinLimitAmout)
en: Minimum amount of the account
et: Konto minimaalne kogus

[ctx: Noun, a numerical quantity]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kAmountLabel)
en: Initial &balance:
et: Algne &bilanss:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kAccountCreatorType) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kAccountCreatorType)
en: Type of the account
et: Konto tüüp

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorAgencyNumber) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorAgencyNumber)
en: Number of the agency
et: Asutuse number

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorBankNumber) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorBankNumber)
en: Number of the bank
et: Panga number

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kAccountCreatorAdd) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kAccountCreatorAdd)
en: Add a bank and an account (Ctrl+Enter)
et: Panga ja konto lisamine (Ctrl+Enter)

[ctx: Verb, add an item to a list]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kAccountCreatorAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kAddBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kAddOperationBtn)
en: Add
et: Lisa

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kAccountCreatorUpdate) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kAccountCreatorUpdate)
en: Update selected banks and accounts (Shift+Enter)
et: Valitud pankade ja kontode uuendamine (Shift+Enter)

[ctx: Verb, modify an item]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kAccountCreatorUpdate) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kModifyBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kModifyCategoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kModifyOperationBtn)
en: Modify
et: Muuda

[ctx: Noun, a list of financial accounts]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kGroup)
en: Banks
et: Pangad

[ctx: Verb]
en: Process budget rules
et: Eelarve reeglite töötlemine

[ctx: The title]
en: Budget
et: Eelarve

[ctx: The tool tip]
en: Budget
et: Eelarve

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Budget alarm for '%1'
et: Eelarvehäire: "%1"

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: Take care to your budget.<br> %1.<br>%2 / %3
et: Hoolitse oma eelarve eest.<br> %1.<br>%2 / %3

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Old budget treatment
et: Vana eelarve kohtlemine

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: The budget has not been treated for at least one month.
et: Eelarvet pole puudutatud vähemalt kuu aega.

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Process budget rules
et: Eelarve reeglite töötlemine

[ctx: Successful message after an user action]
en: Budget rules processed
et: Eelarve reeglid on töödeldud

[ctx: Error message]
en: Budget rules failed
et: Eelarve reeglid nurjusid

[ctx: Noun, how to define a budget period]
en: Monthly
et: Igakuine

[ctx: Noun, how to define a budget period]
en: Yearly
et: Iga-aastane

[ctx: Noun, how to define a budget period]
en: Individual
et: Individuaalne

[ctx: Noun, budget items to display]
en: All
et: Kõik

[ctx: Noun, budget items to display]
en: None
et: Mitte midagi

[ctx: Noun, budget items to display]
en: Current
et: Aktiivne

[ctx: Noun, budget items to display]
en: Current year
et: Käesolev aasta

[ctx: Noun, budget items to display]
en: Current month
et: Käesolev kuu

[ctx: Noun, budget items to display]
en: Previous year
et: Eelmine aasta

[ctx: Noun, budget items to display]
en: Previous month
et: Eelmine kuu

[ctx: Noun, condition item to a apply a transfer of budget]
en: All
et: Kõik

[ctx: Noun, condition item to a apply a transfer of budget]
en: Negative
et: Negatiivne

[ctx: Noun, condition item to a apply a transfer of budget]
en: Positive
et: Positiivne

[ctx: Noun, mode item to a apply a transfer of budget]
en: Next
et: Järgmine

[ctx: Noun, mode item to a apply a transfer of budget]
en: Current
et: Aktiivne

[ctx: Noun, mode item to a apply a transfer of budget]
en: Current year
et: Käesolev aasta

en: Manual
et: Käsitsi

en: Display the edit panel for standard budget
et: Standardse eelarve muutmispaneeli näitamine

en: Auto
et: Automaatne

en: Display the edit panel for automatic budgets
et: Automaatse eelarve muutmispaneeli näitamine

en: Rules
et: Reeglid

en: Display the edit panel for rules
et: Reeglite muutmispaneeli näitamine

[ctx: Option]
en: Remove existing budgets for %1
et: %1 olemasolevate eelarvete eemaldamine

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Budget rule creation
et: Eelarve reegli loomine

[ctx: An information to the user]
en: The budget rule '%1' has been added
et: Lisati eelarve reegel "%1"

[ctx: Successful message after an user action]
en: Budget rule created
et: Eelarve reegel on loodud

[ctx: Error message]
en: Budget rule creation failed
et: Eelarve reegli loomine nurjus

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Budget creation
et: Eelarve loomine

[ctx: An information to the user]
en: The budget '%1' has been added
et: Lisati eelarve "%1"

[ctx: Successful message after an user action]
en: Budget created
et: Eelarve on loodud

[ctx: Error message]
en: Budget creation failed
et: Eelarve loomine nurjus

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Budget rule update
et: Eelarve reegli uuendus

[ctx: An information to the user]
en: The budget rule '%1' has been updated
et: Eelarve reeglit "%1" uuendati

[ctx: Successful message after an user action]
en: Budget rule updated
et: Eelarve reegel on uuendatud

[ctx: Error message]
en: Budget rule update failed
et: Eelarve reegli uuendamine nurjus

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Budget update
et: Eelarve uuendus

[ctx: Successful message after an user action]
en: Budget updated
et: Eelarve on uuendatud

[ctx: Error message]
en: Budget update failed
et: Eelarve uuendamine nurjus

en: Selection: %1 budget for %2 | Selection: %1 budgets for %2
et[0]: Valik: %1 eelarve summas %2
et[1]: Valik: %1 eelarvet summas %2

[ctx: Noun]
en: Selection: none
et: Valik: puudub

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kPeriod) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kPeriod)
en: Period of the budget
et: Eelarveperiood

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kYear) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSpinBox, kYear) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kYearAutoBase) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSpinBox, kYearAutoBase) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kY
en: Year of the budget
et: Eelarveaasta

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kMonth) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSpinBox, kMonth)
en: Month of the budget
et: Eelarvekuu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAmountEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAmountEdit)
en: Amount of the budget
et: Eelarve kogus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kCategoryEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kCategoryEdit)
en: Category of the budget
et: Eelarve kategooria

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kIncludingSubCategories)
en: Including sub categories
et: Kaasa arvatud allkategooriad

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kAutoBudgetCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kAutoBudgetCheck)
en: Enable automatic budget creation
et: Automaatse eelarve loomise lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kBalancingMonthly)
en: Balancing each monthly budget.
et: Kõigi kuueelarvete bilanss

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kBalancingAnnual)
en: Balancing the annual budget
et: Aastaeelarve bilanss

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: &Year:
et: &Aasta:

[ctx: Title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: For budgets having
et: Eelarvete puhul, millel on

[ctx: Title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: When delta
et: Kui vahe on

[ctx: Title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Modify budget
et: Muudetakse eelarvet

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kYearCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kYearCheck)
en: Enable condition on the year
et: Aasta lubamine tingimuses

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kYearRule) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSpinBox, kYearRule)
en: Year of the condition
et: Tingimuse aasta

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kConditionCmb) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kConditionCmb) i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kModeCmb) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kModeCmb)
en: Condition to transfer the delta
et: Vahe ülekandmise tingimus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kMonthRule) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSpinBox, kMonthRule)
en: Month of the condition
et: Tingimuse kuu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAmountEdit2) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAmountEdit2)
en: Amount of the transfer
et: Ülekande kogus

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kCategoryCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kCategoryCheck) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kCategoryTransferCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kCategoryTransferCheck)
en: Enable condition on the category
et: Kategooria lubamine tingimuses

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kCategoryRule) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kCategoryRule)
en: Category of the condition
et: Tingimuse kategooria

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kCategoryTransfer) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kCategoryTransfer)
en: Category of the transfer
et: Ülekande kategooria

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kMonthCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kMonthCheck)
en: Enable condition on the month
et: Kuu lubamine tingimuses

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kAddBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kAddBtn)
en: Create a new budget (Ctrl+Enter)
et: Uue eelarve loomine (Ctrl+Enter)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kModifyBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kModifyBtn)
en: Update selected budget (Shift+Enter)
et: Valitud eelarve uuendamine (Shift+Enter)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kProcessBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kProcessBtn)
en: Process rules
et: Reeglite töötlemine

[ctx: Verb, add an item to a list]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kProcessBtn)
en: Process
et: Töötle

[ctx: The estimated amount of money earned through interests on a remunerated account]
en: Estimated interest
et: Eeldatav intress

[ctx: User did not define an interest rate on an investment account]
en: No interest rate defined for account '%1'
et: Kontole "%1" pole intressimäära määratud

[ctx: User did not define an interest rate on an investment account]
en: Your investment account '%1' doesn't have interest rate defined
et: Sinu investeerimiskontol "%1" pole intressimäära määratud

[ctx: Link allowing user to open a new tab for defining interests parameters]
en: Open interest page
et: Ava intressilehekülg

[ctx: A period of 15 days]
en: Fifteen
et: Viisteist

[ctx: Used for configurating when interests are paid on an account : %s days after being calculated]
en: Day +%1
et: Päev +%1

[ctx: Used for configurating when interests are paid on an account : %s days after being calculated]
en: Day -%1
et: Päev -%1

[ctx: 24 fifteen is the name of a financial method to compute interests on an account]
en: 24 fifteen
et: 24 viisteist

[ctx: A period of 360 days]
en: 360 days
et: 360 päeva

[ctx: A period of 365 days]
en: 365 days
et: 365 päeva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, kAmortizationTable)
en: Interest
et: Intress

en: Interests calculator
et: Intressikalkulaator

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, kAmortizationTableTitle) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, kAmortizationTable) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QTableWidget, kAmortizationTable)
en: Amortization Table
et: Amortisatsioonitabel

en: Loan amortization table calculator
et: Laenu amortisatsioonitabeli kalkulaator

[ctx: The Annual interest is the amount of money gained in one year on a remunerated account]
en: Annual interest=%1
et: Aastaintress=%1

[ctx: Lets the user create parameters for computing interests on an account]
en: Interest parameter creation for account '%1'
et: Intressiparameetri loomine kontole "%1"

[ctx: An information to the user]
en: The interest parameter '%1' has been added
et: Lisati intressiparameeter "%1"

[ctx: User defined parameters for computing interests were successfully created]
en: Interest parameter created
et: Intressiparameeter on loodud

[ctx: Error message: User defined parameters for computing interests could not be created]
en: Interest parameter creation failed
et: Intressiparameetri loomine nurjus

[ctx: Lets the user update parameters for computing interests on an account]
en: Interest parameter update for account '%1'
et: Intressiparameetri uuendus kontole "%1"

[ctx: An information to the user]
en: The interest parameter '%1' has been updated
et: Intressiparameetrit "%1" uuendati

[ctx: User defined parameters for computing interests were successfully updated]
en: Interest parameter updated
et: Intressiparameeter on uuendatud

[ctx: Error message: User defined parameters for computing interests could not be updated]
en: Interest parameter update failed
et: Intressiparameetri uuendamine nurjus

en: Number of payments:	%1
    Monthly payment: 	%2
    Monthly insurance: 	%3
    Total principal paid: 	%4
    Total interest paid: 	%5
    Total insurance paid: 	%6
    Total paid: 		%7
et: Maksete arv:	%1
    Kuumakse: 	%2
    Igakuine kindlustustariif: 	%3
    Tasutav põhilaen kokku: 	%4
    Tasutav intress kokku: 	%5
    Tasutav kindlustustariif kokku: 	%6
    Makstav summa kokku: 		%7

[ctx: Noun, an account as in a bank account]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kAccountLabel)
en: Account:
et: Konto:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kDisplayAccountCombo) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kDisplayAccountCombo)
en: Displayed account
et: Näidatav konto

[ctx: Noun, a year]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kYearLabel)
en: &Year:
et: &Aasta:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, KYearEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, KYearEdit)
en: Year of computation
et: Arvutamise aasta

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, kInterestResultsTitle)
en: Interest Results
et: Intressitulemused

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGTableView, kInterestResultTable) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGTableView, kInterestResultTable)
en: Result of interest computation
et: Intressi arvutamise tulemus

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, kInterestValuesTitle)
en: Interest Values
et: Intressiväärtused

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, kDefineValueTitle)
en: Define Value
et: Väärtuse defineerimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGTableView, kInterestView) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGTableView, kInterestView)
en: Parameters for interest computation
et: Intressiarvutuse parameetrid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kDateLabel)
en: Da&te:
et: K&uupäev:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGDateEdit, kDateEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGDateEdit, kDateEdit)
en: Date of the interest's quote
et: Intressi arvestamine kuupäev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kRateLabel)
en: Rate (%):
et: Määr (%):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kCreditValueDateLbl)
en: Credit value date:
et: Krediidi väärtuspäev:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kCreditValueDate) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kCreditValueDate)
en: The credit value date computation mode.
et: Krediidi väärtuspäeva arvutamisviis.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kDebitValueDateLbl)
en: Debit value date:
et: Deebeti väärtuspäev:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kDebitValueDate) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kDebitValueDate)
en: The debit value date computation mode.
et: Deebeti väärtuspäeva arvutamisviis.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kModeLbl)
en: &Base computation:
et: &Baasarvutus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kMode) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kMode)
en: The base of the computation.
et: Arvutamise baas.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kRateEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QDoubleSpinBox, kRateEdit)
en: Rate of the interest
et: Intressimäär

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kAnnualRateLabel)
en: Annual interest rate (%):
et: Aastane intressimäär (%):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kLoanLabel)
en: Loan amount (principal):
et: Laenu kogus (põhisumma):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kLength)
en: Length (years):
et: Kestus (aastates):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kLoanEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kLoanEdit)
en: Amount of the loan
et: Laenu kogus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGUnitComboBox, kUnitEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGUnitComboBox, kUnitEdit)
en: Unit of the loan
et: Laenu ühik

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, kPaymentSummaryTitle)
en: Payment Summary
et: Makse kokkuvõte

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, kLoadSummaryTitle)
en: Loan Summary
et: Laenu kokkuvõte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kInsuranceRateLbl)
en: Insurance rate(%):
et: Kindlustustariif (%):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kLenghtEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSpinBox, kLenghtEdit)
en: Length of the loan in years
et: Laenu kestus aastates

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kAnnualRateEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QDoubleSpinBox, kAnnualRateEdit)
en: Annual rate of the loan
et: Aastane laenumäär

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kInsuranceRateEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QDoubleSpinBox, kInsuranceRateEdit)
en: Insurance rate of the loan
et: Laenu kindlustustariif

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, kAmortizationTable) i18n: ectx: label, entry (mapping_amount), group (skrooge_importexport)
en: Amount
et: Kogus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, kAmortizationTable)
en: Principal
et: Põhisumma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, kAmortizationTable)
en: Insurance
et: Kindlustustariif

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, kAmortizationTable)
en: Balance
et: Bilanss

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kAdd) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kAdd)
en: Create a new interest parameter (Ctrl+Enter)
et: Uue intressiparameetri loomine (Ctrl+Enter)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kAddButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kLineAdd) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kLineAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kUni
en: Add
et: Lisa

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kUpdate) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kUpdate)
en: Update interest parameters (Shift+Enter)
et: Intressiparameetrite uuendamine (Shift+Enter)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kUpdate) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kModifyButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kModifyBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kUnitUpdate)
en: Modify
et: Muuda

[ctx: Verb]
en: Import categories
et: Kategooriate import

[ctx: Verb]
en: Import standard categories
et: Impordi standardsed kategooriad

[ctx: Verb]
en: Import categories [%1]
et: Kategooriate import [%1]

[ctx: Verb]
en: Delete unused categories
et: Kustuta kasutamata kategooriad

[ctx: Noun, a list of items]
en: Similar categories
et: Sarnased kategooriad

[ctx: Report header]
en: 5 main categories of expenditure
et: 5 peamist kulukategooriat

[ctx: Report header]
en: 5 main variations
et: 5 peamist variatsiooni

[ctx: Report header]
en: Budget
et: Eelarve

[ctx: Report header]
en: 5 main variations (issues)
et: 5 peamist variatsiooni (teemad)

[ctx: Successful message after an user action]
en: Categories imported.
et: Kategooriad on imporditud.

[ctx: Error message]
en: Importing categories failed.
et: Kategooriate import nurjus.

[ctx: List of categories. It is not needed to translate each item. You can set the list you want. ';' must be used to separate categories. ' > ' must be used to separate category and sub category (no limit of level).]
en: Alimony;Auto;Auto > Fuel;Auto > Insurance;Auto > Lease;Auto > Loan;Auto > Registration;Auto > Service;Bank Charges;Bank Charges > Interest Paid;Bank Charges > Service Charge;Bills;Bills > Electricity;Bills > Fuel Oil;Bills > Local Taxes;Bills > Mortgage;Bills > Natural Gas;Bills > Rent;Bills > TV;Bills > Telephone;Bills > Water & Sewage;Bonus;Business;Business > Auto;Business > Capital Goods;Business > Legal Expenses;Business > Office Rent;Business > Office Supplies;Business > Other;Business > Revenue;Business > Taxes;Business > Travel;Business > Utilities;Business > Wages & Salary;Car;Car > Fuel;Car > Insurance;Car > Lease;Car > Loan;Car > Registration;Car > Service;Cash Withdrawal;Charity;Charity > Donations;Child Care;Child Support;Clothing;Disability;Div Income;Div Income > Ord dividend;Div Income > Stock dividend;Education;Education > Board;Education > Books;Education > Fees;Education > Loans;Education > Tuition;Employment;Employment > Benefits;Employment > Foreign;Employment > Lump sums;Employment > Other employ;Employment > Salary & wages;Food;Food > Dining Out;Food > Groceries;Gardening;Gift Received;Gifts;Healthcare;Healthcare > Dental;Healthcare > Doctor;Healthcare > Hospital;Healthcare > Optician;Healthcare > Prescriptions;Holidays;Holidays > Accomodation;Holidays > Travel;Household;Household > Furnishings;Household > Repairs;Insurance;Insurance > Auto;Insurance > Disability;Insurance > Home and Contents;Insurance > Life;Insurance > Medical;Int Inc;Int Inc > Bank Interest;Int Inc > Gross;Int Inc > Net;Int Inc > Other savings;Invest. income;Invest. income > 1st option;Invest. income > Dividend;Invest. income > Foreign;Invest. income > Other savings;Invest. income > Other trusts;Invest. income > Other trusts#Capital;Invest. income > Other trusts#Dist. rec'd;Invest. income > Other trusts#Estate;Investment Income;Investment Income > Dividends;Investment Income > Interest;Investment Income > Long-Term Capital Gains;Investment Income > Short-Term Capital Gains;Investment Income > Tax-Exempt Interest;Job Expense;Job Expense > Non-Reimbursed;Job Expense > Reimbursed;Legal Fees;Leisure;Leisure > Books & Magazines;Leisure > Entertaining;Leisure > Films & Video Rentals;Leisure > Hobbies;Leisure > Sporting Events;Leisure > Sports Goods;Leisure > Tapes & CDs;Leisure > Theatre & Concerts etc;Leisure > Toys & Games;Loan;Loan > Loan Interest;Long-Term Capital gains;Mortgage;Mortgage > Interest;Mortgage > PMI;Mortgage > Principle;Motor;Motor > Fuel;Motor > Loan;Motor > Service;Other Expense;Other Expense > Unknown;Other Income;Other Income > Child Support;Other Income > Employee Share Option;Other Income > Gifts Received;Other Income > Loan Principal Received;Other Income > Lottery or Premium Bond Prizes;Other Income > Student loan;Other Income > Tax Refund;Other Income > Unemployment Benefit;Pension;Pension > Employer;Personal Care;Pet Care;Pet Care > Food;Pet Care > Supplies;Pet Care > Vet's Bills;Recreation;Retirement Accounts;Retirement Accounts > 401(k)403(b) Plan Contributions;Retirement Accounts > 529 Plan Contributions;Retirement Accounts > IRA Contributions;Retirement Income;Retirement Income > 401(k);Retirement Income > 401(k) > 403(b) Distributions;Retirement Income > IRA Distributions;Retirement Income > Pensions & Annuities;Retirement Income > State Pension Benefits;Short-Term Capital gains;Social Security Benefits;Taxes;Taxes > AMT;Taxes > Federal Tax;Taxes > Federal Taxes;Taxes > Local Tax;Taxes > Local Taxes;Taxes > Other Invest;Taxes > Other Tax;Taxes > Property Taxes;Taxes > Social Security;Taxes > State Tax;Taxes > State Taxes;Travel;Travel > Accomodations;Travel > Car Rental;Travel > Fares;Utilities;Utilities > Electricity;Utilities > Garbage & Recycling;Utilities > Gas;Utilities > Sewer;Utilities > Telephone;Utilities > Water;Wages & Salary;Wages & Salary > Benefits;Wages & Salary > Bonus;Wages & Salary > Commission;Wages & Salary > Employer Pension Contributions;Wages & Salary > Gross Pay;Wages & Salary > Net Pay;Wages & Salary > Overtime;Wages & Salary > Workman's Comp
et: Aiandus;Arved;Arved > Elekter;Arved > Gaas;Arved > Hüpoteek;Arved > Internet;Arved > Kohalikud maksud;Arved > Kütteõli;Arved > Telefon;Arved > TV;Arved > Vesi ja kanalisatsioon;Arved > Üür;Auto;Auto > Kindlustus;Auto > Kütus;Auto > Laen;Auto > Liising;Auto > Registreerimine;Auto > Teenindus;Dividenditulu;Dividenditulu > Aktsiad;Dividenditulu > Tavaline;Elatisraha;Haridus;Haridus > Järeleaitamine;Haridus > Kooliüritused;Haridus > Laenud;Haridus > Maksud;Haridus > Raamatud;Heategevus;Heategevus > Annetused;Hüpoteek;Hüpoteek > Intress;Hüpoteek > Kindlustus;Hüpoteek > Põhiosa;Intressitulu;Intressitulu > Muud säästud;Intressitulu > Neto;Intressitulu > Pangaintress;Intressitulu > Summaarne;Investeerimistulu;Investeerimistulu > Dividendid;Investeerimistulu > Intressid;Investeerimistulu > Lühiajaline kapitalitulu;Investeerimistulu > Maksuerandi intress;Investeerimistulu > Muud fondid;Investeerimistulu > Muud fondid#Kapital;Investeerimistulu > Muud fondid#Kasumijaotus;Investeerimistulu > Muud fondid#Kinnisvara;Investeerimistulu > Muud säästud;Investeerimistulu > Pikaajaline kapitalitulu;Investeerimistulu > Välismaine;Kindlustus;Kindlustus > Auto;Kindlustus > Elu;Kindlustus > Kodu ja vara;Kindlustus > Tervis;Kindlustus > Tervisekahjustus;Kingid;Kingid > Saadud;Kingid > Tehtud;Koduloomad;Koduloomad > Loomaarst;Koduloomad > Muu;Koduloomad > Toit;Kommunaalkulud;Kommunaalkulud > Elekter;Kommunaalkulud > Gaas;Kommunaalkulud > Internet;Kommunaalkulud > Prügi;Kommunaalkulud > Telefon;Kommunaalkulud > Vesi;Laen;Laen > Intress;Lasteaed;Lastetoetus;Lõivud;Lühiajaline kapitalitulu;Majapidamine;Majapidamine > Remont;Majapidamine > Sisustus;Maksud;Maksud > Aktsiis;Maksud > Kohalikud maksud;Maksud > Käibemaks;Maksud > Maamaks;Maksud > Muu;Maksud > Sotsiaalmaks;Maksud > Tollimaks;Maksud > Tulumaks;Meelelahutus;Muud kulud;Muud tulud;Muud tulud > Kingid;Muud tulud > Laenud;Muud tulud > Lastetoetus;Muud tulud > Loterii;Muud tulud > Maksutagastus;Muud tulud > Töötaja aktsiad;Muud tulud > Töötushüvitus;Muud tulud > Õppelaen;Palk;Palk > Bruto;Palk > Kompensatsioon;Palk > Neto;Palk > Preemia;Palk > Toetused;Palk > Tööandja pensionimaksed;Palk > Vanemapalk;Palk > Ületunnitasu;Pangakulud;Pangakulud > Tasutud intress;Pangakulud > Teenustasu;Pension;Pension > I sammas;Pension > II sammas;Pension > III sammas;Pension > Tööandja;Pikaajaline kapitalitulu;Puhkus;Puhkus > Majutus;Puhkus > Reis;Reisimine;Reisimine > Autorent;Reisimine > Majutus;Reisimine > Piletid;Rõivad;Sotsiaalhüvitised;Sotsiaalhüvitised > Eluase;Sotsiaalhüvitised > Haigus ja tervishoid;Sotsiaalhüvitised > Pere ja lapsed;Sotsiaalhüvitised > Puue;Sotsiaalhüvitised > Sotsiaalne tõrjutus;Sotsiaalhüvitised > Toitjakaotus;Sotsiaalhüvitised > Töötus;Sotsiaalhüvitised > Vanadus;Sularaha väljavõtmine;Sõidukid;Sõidukid > Kindlustus;Sõidukid > Kütus;Sõidukid > Laen;Sõidukid > Liising;Sõidukid > Registreerimine;Sõidukid > Teenindus;Tervishoid;Tervishoid > Arst;Tervishoid > Haigla;Tervishoid > Hambaarst;Tervishoid > Retseptid;Tervishoid > Silmaarst;Toit;Toit > Igapäevatoit;Toit > Väljas söömine;Töö;Töö > Hüvitised;Töö > Muu;Töö > Palk;Töö > Välismaine;Töö > Ühekordsed maksed;Töökulud;Töökulud > Korvatavad;Töökulud > Mittekorvatavad;Vaba aeg;Vaba aeg > Filmi- ja videolaenutus;Vaba aeg > Hobid;Vaba aeg > Meelelahutus;Vaba aeg > Muusika- ja filmiplaadid;Vaba aeg > Mängud ja mänguasjad;Vaba aeg > Raamatud ja ajakirjad;Vaba aeg > Spordikaubad;Vaba aeg > Spordiüritused;Vaba aeg > Teater, kontserdid, kino jms;Vanemapalk;Äri;Äri > Auto;Äri > Kommunaalmaksud;Äri > Kontoritarbed;Äri > Maksud;Äri > Muu;Äri > Palgad;Äri > Põhivahendid;Äri > Reisid;Äri > Ruumide üür;Äri > Tulu;Äri > Õiguskulud

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Import standard categories
et: Standardsete kategooriate import

[ctx: Noun, categories of items]
en: Categories
et: Kategooriad

[ctx: A tool tip]
en: Categories management
et: Kategooriate haldamine

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Many unused categories
et: Palju kasutamata kategooriaid

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Important variation for '%1'
et: "%1" tähtis variant

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Some categories seem to be identical
et: Mõned kategooriad paistavad kattuvat

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: Some categories seem to be identical but with different syntax. They could be merged.
et: Mõned kategooriad paistavad kattuvat, kuid nende süntaks erineb. Need võib ühendada.

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Delete unused categories
et: Kasutamata kategooriate kustutamine

[ctx: Successful message after an user action]
en: Unused categories deleted
et: Kasutamata kategooriad on kustutatud

[ctx: Error message]
en: Unused categories deletion failed
et: Kasutamata kategooriate kustutamine nurjus

[ctx: Verb]
en: Add category
et: Lisa kategooria

en: Income
et: Tulu

en: Expenditure
et: Kulu

en: Highlighted
et: Esiletõstetud

[ctx: An help]
en: Add a sub category to the selected one
et: Valitud kategooriale allkategooria lisamine

[ctx: Noun, default name for a new category]
en: New category
et: Uus kategooria

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Category creation '%1'
et: Kategooria "%1" loomine

[ctx: An information message]
en: The category '%1' has been created
et: Loodi kategooria "%1"

[ctx: Successful message after an user action]
en: Category '%1' created
et: Kategooria "%1" on loodud

[ctx: Error message]
en: Category creation failed
et: Kategooria loomine nurjus

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Category update
et: Kategooria uuendus

[ctx: Information message]
en: You tried to modify all names of selected categories. Categories have been merged.
et: Püüdsid muuta kõiki valitud kategooriate nimesid. Kategooriad ühendati.

[ctx: An information message]
en: The category '%1' has been merged with category '%2'
et: Kategooria "%1" ühendati kategooriaga "%2"

[ctx: An information message]
en: The category '%1' has been updated
et: Kategooriat "%1" uuendati

[ctx: Successful message after an user action]
en: Category updated
et: Kategooria on uuendatud

[ctx: Error message]
en: Category update failed
et: Kategooria uuendamine nurjus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, skgcategoriesplugin_base)
en: Categories
et: Kategooriad

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kModifyCategoryButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kModifyCategoryButton)
en: Update selected categories (Shift+Enter)
et: Valitud kategooriate uuendamine (Shift+Enter)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kDeleteUnusedButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kDeleteUnusedButton)
en: Delete unused categories
et: Kasutamata kategooriate kustutamine

[ctx: Verb, delete unused categories]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kDeleteUnusedButton)
en: Delete unused
et: Kustuta kasutamata

note: i18n: ectx: Menu (other)
en: Other
et: Muu

note: i18n: ectx: label, entry (automatic_validation), group (skrooge_importexport)
en: Automatic validation after import
et: Automaatne valideerimine pärast importi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_automatic_search_header) i18n: ectx: label, entry (automatic_search_header), group (skrooge_importexport)
en: Automatic search of the header
et: Päise automaatne otsimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_automatic_search_columns) i18n: ectx: label, entry (automatic_search_columns), group (skrooge_importexport)
en: Automatic search of the columns
et: Veergude automaatne otsimine

note: i18n: ectx: label, entry (header_position), group (skrooge_importexport)
en: Header position
et: Päise asukoht

note: i18n: ectx: label, entry (columns_positions), group (skrooge_importexport)
en: Column positions
et: Veergude asukohad

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_date), group (skrooge_importexport)
en: Date
et: Kuupäev

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_mode), group (skrooge_importexport)
en: Mode
et: Režiim

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_payee), group (skrooge_importexport)
en: Payee
et: Maksesaaja

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_comment), group (skrooge_importexport)
en: Comment
et: Kommentaar

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_status), group (skrooge_importexport)
en: Status
et: Olek

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_bookmarked), group (skrooge_importexport)
en: Bookmarked
et: Järjehoidja

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_account), group (skrooge_importexport)
en: Account
et: Konto

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_category), group (skrooge_importexport)
en: Category
et: Kategooria

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_quantity), group (skrooge_importexport)
en: Quantity
et: Kvantiteet

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_sign), group (skrooge_importexport)
en: Sign
et: Märk

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_debit), group (skrooge_importexport)
en: Debit
et: Deebet

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_unit), group (skrooge_importexport)
en: Unit
et: Ühik

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_idtransaction), group (skrooge_importexport)
en: Idtransaction
et: Ülekande ID

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_idgroup), group (skrooge_importexport)
en: Idgroup
et: Rühma ID

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_property), group (skrooge_importexport)
en: Property
et: Omadus

note: i18n: ectx: label, entry (backends), group (skrooge_importexport)
en: List of backends used
et: Kasutatavate taustaprogrammide loend

note: i18n: ectx: label, entry (csv_date_format), group (skrooge_importexport)
en: CSV date format
et: CSV kuupäevavorming

note: i18n: ectx: label, entry (qif_date_format), group (skrooge_importexport)
en: QIF date format
et: QIF kuupäevavorming

note: i18n: ectx: label, entry (download_on_open), group (skrooge_importexport) i18n: ectx: label, entry (download_on_open), group (skrooge_unit)
en: Download all values on open
et: Kõigi väärtuste allalaadimine avamisel

note: i18n: ectx: label, entry (download_frequency), group (skrooge_importexport) i18n: ectx: label, entry (download_frequency), group (skrooge_unit)
en: Frequency of the automatic download
et: Automaatse allalaadimise sagedus

[ctx: Verb, action to import items from another format]
en: Import
et: Impordi

[ctx: Verb, action to import items from another format]
en: Import with backends
et: Import taustaprogrammidega

[ctx: Verb, action to export items in another format]
en: Export
et: Ekspordi

[ctx: Noun, apply some kind of transformation on an item]
en: Processing
et: Töötlemine

[ctx: Verb, action to find and group transfers]
en: Find and group transfers
et: Otsi ja rühmita ülekandeid

[ctx: Verb, action to anonymize a document]
en: Anonymize
et: Muuda anonüümseks

[ctx: Verb, action to clean an import]
en: Clean bank's imports
et: Puhasta panga impordid

[ctx: Noun]
en: Force the merge
et: Ühendamine jõuga

[ctx: Information]
en: You must enter the list of backends to use separated by a ';'.
    A backend can have parameters. You can pass the parameters in parenthesis separated by comma.
    
    Example: backendA;backendB(parameter1,parameter2).
    
    Here is the list of known backends: %1.
et: Kasutatavad taustaprogrammid tuleb loendis eraldada semikooloniga ';'.
    Taustaprogrammile võib anda parameetreid. Need tuleb anda sulgudes ja eraldatuna komaga.
    
    Näide: taustaprogrrammA;taustaprogrammB(parameeter1,parameeter2).
    
    Teadaolevate taustaprogrammide loend: %1.

[ctx: Format date]
en: Automatic detection
et: Automaatne tuvastamine

[ctx: Noun]
en: Import / Export
et: Import/eksport

[ctx: Noun]
en: Import / Export management
et: Impordi ja ekspordi haldamine

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Import with backends
et: Import taustaprogrammidega

[ctx: Error message]
en: Syntax error in backend "%1"
et: Süntaksitõrge taustaprogrammis "%1"

[ctx: A file format]
en: CSV Files
et: CSV-failid

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Import with codec %1
et: Import koodekiga %1

[ctx: Error message]
en: Import of file named '%1' failed
et: Faili "%1" import nurjus

[ctx: Error message]
en: Import canceled by user
et: Kasutaja katkestas impordi

en: %1 file successfully imported. | %1 files successfully imported.
et[0]: %1 fail imporditi edukalt.
et[1]: %1 faili imporditi edukalt.

[ctx: Noun]
en: Install %1
et: Paigalda %1

[ctx: Information message]
en: The installation will be done during the next import
et: Paigaldamine võetakse ette järgmise importimise ajal

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Export
et: Eksport

[ctx: Successful message after an user action]
en: File '%1' successfully exported.
et: Fail "%1" eksporditi edukalt.

[ctx: Error message]
en: Export of '%1' failed
et: "%1" eksport nurjus

[ctx: Question]
en: The file can be made anonymous in two ways.<br/><b>Reversibly:</b> enter a key and memorize it, it will be used to go back.<br/><b>Irreversibly (recommended):</b> do not enter a key.<br/><br/>To reverse an anonymous file, simply try to anonymize it with the same key.
et: Faili saab anonüümseks muuta vahel viisil.<br/><b>Tagasipööratavalt:</b> sisesta võti ja jäta see hästi meelde, sest seda läheb tagasipööramisel tarvis.<br/><b>Tagasipöördumatult (soovitatav):</b> võtit pole tarvis sisestada.<br/><br/>Faili anonüümsuse tagasipööramiseks püüa seda lihtsalt anonümiseerida sama võtmega.

[ctx: An anonymized document is a document where all private data has been removed]
en: Document anonymized.
et: Dokument muudeti anonüümseks.

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Find and group transfers
et: Ülekannete leidmine ja rühmitamine

en: Document successfully processed. %1 transfer created. | Document successfully processed. %1 transfers created.
et[0]: Dokument on edukalt töödeldud. Loodi %1 tehing.
et[1]: Dokument on edukalt töödeldud. Loodi %1 tehingut.

[ctx: Information message]
en: No transfers found
et: Ühtegi ülekannet ei leitud

[ctx: Error message]
en: Processing failed.
et: Töötlemine nurjus.

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Clean bank's imports
et: Panga impordi puhastamine

[ctx: Successful message after an user action]
en: Document successfully cleaned.
et: Dokument on edukalt puhastatud.

[ctx: Error message]
en: Clean failed.
et: Puhastamine nurjus.

[ctx: Error message]
en: Validation failed
et: Valideerimine nurjus

[ctx: Question]
en: Amounts are not equals. Do you want to force the merge ?
et: Kogused ei ole võrdsed: Kas sundida ühendamine peale?

[ctx: Error message]
en: Merge failed
et: Ühendamine nurjus

[ctx: An erro message]
en: Open file '%1' failed
et: Faili "%1" avamine nurjus

[ctx: Error message]
en: Import failed
et: Import nurjus

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, kGeneral)
en: General
et: Üldine

note: i18n: ectx: attribute (toolTip), widget (QWidget, kGeneral)
en: General import settings
et: Importimise üldseadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: After import
et: Pärast importi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_automatic_validation)
en: Automatic validation
et: Automaatne valideerimine

note: i18n: ectx: attribute (toolTip), widget (QWidget, kCsv)
en: Settings for CSV import
et: CVS impordiseadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Header position:
et: Päise asukoht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: 0 if CSV file does not have header
et: 0, kui CSV-faili pole päist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kDateLbl)
en: Date:
et: Kuupäev:

[ctx: Noun, a person or institution receiving a payment, or paying the operation]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kPayeeLabel)
en: Pa&yee:
et: Maksesaa&ja:

[ctx: Noun, a user comment on an item]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kCommentLabel)
en: Comment:
et: Kommentaar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kStatusLbl)
en: Status:
et: Olek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kBookmarkedLbl)
en: Boo&kmarked:
et: Jä&rjehoidjates:

[ctx: Noun, the category of an item]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kCategoryLabel)
en: Category:
et: Kategooria:

[ctx: Noun, a numerical quantity]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kAmountLabel)
en: Amount:
et: Kogus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kQuantityLbl)
en: Quantity:
et: Kvantiteet:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kSignLbl)
en: Sign:
et: Märk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kUnitLbl)
en: Unit:
et: Ühik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kidtransaction)
en: Idtransaction:
et: Ülekande ID:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Idgroup:
et: Rühma ID:

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_9)
en: To identify column to import as properties
et: Omadustena imporditava veeru tuvastamiseks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Property:
et: Omadus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">You have to define <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Regular_expression"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">regular expression</span></a> allowing to automatically map each attribute.</p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Sul tuleb defineerida <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Regular_expression"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">regulaaravaldis</span></a>, mis võimaldab automaatselt seostada kõik atribuudid.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Column positions:
et: Veergude asukohad:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kLabelColumns)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">  Must be a string containing following key words separated by <span style=" font-weight:600;">|</span>:</p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">  Peab olema string,millele järgnevad võtmesõnad, mida eraldab <span style=" font-weight:600;">|</span>:</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:9pt;">  </span><span style=" font-size:9pt;">or nothing to ignore the column</span><span style=" font-size:9pt;"> </span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:9pt;">  or anything else to import the column as a property.</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:9pt;">  </span><span style=" font-size:9pt; text-decoration: underline;">Example:</span></p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:9pt;">  </span><span style=" font-size:9pt;">või mitte midagi, kui veergu tuleb eirata,</span><span style=" font-size:9pt;"> </span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:9pt;">  või mis tahes muu, et importida veerg omadusena.</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:9pt;">  </span><span style=" font-size:9pt; text-decoration: underline;">Näide:</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, kSignLbl_2) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, kSignLbl_2)
en: How to identify a debit
et: Kuidas tuvastada deebetit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kSignLbl_2)
en: Debit values of "sign" column:
et: Märgiveeru deebeti väärtused:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Date format:
et: Kuupäeva vorming:

note: i18n: ectx: attribute (toolTip), widget (QWidget, kQif)
en: Settings for QIF import
et: QIF impordiseadistused

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, kBackends)
en: Backends
et: Taustaprogrammid

note: i18n: ectx: attribute (toolTip), widget (QWidget, kBackends)
en: Settings for import by backends
et: Taustaprogrammide impordiseadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_download_on_open)
en: Download on open
et: Allalaadimine avamisel

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_download_frequency)
en: Once a day
et: Kord päevas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_download_frequency)
en: Once a week
et: Kord nädalas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_download_frequency)
en: Once a month
et: Kord kuus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: List of bac&kends used:
et: &Kasutatavate taustaprogrammide loend:

note: i18n: ectx: label, entry (fasteditmode), group (skrooge_operation)
en: Fast edit mode
et: Kiirmuutmise režiim

note: i18n: ectx: label, entry (broken_reconciliation), group (skrooge_operation)
en: What to do, if an action breaks a reconciliation:
et: Tegevus, kui miski segab kooskõlastamist:

note: i18n: ectx: label, entry (broken_import), group (skrooge_operation)
en: What to do, if an action breaks an import:
et: Tegevus, kui miski segab importi:

note: i18n: ectx: label, entry (computeBalances), group (skrooge_operation)
en: Compute balances
et: Bilansside arvutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_oncurrentaccountonly) i18n: ectx: label, entry (oncurrentaccountonly), group (skrooge_operation)
en: On current account only
et: Ainult aktiivsel kontol

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_setCategoryForPayee) i18n: ectx: label, entry (setCategoryForPayee), group (skrooge_operation)
en: Set the most used category when the payee is modified
et: Maksesaaja muutmisel kõige sagedamini kasutatud kategooria määramine

[ctx: Dashboard widget title]
en: Income & Expenditure
et: Tulud ja kulud

[ctx: Noun, the title of a section]
en: Income & Expenditure
et: Tulud ja kulud

[ctx: Verb, duplicate an object]
en: Duplicate
et: Klooni

[ctx: Verb]
en: Create template
et: Loo mall

[ctx: Verb]
en: Fast edit
et: Kiirmuutmine

[ctx: Noun, a list of items]
en: Transfers without payee
et: Maksesaajata ülekanded

[ctx: Noun, a list of items]
en: Transfers without category
et: Kategooriata ülekanded

[ctx: Verb, action to apply a template]
en: Apply template
et: Malli rakendamine

[ctx: More items in a menu]
en: More
et: Rohkem

[ctx: Warning message]
en: The previous reconciliation of '%1' has been broken by this action or a previous one.
et: Eelmise "%1" kooskõlastamise rikkus ära see või eelmine toiming.

[ctx: Warning message]
en: This action would break the previous reconciliation of '%1', so it is cancelled.
et: See toiming rikub ära "%1" varasema kooskõlastamise, mistõttu sellest loobuti.

[ctx: Warning message]
en: The previous import in '%1' has been broken by this action or a previous one.
et: Eelmise "%1" impordi rikkus ära see või eelmine toiming.

[ctx: Warning message]
en: This action would break the previous import in '%1', so it is cancelled.
et: See toiming rikub ära "%1" varasema impordi, mistõttu sellest loobuti.

[ctx: Noun, the title of a section]
en: Income && Expenditure
et: Tulud ja kulud

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Apply template
et: Malli rakendamine

[ctx: Successful message after an user action]
en: Template applied.
et: Mall on rakendatud.

[ctx: Error message]
en: Apply of template failed
et: Malli rakendamine nurjus

[ctx: Error message]
en: Group creation failed
et: Rühma loomine nurjus.

[ctx: Error message]
en: Group deletion failed
et: Rühma kustutamine nurjus

[ctx: Error message]
en: Switch failed
et: Märgistamine nurjus

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Create template
et: Malli loomine

[ctx: An information to the user]
en: The template '%1' has been added
et: Lisati mall "%1"

[ctx: Successful message after an user action]
en: Template created.
et: Mall on loodud.

[ctx: Error message]
en: Creation template failed
et: Malli loomine nurjus

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Duplicate number %1 in account '%2'
et: Klooni number %1 kontos "%2"

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Open account '%1' for reconciliation
et: Ava konto "%1" kooskõlastamiseks

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Not enough money in your account '%1'
et: Kontol "%1" ei ole piisavalt raha

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: The amount of this account is below the minimum limit. You should replenish it.
et: Selle konto kogus on langenud allapoole minimaalset piirangut. Kontole tuleks raha juurde panna.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Balance in account '%1' exceeds the maximum limit
et: Konto "%1" bilanss ületab maksimaalset piirangut

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: The balance of this account exceeds the maximum limit.
et: Selle konto bilanss ületab maksimaalset piiranut

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Your account '%1' is close to the minimum limit
et: Konto "%1" läheneb minimaalsele piirangule

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: The amount of this account is close to the minimum limit. You should take care of it.
et: Selle konto kogus on jõudnud minimaalse piirangu lähedale. Konto eest tasuks hoolt kanda.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Too much money in your account '%1'
et: Kontol "%1" on liiga palju raha

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: You could save money on an account with a better rate. Example: '%1' (%2%)
et: Raha võib säästa parema intressimääraga kontol. Näide: "%1" (%2%)

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Many transfers do not have category
et: Paljudel ülekannetel pole kategooriat

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: Do not forget to associate a category for each transfer.
et: Ära unusta iga ülekandega seostamast kategooriat.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Many transfers do not have payee
et: Paljudel ülekannetel pole maksesaajat

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: Do not forget to associate a payee for each transfer.
et: Ära unusta iga ülekandega seostamast maksesaajat.

[ctx: Message for successful user action]
en: Remove groups done.
et: Rühmad on eemaldatud.

[ctx: Error message]
en: Remove groups failed
et: Rühmade eemaldamine nurjus

[ctx: Message for successful user action]
en: Comments aligned.
et: Kommentaarid on kooskõlastatud.

[ctx: Error message]
en: Comments alignment failed
et: Kommentaaride kooskõlastamine nurjus

[ctx: Message for successful user action]
en: Dates aligned.
et: Kuupäevad on kooskõlastatud.

[ctx: Error message]
en: Dates alignment failed
et: Kuupäevade kooskõlastamine nurjus

en: Standard
et: Standardne

en: Split
et: Tükeldamine

en: Transfer
et: Ülekanne

en: Display the edit panel for transfers between accounts
et: Kontodevaheliste ülekannete muutmispaneeli näitamine

en: Shares
et: Aktsiad

en: Display the edit panel for purchasing or selling shares
et: Aktsiate ostu või müügi muutmispaneeli näitamine

[ctx: A tool tip]
en: This field is frozen (it will not be affected by Fast Edition). Double click to unfreeze it
et: See väli on külmutatud (kiirmuutmine seda ei mõjuta). Sulatamiseks tee topeltklõps

[ctx: An information message]
en: You modified one part of a transfer
et: Muutsid ülekande üht osa

[ctx: An information message]
en: Absolute value has been used for transfer creation.
et: Ülekande loomiseks kasutati absoluutväärtust.

[ctx: Question]
en: Confirmation
et: Kinnitus

[ctx: Question]
en: The operation's unit is not compatible with the target account.
    Click Cancel if you want to continue anyway; otherwise, enter the value in the target account's unit (%1):
et: Tehingu ühik ei sobi sihtkontoga.
    Klõpsa Loobu, kui soovid ikkagi jätkata, vastasel juhul sisesta väärtus sihtkonto ühikus (%1):

[ctx: Question]
en: The payment's unit (%1) is not compatible with the target account (%2).
    Click Cancel if you want to continue anyway; otherwise, enter the value in the target account's unit (%3):
et: Makseühik (%1) ei sobi sihtkontoga (%2).
    Klõpsa Loobu, kui soovid ikkagi jätkata, vastasel juhul sisesta väärtus sihtkonto ühikus (%3):

[ctx: Noun]
en: Shares
et: Aktsiad

[ctx: Information]
en: %1 + its credit cards
et: %1 + krediitkaardid

[ctx: Message]
en: Balance: %1     Checked: %2     To be Checked: %3
et: Bilanss: %1     Kontrollitud: %2     Kontrollida: %3

[ctx: Message]
en: <p>Balance: %1</p><p>Checked: %2</p><p>To be Checked: %3</p>
et: <p>Bilanss: %1</p><p>Kontrollitud: %2</p><p>Kontrollida: %3</p>

[ctx: A title]
en: Total amount:
et: Kogukogus:

[ctx: A title]
en: Final balance:
et: Lõplik bilanss:

[ctx: Description]
en: You must select only one account to use reconciliation.
et: Kooskõlastamiseks tuleb valida ainult üks konto.

[ctx: Message]
en: %1 - Delta: %2     Expenditure: %3     Income: %4
et: %1 - Vahe: %2     Kulu: %3     Tulu: %4

[ctx: Message]
en: <p>Delta: %1</p><p>Expenditure: %2</p><p>Income: %3</p>
et: <p>Vahe: %1</p><p>Kulu: %2</p><p>Tulu: %3</p>

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Switch to checked
et: Kontrollituks märkimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kReconcilitorAmountEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kReconcilitorAmountEdit)
en: Last balance on your account record
et: Sinu konto viimane bilanss

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kReconciliatorButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kReconciliatorButton)
en: Switch information
et: Teabe lülitamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kTargetAccountEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kTargetAccountEdit)
en: Target account for this transfer
et: Ülekande sihtkonto

[ctx: as in "make a money transfer from account A *to account* B"]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kTargetAccountLabel)
en: To Account:
et: Kontole:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kAccountLabel3_2)
en: Account for pa&yment:
et: &Maksekonto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kAmountSharesLabel)
en: A&mount of shares:
et: &Aktsiate kogus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAmountSharesEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAmountSharesEdit)
en: Amount of shares
et: Aktsiate kogus

[ctx: Noun, a quantity of money taken by a financial institution to perform an operation]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kCommissionLabel)
en: + Commission:
et: + komisjonitasu:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kCommissionEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kCommissionEdit)
en: Amount of the commission
et: Komisjonitasu suurus

[ctx: Noun, Taxes applied on a financial operation]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kTaxLabel)
en: + Tax:
et: + maksud:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kTaxEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kTaxEdit)
en: Amount of the Tax
et: Maksude suurus

[ctx: Noun, the numerical total of a sum of values]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kTotalLabel)
en:  = Total:
et:  = kokku:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kPaymentAccountEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kPaymentAccountEdit)
en: Payment account for bought share
et: Ostetud aktsia maksekonto

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kFreezeBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kFreezeBtn)
en: Freeze / unfreeze fields
et: Väljade külmutamine või lahtisulatamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kCleanBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kCleanBtn)
en: Clean editor
et: Redaktori puhastamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kFastEditBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kFastEditBtn)
en: Fast edition
et: Kiirmuutmine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGTableWidget, kSubOperationsTable) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGTableWidget, kSubOperationsTable)
en: List of splits
et: Alltehingute loend

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &What to do, if an action breaks a reconciliation:
et: &Tegevus, kui miski segab kooskõlastamist:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_broken_reconciliation) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_broken_import)
en: Nothing
et: Puudub

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_broken_reconciliation) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_broken_import)
en: Display a warning message
et: Hoiatuse näitamine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_broken_reconciliation) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_broken_import)
en: Display an error message and cancel the current action
et: Veateate näitamine ja aktiivse toimingu katkestamine

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Fake
et: Liba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kPayeeFakeLbl) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kCategoryCommissionLbl)
en: Te&xtLabel
et: Tek&stipealdis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kCategoryFakeLbl) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kCategoryTaxLbl)
en: TextLabel
et: Tekstipealdis

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Commission / Tax
et: Komisjonitasu /maks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Commission
et: Komisjonitasu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Tax
et: Maks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_computeBalances)
en: Compute balances (uncheck to improve performances)
et: Bilansi arvutamine (jäta jõudluse huvides märkimata)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fontBox)
en: Fonts
et: Fondid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fasteditmodelbl)
en: Fast edit &mode:
et: Kiir&muutmise režiim:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_fasteditmode)
en: Search in templates only
et: Otsing ainult mallides

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: W&hat to do, if an action breaks an import:
et: Te&gevus, kui miski segab importi:

[ctx: Verb]
en: Delete unused payees
et: Kustuta kasutamata maksesaajad

[ctx: Noun, a list of items]
en: Similar payees
et: Sarnased maksesaajad

[ctx: Noun, something that is used to track items]
en: Payees
et: Maksesaajad

[ctx: A tool tip]
en: Payees management
et: Maksesaajate haldamine

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Many unused payees
et: Palju kasutamata maksesaajaid

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Some payees seem to be identical
et: Mõned makseaajad paistavad kattuvat

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: Some payee seem to be identical but with different syntax. They could be merged.
et: Mõned maksesaajad paistavad kattuvat, kuid nende süntaks erineb. Need võib ühendada.

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Delete unused payees
et: Kasutamata maksesaajate kustutamine

[ctx: Successful message after an user action]
en: Unused payees deleted
et: Kasutamata maksesaajad on kustutatud

[ctx: Error message]
en: Unused payees deletion failed
et: Kasutamata maksesaajate kustutamine nurjus

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Payee creation '%1'
et: Maksesaaja "%1" loomine

[ctx: An information message]
en: The payee '%1' has been added
et: Lisati maksesaaja "%1"

[ctx: Successful message after an user action]
en: Payee '%1' created
et: Maksesaaja "%1" on loodud

[ctx: Error message]
en: Payee creation failed
et: Maksesaaja loomine nurjus

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Payee update
et: Maksesaaja uuendamine

[ctx: Information message]
en: You tried to modify names of selected payees to an existing payee. Payees have been merged.
et: Püüdsid muuta valitud maksesaajate nimed olemasoleva maksesaaja nimeks. Maksesaajad ühendati.

[ctx: Information message]
en: You tried to modify all names of selected payees. Payees have been merged.
et: Püüdsid muuta kõigi valitud maksesaajate nime. Maksesaajad ühendati.

[ctx: An information message]
en: The payee '%1' has been merged with payee '%2'
et: Maksesaaja "%1" ühendati maksesaajaga "%2"

[ctx: An information message]
en: The payee '%1' has been updated
et: Maksesaajat "%1" uuendati

[ctx: Successful message after an user action]
en: Payee updated
et: Maksesaaja on uuendatud

[ctx: Error message]
en: Payee update failed
et: Maksesaaja uuendamine nurjus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kNameInput) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kNameInput)
en: Name of the payee
et: Maksesaaja nimi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kAddressEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kAddressEdit)
en: Address of the payee
et: Maksesaaja aadress

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kAddButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kAddButton)
en: Create a payee (Ctrl+Enter)
et: Maksesaaja loomine (Ctrl+Enter)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kModifyButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kModifyButton)
en: Modify selected payee (Shift+Enter)
et: Valitud maksesaaja uuendamine (Shift+Enter)

note: i18n: ectx: label, entry (backgroundColor), group (skrooge_report)
en: Background color
et: Taustavärv

note: i18n: ectx: label, entry (textColor), group (skrooge_report)
en: Text color
et: Teksti värv

note: i18n: ectx: label, entry (outlineColor), group (skrooge_report)
en: Outline color
et: Kontuuri värv

note: i18n: ectx: label, entry (axisColor), group (skrooge_report)
en: Axis color
et: Telgede värv

note: i18n: ectx: label, entry (gridColor), group (skrooge_report)
en: Grid color
et: Alusvõrgu värv

note: i18n: ectx: label, entry (minColor), group (skrooge_report)
en: Minimum color
et: Miinimumi värv

note: i18n: ectx: label, entry (maxColor), group (skrooge_report)
en: Maximum color
et: Maksimumi värv

note: i18n: ectx: label, entry (averageColor), group (skrooge_report)
en: Average color
et: Keskmise värv

note: i18n: ectx: label, entry (tendencyColor), group (skrooge_report)
en: Tendency color
et: Suundumuse värv

note: i18n: ectx: label, entry (paretoColor), group (skrooge_report)
en: Pareto color
et: Pareto värv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_antialiasing) i18n: ectx: label, entry (antialiasing), group (skrooge_report)
en: Antialiasing
et: Antialias

[ctx: Dashboard widget title]
en: Report
et: Aruanne

[ctx: Noun, the title of a section]
en: Report
et: Aruanne

[ctx: Noun]
en: Report
et: Aruanne

[ctx: Noun]
en: Generate report
et: Aruande genereerimine

[ctx: Display graph values in base 100]
en: Base 100
et: Baas 100

[ctx: Display graph values in base 100]
en: Cumulated sum in base 100
et: Baas 100 kumuleeruv summa

[ctx: Display graph values in percentage]
en: Percent of columns
et: Veergude protsent

[ctx: Display graph values in percentage]
en: Absolute percent of columns
et: Absoluutne veergude protsent

[ctx: Display graph values in percentage]
en: Percent of lines
et: Ridade protsent

[ctx: Display graph values in percentage]
en: Absolute percent of lines
et: Absoluutne ridade protsent

[ctx: Noun]
en: None
et: Puudub

[ctx: Noun]
en: Moving average
et: Libisev keskmine

[ctx: Noun]
en: Weighted moving average
et: Kaalutud libisev keskmine

[ctx: Noun]
note: i18nc("Noun", "Interest rate") , 5);
en: Schedule
et: Planeeritud

[ctx: Noun]
en: Budget
et: Eelarve

en: Setup Report
et: Aruande seadistamine

en: Display the edit panel for report
et: Aruande muutmispaneeli näitamine

[ctx: Noun]
en: All
et: Kõik

[ctx: Noun]
en:  and
et:  ja

[ctx: Noun]
en: '%1' are empty
et: "%1" on tühi

[ctx: Noun]
en: incomes
et: tulu

[ctx: Noun]
en: expenses
et: kulu

[ctx: Noun]
en: transfers
et: ülekanded

[ctx: Noun]
en: grouped
et: rühmitatud

[ctx: Noun]
en: tracked
et: jälgitavad

[ctx: Noun]
en: during '%1' for '%2'
et: "%1" jooksul "%2" kohta

en: (%1) or (%2)
et: (%1) või (%2)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Other filters
et: Muud filtrid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kColumnsLabel)
en: Columns:
et: Veerud:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kCorrectedByMode) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kCorrectedByMode)
en: Select how you want to correct values
et: Valimine, kuidas korrigeerida väärtusi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kColDown) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kColDown)
en: Reduce level
et: Taseme alandamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kLineDown) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kLineDown)
en: Collapse
et: Kokkukerimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kLineRemove) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kLineRemove)
en: Remove
et: Eemaldamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kGrouped)
en: Grouped
et: Rühmitatud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kMode) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kMode)
en: Select what you want to do with values
et: Valimine, mida võtta ette väärtustega

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kTracked)
en: Tracked
et: Jälgitavad

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kIncomes) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kIncomes)
en: Include incomes or not in report
et: Kas kaasata tulu aruandesse või mitte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kIncomes)
en: Incomes
et: Tulu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kLinesLabel)
en: Lines:
et: Read:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Corrected &by:
et: Korri&geerimise alus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Data
et: Andmed

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kLines) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kLines)
en: Select what you want to see in the rows
et: Valimine, mida näha ridades

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kExpenses) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kExpenses)
en: Include expenses or not in report
et: Kas kaasata kulu aruandesse või mitte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kExpenses)
en: Expenses
et: Kulu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kLineUp) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kLineUp)
en: Expand
et: Lahtikerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Dates
et: Kuupäevad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kModeLabel)
en: Mode:
et: Režiim:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Forecast:
et: Ennustus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGUnitComboBox, kCorrectedBy) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGUnitComboBox, kCorrectedBy)
en: Select the index to correct the values
et: Indeksi valimine väärtuste korrigeerimiseks

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kColUp) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kColUp)
en: Increase level
et: Taseme tõstmine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kTransfers) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kTransfers)
en: Include transfers or not in report
et: Kas kaasata ülekanded aruandesse või mitte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kTransfers)
en: Transfers
et: Ülekanded

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kColumns) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kColumns)
en: Select what you want to see in the columns
et: Valimine, mida näha veergudes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, kOtherFilters)
en: The list of additional filters from other open pages that can be added
et: Lisafiltrite loend teistelt avatud lehtedelt, mida saab lisada

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Colors
et: Värvid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label6_2)
en: Outline color:
et: Kontuuri värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1_2)
en: &Background color:
et: T&austavärv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label5)
en: Tendenc&y color:
et: Suun&dumuse värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Minimum color:
et: Miinimumi värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label3)
en: Maximum color:
et: Maksimumi värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label4)
en: A&verage color:
et: K&eskmise värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label6)
en: Grid color:
et: Alusvõrgu värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Axis color:
et: Telgede värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1_3)
en: Text color:
et: Teksti värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label6_3)
en: Pareto color:
et: Pareto värv:

note: i18n: ectx: label, entry (check_on_open), group (skrooge_scheduled)
en: Check on open
et: Kontroll avamisel

note: i18n: ectx: label, entry (remind_me), group (skrooge_scheduled) i18n: ectx: label, entry (remind_me_days), group (skrooge_scheduled)
en: Remind Me
et: Meeldetuletamine

note: i18n: ectx: label, entry (auto_write), group (skrooge_scheduled) i18n: ectx: label, entry (auto_write_days), group (skrooge_scheduled)
en: Automatically Write
et: Automaatne kirjutamine

note: i18n: ectx: label, entry (once_every), group (skrooge_scheduled) i18n: ectx: label, entry (once_every_unit), group (skrooge_scheduled)
en: Periodicity
et: Perioodilisus

note: i18n: ectx: label, entry (nb_times), group (skrooge_scheduled) i18n: ectx: label, entry (nb_times_val), group (skrooge_scheduled)
en: Number of times
et: Kordade arv

note: i18n: ectx: label, entry (fontDisabledColor), group (skrooge_scheduled)
en: Color of font for disabled schedule
et: Keelatud ajaplaani fondi värv

[ctx: Item in a combo box]
en: For 5 next days
et: Järgmised 5 päeva

[ctx: Item in a combo box]
en: For 10 next days
et: Järgmised 10 päeva

[ctx: Item in a combo box]
en: For 15 next days
et: Järgmised 15 päeva

[ctx: Item in a combo box]
en: For 30 next days
et: Järgmised 30 päeva

[ctx: Item in a combo box]
en: For 60 next days
et: Järgmised 60 päeva

[ctx: Item in a combo box]
en: For 90 next days
et: Järgmised 90 päeva

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Conversion schedule
et: Ajaplaani teisendamine

[ctx: An information message]
en: A template has been created
et: Mall on loodud

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Possible schedule '%1'
et: Võimalik planeeritud "%1"

[ctx: Error message]
en: Update failed
et: Uuendamine nurjus

[ctx: Error message]
en: Schedule failed
et: Planeerimine nurjus

en: Ongoing
et: Käimas

en: Complete
et: Valmis

[ctx: User action]
en: Process immediately
et: Töötle kohe

[ctx: Error message]
en: Insertion failed
et: Lisamine nurjus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kRemindMe)
en: Remind me:
et: Meeldetuletamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: days &before term
et: &päeva enne tähtaega

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Once ever&y:
et: Ko&rdumise intervall:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kOnceEveryUnit) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_once_every_unit)
en: day(s)
et: päev(a)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kOnceEveryUnit) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_once_every_unit)
en: week(s)
et: nädal(at)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kOnceEveryUnit) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_once_every_unit)
en: month(s)
et: kuu(d)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kOnceEveryUnit) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_once_every_unit)
en: year(s)
et: aasta(t)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kAutoWrite)
en: Automatically write:
et: Automaatne kirjutamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: days before &term
et: päeva enne &tähtaega

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kNbTimes)
en: Number of occurrences:
et: Kordumiste arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kIsTemplate) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kTemplateFrm)
en: Template
et: Mall

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, kProcessBtn) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kActionGrp)
en: Process
et: Töötle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kJumpBtn)
en: Jump to the operation
et: Hüppa tehingule

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Next occurrence:
et: Järgmine kord:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_check_on_open)
en: If checked, Skrooge will insert relevant occurrences when starting.
et: Märkimise korral lisab Skrooge käivitamisel vajalikud korrad.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontdisable)
en: Font for disabled schedule:
et: Keelatud ajaplaani font:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Default parameters
et: Vaikimisi parameetrid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_remind_me)
en: Remind me
et: Meeldetuletamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_auto_write)
en: Automatically write
et: Automaatne kirjutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_nb_times)
en: Number of occurrences
et: Kordumiste arv

[ctx: Noun, alarms]
en: Alarms
et: Häired

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Process execution
et: Käivitamine

[ctx: Successful message after an user action]
en: Process executed
et: Käivitatud

[ctx: Error message]
en: Process execution failed
et: Käivitamine nurjus

[ctx: Noun]
en: Search and process
et: Otsimine ja töötlemine

[ctx: Noun]
en: Search and process management
et: Otsimise ja töötlemise haldamine

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: Take care to your alarms.<br> %1.
et: Hoolitse oma häirete eest.<br> %1.

[ctx: Message template]
en: Message to display when alarm is triggered (%1 is the total amount, %2 is the alarm amount, %3 the difference)
et: Häire käivitamisel näidatav tekst (%1 on kogukogus, %2 on häirekogus, %3 erinevus)

[ctx: Noun, a search]
en: Search
et: Otsing

[ctx: Noun, a modification]
en: Update
et: Uuendus

[ctx: Noun, an alarm]
en: Alarm
et: Häire

[ctx: Noun, a modification by applying a template]
en: Template
et: Mall

[ctx: Adjective, an highlighted item]
en: Highlighted
et: Esile tõstetud

en: Display the edit panel for searches
et: Otsingute muutmispaneeli näitamine

en: Update
et: Uuendamine

en: Display the edit panel for updates
et: Uuenduste muutmispaneeli näitamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kAlarmFrm)
en: Alarm
et: Häire

en: Display the edit panel for alarm
et: Häirete muutmispaneeli näitamine

en: Display the edit panel for updates by templates
et: Malliuuenduste muutmispaneeli näitamine

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Search and process creation
et: Otsingu ja töötluse loomine

[ctx: An information to the user]
en: The search rule '%1' have been added
et: Lisati otsingureegel "%1"

[ctx: Successful message after an user action]
en: Search and process created
et: Otsing ja töötlus on loodud

[ctx: Error message]
en: Search and process creation failed
et: Otsingu ja töötluse loomine nurjus

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Search and process update
et: Otsingu ja töötluse uuendamine

[ctx: An information to the user]
en: The search rule '%1' have been updated
et: Otsingureeglit "%1" uuendati

[ctx: Successful message after an user action]
en: Search and process updated
et: Otsing ja töötlus on uuendatud

[ctx: Error message]
en: Search and process update failed
et: Otsingu ja töötluse uuendamine nurjus

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Search update
et: Otsingu uuendamine

[ctx: An information to the user]
en: The search '%1' has been updated
et: Otsingut "%1" uuendati

[ctx: Successful message after an user action]
en: Search updated
et: Otsing on uuendatud

[ctx: Error message]
en: Search update failed
et: Otsingu uuendamine nurjus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kApply) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kApply)
en: Apply processes
et: Töötlemine

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGQueryCreator, kQueryCreator)
en: Allow search definition
et: Otsingu definitsiooni määramine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kAlarmLbl)
en: Ala&rm amount:
et: &Häire kogus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kAlarmMessageLbl)
en: Alarm &message:
et: Häiretea&de:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAlarmAmount) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAlarmAmount)
en: Amount triggering the alarm
et: Kogus, mis häire käivitab

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kAlarmLbl_2)
en: &Template to apply:
et: &Rakendatav mall:

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGQueryCreator, kActionCreator)
en: Allow process definition
et: Töötluse definitsiooni määramine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kAdd) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kAdd)
en: Add a search or a process (Ctrl+Enter)
et: Otsingu või töötluse lisamine (Ctrl+Enter)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kUpdate) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kUpdate)
en: Update selected search or process (Shift+Enter)
et: Valitud otsingu või töötluse uuendamine (Shift+Enter)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kSearch) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kSearch)
en: Search without creating rule
et: Otsing ilma reeglit loomata

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kOpenReport) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kOpenReport)
en: Open report without creating rule
et: Aruande avamine ilma reeglit loomata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kOpenReport)
en: Open report
et: Ava aruanne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Raise alarm every:
et: Häire andmise intervall:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: minutes
et: minutit

[ctx: Noun, something that is used to track items]
en: Trackers
et: Jälgijad

[ctx: A tool tip]
en: Trackers management
et: Jälgijate haldamine

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: '%1' is an old tracker
et: "%1" on vana jälgija

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Tracker creation '%1'
et: Jälgija "%1" loomine

[ctx: An information to the user]
en: The tracker '%1' have been added
et: Lisati jälgija "%1"

[ctx: Successful message after an user action]
en: Tracker '%1' created
et: Jälgija "%1" on loodud

[ctx: Error message]
en: Tracker creation failed
et: Jälgija loomine nurjus

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Tracker update
et: Jälgija uuendamine

[ctx: An information to the user]
en: The tracker '%1' has been updated
et: Jälgijat "%1" uuendati

[ctx: Successful message after an user action]
en: Tracker updated
et: Jälgija on uuendatud

[ctx: Error message]
en: Tracker update failed
et: Jälgija uuendamine nurjus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kNameInput) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kNameInput)
en: Name of the tracker
et: Jälgija nimi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kCommentEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kCommentEdit)
en: Comment of the tracker
et: Jälgija kommentaar

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kAddButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kAddButton)
en: Create a tracker (Ctrl+Enter)
et: Jälgija loomine (Ctrl+Enter)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kModifyButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kModifyButton)
en: Modify selected tracker (Shift+Enter)
et: Valitud jälgija muutmine (Shift+Enter)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, downloadmode) i18n: ectx: label, entry (last), group (skrooge_unit) i18n: ectx: label, entry (last_monthly), group (skrooge_unit) i18n: ectx: label, entry (last_weekly), group (skrooge_unit) i18n: ectx: label, entry (last_daily), group (skrooge_unit) 
en: Download mode
et: Allalaadimisrežiim

note: i18n: ectx: label, entry (nb_loaded_values), group (skrooge_unit)
en: Maximum number of imported values:
et: Imporditavate väärtuste maks. arv:

[ctx: Title of a dashboard widget]
en: Quotes
et: Kursid

[ctx: Noun, a country's currency]
en: Currencies
et: Valuutad

[ctx: Shares, as in financial shares: parts of a company that you can buy or sell on financial markets]
en: Shares
et: Aktsiad

[ctx: Noun, a physical object like a house or a car]
en: Objects
et: Objektid

[ctx: Only show the list of Shares (financial shares) that you own]
en: Shares owned only
et: Ainult enda aktsiad

[ctx: Message about not having any financial Share or financial index in the document]
en: No share or index defined<br>on the <a href="%1">"Units"</a> page.
et: Ühtegi aktsiat ega indeksit pole defineeritud<br><a href="%1">"Ühikute"</a> leheküljel.

[ctx: Verb]
en: Delete unused units
et: Kustuta kasutamata ühikud

[ctx: Noun, the title of a section]
en: Quotes
et: Kursid

[ctx: Noun, the title of a section]
en: Stock portfolio
et: Aktsiaportfell

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Create default unit
et: Vaikimisi ühiku loomine

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Automatic download of units
et: Ühikute automaatne allalaadimine

[ctx: An information to the user]
en: The unit '%1' has been downloaded
et: Ühik "%1" laaditi alla

[ctx: A tool tip]
en: Unit management
et: Ühikute haldamine

[ctx: Question]
en: Split share
et: Aktsia tükeldamine

[ctx: Question]
en: Ratio (2 means 2-for-1, 0.5 means 1-for-2):
et: Vahekord (2 tähendab kaks ühele, 0,5 tähendab üks kahele)

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Split stock '%1' by '%2'
et: Aktsia jagamine vahekorras "%1":"%2"

[ctx: Successful message after an user action]
en: Stock split.
et: Aktsia on tükeldatud.

[ctx: Error message]
en: Splitting stock failed.
et: Aktsia tükeldamine nurjus.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Define a primary currency
et: Määra esmane valuuta

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: To avoid misunderstanding and conflicts between units at conversion time, you should define a primary currency. It is the currency against which all other will be converted
et: Vältimaks segadusi ja konflikte ühikute vahel teisendamise ajal tuleks määratleda esmane valuuta. See on valuuta, millesse teisendatakse kõik teised valuutad.

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Set '%1' as primary currency
et: Määra "%1" esmaseks valuutaks

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Edit units
et: Ühikute muutmine

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Define a secondary currency
et: Määra teisene valuuta

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: When a secondary unit is defined, Skrooge will display it as an additional amount information.
et: Kui määratakse teisene valuuta, näitab Skrooge seda lisateabena.

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Set '%1' as secondary currency
et: Määra "%1" teiseseks valuutaks

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Unit '%1' has not been downloaded for more than a month
et: Ühikut "%1" ei ole üle kuu aja alla laaditud

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: Do not forget download units to have a better view of your accounts
et: Ära unusta ühikuid alla laadimast, mis annab kontodest parema ülevaate

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Download '%1'
et: Laadi alla "%1"

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Many unused units
et: Paljus kasutamata ühikuid

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: The amount of the unit '%1' is not defined
et: Ühiku "%1" kogust pole määratud

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: '%1' has an amount defined at 1. Most of the time this is not normal and causes wrong computation. Check if this is normal.
et: "%1" koguseks on määratud 1. See ei ole peaaegu kunagi normaalne ja võib põhjustada arvutusvigu. Kontrolli, kas see on ikka normaalne.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: The definition of the unit '%1' is too complex
et: Ühiku "%1" definitsioon on liiga keeruline

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: '%1' is defined relatively to another unit defined relatively to a third one. This is too complex and not supported by Skrooge.
et: "%1" on defineeritud teise ühiku suhtes, mis on defineeritud kolmanda ühiku suhtes. See on liiga keeruline ja Skrooge ei toeta seda.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Unit '%1' has very old values
et: Ühikul "%1" on väga vanad väärtused

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: Unit '%1' has very old values. Check if this is normal.
et: Ühikul "%1" on väga vanad väärtused. Märgi, kui see on normaalne.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: No decimal symbol defined
et: Kümnendkoha eraldajat ei ole defineeritud

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: In KDE localization settings, there is no decimal symbol defined for currencies. This could be confusing.
et: KDE lokaadiseadistustes ei ole vääringutele kümnendkoha eraldajat määratud. See võib põhjustada segadust.

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Edit KDE settings
et: Muuda KDE seadistust

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Define primary currency
et: Esmase valuuta määramine

[ctx: An information to the user]
en: The unit '%1' is now the primary unit
et: Ühik "%1" on nüüd esmane ühik

[ctx: Message for successful user action]
en: Primary currency defined.
et: Esmane valuuta on määratud.

[ctx: Error message]
en: Primary currency definition failed
et: Esmase valuuta määramine nurjus

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Define secondary currency
et: Teisese valuuta määramine

[ctx: An information to the user]
en: The unit '%1' is now the secondary unit
et: Ühik "%1" on nüüd teisene ühik

[ctx: Message for successful user action]
en: Secondary currency defined.
et: Teisene valuuta on määratud.

[ctx: Error message]
en: Secondary currency definition failed
et: Teisese valuuta määramine nurjus

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Delete unused units
et: Kasutamata ühikute kustutamine

[ctx: Successful message after an user action]
en: Unused units deleted
et: Kasutamata ühikud on kustutatud

[ctx: Error message]
en: Unused units deletion failed
et: Kasutamata ühikute kustutamine nurjus

[ctx: A mode of graph of unit values]
en: Unit values
et: Ühiku väärtused

[ctx: A mode of graph of unit values]
en: Amount owned
et: Omatav kogus

[ctx: Noun, items to display]
en: All
et: Kõik

[ctx: Noun, a country's currency]
en: Currency
et: Valuuta

[ctx: Noun, a financial share, as in a stock market]
en: Share
et: Aktsia

[ctx: Noun, a physical object like a house or a car]
en: Object
et: Objekt

en: download last value only
et: ainult viimane väärtus

en: download monthly values since last known value
et: kuuväärtused alates viimasest teada väärtusest

en: download weekly values since last known value
et: nädalaväärtused alates viimasest teada väärtusest

en: download daily values since last known value
et: päevaväärtused alates viimasest teada väärtusest

en: download all monthly values
et: kõik kuuväärtused

en: download all weekly values
et: kõik nädalaväärtused

en: download all daily values
et: kõik päevaväärtused

en: simplify values
et: lihtsusta väärtusi

en: Display the edit panel for standard units
et: Standardsete ühikute muutmispaneeli näitamine

en: Manual / Share
et: Käsitsi/aktsiad

en: Display the edit panel for manual units
et: Käsitsi ühikute muutmispaneeli näitamine

en: Values
et: Väärtused

en: Display the edit panel for values of units
et: Ühikute väärtuste muutmispaneeli näitamine

[ctx: Noun]
en: Primary currency
et: Esmane valuuta

[ctx: Noun]
en: Secondary currency
et: Teisene valuuta

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Unit creation '%1'
et: Ühiku "%1" loomine

[ctx: Successful message after an user action]
en: Unit '%1' created
et: Ühik "%1" on loodud

[ctx: Error message]
en: Unit creation failed
et: Ühiku loomine nurjus

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Unit value creation for '%1'
et: Ühiku "%1" väärtuse loomine

[ctx: Successful message after an user action]
en: Unit value created for '%1'
et: Ühiku "%1" väärtus on loodud

[ctx: Error message]
en: Unit value creation failed
et: Ühiku väärtuse loomine nurjus

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Unit update
et: Ühiku uuendamine

[ctx: Information message]
en: You tried to modify names of selected units to an existing unit. Units have been merged.
et: Püüdsid muuta valitud ühikute nimed olemasoleva ühiku nimeks. Ühikud ühendati.

[ctx: Information message]
en: You tried to modify all names of selected units. Units have been merged.
et: Püüdsid muuta kõiki valitud ühikute nimesid Ühikud ühendati

[ctx: An information to the user]
en: The unit '%1' has been updated
et: Ühikut "%1" uuendati

[ctx: Message for successful user action]
en: Unit updated
et: Ühik on uuendatud

[ctx: Error message]
en: Unit update failed
et: Ühiku uuendamine nurjus

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Download values for [%1 (%2)]
et: [%1 (%2)] väärtuste allalaadimine

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Download values
et: Väärtuste allalaadimine

[ctx: Successful message after an user action]
en: Download done
et: Allalaadimine on tehtud

[ctx: Error message]
en: Download failed
et: Allalaadimine nurjus

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Simplify unit values
et: Ühiku väärtuste lihtsustamine

[ctx: An information to the user]
en: The unit '%1' has been simplified
et: Ühikut "%1" lihtsustati

[ctx: Successful message after an user action]
en: Simplification done
et: Lihtsustamine on tehtud

[ctx: Error message]
en: Simplification failed
et: Lihtsustamine nurjus

[ctx: Help meeage in tooltip]
en: Here is the help for the selected source '%1':<br/>%2
et: Valitud allika "%1" abi:<br/>%2

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGTableView, kUnitValueTableViewEdition) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGTableView, kUnitValueTableViewEdition)
en: List of quotes for selected unit
et: Valitud ühiku kursside nimekiri

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kNbDecimal) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSpinBox, kNbDecimal)
en: The number of decimal to display of the unit.
et: Ühiku näidatavate kümnendkohtade arv.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kCountryCreatorUnit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kCountryCreatorUnit)
en: The country of the unit.
et: Ühiku riik.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGUnitComboBox, kUnitCreatorUnit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGUnitComboBox, kUnitCreatorUnit)
en: The unit of the unit.
et: Ühiku ühik.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kNameCreatorUnit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kNameCreatorUnit)
en: The name of the unit.
et: Ühiku nimi.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kSymbolCreatorUnit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kSymbolCreatorUnit)
en: The symbol of the unit.
et: Ühiku sümbol.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kTypeCreatorUnit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kTypeCreatorUnit)
en: The type of the unit.
et: Ühiku tüüp.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kDownloadSource) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kDownloadSource)
en: The download source for the unit
et: Ühiku allalaadimise allikas

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kInternetCreatorUnit)
en: The Internet code of the unit.
et: Ühiku internetikood.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kCurrencyList) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kCurrencyList)
en: List of known units
et: Teadaolevate ühikute loend

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kObsolete) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kObsolete)
en: To include suspended and obsolete currencies
et: Loobutud ja iganenud valuutade kaasaarvamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kObsolete)
en: Obsolete currencies
et: Iganenud valuutad

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGDateEdit, kDateEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGDateEdit, kDateEdit)
en: Date of the unit's quote
et: Ühiku kursi kuupäev

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAmountEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAmountEdit)
en: Amount of the unit's quote
et: Ühiku kursi kogus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kUnitAdd) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kUnitAdd)
en: Create a new unit (Ctrl+Enter)
et: Uue ühiku loomine (Ctrl+Enter)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kUnitUpdate) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kUnitUpdate)
en: Update the selected unit (Shift+Enter)
et: Valitud ühiku uuendamine (Shift+Enter)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kUnitValueDownload)
en: Download quotes for the selected unit.
    See options to modify download frequency.
et: Valitud ühiku kursi allalaadimine.
    Vaata valikuid allalaadimise sageduse muutmiseks.

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kUnitValueDownload)
en: Download quotes for the selected unit.
et: Valitud ühiku kursi allalaadimine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, kUnitValueDownload)
en: Download
et: Laadi alla

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kUnitOpen) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kUnitOpen)
en: Open the url of the source
et: Allika URL-i avamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_last)
en: Last &value found only
et: Ainult &viimane leitud väärtus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_last_monthly)
en: &Monthly values since last download
et: Kuuväärtused alates vii&masest allalaadimisest

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_last_weekly)
en: Wee&kly values since last download
et: &Nädalaväärtused alates viimasest allalaadimisest

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_last_daily)
en: Dail&y values since last download
et: &Päevaväärtused alates viimasest allalaadimisest

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_all_monthly)
en: Monthly values for all dates
et: Kõik kuuväärtused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_all_weekly)
en: Weekly values for all dates
et: Kõik nädalaväärtused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_all_daily)
en: Daily values for all dates
et: Kõik päevaväärtused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum num&ber of imported values:
et: Impor&ditavate väärtuste maks. arv:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, apikeysBox)
en: API Keys
et: API võtmed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, apikeys_label)
en: <html><head/><body><p>The following download sources need an API key. So you need to request one from the source site web and enter it here:</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Järgmised allalaadimisallikad nõuavad API võtit. See tuleb tellida allika veebisaidilt ja siis siia sisestada:</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kSave)
en: For security reasons, these keys are not saved in setting file but in your document.
et: Turbekaalutlustel ei salvestata neid võtmeid mitte seadistusfaili, vaid sinu dokumenti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kSave)
en: Save in document
et: Salvesta dokumenti

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Checked
et: Kontrollitud

[ctx: Noun]
en: Day -0
et: Päev -0

[ctx: Noun]
en: Day -1
et: Päev -1

[ctx: Noun]
en: Day -2
et: Päev -2

[ctx: Noun]
en: Day -3
et: Päev -3

[ctx: Noun]
en: Day -4
et: Päev -4

[ctx: Noun]
en: Day -5
et: Päev -5

[ctx: Noun]
en: Fifteen
et: Viisteist

[ctx: Noun]
en: Never
et: Mitte kunagi

[ctx: Noun]
en: Day +0
et: Päev +0

[ctx: Noun]
en: Day +1
et: Päev +1

[ctx: Noun]
en: Day +2
et: Päev +2

[ctx: Noun]
en: Day +3
et: Päev +3

[ctx: Noun]
en: Day +4
et: Päev +4

[ctx: Noun]
en: Day +5
et: Päev +5

en: Auto: %1
et: Automaatne: %1

[ctx: Noun]
en: Original amount=%1 (%2 = %3 / year)
et: Algkogus=%1 (%2 = %3 / aastas)

[ctx: Noun]
en: Amount at creation date=%1 (%2 = %3 / year)
et: Kogus loomisajal=%1 (%2 = %3 / aastas)

[ctx: Noun]
en: Account balance=%1
et: Konto bilanss=%1

[ctx: Noun]
en: Original delta=%1
et: Algne vahe=%1

[ctx: Information]
en: Address= %1
et: Aadress= %1

[ctx: Information]
en: Category= %1
et: Kategooria= %1

[ctx: Information]
en: Agency number= %1
et: Asutuse number= %1

[ctx: Information]
en: Comment= %1
et: Kommentaar= %1

[ctx: A tool tip]
en: Ctrl+click to force checked status.
et: Ctrl+klõps kehtestab jõuga kontrollitud staatuse.

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Close account '%1'
et: Konto "%1" sulgemine

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Open account '%1'
et: Konto "%1" avamine

[ctx: An information message]
en: Warning, you closed an account with money
et: Hoiatus: sulgesid konto, millel oli raha

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Close tracker '%1'
et: Jälgija "%1" sulgemine

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Open tracker '%1'
et: Jälgija "%1" avamine

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Close category '%1'
et: Kategooria "%1" sulgemine

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Open category '%1'
et: Kategooria "%1" avamine

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Close payee '%1'
et: Maksesaaja "%1" sulgemine

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Open payee '%1'
et: Maksesaaja "%1" avamine

[ctx: An information to the user]
en: The budget '%1' have been updated
et: Eelarve "%1" uuendati

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Move category
et: Kategooria liigutamine

[ctx: An information to the user]
en: The category '%1' has been moved to '%2'
et: Kategooria "%1" liigutati asukohta "%2"

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Merge payees
et: Maksesaajate ühendamine

[ctx: An information to the user]
en: The payee '%1' has been merged with payee '%2'
et: Maksesaaja "%1" ühendati maksesaajaga "%2"

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Merge accounts
et: Kontode ühendamine

[ctx: An information to the user]
en: The account '%1' has been merged with account '%2'
et: Konto "%1" ühendati kontoga "%2"

[ctx: Warning message]
en: The initial balance of the target account '%1' has been change to %2.
    If you want to do the merge without changing the initial balance, you must keep the Ctrl key pressed.
et: Sihtkonto "%1" algbilanssi muudeti ja see on nüüd %2.
    Kui soovid ühendada ilma algbilanssi muutmata, tuleb klahv Ctrl all hoida.

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Merge units
et: Ühikute ühendamine

[ctx: An information to the user]
en: The unit '%1' has been merged with unit '%2'
et: Ühik "%1" ühendati ühikuga "%2"

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Merge trackers
et: Jälgijate ühendamine

[ctx: An information to the user]
en: The tracker '%1' has been merged with tracker '%2'
et: Jälgija "%1" ühendati jälgijaga "%2"

[ctx: Noun, an item's attribute]
en: attribute
et: atribuut

[ctx: A tool tip]
en: Switch in advanced mode
et: Lülitumine täisrežiimi

[ctx: A tool tip]
en: Switch in simple mode
et: Lülitumine lihtrežiimi

[ctx: Operator contains]
en: or
et: või

[ctx: Operator contains]
en: but not
et: aga mitte

[ctx: Operator contains]
en: Contains
et: Sisaldab

[ctx: Noun]
en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGTableWidget, kList)
en: Double click on items in the list on the left to add them to the query definition
et: Topeltklõps vasakul asuva loendi elemendil lisab selle päringu määratlusse

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (SKGTableWidget, kList)
en: Define your query here. Double click on items in the list on the left to add them to the query as defined in the table.
    
    There is a "And" relationship between columns, and a "Or" relationship between lines.
    
    Read the Skrooge documentation for more details.
et: Siin saab määratleda päringu. Topeltklõps vasakul asuva loendi elemendil lisab selle päringusse, mille määratleb tabel.
    
    Veergude vahel valitseb suhe "Ja", ridade vahel suhe "Või".
    
    Täpsemalt räägib sellest Skrooge käsiraamat.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kToolHelp)
en: This menu can help you to build your query
et: See menüü aitab päringut koostada

[ctx: An information message]
en: Unit '%1' has been created
et: Loodi ühik "%1"

[ctx: Error message]
en: %1 failed because linked object is not yet saved in the database.
et: %1 nurjus, sest lingitud objekt ei ole veel admebaasi salvestatud.

[ctx: Noun]
en: Rate change
et: Vahetuskurss

[ctx: An information message]
en: More than one solution is possible for this auto reconciliation.
et: Automaatsel kooskõlastamisel on enam kui üks võimalik lahendus.

[ctx: Progression step]
en: Apply budget rules
et: Eelarvereeglite rakendamine

en: Impossible to apply the rule '%1' for budget '%2' because the impacted budget does not exist
et: Reeglit "%1" ei saa eelarvele "%2" rakendada, sest mõjutatavat eelarvet ei ole olemas

[ctx: Progression step]
en: Create automatic budget
et: Automaatse eelarve loomine

[ctx: Progression step]
en: Balance budgets
et: Eelarve bilansseerimine

[ctx: Progression step]
en: Apply rules
et: Reeglite rakendamine

[ctx: Error message]
en: Invalid name '%1' because of the name cannot contain '%2'
et: Vigane nimi "%1", sest nimes ei tohi olla "%2"

[ctx: Information message]
en: The category '%1' has been created
et: Loodi kategooria "%1"

[ctx: Error message]
en: You cannot create a loop.
et: Silmust ei tohi luua.

[ctx: Adjective, a current account]
en: Current
et: Aktiivne

[ctx: Noun]
en: Credit card
et: Krediitkaart

[ctx: Noun, the type of an account]
en: Assets
et: Vara

[ctx: Noun, a type of account WHERE you invest money]
en: Investment
et: Investeering

[ctx: Noun, as in other type of item]
en: Other
et: Muu

[ctx: Noun]
en: year(s)
et: aasta järel

[ctx: Noun]
en: month(s)
et: kuu järel

[ctx: Noun]
en: week(s)
et: nädala järel

[ctx: Noun]
en: day(s)
et: päeva järel

[ctx: Noun]
en: Negative
et: Negatiivne

[ctx: Noun]
en: Positive
et: Positiivne

[ctx: Noun]
en: Next
et: Järgmine

[ctx: Noun]
en: Current
et: Aktiivne

[ctx: Noun]
en: Year
et: Aasta

[ctx: Progression step]
en: Migrate document
et: Dokumendi migreerimine

[ctx: Error message]
en: Impossible to load a document generated by a more recent version
et: Ei ole võimalik laadida dokumenti, mis on loodud uuema versiooniga

[ctx: Progression step]
en: Refresh views
et: Vaadete värskendamine

[ctx: Progression step]
en: Computation of balances
et: Bilansside arvutamine

[ctx: Progression step]
en: Computation of budgets
et: Eelarvete arvutamine

[ctx: Error message: Could not perform database migration]
en: Database migration from version %1 to version %2 failed
et: Andmebaasi migreerimine versioonilt %1 versioonile %2 nurjus

[ctx: Noun, the default value of an item]
en: Default
et: Vaikimisi

[ctx: Noun, the minimum value of an item]
en: Minimum
et: Minimaalne

[ctx: Noun]
en: Amount in 2 columns
et: Kogus 2 veerus

[ctx: Noun]
en: Amount entered
et: Sisestatud kogus

[ctx: Noun]
en: Amount entered in 2 columns
et: Sisestatud kogus 2 veerus

[ctx: Noun, an intermediate value between two extremums]
en: Intermediate
et: Keskmine

[ctx: Noun, an account as in a bank account]
en: Account
et: Konto

[ctx: Noun, an account as in a bank account]
en: Account's type
et: Konto tüüp

[ctx: Noun, the name of an item]
en: Name
et: Nimi

[ctx: Noun, as in commercial balance]
en: Balance
et: Bilanss

[ctx: Noun, as in commercial balance]
en: Balance entered
et: Sisestatud bilanss

[ctx: Name, the numerical amount of a financial operation]
en: Amount
et: Kogus

[ctx: Name, the numerical amount of a financial operation]
en: Today amount
et: Tänane kogus

[ctx: Noun]
en: Income entered
et: Sisestatud tulu

[ctx: Noun]
en: Expenditure entered
et: Sisestatud kulu

[ctx: Noun]
en: Quantity owned
et: Omatav hulk

[ctx: Noun]
en: Amount owned
et: Omatav kogus

[ctx: Noun]
en: Account number
et: Konto number

[ctx: Noun]
en: Bank number
et: Panga number

[ctx: Noun]
en: Agency number
et: Asutuse number

[ctx: Noun]
en: Agency address
et: Asutuse aadress

[ctx: Noun]
en: Address
et: Aadress

[ctx: A person or institution receiving a payment, or paying the operation]
en: Payee
et: Maksesaaja

[ctx: Noun, a user comment on an item]
en: Comment
et: Kommentaar

[ctx: Noun, a user comment on an item]
en: Sub comment
et: Alamkommentaar

[ctx: Noun]
en: Next occurrence
et: Järgmine kord

[ctx: Noun, the date of an item]
en: Date
et: Kuupäev

[ctx: Noun, the date of creation of an item]
en: Creation date
et: Loomisaeg

[ctx: Noun, 7 days]
en: Week
et: Nädal

[ctx: Noun, the months in a year]
en: Month
et: Kuu

[ctx: Noun, 3 months]
en: Quarter
et: Kvartal

[ctx: Noun, 6 months]
en: Semester
et: Poolaasta

[ctx: Noun, the years in a century]
en: Year
et: Aasta

[ctx: Noun, the date of an item]
en: First date
et: Esimene kuupäev

[ctx: Noun, the date of an item]
en: Last date
et: Viimane kuupäev

[ctx: Noun, the date of the last download]
en: Download date
et: Allalaadimisaeg

[ctx: Noun, the date of the last reconciliation]
en: Reconciliation date
et: Kooskõlastamisaeg

[ctx: Noun, the category of an item]
en: Category
et: Kategooria

[ctx: Noun, a financial institution]
en: Bank
et: Pank

[ctx: Noun, the unit of an operation, usually a currency or a share]
en: Unit
et: Ühik

[ctx: Noun, the unit of an operation, usually a currency or a share]
en: Unit's type
et: Ühiku tüüp

[ctx: Adjective, has an item been checked or not]
en: Checked
et: Kontrollitud

[ctx: Adjective, a foreseen value]
en: To be Checked
et: Kontrollida

[ctx: Noun, the type of an item]
en: Type
et: Tüüp

[ctx: Noun]
en: Internet code
et: Internetikood

[ctx: Noun, how frequently something occurs]
en: Periodicity
et: Perioodilisus

[ctx: Automatically write something]
en: Auto write
et: Automaatne kirjutamine

[ctx: Noun]
en: Nb of occurrences
et: Korduste arv

[ctx: Verb, warn the user about an event]
en: Warn
et: Hoiatus

[ctx: Adjective, a closed item]
en: Closed
et: Suletud

[ctx: Noun, the status of an item]
en: Status
et: Olek

[ctx: Adjective, an item scheduled to happen on a regular basis]
en: Scheduled
et: Planeeritud

[ctx: Noun]
en: Amount (cumulative)
et: Kogus (kumuleeruv)

[ctx: Noun]
en: Search description
et: Otsingu kirjeldus

[ctx: Noun]
en: Process description
et: Töötluse kirjeldus

[ctx: Noun, the type of action]
en: Action type
et: Toimingu tüüp

[ctx: Noun, something that is used to track items]
en: Tracker
et: Jälgija

[ctx: Noun]
en: Import status
et: Importimise olek

[ctx: Noun, after the dot]
en: Nb decimal
et: Kümnendkohtade arv

[ctx: Noun, for a share]
en: Rate
et: Intress

[ctx: Noun]
en: Value date
et: Väärtuspäev

[ctx: Noun]
en: Coef
et: Koefitsient

[ctx: Noun]
en: Annual Interest
et: Aastaintress

[ctx: Noun]
en: Accrued Interest
et: Tekkepõhine intress

[ctx: Noun]
en: Value date for credit
et: Krediidi väärtuspäev

[ctx: Noun]
en: Value date for debit
et: Deebeti väärtuspäev

[ctx: Noun]
en: Base computation
et: Baasarvutus

[ctx: Noun]
en: Month
et: Kuu

[ctx: Noun]
en: Period
et: Periood

[ctx: Noun, sort order]
en: Order
et: Järjestus

[ctx: Noun]
en: When
et: Millal

[ctx: Noun]
en: What
et: Mis

[ctx: Noun]
en: Impacted budget
et: Mõjutatud eelarve

[ctx: Noun]
en: Rules
et: Reeglid

[ctx: Noun]
en: Entered Budget
et: Sisestatud eelarve

[ctx: Noun]
en: Corrected budget
et: Parandatud eelarve

[ctx: Noun]
en: Delta after rules
et: Vahe pärast reeglite rakendamist

[ctx: Noun]
en: Delta
et: Vahe

[ctx: Noun]
en: Download source
et: Allalaadimise allikas

[ctx: Noun]
en: Transfer
et: Ülekanne

[ctx: Noun, a target account of a transfer]
en: To account
et: Kontole

[ctx: Noun, a maximum limit]
en: Maximum limit
et: Maksimaalne piirang

[ctx: Noun, a minimum limit]
en: Minimum limit
et: Minimaalne piirang

[ctx: Noun, the absence of anything]
en: -- Nothing --
et: -- Mitte midagi --

[ctx: Noun]
en: Balance import
et: Bilansi import

[ctx: Noun]
en: Balance reconciliation
et: Bilansi kooskõlastamine

[ctx: Noun, the date of the last import]
en: Import date
et: Impordipäev

[ctx: an other category]
en: Others
et: Muu

en: Expenses in category <b>'%1'</b> increased by <b>%2</b> for a total of <b>%3</b>.
et: Kulu kategoorias <b>"%1"</b> suurenes <b>%2</b> võrra, kokku oli <b>%3</b>.

en: Expenses in category <b>'%1'</b> decreased by <b>%2</b> for a total of <b>%3</b>.
et: Kulu kategoorias <b>"%1"</b> vähenes <b>%2</b> võrra, kokku oli <b>%3</b>.

en: Incomes in category <b>'%1'</b> increased by <b>%2</b> for a total of <b>%3</b>.
et: Tulu kategoorias <b>"%1"</b> suurenes <b>%2</b> võrra, kokku oli <b>%3</b>.

en: Incomes in category <b>'%1'</b> decreased by <b>%2</b> for a total of <b>%3</b>.
et: Tulu kategoorias <b>"%1"</b> vähenes <b>%2</b> võrra, kokku oli <b>%3</b>.

[ctx: Noun]
en: Unit for import
et: Ühik importimisel

[ctx: An information message]
en: Default unit '%1' created for import
et: Importimiseks loodi vaikimisi ühik "%1"

[ctx: Progression step]
en: Finalize import
et: Impordi lõpetamine

[ctx: Warning message]
en: Error during execution of rules:
    %1
et: Tõrge reeglite täitmisel:
    %1

[ctx: Information message]
en: The balance of account '%1' is not aligned with import balance %2
et: Konto "%1" bilanss ei ole kooskõlas impordibilansiga %2

[ctx: Information message]
en: The balance of account '%1' is aligned with import balance %2
et: Konto "%1" bilanss on kooskõlas impordibilansiga %2

[ctx: A file format]
en: All supported formats
et: Kõik toetatud vormingud

[ctx: Error message]
en: The import mode %1 is not yet implemented
et: Importimisviis %1 pole veel toetatud

[ctx: Error message]
en: This export mode is not yet implemented
et: See eksportimisviis pole veel toetatud

[ctx: Progression step]
en: Clean import
et: Impordi puhastamine

[ctx: An information message]
en: The document must be saved to be anonymized.
et: Anonüümseks muutmiseks peab dokument olema salvestatud.

[ctx: Progression step]
en: Anonymize
et: Anonüümseks muutmine

[ctx: An information message]
en: The document has been made anonymous with an irreversible mode.
et: Dokument on muudetud anonüümseks tagasipööramatult.

[ctx: An information message]
en: The document has been made anonymous with a reversible mode. Don't forget the key if you want to reverse it.
et: Dokument on muudetud anonüümseks tagasipööratavalt. Kui soovid seda tagasi pöörata, pead võtit meeles pidama.

[ctx: Progression step]
en: Find and group transfers
et: Ülekannete leidmine ja rühmitamine

[ctx: Information message]
en: Payee '%1' has been created
et: Loodi maksesaaja "%1"

[ctx: Title]
en: Account
et: Konto

[ctx: Column table title]
en: Quantity
et: Hulk

[ctx: Column table title]
en: Purchase amount
et: Ostukogus

[ctx: Column table title]
en: Initial amount
et: Algkogus

[ctx: Column table title]
en: Variation
et: Muut

[ctx: Column table title]
en: Variation %
et: Muudu %

[ctx: Noun]
en: Total of %1
et: Kokku %1

[ctx: An advice]
en: You must try to get out of debt.
et: Sul tuleks püüda võlast pääseda.

[ctx: An advice]
en: Congratulations, you are now financially independent.
et: Õnnitleme! Oled nüüd rahaliselt sõltumatu.

[ctx: An advice]
en: Congratulations, You saved up ten year’s worth of expenses.
et: Õnnitleme! Oled kokku hoidnud kümne aasta jagu kulusid.

[ctx: An advice]
en: You saved up %1 year’s worth of expenses. You should continue your effort.
et: Oled kokku hoidnud %1 aasta jagu kulusid. Peaksid sel kursil jätkama.

[ctx: An advice]
en: You saved up one year’s worth of expenses. You should maintain your effort.
et: Oled kokku hoidnud ühe aasta jagu kulusid, Peaksid edasi pingutama.

[ctx: Noun]
en: Savings possible
et: Võimalik sääst

[ctx: Noun]
en: Max
et: Maks

[ctx: A monthly report title]
en: Report for %1
et: Aruanne: %1

[ctx: A monthly report title]
en: Budget
et: Eelarve

[ctx: A monthly report title]
en: 5 main categories of expenditure
et: 5 peamist kulukategooriat

[ctx: A monthly report title]
en: 5 main variations
et: 5 peamist variatsiooni

[ctx: A monthly report title]
en: Amounts in accounts
et: Kontode summad

[ctx: A monthly report title]
en: Amounts of units
et: Ühikute summad

[ctx: A monthly report title]
en: Advice
et: Nõuanded

[ctx: A monthly report title]
en: Stock portfolio
et: Aktsiaportfell

[ctx: A monthly report title]
en: Estimated interests
et: Oodatav intress

[ctx: A monthly report title]
en: Alarms
et: Häired

[ctx: A monthly report title]
en: Net Worth
et: Puhasväärtus

[ctx: A monthly report title]
en: Annual Spending
et: Aastane kulu

[ctx: A monthly report message]
en: No variation found.
et: Ühtegi variatsiooni ei leitud.

[ctx: A monthly report message]
en: No budget defined on the "<a href="%1">Budget</a>" page.
et: Ühtegi eelarvet pole defineeritud "<a href="%1">Eelarve</a>" leheküljel.

[ctx: A monthly report message]
en: No share defined on the "<a href="%1">Unit</a>" page.
et: Ühtegi aktsiat pole defineeritud "<a href="%1">Ühikute</a>" leheküljel.

[ctx: A monthly report message]
en: All amounts are calculated using the unit rates of the last day of the corresponding period.
et: Kõigi koguste arvutamisel arvestatakse ühiku hinnaga vastava perioodi viimasel päeval.

[ctx: Progression step]
en: Apply rule
et: Reegli rakendamine

[ctx: Error message]
en: Rule %1 failed
et: Reegel %1 nurjus

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute contains a given string
et: Otsimine, kas atribuut sisaldab määratud stringi

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute doesn't contain a given string
et: Otsimine, kas atribuut ei sisalda määratud stringi

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is starting by a given string
et: Otsimine, kas atribuut algab määratud stringiga

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is not starting by a given string
et: Otsimine, kas atribuut ei alga määratud stringiga

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is ending by a given string
et: Otsimine, kas atribuut lõpeb määratud stringiga

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is not ending by a given string
et: Otsimine, kas atribuut ei lõpe määratud stringiga

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is empty
et: Otsimine, kas atribuut on tühi

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is not empty
et: Otsimine, kas atribuut ei ole tühi

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is matching a given regular expression (eg. "^[H,h]ello$")
et: Otsimine, kas atribuut vastab määratud regulaaravaldisele (nt "^[H,h]ello$")

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is not matching a given regular expression (eg. "^[H,h]ello$")
et: Otsimine, kas atribuut ei vasta määratud regulaaravaldisele (nt "^[H,h]ello$")

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is matching a given wildcard expression (eg. "_ello")
et: Otsimine, kas atribuut vastab määratud metamärgile (nt "_ello")

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is not matching a given wildcard expression (eg. "_ello")
et: Otsimine, kas atribuut ei vasta määratud metamärgile (nt "_ello")

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is equal to a given value
et: Otsimine, kas atribuut on võrdne määratud väärtusega

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is not equal to a given value
et: Otsimine, kas atribuut ei ole võrdne määratud väärtusega

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is greater than a given value
et: Otsimine, kas atribuut on määratud väärtusest suurem

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is smaller than a given value
et: Otsimine, kas atribuut on määratud väärtusest väiksem

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is greater or equal to a given value
et: Otsimine, kas atribuut on määratud väärtusega võrdne või sellest suurem

[ctx: Help for a condition]
en: To set the attribute with a given value
et: Atribuudile määratud väärtuse määramine

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is equal to a given string
et: Otsimine, kas atribuut on võrdne määratud stringiga

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is not equal to a given string
et: Otsimine, kas atribuut ei ole võrdne määratud stringiga

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is greater than a given string
et: Otsimine, kas atribuut on määratud stringist suurem

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is smaller than a given string
et: Otsimine, kas atribuut on määratud stringist väiksem

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is greater or equal to a given string
et: Otsimine, kas atribuut on määratud stringiga võrdne või sellest suurem

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is smaller or equal to a given string
et: Otsimine, kas atribuut on määratud stringiga võrdne või sellest väiksem

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is between two given values
et: Otsimine, kas atribuut jääb kahe määratud väärtuse vahele

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is between two given strings
et: Otsimine, kas atribuut jääb kahe määratud stringi vahele

[ctx: Help for a condition]
en: To set the attribute in lower case (eg. hello)
et: Atribuudi määramine väiketäheliseks (nt hello)

[ctx: Help for a condition]
en: To set the attribute in upper case (eg. HELLO)
et: Atribuudi määramine suuretäheliseks (nt HELLO)

[ctx: Help for a condition]
en: To set the attribute in capitalized case (eg. Hello)
et: Atribuudi määramine esisuuretäheliseks (nt Hello)

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is not in lower case (eg. hello)
et: Otsimine, kas atribuut ei ole väiketäheline (nt hello)

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is not in upper case (eg. HELLO)
et: Otsimine, kas atribuut ei ole suurtäheline (nt HELLO)

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is not in capitalized case (eg. Hello)
et: Otsimine, kas atribuut ei ole esisuurtäheline (nt Hello)

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is in lower case (eg. hello)
et: Otsimine, kas atribuut on väiketäheline (nt hello)

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is in upper case (eg. HELLO)
et: Otsimine, kas atribuut on suurtäheline (nt HELLO)

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is in capitalized case (eg. Hello)
et: Otsimine, kas atribuut on esisuurtäheline (nt Hello)

[ctx: Help for a condition]
en: To set the attribute with the value of another attribute where a value is replaced by another one
et: Atribuudi teise atribuudi väärtuse määramine, kus väärtus on asendatud teisega

[ctx: Help for a condition]
en: To set the attribute with a part of the value of another attribute
et: Atribuudile osa teise atribuudi väärtuse määramine

[ctx: Help for a condition]
en: To set the attribute with the value of another attribute
et: Atribuudile teise atribuudi väärtuse määramine

[ctx: Help for a condition]
en: To set the date attribute with the value of another attribute
et: Kuupäevaatribuudile teise atribuudi väärtuse määramine

[ctx: logical operator in a search query]
en:  and
et:  ja

[ctx: logical operator in a search query]
en:  or
et:  või

[ctx: Information message]
en: Tracker '%1' has been created
et: Loodi jälgija "%1"

[ctx: Noun, a country]
en: France
et: Prantsusmaa

[ctx: Noun, a country]
en: United States
et: USA

[ctx: Noun, a country]
en: England
et: Inglismaa

[ctx: Noun, a country]
en: Germany
et: Saksamaa

[ctx: Noun, a country]
en: Japan
et: Jaapan

[ctx: Noun, a country]
en: China
et: Hiina

[ctx: Noun, a country]
en: Singapore
et: Singapur

[ctx: Error message]
en: Unknown unit '%1'
et: Tundmatu ühik "%1"

[ctx: Error message]
en: Reference unit of a unit cannot be itself.
et: Ühiku viiteühik ei saa olla ühik ise.

[ctx: Progression step]
en: Simplify unit
et: Ühiku lihtsustamine

[ctx: Progression step]
en: Analyze unit
et: Ühiku analüüsimine

[ctx: Progression step]
en: Remove useless values
et: Kasutute väärtuste eemaldamine

[ctx: Error message]
en: Invalid ratio. Ratio must be greater than 0.
et: Vigane suhe. Suhe peab olema suurem kui 0..

[ctx: Description test for a text file used to define a source of download]
en: The URL or the SCRIPT of the source. %1 will be replaced by the internet code of the unit
et: Allika URL või skript. %1 asendatakse ühiku internetikoodiga

[ctx: Description test for a text file used to define a source of download]
en: %1 will be replaced by the current day in format yyyy-MM-dd
et: %1 asendatakse käesoleva päevaga kujul yyyy-MM-dd

[ctx: Description test for a text file used to define a source of download]
en: %1 will be replaced by the previous date in format yyyy-MM-dd
et: %1 asendatakse eelmise kuupäevaga kujul yyyy-MM-dd

[ctx: Description test for a text file used to define a source of download]
en: The mode (HTML or CSV or CSVR). In HTML mode, only one value will be extracted from downloaded page. In CSV mode, a value per line will be extracted. CSVR means CSV in reverse mode.
et: Režiim (HTML, CSV või CSVR). HTML-režiimis ekstraktitakse allalaaditud leheküljelt ainult üks väärtus. CSV-režiimis ekstraktitakse üks väärtus rea kohta. CSVR tähendab CSV-d tagurpidi.

[ctx: Description test for a text file used to define a source of download]
en: The regular expression for the price (see %1)
et: Hinna regulaaravaldis (vt. %1)

[ctx: Description test for a text file used to define a source of download]
en: The regular expression for the date (see %1)
et: Kuupäeva regulaaravaldis (vt. %1)

[ctx: Description test for a text file used to define a source of download]
en: The format of the date (see %1) or "UNIX" for unix time
et: Kuupäeva vorming (vt. %1) või "UNIX" Unixi aja korral

[ctx: Error message]
en: Source of download %1 is not installed.
et: Allalaadimise allikas %1 pole paigaldatud.

[ctx: An information message]
en: Open url '%1' failed
et: URL-i "%1" avamine nurjus

[ctx: Information message]
en: Price not found for '%1' with regular expression '%2' in line '%3'
et: "%1" hinda ei leitud regulaaravaldisega "%2" real "%3"

[ctx: Error message]
en: Impossible to download unit %1 with Internet code %2 on the source %3.
et: Internetikoodiga %2 ühiku %1 allalaadimine allikast %3 ei ole võimalik.

[ctx: Error message]
en: Impossible to open unit %1 with Internet code %2.
et: Internetikoodiga %2 ühiku %1 avamine ei ole võimalik.

[ctx: the day after today]
en: tomorrow
et: homme

[ctx: this day]
en: today
et: täna

[ctx: the day before today]
en: yesterday
et: eile

[ctx: the week after this week]
en: next week
et: järgmine nädal

[ctx: the month after this month]
en: next month
et: järgmine kuu

[ctx: @option yesterday]
en: &Yesterday
et: &Eile

[ctx: @option today]
en: &Today
et: &Täna

[ctx: @option tomorrow]
en: To&morrow
et: &Homme

[ctx: @option next week]
en: Next &Week
et: Järgmine &nädal

[ctx: @option next month]
en: Next M&onth
et: Järgmine &kuu

[ctx: @option do not specify a date]
en: No Date
et: Kuupäev puudub

note: i18n: ectx: label, entry (show_splash_screen), group (Main Panel) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_show_splash_screen)
en: Show splash screen
et: Tiitelkuva näitamine

note: i18n: ectx: label, entry (update_modified_bookmarks), group (Main Panel)
en: Update modified bookmarks on close
et: Muudetud järjehoidjate uuendamine sulgemisel

note: i18n: ectx: label, entry (update_modified_contexts), group (Main Panel)
en: Update modified pages on close
et: Muudetud lehekülgede uuendamine sulgemisel

note: i18n: ectx: label, entry (main_tabs_position), group (Main Panel)
en: Main tabs position
et: Sakkide asukoht

note: i18n: ectx: label, entry (date_format), group (Main Panel)
en: Date format
et: Kuupäeva vorming

note: i18n: ectx: label, entry (icon_in_system_tray), group (Main Panel)
en: Icon in system tray
et: Ikoon süsteemisalves

[ctx: Move tooltip]
en: Move first
et: Liiguta esimeseks

[ctx: Move tooltip]
en: Move before
et: Liiguta ettepoole

[ctx: Move tooltip]
en: Delete
et: Kustuta

[ctx: Move tooltip]
en: Move after
et: Liiguta tahapoole

[ctx: Move tooltip]
en: Move last
et: Liiguta viimaseks

[ctx: Question]
en: Title
et: Pealkiri

[ctx: Question]
en: New title (Empty to retrieve the default title):
et: Uus pealkiri (tühjaksjätmisel tõmmatakse vaikimisi pealkiri):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kResetInternalFilter) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kResetInternalFilter)
en: Reset the internal filter
et: Sisemise filtri lähtestamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kConfigure) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kConfigure)
en: To configure the table
et: Tabeli seadistamine

[ctx: Noun, user action]
en: Show tool bar
et: Tööriistariba näitamine

[ctx: Title of the content SVG export]
en: Skrooge SVG export
et: Skrooge SVG eksport

[ctx: Description of the content SVG export]
en: A SVG drawing created by the Skrooge.
et: Skrooge loodud SVG-pilt.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kPrint) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kPrint)
en: Print the graph
et: Graafiku trükkimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kCopy) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kCopy)
en: Copy picture
et: Pildi kopeerimine

[ctx: The current month]
en: Current month
et: Käesolev kuu

[ctx: The month before the current month]
en: Last month
et: Eelmine kuu

en: Developer of plugin '%1'
et: Plugina "%1" arendaja

en: , '%1'
et: , "%1"

[ctx: Noun]
en: Pages
et: Leheküljed

[ctx: Widget description]
en: Progress of the current action
et: Aktiivse toimingu edenemine

[ctx: Widget description]
en: Cancel the current action
et: Aktiivse toimingu katkestamine

[ctx: Verb]
en: Hide
et: Peida

[ctx: Verb]
en: Show all
et: Näita kõiki

[ctx: Noun, user action]
en: New Tab
et: Uus kaart

[ctx: Verb]
en: Lock panels
et: Lukusta paneelid

[ctx: Verb]
en: Unlock panels
et: Eemalda paneelide lukustus

[ctx: Noun, user action]
en: Pin this page
et: Selle lehekülje kinnistamine

[ctx: Noun, user action]
en: Close All
et: Kõigi sulgemine

[ctx: Noun, user action]
en: Close All Other
et: Kõigi teiste sulgemine

[ctx: Noun, user action]
en: Save page state
et: Lehekülje oleku salvestamine

[ctx: Noun, user action]
en: Reset page state
et: Lehekülje oleku lähtestamine

[ctx: Noun, user action]
en: Reopen last page closed
et: Viimase suletud lehekülje taasavamine

[ctx: Noun, user action]
en: Overwrite bookmark state
et: Järjehoidja oleku ülekirjutamine

[ctx: Noun, user action]
en: Menu
et: Menüü

[ctx: Noun, user action]
en: Previous
et: Eelmine

[ctx: Noun, user action]
en: Next
et: Järgmine

[ctx: Noun, user action]
en: Enable editor
et: Redaktori lubamine

[ctx: Noun, user action]
en: Migrate to SQLCipher format
et: Migreerimine SQLCipheri vormingusse

[ctx: Information message]
en: You can exit full screen mode with %1 or with the contextual menu
et: Täisekraanirežiimist saab väljuda klahviga %1 või kontekstimenüü abil

[ctx: Information message]
en: At least one page must be opened to enable full screen mode
et: Täisekraanirežiimiks peab olema avatud vähemalt üks leht

[ctx: Question]
en: The document has been modified.
    Do you want to save it before closing?
et: Dokumenti on muudetud.
    Kas salvestada see enne sulgemist?

[ctx: Question]
en: Save as
et: Salvesta kui

[ctx: Question]
en: Save
et: Salvesta

[ctx: Question]
en: Do not save
et: Ära salvesta

[ctx: Question]
en: Current modifications will not be saved.
    Do you want to continue?
et: Praegusi muudatusi ei salvestata.
    Kas jätkata?

[ctx: Date format]
en: Short date (%1, %2)
et: Lühike kuupäev (%1, %2)

[ctx: Date format]
en: Long date (%1, %2)
et: Pikk kuupäev (%1, %2)

[ctx: Date format]
en: Fancy short date (%1, %2)
et: Uhke lühike kuupäev (%1, %2)

[ctx: Date format]
en: Fancy long date (%1, %2)
et: Uhke pikk kuupäev (%1, %2)

[ctx: Date format]
en: ISO date (%1, %2)
et: ISO kuupäev (%1, %2)

[ctx: Noun]
en: General
et: Üldine

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Save settings
et: Seadistuste salvestamine

[ctx: Noun, user action]
en: Unpin this page
et: Selle lehekülje kinnistamise lõpetamine

[ctx: Noun, indicate that current document is modified]
en:  [modified]
et:  [muudetud]

[ctx: Noun, indicate that current document is loaded in read only]
en:  [read only]
et:  [kirjutuskaitstud]

[ctx: Noun, default name for a new document]
en: Untitled
et: Nimetu

[ctx: An information message]
en: Impossible to open the page because the plugin was not found
et: Lehekülge pole võimalik avada, sest ei leitud pluginat

[ctx: Error message]
en: Unknown plugin or action [%1] in url [%2]
et: Tundmatu plugin või toiming [%1] URL-iga [%2]

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Reset default state
et: Vaikimisi oleku lähtestamine

[ctx: Successful message after an user action]
en: Default state has been reset
et: Vaikimisi olek on lähtestatud

[ctx: Warning header]
en: Warning: %1
et: Hoiatus: %1

[ctx: Error header]
en: Error: %1
et: Tõrge: %1

[ctx: Information header]
en: Information: %1
et: Teave: %1

[ctx: Done header]
en: Done: %1
et: Tehtud: %1

[ctx: Noun]
en: Notification
et: Märguanne

[ctx: Question]
en: File <b>%1</b> already exists. Do you really want to overwrite it?
et: Fail <b>%1</b> on juba olemas. Kas tõesti kirjutada see üle?

[ctx: Question]
en: Warning
et: Hoiatus

[ctx: Verb]
en: Save
et: Salvesta

[ctx: Key word to modify a string into a field]
en: capitalize
et: sõnaalguse suurtähed

[ctx: Key word to modify a string into a field]
en: capwords
et: sõnasisesed suurtähed

[ctx: Key word to modify a string into a field]
en: lower
et: väiketähed

[ctx: Key word to modify a string into a field]
en: trim
et: kärpimine

[ctx: Key word to modify a string into a field]
en: upper
et: suurtähed

[ctx: An information message]
en: The document must be saved to be migrated.
et: Migreerimiseks peab dokument olema salvestatud.

[ctx: Positive message]
en: You document has been migrated.
    Here is the new file:
    %1
et: Dokument on migreeritud.
    Uus fail on siin:
    %1

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: View
et: Vaade

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, kDockContext) i18n: ectx: ToolBar (context)
en: Pages
et: Leheküljed

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, kContextList)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">this list allows you to open new pages</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Ctrl</span> to open in a new page</p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">See loend võimaldab avada uusi lehekülgi</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Ctrl</span> avab uuel leheküljel</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QListWidget, kContextList)
en: this list allows you to open new pages
et: See loend võimaldab avada uusi lehekülgi

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, kDockMessages)
en: &Messages
et: T&eated

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kClearMessageBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kClearMessageBtn)
en: Clear all messages
et: Kõigi teadete puhastamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kClearMessageBtn)
en: Clear messages
et: Puhasta teated

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_icon_in_system_tray)
en: Show icon in system tray
et: Ikooni näitamine süsteemisalves

[ctx: Verb, ask something to the user]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_update_modified_contexts)
en: Ask
et: Küsitakse

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_update_modified_contexts) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_update_modified_bookmarks)
en: Always
et: Alati

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_update_modified_contexts) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_update_modified_bookmarks)
en: Never
et: Mitte kunagi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_main_tabs_position)
en: North
et: Üleval

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_main_tabs_position)
en: South
et: All

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_main_tabs_position)
en: West
et: Vasakul

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_main_tabs_position)
en: East
et: Paremal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_update_modified_bookmarks)
en: Ask
et: Küsitakse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Update modified &bookmarks on close:
et: Muudetud &järjehoidjate uuendamine sulgemisel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Main tabs position:
et: Sa&kkide asukoht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Update modified pages on close:
et: Muudetud lehekülgede uuendamine sulgemisel:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Display
et: Kuva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Date fo&rmat:
et: Kuupäeva &vorming:

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Today
et: Täna

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Next 7 days
et: Järgmised 7 päeva

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Next 15 days
et: Järgmised 15 päeva

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Next month
et: Järgmine kuu

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Next 3 months
et: Järgmised 3 kuud

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Next 6 months
et: Järgmised 6 kuud

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Next year
et: Järgmine aasta

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Next 3 years
et: Järgmised 3 aastat

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Far away in the future
et: Kaugel tulevikus

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Last 7 days
et: Viimased 7 päeva

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Last 15 days
et: Viimased 15 päeva

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Last month
et: Viimane kuu

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Last 3 months
et: Viimased 3 kuud

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Last 6 months
et: Viimased 6 kuud

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Last year
et: Viimane aasta

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Last 3 years
et: Viimased 3 aastat

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Far away in the past
et: Kaugel minevikus

[ctx: How to display a grouping title. Here "title (count) Sum= [min , average , max]"]
en: %1: %2 (%3) Sum=%4 [%5 , %6 , %7]
et: %1: %2 (%3) Summa=%4 [%5 , %6 , %7]

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Bookmark update '%1'
et: Järjehoidja "%1" uuendus

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Update object
et: Objekti uuendus

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Property creation
et: Omaduse loomine

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Move bookmark
et: Järjehoidja liigutamine

[ctx: An information to the user]
en: The bookmark '%1' has been moved to '%2'
et: Järjehoidja "%1" liigutati asukohta "%2"

[ctx: Period mode]
en: All Dates
et: Kõik kuupäevad

[ctx: Period interval]
en: day(s)
et: päev(a)

[ctx: Period interval]
en: week(s)
et: nädal(at)

[ctx: Period interval]
en: month(s)
et: kuu(d)

[ctx: Period interval]
en: quarter(s)
et: kvartal(it)

[ctx: Period interval]
en: semester(s)
et: poolaasta(t)

[ctx: Period interval]
en: year(s)
et: aasta(t)

[ctx: A period]
en: From %1 to %2
et: Alates %1 kuni %2

[ctx: A period]
en: Previous day | %1 previous days
et[0]: Eelmine päev
et[1]: Eelmised %1 päeva

[ctx: A period]
en: Previous week | %1 previous weeks
et[0]: Eelmine nädal
et[1]: Eelmised %1 nädalat

[ctx: A period]
en: Previous month | %1 previous months
et[0]: Eelmine kuu
et[1]: Eelmised %1 kuud

[ctx: A period]
en: Previous year | %1 previous years
et[0]: Eelmine aasta
et[1]: Eelmised %1 aastat

[ctx: A period]
en: Previous quarter | %1 previous quarters
et[0]: Eelmine kvartal
et[1]: Eelmised %1 kvartalit

[ctx: A period]
en: Previous semester | %1 previous semesters
et[0]: Eelmine poolaasta
et[1]: Eelmised %1 poolaastat

[ctx: A period]
en: Last day | %1 last days
et[0]: Viimane päev
et[1]: Viimased %1 päeva

[ctx: A period]
en: Last week | %1 last weeks
et[0]: Viimane nädal
et[1]: Viimased %1 nädalat

[ctx: A period]
en: Last month | %1 last months
et[0]: Viimane kuu
et[1]: Viimased %1 kuud

[ctx: A period]
en: Last year | %1 last years
et[0]: Viimane aasta
et[1]: Viimased %1 aastat

[ctx: A period]
en: Last quarter | %1 last quarters
et[0]: Viimane kvartal
et[1]: Viimased %1 kvartalit

[ctx: A period]
en: Last semester | %1 last semesters
et[0]: Viimane poolaasta
et[1]: Viimased %1 poolaastat

[ctx: A period]
en: Current day
et: Käesolev päev

[ctx: A period]
en: Current week
et: Käesolev nädal

[ctx: A period]
en: Current month
et: Käesolev kuu

[ctx: A period]
en: Current year
et: Käesolev aasta

[ctx: A period]
en: Current quarter
et: Käesolev kvartal

[ctx: A period]
en: Current semester
et: Käesolev poolaasta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kFuture)
en: including future
et: Kaasa arvatud tulevik

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, kDateBeginLabel) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, kDateBeginLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGDateEdit, kDateBegin) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGDateEdit, kDateBegin)
en: Begin date
et: Alguskuupäev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kDateBeginLabel)
en: from
et: alates

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, kDateEndLabel) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, kDateEndLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGDateEdit, kDateEnd) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGDateEdit, kDateEnd)
en: End date
et: Lõppkuupäev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kDateEndLabel)
en: to
et: kuni

en: Show: %1
et: Kuvatakse: %1

en: Show
et: Kuvatakse

[ctx: A period including all dates]
en: All dates
et: Kõik kuupäevad

[ctx: The current quarter]
en: Current quarter
et: Käesolev kvartal

[ctx: The current semester]
en: Current semester
et: Käesolev poolaasta

[ctx: The current year]
en: Current year
et: Käesolev aasta

[ctx: The quarter before the current quarter]
en: Last quarter
et: Viimane kvartal

[ctx: The semester before the current semester]
en: Last semester
et: Viimane poolaasta

[ctx: The year before the current year]
en: Last year
et: Viimane aasta

[ctx: Noun, a type of graph, with bars stacked upon each other]
en: Stack of lines
et: Ridade virn

[ctx: Noun, a type of graph, with bars stacked upon each other]
en: Stack of columns
et: Veergude virn

[ctx: Noun, a type of graph, with bars placed besides each other]
en: Histogram
et: Histogramm

[ctx: Noun, a type of graph with only points]
en: Point
et: Punkt

[ctx: Noun, a type of graph with only lines]
en: Line
et: Joon

[ctx: Noun, a type of graph, with lines stacked upon each other]
en: Stacked area
et: Virnastatud ala

[ctx: Noun, a type of graph, with bubbles]
en: Bubble
et: Mull

[ctx: Noun, a type of graph that looks like a sliced pie]
en: Pie
et: Sektor

[ctx: Noun, a type of graph that looks like concentric slices of a pie (a la filelight)]
en: Concentric pie
et: Kontsentriline sektor

[ctx: Noun, a type of graph that looks treemap]
en: Treemap
et: Puukaart

en: Table
et: Tabel

en: Text
et: Tekst

[ctx: Noun, user action]
en: Reset default colors
et: Vaikimisi värvide lähtestamine

[ctx: Noun, user action]
en: All values in positive
et: Kõik väärtused positiivsena

[ctx: Noun, user action]
en: Show limits
et: Piirangute näitamine

[ctx: Noun, user action]
en: Show average
et: Keskmise näitamine

[ctx: Noun, user action]
en: Show tendency line
et: Arengujoone näitamine

[ctx: Noun, user action]
en: Show Pareto curve
et: Pareto kõvera näitamine

[ctx: Noun, user action]
en: Show legend
et: Legendi näitamine

[ctx: Noun, user action]
en: Show origin
et: Alguse näitamine

[ctx: Noun, user action]
en: Show decimals
et: Kümnendkohtade näitamine

en: %1 (raw)
et: %1 (toorandmed)

[ctx: Noun, the numerical sum of a list of values]
en: Sum
et: Summa

[ctx: Noun, the numerical average of a list of values]
en: Average
et: Keskmine

[ctx: Noun, the maximum value of a list of values]
en: Max
et: Maks

[ctx: Noun]
en: Tendency line
et: Arengujoon

[ctx: Noun, the numerical sum of a list of values]
en: Sum of '%1'
et: "%1" summa

[ctx: Question]
en: Do you really want to close this pinned page?
et: Kas tõesti sulgeda see kinnistatud lehekülg?

[ctx: Question]
en: Pinned page
et: Kinnistatud lehekülg

[ctx: Question]
en: Bookmark '%1' has been modified. Do you want to update it with the current state?
et: Järjehoidjat "%1" on muudetud. Kas uuendada seda praegusesse olekusse?

[ctx: Question]
en: Bookmark has been modified
et: Järjehoidjat on muudetud

[ctx: Successful message after an user action]
en: Bookmark updated
et: Järjehoidja on uuendatud

[ctx: Question]
en: Page has been modified. Do you want to update it with the current state?
et: Lehekülge on muudetud. Kas uuendada seda praegusesse olekusse?

[ctx: Question]
en: Page has been modified
et: Lehekülge on muudetud

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Save default state
et: Vaikimisi oleku salvestamine

[ctx: Successful message after an user action]
en: Default state saved
et: Vaikimisi olek on salvestatud

[ctx: Verb]
en: Save this tab
et: Salvesta see kaart

[ctx: Noun, Menu name]
en: Columns
et: Veerud

[ctx: Noun, Menu name]
en: Group by
et: Rühmitamise alus

[ctx: Noun, grouping option]
en: None
et: Puudub

[ctx: Noun, grouping option]
en: Sorted column
et: Sortimisveerg

[ctx: Noun, user action]
en: View appearance
et: Vaate välimus

[ctx: Noun, user action]
en: Resize to content
et: Suuruse muutmine sisu järgi

[ctx: Noun, user action]
en: Auto resize
et: Automaatne suuruse muutmine

[ctx: Noun, user action]
en: Alternate row colors
et: Vahelduvad ridade värvid

[ctx: Noun, user action]
en: Save parameters
et: Parameetrite salvestamine

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Save default parameters
et: Vaikimisi parameetrite salvestamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kZoomOriginal) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kZoomOriginal)
en: Fit zoom
et: Suurenduse sobitamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kZoomOut) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kZoomOut)
en: Zoom out
et: Vähendamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kZoomSlider) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSlider, kZoomSlider)
en: Custom zoom
et: Kohandatud suurendus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kZoomIn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kZoomIn)
en: Zoom in
et: Suurendamine

[ctx: Error message]
en: Impossible to insert object (%1 is used by %2).
    Constraint name: %3
et: Objekti lisamine ei ole võimalik (%2 kasutab %1).
    Kitsenduse nimi: %3

[ctx: Error message]
en: Impossible to update object (%1 is used by %2).
    Constraint name: %3
et: Objekti uuendamine ei ole võimalik (%2 kasutab %1).
    Kitsenduse nimi: %3

[ctx: Error message]
en: Impossible to delete used object (%1 is used by %2).
    Constraint name: %3
et: Kasutatud objekti kustutamine ei ole võimalik (%2 kasutab %1).
    Kitsenduse nimi: %3

[ctx: Something went wrong with SQL transactions]
en: A transaction cannot be started during execution of another one
et: Ülekannet ei saa alustada, kui teine veel käib

[ctx: Something went wrong with SQL transactions]
en: A transaction must be opened to do this action
et: Selleks toiminguks peab olema avatud ülekanne

[ctx: Something went wrong with SQL transactions]
en: Closing transaction failed because too many transactions ended
et: Ülekande sulgemine nurjus, sest liiga palju ülekandeid lõppes

[ctx: Something went wrong with SQL transactions]
en: Remove of transactions is forbidden inside a transaction
et: Ülekande sees on ülekande eemaldamine keelatud

[ctx: Something went wrong with SQL transactions]
en: Creation of a group of transactions is forbidden inside a transaction
et: Ülekande sees on ülekannete rühma loomine keelatud

[ctx: Something went wrong with SQL transactions]
en: Undo / Redo is forbidden inside a transaction
et: Ülekande sees on tagasivõtmine / uuestitegemine keelatud

[ctx: Something went wrong with SQL transactions]
en: Change password is forbidden inside a transaction
et: Ülekande sees on parooli muutmine keelatud

[ctx: Inform the user that the password protection was removed]
en: The document password has been removed.
et: Dokumendi parool on eemaldatud.

[ctx: Inform the user that the password was successfully changed]
en: The document password has been modified.
et: Dokumendi parool on muudetud.

[ctx: Noun]
en: Recovery
et: Taastamine

[ctx: Error message]
en: Impossible to recover this file
et: Selle faili taastamine ei ole võimalik

[ctx: Error message]
en: Wrong installation
et: Vale paigaldus

[ctx: Error message]
en: Wrong password
et: Vale parool

[ctx: Error message]
en: Oups, this file seems to be corrupted
et: See fail paistab olevat riknenud

[ctx: Information message]
en: This document is protected by a password but the database is still in SQLite mode.
    Do you know that the SQLCipher mode is more secured because even the temporary file is encrypted?
et: See dokument on parooliga kaitstud, aga andmebaas on endiselt SQLite'i režiimis.
    Kas teadsid, et SQLCipheri režiim on palju turvalisem, sest isegi ajutised faili krüptitakse?

[ctx: Information message]
en: A security hole has been detected and corrected on this version of the application. We strongly encourage you to change your password.
et: Rakenduse selles versioonis tuvastati ja parandati turvaauk. Me soovitame tungivalt parool ära vahetada.

[ctx: Popup message]
en: The migration failed but the document has been loaded without error because debug mode is activated
et: Migreerimine nurjus, aga dokument laaditi vigadeta, sest sisse oli lülitatud silumisrežiim.

[ctx: The document has been upgraded to the latest Skrooge version format]
en: The document has been migrated
et: Dokument on migreeritud.

[ctx: Error message: Can not save a file if it has no name yet]
en: Save not authorized because the file name is not yet defined
et: Salvestamine ei ole lubatud, sest failinime pole veel määratud

[ctx: Cannot save the file while the application is still performing an SQL transaction]
en: Save is forbidden if a transaction is still opened
et: Salvestamine on keelatud, kui ülekanne on veel avatud

[ctx: There is already a file with the same name]
en: File '%1' already exist
et: Fail."%1" on juba olemas

[ctx: Error message: Could not create a backup file]
en: Creation of backup file %1 failed
et: Varukoopiafaili %1 loomine nurjus

[ctx: Error message: writing a file failed]
en: Write file '%1' failed
et: Faili "%1" kirjutamine nurjus

[ctx: Verb, automatically load when the application is started]
en: autostart
et: Automaatkäivitus

[ctx: Progression step]
en: Update materialized views
et: Valminud vaadete värskendamine

[ctx: Error message: Could not open a file]
en: Open file '%1' failed
et: Faili "%1" avamine nurjus

[ctx: Error message]
en: No database defined
et: Andmebaasi ei ole defineeritud

[ctx: Verb, save a document]
en: Save
et: Salvesta

[ctx: Noun, the value of an item]
en: Value
et: Väärtus

[ctx: Noun, date of last modification]
en: Last modification
et: Viimase muutmise aeg

[ctx: Error message: We expected only one object in the result, but got more]
en: More than one object returned in '%1' for '%2'
et: "%1" tagastas "%2" kohta rohkem kui ühe objekti

[ctx: Error message: We expected at least one object in the result, but got none]
en: No object returned in '%1' for '%2'
et: "%1" ei tagastanud "%2" kohta ühtegi objekti

[ctx: Error message: an invalid character was found]
en: The name '%1' is invalid : the '%2' character is forbidden
et: Nimi "%1" on vigane: märk "%2" on keelatud

[ctx: Error message: Something failed because of a database issue]
en: %1 failed because linked object is not yet saved in the database.
et: %1 nurjus, sest lingitud objekt ei ole veel admebaasi salvestatud.

[ctx: Error message: Loops are forbidden in Skrooge data structures]
en: You cannot create a loop, ie parent and child with the same name. For example, A > A is a loop. A > B > A is another kind of loop
et: Silmust, s.t. eellast ja järglast sama nimega, ei tohi luua. Näiteks A > A on silmus, samuti on silmus A > B > A

[ctx: Error message: Could not load something because it is not in the database]
en: Load of '%1' with '%2' failed because it was not found in the database
et: "%1" laadimine tingimusega "%2" nurjus, sest seda ei leitud andmebaasis

en: Load of '%2' with '%3' failed because of bad size of result (found one object) | Load of '%2' with '%3' failed because of bad size of result (found %1 objects)
et[0]: "%2" laadimine tingimusega "%3" nurjus tulemuse halva suuruse tõttu (leiti üks objekt)
et[1]: "%2" laadimine tingimusega "%3" nurjus tulemuse halva suuruse tõttu (leiti %1 objekti)

[ctx: Error message for an object]
en: '%1': %2
et: "%1": %2

[ctx: An information to the user that something was deleted]
en: '%1' has been deleted
et: "%1" on kustutatud

[ctx: Welcome message]
en: Welcome to %1
et: Tere tulemast - %1

[ctx: Logical condition]
en: %1 or %2
et: %1 või %2

[ctx: Logical condition]
en: (%1) and (%2)
et: (%1) ja (%2)

[ctx: Logical condition]
en: not (%1)
et: mitte (%1)

[ctx: Logical condition]
en: (%1) and not (%2)
et: (%1) ja mitte (%2)

[ctx: An information message]
en: Open file '%1' failed
et: Faili "%1" avamine nurjus

[ctx: Error message]
en: Impossible to copy '%1' to '%2'
et: Faili ei ole võimalik kopeerida asukohast "%1" asukohta "%2"

[ctx: An error message about encryption]
en: AES128 encryption is not supported (%1). Please install qca-ossl.
et: AES128 krüptimine pole toetatud (%1). Palun paigalda qca-ossl

[ctx: Error message about encrypting a file]
en: Encryption failed
et: Krüptimine nurjus

[ctx: An error message: creating a file failed]
en: Creation file '%1' failed
et: Faili "%1" loomine nurjus

[ctx: Error message: something failed]
en: %1 failed
et: %1 nurjus

[ctx: Error message]
en: Creation failed. The object already exists.
et: Loomine nurjus. Objekt on juba olemas.

[ctx: The description of the application]
en: Personal finances management made simple
et: Lihtne isiklike rahaasjade haldur

[ctx: Fullname]
en: (c) 2007-%1 Stephane MANKOWSKI & Guillaume DE BURE
et: (c) 2007-%1: Stephane MANKOWSKI & Guillaume DE BURE

[ctx: A job description]
en: Architect & Developer
et: Arhitekt ja arendaja

[ctx: A job description]
en: Developer
et: Arendaja

[ctx: A job description]
en: Developer - Google Summer Of Code 2010
et: Arendaja - Google Summer Of Code 2010

[ctx: The description of the application]
note: i18nc("Fullname", "Priscilla DU PREEZ"), i18nc("A job description", "Splash screen photographer"), QLatin1String(""), QLatin1String("") , QStringLiteral("") );
en: The application name is inspired by Charles Dicken's tale <i>A Christmas Carol</i>, where the main character, Ebenezer Scrooge, a grumpy old narrow man, gets visited by three ghosts who change the way he sees the world, in a good way.
et: Rakendusele andis inspiratsiooni Charles Dickensi jutul <i>Jõululugu</i>, mille peategelast, vana kibestunud Ebenezer Scrooge'i, külastavad kolm tonti, kes muudavad tema suhtumist maailma paremuse suunas.

[ctx: Reason of the about/credit]
en: Users helping us to improve this application
et: Kasutajad, kes on aidanud seda rakendust paremaks muuta

[ctx: Application argument]
en: Document to open
et: Avatav dokument

[ctx: Application argument]
en: Display environment variables used by this application.
et: Rakenduse kasutatavate keskkonnamuutujate näitamine

[ctx: Help]
en: Environment variables:
et: Keskkonnamuutujad:

[ctx: Help]
en:   %1: To enable the profiling. This enables the debug mode too.
et:   %1: profileerimise lubamine. Ühtlasi lubatakse silumisrežiim.

[ctx: Help]
en:   %1: To enable the high DPI mode.
et:   %1: Kõrge DPI režiimi lubamiseks.

[ctx: The name of the application]
en: Skrooge Convert
et: Skrooge teisendaja

[ctx: Application argument]
en: Input file. Supported formats:
    %1
et: Sisendfail. Toetatud vormingud:
    %1

[ctx: Application argument]
en: Output file. Supported formats:
    %1
et: Väljundfail. Toetatud vormingud:
    %1

[ctx: Application argument]
en: Name of a parameter
et: Parameetri nimi

[ctx: Application argument]
en: Value of a parameter
et: Parameetri väärtus

[ctx: Application argument]
en: Name of a parameter for export
et: Eksporditava parameetri nimi

[ctx: Application argument]
en: Value of a parameter for export
et: Eksporditava parameetri väärtus

[ctx: Error message]
en: Missing -in option
et: Võti -in puudub

[ctx: Error message]
en: Missing -out option
et: Võti -out puudub

[ctx: Title of a console trace section]
en:  Import parameters
et:  Impordi parameetrid

[ctx: Title of a console trace section]
en:  Imported file:
et:  Imporditud fail:

[ctx: Title of a console trace section]
en:  Export parameters
et:  Ekspordi parameetrid

[ctx: Title of a console trace section]
en:  Exported file:
et:  Eksporditud fail:

[ctx: Title of a console trace section]
en:  FAILED
et: NURJUMINE

[ctx: Title of a console trace section]
en:  SUCCESSFUL
et: EDU
