skrooge - en to lt translation catalogue (1162 entries)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: Edit
lt: Keisti

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

[ctx: Noun, a user action]
en: Activate all advice
lt: Įjungti visus patarimus

[ctx: Noun, a type of refresh for advice]
en: Automatic refresh
lt: Automatiškai atnaujinti

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Advice are very long to compute
lt: Patarimus ilgai trunka parengti

en: <p><b>Priority %1:</b>%2</p>
lt: <p><b>Prioritetas %1:</b>%2</p>

[ctx: Dismiss an advice provided]
en: Dismiss
lt: Paslėpti

[ctx: Dismiss an advice provided]
en: Dismiss during current month
lt: Paslėpti šį mėnesį

[ctx: Dismiss an advice provided]
en: Dismiss this kind
lt: Paslėpti šios rūšies

[ctx: Dismiss an advice provided]
en: Dismiss this kind during current month
lt: Paslėpti šios rūšies šį mėnesį

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Activate all advice
lt: Įjungti visus patarimus

[ctx: Successful message after an user action]
en: Advice activated.
lt: Patarimai įjungti.

[ctx: Error message]
en: Advice activation failed
lt: Nepavyko šjungti patarimų

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Dismiss advice
lt: Paslėpti patarimą

[ctx: Successful message after an user action]
en: Advice dismissed.
lt: Patarimas paslėptas.

[ctx: Error message]
en: Advice dismiss failed
lt: Nepavyko paslėpti patarimo

[ctx: Noun, a list of items]
en: Advice
lt: Patarimas

[ctx: Noun, a list of items]
en: Tip of the day
lt: Dienos patarimas

[ctx: The title]
en: Advice
lt: Patarimas

[ctx: The tool tip]
en: Advice
lt: Patarimas

[ctx: Dashboard widget title]
en: Tip of the day
lt: Dienos patarimas

note: i18n: ectx: Menu (file) i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: File
lt: Failas

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
lt: &Importuoti

note: i18n: ectx: Menu (panels)
en: Panels
lt: Skydeliai

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: Go
lt: Eiti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_pinhomebookmarks) i18n: ectx: label, entry (pinhomebookmarks), group (Bookmark)
en: Pin home bookmarks
lt: Užrakinti namų žymelę

[ctx: Verb]
en: Import standard bookmarks
lt: Importuoti standartines žymeles

[ctx: Verb, action to display bookmarks]
en: Bookmarks
lt: Žymelės

[ctx: Noun, a bookmark as in a webbrowser bookmark]
en: Bookmarks
lt: Žymelės

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Import standard bookmarks
lt: Importuoti standartines žymeles

[ctx: Noun, bookmark name]
en: Dashboard
lt: Skydelis

[ctx: Noun, bookmark name]
en: Report > Income vs Expenditure on 12 last months
lt: Ataskaita > Pajamos ir išlaidos per paskutinius 12 mėnesių

[ctx: Noun, bookmark name]
en: Report > Pie categories in 12 last months
lt: Ataskaita > Skritulinė paskutinių 12 mėnesių kategorijų diagrama

[ctx: Noun, bookmark name]
en: Report > History
lt: Ataskaita > Istorija

[ctx: Successful message after an user action]
en: Standard bookmarks imported.
lt: Standartinės žymelės importuotos.

[ctx: Error message]
en: Import standard bookmarks failed
lt: Nepavyko importuoti standartinių žymelių

[ctx: Successful message after an user action]
en: Bookmark created
lt: Žymelė sukurta

[ctx: Action]
en: Open all
lt: Atidaryti visas

[ctx: Action]
en: Bookmark current page here
lt: Įtraukti puslapį į žymeles čia

[ctx: Noun, user action]
en: Expand all
lt: Išplėsti viską

[ctx: Noun, user action]
en: Collapse all
lt: Sutraukti viską

[ctx: Verb]
en: Bookmark current page
lt: Įtraukti puslapį į žymeles

[ctx: Verb]
en: Bookmark all pages
lt: Žymėti visus puslapius

[ctx: Verb]
en: Add bookmark group
lt: Pridėti žymelių grupę

[ctx: Verb, delete an item]
en: Delete
lt: Pašalinti

[ctx: Verb, automatically load when the application is started]
en: Autostart
lt: Automatiškai paleisti

[ctx: Verb]
en: Remove Autostart
lt: Nepaleidinėti automatiškai

[ctx: Verb, change the name of an item]
en: Rename
lt: Pervadinti

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Autostart bookmarks
lt: Automatiškai paleisti žymeles

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Do not Autostart bookmarks
lt: Automatiškai nepaleisti žymelių

[ctx: Successful message after an user action]
en: Autostart bookmarks
lt: Automatiškai paleisti žymeles

[ctx: Successful message after an user action]
en: Do not Autostart bookmarks
lt: Automatiškai nepaleisti žymelių

[ctx: Default name for bookmark]
en: New bookmark
lt: Nauja žymelė

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Bookmark folder creation '%1'
lt: Žymelių aplanko kūrimas „%1“

[ctx: Successful message after an user action]
en: Bookmark group created
lt: Žymelių grupė sukurta

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Bookmarks creation
lt: Žymelių kūrimas

[ctx: Successful message after an user action]
en: Bookmarks created
lt: Žymelės sukurtos

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Bookmark creation '%1'
lt: Žymelės kūrimas „%1“

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Bookmark icon change
lt: Žymelės paveikslėlio keitimas

[ctx: Successful message after an user action]
en: Bookmark icon changed
lt: Žymelės paveikslėlis pakeistas

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Bookmark delete
lt: Žymelės naikinimas

[ctx: Successful message after an user action]
en: Bookmark deleted
lt: Žymelė panaikinta

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kFilterEdit) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kQueryGrp) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kSearch) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, kFilterEdit)
en: Search
lt: Ieškoti

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGTreeView, kBookmarksList)
en: this list allows you to open bookmarked pages
lt: šis sąrašas leidžia jums atverti pažymėtus puslapius

[ctx: Noun, a summary of your financial situation]
en: Dashboard
lt: Skydelis

[ctx: Message]
en: Welcome to %1
lt: Jus sveikina %1

note: i18n: ectx: Menu (tool)
en: Tools
lt: Įrankiai

[ctx: Restart the profiling, a method used for analysing performances]
en: Restart profiling
lt: Paleisti profiliavimą vėl

[ctx: Open the profiling, a method used for analysing performances]
en: Open profiling
lt: Atverti profiliavimą

[ctx: Noun, a plugin allowing to access the SQLite database, useful to debug]
en: Debug
lt: Derinti

[ctx: A tool tip, explaining that the plugin is useful for debugging purposes]
en: Useful for debug
lt: Naudinga derinimui

[ctx: Execute an SQL query]
en: Execute
lt: Vykdyti

[ctx: Explain an SQL query]
en: Explain
lt: Paaiškinti

[ctx: Explain the SQL query plan]
en: Explain query plan
lt: Paaiškinti užklausos planą

[ctx: Execute script]
en: Execute script [%1]
lt: Vykdyti scenarijų [%1]

[ctx: Display the execution time needed by an SQL query]
en: 
    Execution time: %1 ms
lt: 
    Vykdymo laikas: %1 ms

[ctx: Display an SQL command from the debug plugin]
en: SQL command from debug plugin
lt: SQL komanda iš derinimo papildinio

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kSQLInput) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kSQLInput)
en: SQL command to execute
lt: Vykdytina SQL komanda

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPlainTextEdit, kInput) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPlainTextEdit, kInput)
en: Script to execute
lt: Vykdytinas scenarijus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kSQLPushButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kSQLPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kSQLPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, kApply)
en: Execute
lt: Vykdyti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kSQLTransactionPushButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kSQLTransactionPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kSQLTransactionPushButton)
en: Execute in a transaction
lt: Vykdyti tranzakcijoje

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kRefreshViewsAndIndexes) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kRefreshViewsAndIndexes)
en: Refresh Database (views, indexes, triggers)
lt: Atnaujinti duomenų bazę (rodinius, indeksus, trigerius)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kRefreshViewsAndIndexes)
en: Refresh Database
lt: Atnaujinti duomenų bazę

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTextEdit, kSQLResult) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QTextEdit, kSQLResult)
en: SQL output
lt: SQL išvestis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kTraceLevel) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSlider, kTraceLevel)
en: Select level of traces
lt: Parinkite informacijos lygį

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kEnableProfilingChk) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kEnableProfilingChk)
en: Enable or disable profiling
lt: Įjungti ar išjungti profiliavimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kEnableProfilingChk)
en: Enable profiling
lt: Įjungti profiliavimą

[ctx: Question]
en: Do you want to force the deletion ?
lt: Ar norite priverstinai ištrinti?

[ctx: Successful message after an user action]
en: Objects deleted.
lt: Objektai panaikinti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openlastfile) i18n: ectx: label, entry (openlastfile), group (File)
en: Open last file on startup
lt: Įjungus programą atidaryti paskutinį naudotą failą

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (openlastfile), group (File)
en: If checked, the application will automatically start with the last file used.
lt: Įjungus šią parinktį, programa automatiškai įkels paskutinį naudotą failą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_saveonclose) i18n: ectx: label, entry (saveonclose), group (File)
en: Save on close
lt: Įrašyti uždarant

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (saveonclose), group (File)
en: If checked, the application will automatically save current document on close.
lt: Įjungus šią parinktį, programa išjungiant automatiškai įrašys dokumentą.

note: i18n: ectx: label, entry (storeInKdeWallet), group (File)
en: Store passwords in KDE Wallet
lt: Slaptažodžius saugoti KDE slaptažodinėje

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (storeInKdeWallet), group (File)
en: If checked, the application will get/set passwords from KDE wallet.
lt: Įjungus, programa įrašys ir paims slaptažodžius į/iš KDE slaptažodinės.

note: i18n: ectx: label, entry (selectedWallet), group (File)
en: Selected Wallet
lt: Parinkta slaptažodinė

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (selectedWallet), group (File)
en: The Selected Wallet.
lt: Parinkta slaptažodinė.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_backup_enabled) i18n: ectx: label, entry (backup_enabled), group (File)
en: Enable backup
lt: Įjungti atsargines kopijas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (backup_enabled), group (File)
en: If checked, the application will automatically create a backup.
lt: Įjungus, programa automatiškai sukurs atsarginę kopiją.

note: i18n: ectx: label, entry (prefix), group (File)
en: Prefix
lt: Priešdėlis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (prefix), group (File)
en: The prefix for the backup file.
lt: Atsarginės kopijos failo priešdėlis.

note: i18n: ectx: label, entry (suffix), group (File)
en: Suffix
lt: Priesaga

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (suffix), group (File)
en: The suffix for the backup file.
lt: Atsarginės kopijos failo priesaga.

[ctx: Noun, a file as in a text file]
en: File
lt: Failas

[ctx: Successful message after creating a document]
en: Document successfully created.
lt: Dokumentas sėkmingai sukurtas.

[ctx: Error message: Could not create a document]
en: Document creation failed.
lt: Nepavyko sukurti dokumento.

[ctx: Successfully saved a file]
en: File successfully saved.
lt: Failas sėkmingai įrašytas.

[ctx: Error message: Could not save a file]
en: Cannot save file
lt: Nepavyko įrašyti failo

[ctx: Associated with the file extension : for example, .csv --> CSV document]
en: %1 document
lt: %1 dokumentas

[ctx: Successfully saved a file]
en: File '%1' saved.
lt: Failas „%1“ įrašytas.

[ctx: Error message: Could not save a file]
en: Failed to save '%1'.
lt: Nepavyko įrašyti „%1“.

[ctx: Question]
en: This file seems to be protected.
    Please enter the password.
lt: Panašu, kad failas apsaugotas.
    Prašau įveskite slaptažodį.

[ctx: The user did not provide the correct password]
en: <b>Wrong password.</b>
lt: <b>Neteisingas slaptažodis.</b>

[ctx: Successfully opened a file]
en: File '%1' opened.
lt: Failas „%1“ atvertas.

[ctx: Error message: Could not open a file]
en: Failed to open '%1'.
lt: Nepavyko atverti „%1“.

[ctx: Successfully changed the document password]
en: Changing password was canceled.
lt: Slaptažodžio keitimas buvo nutrauktas.

[ctx: Successfully changed the document password]
en: Password changed.
lt: Slaptažodis pakeistas.

[ctx: Error message: Could not change the document password]
en: Failed to change password.
lt: Nepavyko pakeisti slaptažodį.

[ctx: Advice to the user that he should backup his document]
en: Backup your document
lt: Padarykite dokumento atsarginę kopiją

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_storeInKdeWallet)
en: Store passwords in KDE Wallet:
lt: Slaptažodžius saugoti KDE slaptažodinėje:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Backup on save
lt: Įrašant padaryti atsarginę kopiją

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Prefix:
lt: Priešdėlis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Suffix:
lt: Priesaga:

[ctx: Verb]
en: Switch highlight
lt: Perjungti paryškinimą

[ctx: The tool tip]
en: Highlight
lt: Paryškinimas

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Highlight
lt: Paryškinimas

[ctx: Successful message after an user action]
en: Highlighted.
lt: Paryškinta.

[ctx: Error message]
en: Highlight failed
lt: Paryškinimas nepavyko

[ctx: A tool tip]
en: Monthly report
lt: Mėnesinė ataskaita

en: Upload
lt: Nusiųsti

[ctx: An error message]
en: Impossible to copy file from '%1' to '%2'
lt: Nepavyko nukopijuoti failo iš „%1“ į „%2“

[ctx: Error message]
en: Deletion of '%1' failed
lt: Nepavyko panaikinti „%1“

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Compute monthly report for '%1'
lt: Skaičiuoti mėnesinę ataskaitą „%1“

[ctx: Will be followed by a month on which the report will be built]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Report of:
lt: Ataskaita:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGSimplePeriodEdit, kMonth) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGSimplePeriodEdit, kMonth)
en: Month of the report
lt: Ataskaitos mėnuo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kRefresh) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kRefresh)
en: Refresh the monthly report
lt: Atnaujinti mėnesinę ataskaitą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGSimplePeriodEdit, kTemplate) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGSimplePeriodEdit, kTemplate)
en: The template to use
lt: Naudoti šabloną

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kDeleteTemplate) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kDeleteTemplate) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kDeleteSource) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kDeleteSource)
en: Delete the selected source
lt: Panaikinti pažymėtą šaltinį

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kGetNewHotStuff) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kGetNewHotStuff)
en: Get more templates
lt: Gauti daugiau šablonų

[ctx: Verb, action to use a printer]
en: print
lt: spausdinti

[ctx: Successful message after an user action]
en: Print successfully done.
lt: Sėkmingai atspausdinta.

[ctx: Error message]
en: Print failed
lt: Atspausdinti nepavyko

[ctx: Allows user to add a user defined property on an object]
en: Add property
lt: Pridėti savybę

[ctx: Create a user defined property]
en: Property creation
lt: Savybės kūrimas

[ctx: The user defined property was successfully created]
en: Property created
lt: Savybė sukurta

[ctx: Noun, an item's properties]
en: Properties
lt: Savybės

en: Selection
lt: Pažymėjimas

en: All
lt: Viską

[ctx: Question]
en: Do you want copy or link the file?
lt: Norite nukopijuoti failą ar sukurti nuorodą į jį?

[ctx: Question]
en: Copy
lt: Kopijuoti

[ctx: Question]
en: Link
lt: Nuoroda į

[ctx: Error message: could not open the requested file]
en: Open file '%1' failed
lt: Nepavyko atverti failo „%1“

[ctx: The user defined property was successfully deleted]
en: Properties deleted.
lt: Savybės pašalintos.

[ctx: Error message: Could not delete an item]
en: Delete failed
lt: Pašalinti nepavyko

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kAttribute) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kAttribute)
en: The property name
lt: Savybės pavadinimas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kAdd) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kAdd)
en: Add property
lt: Pridėti savybę

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kValue) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kValue)
en: The property value
lt: Savybės reikšmė

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kSelectFile) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kSelectFile)
en: Select a file as property
lt: Parinkti failą kaip savybę

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kRemove) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kRemove)
en: Remove property
lt: Pašalinti savybę

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kOpenBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kOpenBtn)
en: Open file
lt: Atverti failą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: For:
lt: Kur:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGTableView, kView) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGTableView, kView)
en: List of properties
lt: Savybių sąrašas

[ctx: Select all objects in a list]
en: Select all
lt: Žymėti viską

note: i18n: ectx: label, entry (maxNumberOfUndo), group (skg_undoredo)
en: Maximum undo depth
lt: Maksimalus atstatymo gylis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_cleanHistoryOnSave) i18n: ectx: label, entry (cleanHistoryOnSave), group (skg_undoredo)
en: Clean history on save
lt: Išvalyti istoriją įrašant

[ctx: Verb, action to cancel previous action]
en: Undo
lt: Atšaukti

[ctx: Verb, action to redo previous cancelled action]
en: Redo
lt: Pakartoti

[ctx: Verb, action to cancel previous action]
en: Clear history
lt: Išvalyti istoriją

[ctx: Noun]
en: History
lt: Istorija

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: History is too large
lt: Istorija per didelė

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: You can improve performances by reducing your history size in settings.
lt: Nuostatose mažindami istorijos dydį galite pagreitinti veikimą.

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Open settings panel
lt: Atverti nuostatų skydelį

[ctx: Message for successful user action]
en: Clear history successfully done.
lt: Istorija sėkmingai išvalyta.

[ctx: Error message]
en: Clear history failed
lt: Nepavyko išvalyti istorijos

[ctx: Successful message after an user action]
en: Undo successfully done.
lt: Sėkmingai atšaukta.

[ctx: Error message]
en: Undo failed
lt: Atšaukimas nepavyko

[ctx: Successful message after an user action]
en: Redo successfully done.
lt: Sėkmingai pakartota.

[ctx: Error message]
en: Redo failed
lt: Nepavyko pakartoti

[ctx: Message for successful user action]
en: Undo successfully done.
lt: Sėkmingai atšaukta.

[ctx: Message for successful user action]
en: Redo successfully done.
lt: Sėkmingai pakartota.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGTableView, kTransactionList) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGTableView, kTransactionList)
en: History of modifications
lt: Keitimų istorija

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kClearHistoryBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kClearHistoryBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kClearHistoryBtn)
en: Clear history
lt: Išvalyti istoriją

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum undo depth:
lt: Maksimalus atstatymo gylis:

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxNumberOfUndo)
en: -1 for no limit
lt: -1 – be apribojimų

[ctx: Error message]
en: Invalid parameters
lt: Nekorektiški parametrai

[ctx: Import step]
en: Import %1 file
lt: Importuoti %1 failą

[ctx: Error message]
en: Open file '%1' failed
lt: Nepavyko atverti failo „%1“

[ctx: An information message]
en: Using account '%1' for import
lt: Importui naudojama sąskaita „%1“

[ctx: An information message]
en: More than one possible account found.
lt: Rasta daugiau nei viena galima sąskaita.

[ctx: An information message]
en: Default account '%1' created for import
lt: Importui sukurta numatyta sąskaita „%1“

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Import with %1
lt: Importuoti su %1

[ctx: Progress message]
en: Import
lt: Importuoti

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Import one account with %1
lt: Importuoti vieną sąskaitą su %1

[ctx: An information message]
en: Use automatic search of the columns
lt: Naudoti automatinę stulpelių paiešką

[ctx: An information message]
en: Mapping used: %1
lt: Naudotas sulyginimas: %1

[ctx: Error message]
en: Header not found in CSV file
lt: CSV faile nerasta antraštė

[ctx: Error message]
en: Date format not supported
lt: Nepalaikomas datos formatas

[ctx: Error message]
en: Invalid number of columns in line %1. Expected %2. Found %3.
lt: Neteisingas stulpelių skaičius %1 eilutėje. Tikėtasi %2. Rasta %3.

[ctx: Noun]
en: Bank for import %1
lt: Importo bankas %1

[ctx: An information message]
en: Default bank '%1' created for import
lt: Importui sukurtas numatytasis bankas „%1“

[ctx: An information message]
en: The initial balance of '%1' has been set
lt: Buvo nustatytas „%1“ sąskaitos pradinis balansas

[ctx: Error message]
en: Save file '%1' failed
lt: Nepavyko įrašyti failo „%1“

[ctx: A file format]
en: CSV file
lt: CSV failas

[ctx: Import step]
en: Import units
lt: Importuoti vienetus

[ctx: Import step]
en: Import rules
lt: Importuoti taisykles

[ctx: Error message]
en: Invalid XML content in file '%1'
lt: Nekorektiškas XML turinys faile „%1“

[ctx: Import step]
en: Import banks and accounts
lt: Importuoti bankus ir sąskaitas

[ctx: A file format]
en: GnuCash document
lt: GnuCash dokumentas

[ctx: Error message]
en: Bad version of Grisbi document. Version must be >= 0.6.0
lt: Nekorektiška Grisbi dokumento versija. Versija turi būti >= 0.6.0

[ctx: Import step]
en: Import banks
lt: Importuoti bankus

[ctx: Import step]
en: Import accounts
lt: Importuoti sąskaitas

[ctx: Import step]
en: Import payees
lt: Importuoti gavėjus

[ctx: Import step]
en: Import payment mode
lt: Importuoti mokėjimo veikseną

[ctx: Import step]
en: Import categories
lt: Importuoti kategorijas

[ctx: A file format]
en: Grisbi file
lt: Grisbi failas

[ctx: Export step]
en: Export %1 file
lt: Eksportuoti %1 failą

[ctx: Export step]
en: Export accounts
lt: Eksportuoti sąskaitas

[ctx: Export step]
en: Export categories
lt: Eksportuoti kategorijas

[ctx: Export step]
en: Export payees
lt: Eksportuoti gavėjus

[ctx: A file format]
en: JSON file
lt: JSON failas

[ctx: Import step]
en: Import budgets
lt: Importuoti biudžetus

[ctx: Export step]
en: Export units
lt: Eksportuoti vienetus

[ctx: Export step]
en: Export budgets
lt: Eksportuoti biudžetus

[ctx: Export step]
en: Export banks
lt: Eksportuoti bankus

[ctx: A file format]
en: KMyMoney document
lt: KMyMoney dokumentas

[ctx: Import step]
en: Import stocks
lt: Importuoti akcijas

[ctx: Noun, a type of account]
en: Assets
lt: Turtas

[ctx: Import step]
en: Import assets
lt: Importo turtą

[ctx: A file format]
en: Money Manager Ex document
lt: Money Manager Ex documentas

[ctx: A file format]
en: MT940 file
lt: MT940 failas

[ctx: Error message]
en: OFX import failed
lt: Nepavyko OFX importas

[ctx: Adjective, an unknown item]
en: Unknown
lt: Nežinoma

[ctx: Noun, the title of an item]
en: Title
lt: Antraštė

[ctx: Noun, a quantity of money taken by a financial institution to perform an operation]
en: Commission
lt: Komisiniai

[ctx: A file format]
en: OFX file
lt: OFX failas

[ctx: An information message]
en: Categories found and imported
lt: Rastos ir importuotos kategorijos

[ctx: An information message]
en: Units prices found and imported
lt: Vienetų kainos rastos ir importuotos

[ctx: A file format]
en: QIF file
lt: QIF failas

[ctx: Import step]
en: Import trackers
lt: Importuoti sekiklius

[ctx: Import step]
en: Import bookmarks
lt: Importuoti žymeles

en: Imported bookmarks
lt: Importuotos žymelės

[ctx: Import step]
en: Import interests
lt: Importuoti palūkanas

[ctx: An error message]
en: Creation file '%1' failed
lt: Nepavyko sukurti failo „%1“

[ctx: A file format]
en: Skrooge document
lt: Skrooge dokumentas

[ctx: A file format]
en: Homebank document
lt: Homebank dokumentas

[ctx: A file format]
en: XML file
lt: XML failas

[ctx: default keyword for krunner plugin]
en: buy
lt: pirkti

[ctx: Error message: Could not create a file]
en: Creation of file %1 failed
lt: Nepavyko sukurti failo „%1“

[ctx: Title of a dashboard widget]
en: Accounts
lt: Sąskaitos

[ctx: Display only favorite accounts]
en: Highlighted only
lt: Tik paryškintus

[ctx: Noun, a type of account]
en: Current
lt: Einamoji

[ctx: Noun, a type of account]
en: Credit card
lt: Kreditinė kortelė

[ctx: Noun, a type of account]
en: Saving
lt: Taupymas

[ctx: Noun, a type of account]
en: Investment
lt: Investicijos

[ctx: Noun, a type of account]
en: Loan
lt: Paskola

[ctx: Noun, a type of account]
en: Wallet
lt: Piniginė

[ctx: Noun, a type of account]
en: Other
lt: Kita

[ctx: the numerical total of a sum of values]
en: Total of %1
lt: Iš viso %1

[ctx: Noun, the numerical total of a sum of values]
en: Total
lt: Iš viso

[ctx: Noun, a list of bank accounts]
en: Accounts (Full)
lt: Sąskaitos (Išsamiai)

[ctx: Noun, a list of banks]
en: Banks (Light)
lt: Bankai (Paprastai)

[ctx: Noun, a list of banks]
en: Banks (Full)
lt: Bankai (Išsamiai)

[ctx: Noun, a list of bank accounts]
en: Accounts (Light)
lt: Sąskaitos (Paprastai)

[ctx: Display a list of Accounts]
en: Accounts
lt: Sąskaitos

[ctx: This allows the user to manage his list of accounts]
en: Manage your accounts
lt: Tvarkyti jūsų sąskaitas

[ctx: A bank is in the list of used banks, but it doesn't have any account attached]
en: Bank '%1' has no account
lt: Bankas „%1“ neturi sąskaitos

[ctx: Action to delete a bank]
en: Delete '%1'
lt: Pašalinti „%1“

[ctx: A account is closed but the amount is not equal to 0]
en: Closed account '%1' still has money
lt: Uždarytoje sąskaitoje „%1“ vis dar yra pinigų

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: This is may be not normal
lt: Tai gali būti nenormalu

[ctx: Action to reopen the account]
en: Reopen '%1'
lt: Iš naujo atverti „%1“

[ctx: Delete banks with no account]
en: Delete unused banks
lt: Trinti nenaudojamus bankus

[ctx: Successfully deleted a bank with no account]
en: Unused bank deleted
lt: Ištrintas nenaudojamas bankas

[ctx: Could not delete a bank with no account]
en: Unused bank deletion failed
lt: Nepavyko pašalinti beprasmių bankų

[ctx: Reopen a closed account]
en: Reopen account '%1'
lt: Iš naujo atidaryti sąskaitą „%1“

[ctx: Successfully reopen account]
en: Account reopened
lt: Sąskaita vėl atidaryta

[ctx: Failure]
en: reopening of the account failed
lt: nepavyko iš naujo atidaryti sąskaitos

[ctx: Error message]
en: Creation failed
lt: Sukūrimas nepavyko

en: Opened
lt: Atidarytus

en: Closed
lt: Uždarytus

en: Highlighted only
lt: Tik paryškintus

en: Graph
lt: Diagrama

en: Display the account edit panel
lt: Rodyti sąskaitos keitimo skydelį

en: '%1'
lt: „%1“

[ctx: Creating an account]
en: Account creation '%1'
lt: Sąskaitos kūrimas „%1“

[ctx: Successfully created an account]
en: Account '%1' created
lt: Sąskaita „%1“ sukurta

[ctx: Error message : Could not create an account]
en: Account creation failed
lt: Nepavyko sukurti sąskaitos

[ctx: Updating an account]
en: Account update
lt: Sąskaitos atnaujinimas

[ctx: Information message]
en: You tried to modify all names of selected accounts. Accounts have been merged.
lt: Jūs bandėte pakeisti visų pažymėtų sąskaitų pavadinimus. Sąskaitos buvo sulietos.

[ctx: Question]
en: You are trying to modify bank name of account named '%1'.
    Do you want to do this modification for all accounts of this bank ?
lt: Jūs bandote pakeisti sąskaitos „%1“ banko pavadinimą.
    Gal norite šį pakeitimą padaryti visoms šio banko sąskaitoms?

[ctx: Successfully updated an account]
en: Account updated.
lt: Sąskaita pakeista.

[ctx: Error message : Could not update an account]
en: Update failed
lt: Atnaujinimas nepavyko

[ctx: Information on an account's status : Balance is the current amount of money on the account, Checked is the amount of money on your last bank's statement, To be Checked is the differences between these two values]
en: Today balance : %1     Balance : %2     Checked : %3     To be Checked : %4
lt: Šiandienos balansas: %1     Balansas: %2     Patvirtinta: %3     Patvirtinti: %4

[ctx: Information on an account's status : Balance is the current amount of money on the account, Checked is the amount of money on your last bank's statement, To be Checked is the differences between these two values]
en: <p>Today balance : %1 < / p > <p>Balance : %2 < / p > <p>Checked : %3 < / p > <p>To be Checked : %4 < / p >
lt: <p>Šiandienos balansas: %1 < / p > <p>Balansas: %2 < / p > <p>Patvirtinta: %3 < / p ><p>Patvirtinti: %4 < / p >

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kAccountCreatorIcon) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kAccountCreatorIcon)
en: Icon of the bank
lt: Banko ženkliukas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGUnitComboBox, kUnitEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGUnitComboBox, kUnitEdit)
en: Unit of the initial balance of the account
lt: Pradinio sąskaitos balanso vienetas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorAccount) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorAccount)
en: Name of the account
lt: Sąskaitos pavadinimas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorNumber) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorNumber)
en: Number of the account
lt: Sąskaitos numeris

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorAddress) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorAddress)
en: Address of the agency
lt: Agentūros adresas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorComment) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorComment)
en: Comment of the account
lt: Sąskaitos komentaras

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kAccountCreatorBank) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kAccountCreatorBank)
en: Name of the bank
lt: Banko pavadinimas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kAccountCreatorType) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kAccountCreatorType)
en: Type of the account
lt: Sąskaitos tipas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorAgencyNumber) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorAgencyNumber)
en: Number of the agency
lt: Agentūros numeris

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorBankNumber) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorBankNumber)
en: Number of the bank
lt: Banko numeris

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kAccountCreatorAdd) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kAccountCreatorAdd)
en: Add a bank and an account (Ctrl+Enter)
lt: Pridėti banką ir sąskaitą (Vald+Įvesti)

[ctx: Verb, add an item to a list]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kAccountCreatorAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kAddBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kAddOperationBtn)
en: Add
lt: Pridėti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kAccountCreatorUpdate) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kAccountCreatorUpdate)
en: Update selected banks and accounts (Shift+Enter)
lt: Atnaujinti parinktus bankus ir sąskaitas (Lyg2+Įvesti)

[ctx: Verb, modify an item]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kAccountCreatorUpdate) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kModifyBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kModifyCategoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kModifyOperationBtn)
en: Modify
lt: Keisti

[ctx: Noun, a list of financial accounts]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kGroup)
en: Banks
lt: Bankai

[ctx: Verb]
en: Process budget rules
lt: Vykdyti biudžeto taisykles

[ctx: The title]
en: Budget
lt: Biudžetas

[ctx: The tool tip]
en: Budget
lt: Biudžetas

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Budget alarm for '%1'
lt: Biudžeto įspėjimas „%1“

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: Take care to your budget.<br> %1.<br>%2 / %3
lt: Rūpinkitės biudžetu.<br> %1.<br>%2 / %3

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Old budget treatment
lt: Veiksmai su senu biudžetu

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Process budget rules
lt: Apdoroti biudžeto taisykles

[ctx: Successful message after an user action]
en: Budget rules processed
lt: Biudžeto taisyklės apdorotos

[ctx: Noun, how to define a budget period]
en: Monthly
lt: Mėnesinis

[ctx: Noun, how to define a budget period]
en: Yearly
lt: Metinis

[ctx: Noun, how to define a budget period]
en: Individual
lt: Individualus

[ctx: Noun, budget items to display]
en: All
lt: Visi

[ctx: Noun, budget items to display]
en: None
lt: Jokio

[ctx: Noun, budget items to display]
en: Current
lt: Einamasis

[ctx: Noun, budget items to display]
en: Current year
lt: Einamieji metai

[ctx: Noun, budget items to display]
en: Current month
lt: Šis mėnuo

[ctx: Noun, budget items to display]
en: Previous year
lt: Ankstesni metai

[ctx: Noun, budget items to display]
en: Previous month
lt: Ankstesnis mėnuo

[ctx: Noun, condition item to a apply a transfer of budget]
en: All
lt: Bet koks

[ctx: Noun, condition item to a apply a transfer of budget]
en: Negative
lt: Neigiamas

[ctx: Noun, condition item to a apply a transfer of budget]
en: Positive
lt: Teigiamas

[ctx: Noun, mode item to a apply a transfer of budget]
en: Next
lt: Kitas

[ctx: Noun, mode item to a apply a transfer of budget]
en: Current
lt: Einamasis

[ctx: Noun, mode item to a apply a transfer of budget]
en: Current year
lt: Einamieji metai

en: Manual
lt: Rankinis

en: Display the edit panel for standard budget
lt: Rodyti keitimo skydelį standartiniam biudžetui

en: Auto
lt: Automatinis

en: Display the edit panel for automatic budgets
lt: Rodyti keitimo skydelį automatiniui biudžetui

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Display the edit panel for rules
lt: Rodyti taisyklių keitimo skydelį

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Budget rule creation
lt: Biudžeto taisyklės kūrimas

[ctx: Successful message after an user action]
en: Budget rule created
lt: Biudžeto taisyklė sukurta

[ctx: Error message]
en: Budget rule creation failed
lt: Biudžeto taisyklės kūrimas nepavyko

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Budget creation
lt: Biudžeto kūrimas

[ctx: Successful message after an user action]
en: Budget created
lt: Biudžetas sukurtas

[ctx: Error message]
en: Budget creation failed
lt: Biudžeto kūrimas nepavyko

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Budget rule update
lt: Biudžeto taisyklės atnaujinimas

[ctx: Successful message after an user action]
en: Budget rule updated
lt: Biudžeto taisyklė atnaujinta

[ctx: Error message]
en: Budget rule update failed
lt: Nepavyko atnaujinti biudžeto taisyklės

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Budget update
lt: Biudžeto atnaujinimas

[ctx: Successful message after an user action]
en: Budget updated
lt: Biudžetas atnaujintas

[ctx: Error message]
en: Budget update failed
lt: Nepavyko atnaujinti biudžeto

en: Selection: %1 budget for %2 | Selection: %1 budgets for %2
lt[0]: Pažymėta: %1 biudžetas už %2
lt[1]: Pažymėta: %1 biudžetai už %2
lt[2]: Pažymėta: %1 biudžetų už %2
lt[3]: Pažymėta: %1 biudžetai už %2

[ctx: Noun]
en: Selection: none
lt: Pažymėta: nieko

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kPeriod) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kPeriod)
en: Period of the budget
lt: Biudžeto periodas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kYear) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSpinBox, kYear) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kYearAutoBase) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSpinBox, kYearAutoBase) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kY
en: Year of the budget
lt: Biudžeto metai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kMonth) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSpinBox, kMonth)
en: Month of the budget
lt: Biudžeto mėnuo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAmountEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAmountEdit)
en: Amount of the budget
lt: Biudžeto suma

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kCategoryEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kCategoryEdit)
en: Category of the budget
lt: Biudžeto kategorija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kIncludingSubCategories)
en: Including sub categories
lt: Įskaitant subkategorijas

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kAutoBudgetCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kAutoBudgetCheck)
en: Enable automatic budget creation
lt: Įjungti automatinį biudžeto sukūrimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kBalancingMonthly)
en: Balancing each monthly budget.
lt: Balansuojamas kiekvienas mėnesio biudžetas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kBalancingAnnual)
en: Balancing the annual budget
lt: Balansuojamas metinis biudžetas

[ctx: Title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: For budgets having
lt: Biudžetams, turintiems

[ctx: Title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: When delta
lt: Kai pokytis

[ctx: Title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Modify budget
lt: Keisti biudžetą

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kYearCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kYearCheck)
en: Enable condition on the year
lt: Įjungti metų sąlygą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kYearRule) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSpinBox, kYearRule)
en: Year of the condition
lt: Sąlygos metai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kConditionCmb) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kConditionCmb) i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kModeCmb) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kModeCmb)
en: Condition to transfer the delta
lt: Sąlyga perkelti pokytį

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kMonthRule) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSpinBox, kMonthRule)
en: Month of the condition
lt: Sąlygos mėnuo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAmountEdit2) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAmountEdit2)
en: Amount of the transfer
lt: Perkėlimo suma

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kCategoryCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kCategoryCheck) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kCategoryTransferCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kCategoryTransferCheck)
en: Enable condition on the category
lt: Įjungti kategorijos sąlygą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kCategoryRule) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kCategoryRule)
en: Category of the condition
lt: Sąlygos kategorija

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kCategoryTransfer) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kCategoryTransfer)
en: Category of the transfer
lt: Perkėlimo kategorija

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kMonthCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kMonthCheck)
en: Enable condition on the month
lt: Įjungti mėnesio sąlygą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kAddBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kAddBtn)
en: Create a new budget (Ctrl+Enter)
lt: Sukurti naują biudžetą (Vald+Įvesti)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kModifyBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kModifyBtn)
en: Update selected budget (Shift+Enter)
lt: Atnaujinti parinktą biudžetą (Lyg2+Įvesti)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kProcessBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kProcessBtn)
en: Process rules
lt: Apdoroti taisykles

[ctx: Verb, add an item to a list]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kProcessBtn)
en: Process
lt: Apdoroti

[ctx: The estimated amount of money earned through interests on a remunerated account]
en: Estimated interest
lt: Prognozuojamos palūkanos

[ctx: User did not define an interest rate on an investment account]
en: No interest rate defined for account '%1'
lt: Sąskaitai „%1“ nenurodytas palūkanų dydis

[ctx: User did not define an interest rate on an investment account]
en: Your investment account '%1' doesn't have interest rate defined
lt: Jūsų investicinei sąskaitai „%1“ nenurodyta palūkanų norma

[ctx: Link allowing user to open a new tab for defining interests parameters]
en: Open interest page
lt: Atverti palūkanų puslapį

[ctx: A period of 15 days]
en: Fifteen
lt: Penkiolika

[ctx: Used for configurating when interests are paid on an account : %s days after being calculated]
en: Day +%1
lt: Diena +%1

[ctx: Used for configurating when interests are paid on an account : %s days after being calculated]
en: Day -%1
lt: Diena -%1

[ctx: 24 fifteen is the name of a financial method to compute interests on an account]
en: 24 fifteen
lt: 24 penkiolika

[ctx: A period of 360 days]
en: 360 days
lt: 360 dienų

[ctx: A period of 365 days]
en: 365 days
lt: 365 dienos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, kAmortizationTable)
en: Interest
lt: Palūkanos

en: Interests calculator
lt: Palūkanų skaičiuoklė

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, kAmortizationTableTitle) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, kAmortizationTable) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QTableWidget, kAmortizationTable)
en: Amortization Table
lt: Amortizacijos lentelė

en: Loan amortization table calculator
lt: Paskolos amortizacijos lentelės skaičiuotuvas

[ctx: The Annual interest is the amount of money gained in one year on a remunerated account]
en: Annual interest=%1
lt: Metinės palūkanos=%1

en: Number of payments:	%1
    Monthly payment: 	%2
    Monthly insurance: 	%3
    Total principal paid: 	%4
    Total interest paid: 	%5
    Total insurance paid: 	%6
    Total paid: 		%7
lt: Mokėjimų skaičius:	%1
    Mėnesinis mokėjimas: 	%2
    Mėnesinis draudimas: 	%3
    Viso sumokėta bazės: 	%4
    Viso sumokėta palūkanų: 	%5
    Visų sumokėta draudimo: 	%6
    Viso sumokėta: 		%7

[ctx: Noun, an account as in a bank account]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kAccountLabel)
en: Account:
lt: Sąskaita:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kDisplayAccountCombo) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kDisplayAccountCombo)
en: Displayed account
lt: Rodoma sąskaita

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, KYearEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, KYearEdit)
en: Year of computation
lt: Skaičiavimo metai

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, kInterestResultsTitle)
en: Interest Results
lt: Palūkanų rezultatai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGTableView, kInterestResultTable) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGTableView, kInterestResultTable)
en: Result of interest computation
lt: Palūkanų skaičiavimo rezultatas

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, kInterestValuesTitle)
en: Interest Values
lt: Palūkanų reikšmės

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, kDefineValueTitle)
en: Define Value
lt: Nustatyti reikšmę

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGTableView, kInterestView) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGTableView, kInterestView)
en: Parameters for interest computation
lt: Palūkanų skaičiavimo parametrai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGDateEdit, kDateEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGDateEdit, kDateEdit)
en: Date of the interest's quote
lt: Palūkanų pasiūlymo data

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kRateLabel)
en: Rate (%):
lt: Kursas (%):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kAnnualRateLabel)
en: Annual interest rate (%):
lt: Metinės palūkanos (%):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kLoanLabel)
en: Loan amount (principal):
lt: Paskolos dydis (principinis):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kLength)
en: Length (years):
lt: Trukmė (metai):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGUnitComboBox, kUnitEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGUnitComboBox, kUnitEdit)
en: Unit of the loan
lt: Paskolos vienetas

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, kPaymentSummaryTitle)
en: Payment Summary
lt: Mokėjimo suvestinė

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, kLoadSummaryTitle)
en: Loan Summary
lt: Paskolos suvestinė

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kAnnualRateEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QDoubleSpinBox, kAnnualRateEdit)
en: Annual rate of the loan
lt: Metinės paskolos palūkanos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, kAmortizationTable) i18n: ectx: label, entry (mapping_amount), group (skrooge_importexport)
en: Amount
lt: Suma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, kAmortizationTable)
en: Principal
lt: pagrindinis kapitalas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, kAmortizationTable)
en: Insurance
lt: Draudimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, kAmortizationTable)
en: Balance
lt: Balansas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kAdd) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kAdd)
en: Create a new interest parameter (Ctrl+Enter)
lt: Sukurti naują paskolos parametrą (Vald+Įvesti)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kAddButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kLineAdd) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kLineAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kUni
en: Add
lt: Pridėti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kUpdate) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kUpdate)
en: Update interest parameters (Shift+Enter)
lt: Atnaujinti palūkanų parametrus (Lyg2+Įvesti)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kUpdate) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kModifyButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kModifyBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kUnitUpdate)
en: Modify
lt: Keisti

[ctx: Verb]
en: Import standard categories
lt: Importuoti standartines kategorijas

[ctx: Verb]
en: Delete unused categories
lt: Panaikinti nenaudojamas kategorijas

[ctx: Report header]
en: 5 main categories of expenditure
lt: 5 pagrindinės išlaidų kategorijos

[ctx: Report header]
en: 5 main variations
lt: 5 pagrindiniai pasikeitimai

[ctx: Report header]
en: Budget
lt: Biudžetas

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Import standard categories
lt: Importuoti standartines kategorijas

[ctx: Noun, categories of items]
en: Categories
lt: Kategorijos

[ctx: A tool tip]
en: Categories management
lt: Kategorijų valdymas

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Many unused categories
lt: Daug nenaudojamų kategorijų

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Important variation for '%1'
lt: Svarbus „%1“ pasikeitimas

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Delete unused categories
lt: Panaikinti nenaudojamas kategorijas

[ctx: Successful message after an user action]
en: Unused categories deleted
lt: Nenaudojamos kategorijos pašalintos

[ctx: Error message]
en: Unused categories deletion failed
lt: Nepavyko pašalinti nenaudojamų kategorijų

[ctx: Verb]
en: Add category
lt: Pridėti kategoriją

en: Income
lt: Pajamos

en: Expenditure
lt: Išlaidos

en: Highlighted
lt: Pažymėtas

[ctx: Noun, default name for a new category]
en: New category
lt: Nauja kategorija

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Category creation '%1'
lt: Kategorijos kūrimas „%1“

[ctx: Successful message after an user action]
en: Category '%1' created
lt: Kategorija „%1“ sukurta

[ctx: Error message]
en: Category creation failed
lt: Nepavyko sukurti kategorijos

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Category update
lt: Kategorijos atnaujinimas

[ctx: Information message]
en: You tried to modify all names of selected categories. Categories have been merged.
lt: Jūs bandėte pakeisti visų pažymėtų kategorijų pavadinimus. Kategorijos buvo sujungtos.

[ctx: Successful message after an user action]
en: Category updated
lt: Kategorija atnaujinta

[ctx: Error message]
en: Category update failed
lt: Nepavyko atnaujinti kategorijos

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, skgcategoriesplugin_base)
en: Categories
lt: Kategorijos

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kModifyCategoryButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kModifyCategoryButton)
en: Update selected categories (Shift+Enter)
lt: Atnaujinti parinktas kategorijas (Lyg2+Įvesti)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kDeleteUnusedButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kDeleteUnusedButton)
en: Delete unused categories
lt: Panaikinti nenaudojamas kategorijas

[ctx: Verb, delete unused categories]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kDeleteUnusedButton)
en: Delete unused
lt: Pašalinti nenaudojamus

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: Import
lt: Importuoti

note: i18n: ectx: Menu (other)
en: Other
lt: Kita

note: i18n: ectx: label, entry (automatic_validation), group (skrooge_importexport)
en: Automatic validation after import
lt: Automatinis patikrinimas po importo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_automatic_search_header) i18n: ectx: label, entry (automatic_search_header), group (skrooge_importexport)
en: Automatic search of the header
lt: Automatinė antraštės paieška

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_automatic_search_columns) i18n: ectx: label, entry (automatic_search_columns), group (skrooge_importexport)
en: Automatic search of the columns
lt: Automatiškai ieškoti stulpelių

note: i18n: ectx: label, entry (header_position), group (skrooge_importexport)
en: Header position
lt: Antraštės pozicija

note: i18n: ectx: label, entry (columns_positions), group (skrooge_importexport)
en: Column positions
lt: Stulpelių pozicijos

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_date), group (skrooge_importexport)
en: Date
lt: Data

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_number), group (skrooge_importexport)
en: Number
lt: Numeris

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_mode), group (skrooge_importexport)
en: Mode
lt: Veiksena

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_payee), group (skrooge_importexport)
en: Payee
lt: Gavėjas

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_comment), group (skrooge_importexport)
en: Comment
lt: Komentaras

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_status), group (skrooge_importexport)
en: Status
lt: Būsena

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_bookmarked), group (skrooge_importexport)
en: Bookmarked
lt: Pažymėta

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_account), group (skrooge_importexport)
en: Account
lt: Sąskaita

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_category), group (skrooge_importexport)
en: Category
lt: Kategorija

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_quantity), group (skrooge_importexport)
en: Quantity
lt: Kiekis

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_sign), group (skrooge_importexport)
en: Sign
lt: Ženklas

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_debit), group (skrooge_importexport)
en: Debit
lt: Debetas

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_unit), group (skrooge_importexport)
en: Unit
lt: Vienetas

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_idtransaction), group (skrooge_importexport)
en: Idtransaction
lt: Idtranzakcija

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_idgroup), group (skrooge_importexport)
en: Idgroup
lt: Idgrupė

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_property), group (skrooge_importexport)
en: Property
lt: Savybė

note: i18n: ectx: label, entry (csv_date_format), group (skrooge_importexport)
en: CSV date format
lt: CSV datos formatas

note: i18n: ectx: label, entry (qif_date_format), group (skrooge_importexport)
en: QIF date format
lt: QIF datos formatas

note: i18n: ectx: label, entry (download_on_open), group (skrooge_importexport) i18n: ectx: label, entry (download_on_open), group (skrooge_unit)
en: Download all values on open
lt: Atidarant atsiųsti visas reikšmes

note: i18n: ectx: label, entry (download_frequency), group (skrooge_importexport) i18n: ectx: label, entry (download_frequency), group (skrooge_unit)
en: Frequency of the automatic download
lt: Automatinio atsiuntimo dažnis

[ctx: Verb, action to import items from another format]
en: Import
lt: Importuoti

[ctx: Verb, action to export items in another format]
en: Export
lt: Eksportuoti

[ctx: Noun, apply some kind of transformation on an item]
en: Processing
lt: Apdorojama...

[ctx: Verb, action to find and group transfers]
en: Find and group transfers
lt: Rasti ir grupuoti perkėlimus

[ctx: Verb, action to anonymize a document]
en: Anonymize
lt: Anonimizuoti

[ctx: Verb, action to clean an import]
en: Clean bank's imports
lt: Valyti bankų importus

[ctx: Format date]
en: Automatic detection
lt: Automatinis atpažinimas

[ctx: Noun]
en: Import / Export
lt: Importuoti / Eksportuoti

[ctx: Noun]
en: Import / Export management
lt: Importo ir eksporto valdymas

[ctx: A file format]
en: CSV Files
lt: CSV Failai

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Import with codec %1
lt: Importuoti su kodeku %1

[ctx: Error message]
en: Import of file named '%1' failed
lt: Failo „%1“ importas nepavyko

[ctx: Error message]
en: Import canceled by user
lt: Importą nutraukė naudotojas

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Export
lt: Eksportas

[ctx: Successful message after an user action]
en: File '%1' successfully exported.
lt: Failas „%1“ sėkmingai eksportuotas.

[ctx: Error message]
en: Export of '%1' failed
lt: „%1“ eksportas nepavyko

[ctx: An anonymized document is a document where all private data has been removed]
en: Document anonymized.
lt: Dokumentas buvo anonimizuotas.

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Find and group transfers
lt: Rasti ir grupuoti perkėlimus

[ctx: Error message]
en: Processing failed.
lt: Apdorojimas nepavyko.

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Clean bank's imports
lt: Valyti bankų importus

[ctx: Successful message after an user action]
en: Document successfully cleaned.
lt: Dokumentas sėkmingai išvalytas.

[ctx: Error message]
en: Clean failed.
lt: Valymas nepavyko.

[ctx: Error message]
en: Validation failed
lt: Tikrinimas nepavyko

[ctx: Question]
en: Amounts are not equals. Do you want to force the merge ?
lt: Sumos nevienodos. Ar vis tiek norite sulieti?

[ctx: Error message]
en: Merge failed
lt: Suliejimas nepavyko

[ctx: Error message]
en: Import failed
lt: Importas nepavyko

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, kGeneral)
en: General
lt: Bendra

note: i18n: ectx: attribute (toolTip), widget (QWidget, kGeneral)
en: General import settings
lt: Bendros importo nuostatos

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: After import
lt: Po importo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_automatic_validation)
en: Automatic validation
lt: Automatinis patikrinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Header position:
lt: Antraštės pozicija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: 0 if CSV file does not have header
lt: 0, jei CSV faile nėra antraštės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kDateLbl)
en: Date:
lt: Data:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kNumberLbl)
en: Number:
lt: Numeris:

[ctx: Noun, a user comment on an item]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kCommentLabel)
en: Comment:
lt: Komentaras:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kStatusLbl)
en: Status:
lt: Būsena:

[ctx: Noun, the category of an item]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kCategoryLabel)
en: Category:
lt: Kategorija:

[ctx: Noun, a numerical quantity]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kAmountLabel)
en: Amount:
lt: Suma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kQuantityLbl)
en: Quantity:
lt: Kiekis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kSignLbl)
en: Sign:
lt: Ženklas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kUnitLbl)
en: Unit:
lt: Vienetas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kidtransaction)
en: Idtransaction:
lt: Idtranzakcija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Idgroup:
lt: Idgrupė:

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_9)
en: To identify column to import as properties
lt: Stulpelio identifikavimui ir importavimui kaip savybėms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Property:
lt: Savybė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Column positions:
lt: Stulpelių pozicijos:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, kSignLbl_2) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, kSignLbl_2)
en: How to identify a debit
lt: Kaip identifikuoti debetą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kSignLbl_2)
en: Debit values of "sign" column:
lt: Debeto „ženklo“ stulpelio reikšmės:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Date format:
lt: Datos formatas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_download_on_open)
en: Download on open
lt: Atsiųsti atidarius

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_download_frequency)
en: Once a day
lt: Kartą per dieną

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_download_frequency)
en: Once a week
lt: Kartą per savaitę

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_download_frequency)
en: Once a month
lt: Kartą per mėnesį

note: i18n: ectx: label, entry (fasteditmode), group (skrooge_operation)
en: Fast edit mode
lt: Greito keitimo veiksena

note: i18n: ectx: label, entry (computeBalances), group (skrooge_operation)
en: Compute balances
lt: Skaičiuoti balansus

[ctx: Dashboard widget title]
en: Income & Expenditure
lt: Pajamos ir išlaidos

[ctx: Verb, duplicate an object]
en: Duplicate
lt: Dublikatas

[ctx: Verb]
en: Create template
lt: Sukurti šabloną

[ctx: Verb]
en: Fast edit
lt: Greitas keitimas

[ctx: Noun, a list of items]
en: Transfers without payee
lt: Operacijos be gavėjo

[ctx: Noun, a list of items]
en: Transfers without category
lt: Operacijos be kategorijos

[ctx: Noun, the title of a section]
en: Income && Expenditure
lt: Pajamos ir išlaidos

[ctx: Error message]
en: Group creation failed
lt: Nepavyko sukurti grupės

[ctx: Error message]
en: Group deletion failed
lt: Nepavyko panaikinti grupės

[ctx: Error message]
en: Switch failed
lt: Persijungimas nepavyko

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Create template
lt: Sukurti šabloną

[ctx: Successful message after an user action]
en: Template created.
lt: Šablonas sukurtas.

[ctx: Error message]
en: Creation template failed
lt: Nepavyko sukurti šablono

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Too much money in your account '%1'
lt: Sąskaitoje „%1“ yra per daug pinigų

[ctx: Message for successful user action]
en: Remove groups done.
lt: Baigtas grupių pašalinimas.

[ctx: Error message]
en: Remove groups failed
lt: Nepavyko pašalinti grupių

[ctx: Message for successful user action]
en: Comments aligned.
lt: Komentarai išlygiuoti.

[ctx: Error message]
en: Comments alignment failed
lt: Nepavyko išlygiuoti komentarų

en: Standard
lt: Standartinė

en: Split
lt: Suskaldyti

en: Transfer
lt: Perkėlimas

en: Display the edit panel for transfers between accounts
lt: Rodyti perkėlimo tarp sąskaitų keitimo skydelį

en: Shares
lt: Akcijos

en: Display the edit panel for purchasing or selling shares
lt: Rodyti akcijų pirkimo ar pardavimo keitimo skydelį

[ctx: An information message]
en: You modified one part of a transfer
lt: Jūs pakeitėte vieną perkėlimo pusę

[ctx: An information message]
en: Absolute value has been used for transfer creation.
lt: Perkėlimui panaudotas absoliutus dydis.

[ctx: Question]
en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

[ctx: Question]
en: The operation's unit is not compatible with the target account.
    Click Cancel if you want to continue anyway; otherwise, enter the value in the target account's unit (%1):
lt: Operacijos vienetas nesuderinamas su galutine sąskaita.
    Spauskite Nutraukti, jei norite tęsti bet kokiu atveju. Priešingu atveju įveskite sumą galutinės sąskaitos valiuta (%1):

[ctx: Noun]
en: Shares
lt: Akcijos

[ctx: Message]
en: Balance: %1     Checked: %2     To be Checked: %3
lt: Balansas: %1     Patvirtinta: %2     Patvirtinti: %3

[ctx: Message]
en: <p>Balance: %1</p><p>Checked: %2</p><p>To be Checked: %3</p>
lt: <p>Balansas: %1</p><p>Patvirtinta: %2</p><p>Patvirtinti: %3</p>

[ctx: Description]
en: You must select only one account to use reconciliation.
lt: Norėdami vykdyti sutaikymą turite parinkti tik vieną sąskaitą.

[ctx: Message]
en: %1 - Delta: %2     Expenditure: %3     Income: %4
lt: %1 – Pokytis: %2     Išlaidos: %3     Pajamos: %4

[ctx: Message]
en: <p>Delta: %1</p><p>Expenditure: %2</p><p>Income: %3</p>
lt: <p>Pokytis: %1</p><p>Išlaidos: %2</p><p>Pajamos: %3</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kReconcilitorAmountEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kReconcilitorAmountEdit)
en: Last balance on your account record
lt: Paskutinio jūsų sąskaitos įrašo balansas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kReconciliatorButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kReconciliatorButton)
en: Switch information
lt: Perjungti informaciją

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kTargetAccountEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kTargetAccountEdit)
en: Target account for this transfer
lt: Šio pavedimo paskirties sąskaita

[ctx: as in "make a money transfer from account A *to account* B"]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kTargetAccountLabel)
en: To Account:
lt: Į sąskaitą:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAmountSharesEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAmountSharesEdit)
en: Amount of shares
lt: Akcijų skaičius

[ctx: Noun, a quantity of money taken by a financial institution to perform an operation]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kCommissionLabel)
en: + Commission:
lt: + Komisiniai:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kCommissionEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kCommissionEdit)
en: Amount of the commission
lt: Komisinių suma

[ctx: Noun, Taxes applied on a financial operation]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kTaxLabel)
en: + Tax:
lt: + Mokesčiai:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kTaxEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kTaxEdit)
en: Amount of the Tax
lt: Mokesčių suma

[ctx: Noun, the numerical total of a sum of values]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kTotalLabel)
en:  = Total:
lt:  = Iš viso:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kFreezeBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kFreezeBtn)
en: Freeze / unfreeze fields
lt: Užšaldyti / įgalinti laukus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kCleanBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kCleanBtn)
en: Clean editor
lt: Valyti redaktorių

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kFastEditBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kFastEditBtn)
en: Fast edition
lt: Greitas keitimas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGTableWidget, kSubOperationsTable) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGTableWidget, kSubOperationsTable)
en: List of splits
lt: Padalinimų sąrašas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_computeBalances)
en: Compute balances (uncheck to improve performances)
lt: Skaičiuoti balansus (išjunkite, kad pagreitintumėte veikimą)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fontBox)
en: Fonts
lt: Šriftai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_fasteditmode)
en: Search in templates only
lt: Ieškoti tik šablonuose

[ctx: Verb]
en: Delete unused payees
lt: Pašalinti nenaudojamus gavėjus

[ctx: Noun, something that is used to track items]
en: Payees
lt: Gavėjai

[ctx: A tool tip]
en: Payees management
lt: Gavėjų tvarkymas

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Many unused payees
lt: Daug nenaudojamų gavėjų

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Delete unused payees
lt: Pašalinti nenaudojamus gavėjus

[ctx: Successful message after an user action]
en: Unused payees deleted
lt: Nenaudojami gavėjai pašalinti

[ctx: Error message]
en: Unused payees deletion failed
lt: Nepavyko pašalinti nenaudojamų gavėjų

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Payee creation '%1'
lt: Gavėjo kūrimas „%1“

[ctx: Successful message after an user action]
en: Payee '%1' created
lt: Gavėjas „%1“ sukurtas

[ctx: Error message]
en: Payee creation failed
lt: Nepavyko sukurti gavėjo

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Payee update
lt: Gavėjo atnaujinimas

[ctx: Information message]
en: You tried to modify all names of selected payees. Payees have been merged.
lt: Jūs bandėte pakeisti visų pažymėtų gavėjų pavadinimus. Gavėjai buvo sulieti į vieną.

[ctx: Successful message after an user action]
en: Payee updated
lt: Gavėjas atnaujintas

[ctx: Error message]
en: Payee update failed
lt: Nepavyko atnaujinti gavėjo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kNameInput) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kNameInput)
en: Name of the payee
lt: Gavėjo pavadinimas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kAddressEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kAddressEdit)
en: Address of the payee
lt: Gavėjo adresas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kAddButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kAddButton)
en: Create a payee (Ctrl+Enter)
lt: Sukurti gavėją (Vald+Įvesti)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kModifyButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kModifyButton)
en: Modify selected payee (Shift+Enter)
lt: Keisti pažymėtą gavėją (Lyg2+Įvesti)

note: i18n: ectx: label, entry (backgroundColor), group (skrooge_report)
en: Background color
lt: Fono spalva

note: i18n: ectx: label, entry (textColor), group (skrooge_report)
en: Text color
lt: Teksto spalva

note: i18n: ectx: label, entry (outlineColor), group (skrooge_report)
en: Outline color
lt: Apibrėžimo spalva

note: i18n: ectx: label, entry (axisColor), group (skrooge_report)
en: Axis color
lt: Ašių spalva

note: i18n: ectx: label, entry (gridColor), group (skrooge_report)
en: Grid color
lt: Tinklelio spalva

note: i18n: ectx: label, entry (minColor), group (skrooge_report)
en: Minimum color
lt: Minimumo spalva

note: i18n: ectx: label, entry (maxColor), group (skrooge_report)
en: Maximum color
lt: Maksimumo spalva

note: i18n: ectx: label, entry (averageColor), group (skrooge_report)
en: Average color
lt: Vidurkio spalva

note: i18n: ectx: label, entry (tendencyColor), group (skrooge_report)
en: Tendency color
lt: Tendencijos spalva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_antialiasing) i18n: ectx: label, entry (antialiasing), group (skrooge_report)
en: Antialiasing
lt: Glotninimas

[ctx: Noun, the title of a section]
en: Report
lt: Ataskaita

[ctx: Noun]
en: Report
lt: Ataskaita

[ctx: Noun]
en: Generate report
lt: Kurti ataskaitą

[ctx: Display graph values in base 100]
en: Base 100
lt: Pagrindas 100

[ctx: Display graph values in base 100]
en: Cumulated sum in base 100
lt: Bendra suma bazėje 100

[ctx: Display graph values in percentage]
en: Percent of columns
lt: Stulpelių procentai

[ctx: Display graph values in percentage]
en: Absolute percent of columns
lt: Absoliutus stulpelių procentas

[ctx: Display graph values in percentage]
en: Percent of lines
lt: Eilučių procentai

[ctx: Display graph values in percentage]
en: Absolute percent of lines
lt: Absoliutus eilučių procentas

[ctx: Noun]
en: None
lt: Jokios

[ctx: Noun]
en: Moving average
lt: Slenkantis vidurkis

[ctx: Noun]
en: Weighted moving average
lt: Svertinis slenkantis vidurkis

[ctx: Noun]
note: i18nc("Noun", "Interest rate") , 5);
en: Schedule
lt: Tvarkaraštis

[ctx: Noun]
en: Budget
lt: Biudžetas

en: Setup Report
lt: Ataskaitos nuostatos

en: Display the edit panel for report
lt: Rodyti ataskaitos keitimo skydelį

[ctx: Noun]
en: All
lt: Visi

[ctx: Noun]
en: '%1' with '%2'
lt: „%1“ su „%2“

[ctx: Noun]
en:  and
lt:  ir

[ctx: Noun]
en: incomes
lt: pajamos

[ctx: Noun]
en: expenses
lt: išlaidos

[ctx: Noun]
en: transfers
lt: perkėlimai

[ctx: Noun]
en: grouped
lt: sugrupuota

[ctx: Noun]
en: tracked
lt: susieta

en: (%1) or (%2)
lt: (%1) arba (%2)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kColumnsLabel)
en: Columns:
lt: Stulpeliai:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kColDown) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kColDown)
en: Reduce level
lt: Sumažinti lygį

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kLineRemove) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kLineRemove)
en: Remove
lt: Pašalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kGrouped)
en: Grouped
lt: Sugrupuota

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kTracked)
en: Tracked
lt: Susieta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kIncomes)
en: Incomes
lt: Pajamos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kLinesLabel)
en: Lines:
lt: Eilutės:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Data
lt: Duomenys

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kLines) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kLines)
en: Select what you want to see in the rows
lt: Parinkite, ką norite matyti eilutėse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kExpenses)
en: Expenses
lt: Išlaidos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Dates
lt: Datos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kModeLabel)
en: Mode:
lt: Veiksena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Forecast:
lt: Prognozė:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kColUp) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kColUp)
en: Increase level
lt: Padidinti lygį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kTransfers)
en: Transfers
lt: Perkėlimai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kColumns) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kColumns)
en: Select what you want to see in the columns
lt: Pažymėkite, ką norite matyti stulpeliuose

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Colors
lt: Spalvos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label6_2)
en: Outline color:
lt: Apibrėžimo spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Minimum color:
lt: Minimumo spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label3)
en: Maximum color:
lt: Maksimumo spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label6)
en: Grid color:
lt: Tinklelio spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Axis color:
lt: Ašių spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1_3)
en: Text color:
lt: Teksto spalva:

note: i18n: ectx: label, entry (check_on_open), group (skrooge_scheduled)
en: Check on open
lt: Tikrinti atidarant

note: i18n: ectx: label, entry (remind_me), group (skrooge_scheduled) i18n: ectx: label, entry (remind_me_days), group (skrooge_scheduled)
en: Remind Me
lt: Priminti man

note: i18n: ectx: label, entry (auto_write), group (skrooge_scheduled) i18n: ectx: label, entry (auto_write_days), group (skrooge_scheduled)
en: Automatically Write
lt: Automatiškai rašyti

note: i18n: ectx: label, entry (once_every), group (skrooge_scheduled) i18n: ectx: label, entry (once_every_unit), group (skrooge_scheduled)
en: Periodicity
lt: Periodiškumas

note: i18n: ectx: label, entry (nb_times), group (skrooge_scheduled) i18n: ectx: label, entry (nb_times_val), group (skrooge_scheduled)
en: Number of times
lt: Kartų skaičius

note: i18n: ectx: label, entry (fontDisabledColor), group (skrooge_scheduled)
en: Color of font for disabled schedule
lt: Išjungto tvarkaraščio šrifto spalva

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Conversion schedule
lt: Konvertavimo tvarkaraštis

[ctx: An information message]
en: A template has been created
lt: Šablonas buvo sukurtas

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Possible schedule '%1'
lt: Galimas tvarkaraštis „%1“

[ctx: Error message]
en: Update failed
lt: Atnaujinimas nepavyko

[ctx: Error message]
en: Schedule failed
lt: Planavimas nepavyko

en: None
lt: Nieko

en: Ongoing
lt: Vykdoma

en: Complete
lt: Baigta

[ctx: Error message]
en: Insertion failed
lt: Įterpimas nepavyko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Next occurrence:
lt: Kitas pasikartojimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kAutoWrite)
en: Automatically write:
lt: Automatiškai rašyti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kRemindMe)
en: Remind me:
lt: Priminti man:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, kProcessBtn) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kActionGrp)
en: Process
lt: Apdoroti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kJumpBtn)
en: Jump to the operation
lt: Peršokti į operaciją

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kOnceEveryUnit) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_once_every_unit)
en: day(s)
lt: diena(-os)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kOnceEveryUnit) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_once_every_unit)
en: week(s)
lt: savaitė(s)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kOnceEveryUnit) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_once_every_unit)
en: month(s)
lt: mėnuo(-esiai)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kOnceEveryUnit) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_once_every_unit)
en: year(s)
lt: metai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kNbTimes)
en: Number of occurrences:
lt: Pasikartojimų skaičius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontdisable)
en: Font for disabled schedule:
lt: Išjungto tvarkaraščio šrifto spalva:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Default parameters
lt: Numatytieji parametrai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_remind_me)
en: Remind me
lt: Priminti man

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_auto_write)
en: Automatically write
lt: Automatiškai rašyti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_nb_times)
en: Number of occurrences
lt: Pasikartojimų skaičius

[ctx: Noun, alarms]
en: Alarms
lt: Įspėjimai

[ctx: Noun]
en: Search and process
lt: Ieškoti ir apdoroti

[ctx: Noun, a search]
en: Search
lt: Ieškoti

[ctx: Noun, a modification]
en: Update
lt: Atnaujinti

[ctx: Noun, an alarm]
en: Alarm
lt: Priminimas

[ctx: Adjective, an highlighted item]
en: Highlighted
lt: Paryškinta

en: Display the edit panel for searches
lt: Rodyti keitimo skydelį paieškoms

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Display the edit panel for updates
lt: Rodyti keitimo skydelį atnaujinimams

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kAlarmFrm)
en: Alarm
lt: Įspėjimas

en: Display the edit panel for alarm
lt: Rodyti keitimo skydelį perspėjimui

[ctx: Successful message after an user action]
en: Search and process created
lt: Paieška ir eiga sukurta

[ctx: Error message]
en: Search and process creation failed
lt: Paieškos ir eigos sukurimas nepavyko

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Search and process update
lt: Paieškos ir eigos atnaujinimas

[ctx: Successful message after an user action]
en: Search and process updated
lt: Paieška ir eiga atnaujinta

[ctx: Error message]
en: Search and process update failed
lt: Paieškos ir eigos atnaujinimas nepavyko

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Search update
lt: Paieškos atnaujinimas

[ctx: Successful message after an user action]
en: Search updated
lt: Paieška atnaujinta

[ctx: Error message]
en: Search update failed
lt: Paieškos atnaujinimas nepavyko

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kApply) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kApply)
en: Apply processes
lt: Pritaikyti eigas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAlarmAmount) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAlarmAmount)
en: Amount triggering the alarm
lt: Įspėjimą iššaukianti suma

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kSearch) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kSearch)
en: Search without creating rule
lt: Ieškoti nekuriant taisyklės

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kOpenReport) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kOpenReport)
en: Open report without creating rule
lt: Atverti ataskaitą nekuriant taisyklės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kOpenReport)
en: Open report
lt: Atverti ataskaitą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Raise alarm every:
lt: Rodyti įspėjimą kas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: minutes
lt: minučių

[ctx: Noun, something that is used to track items]
en: Trackers
lt: Sekikliai

[ctx: A tool tip]
en: Trackers management
lt: Sekiklių valdymas

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: '%1' is an old tracker
lt: „%1“ yra senas sekiklis

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Tracker creation '%1'
lt: Sekiklio kūrimas „%1“

[ctx: Successful message after an user action]
en: Tracker '%1' created
lt: Sekiklis „%1“ sukurtas

[ctx: Error message]
en: Tracker creation failed
lt: Nepavyko sukurti sekiklį

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Tracker update
lt: Sekiklio atnaujinimas

[ctx: Successful message after an user action]
en: Tracker updated
lt: Sekiklis atnaujintas

[ctx: Error message]
en: Tracker update failed
lt: Nepavyko atnaujinti sekiklio

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kNameInput) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kNameInput)
en: Name of the tracker
lt: Sekiklio pavadinimas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kCommentEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kCommentEdit)
en: Comment of the tracker
lt: Sekiklio komentaras

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kAddButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kAddButton)
en: Create a tracker (Ctrl+Enter)
lt: Sukurti sekiklį (Vald+Įvesti)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kModifyButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kModifyButton)
en: Modify selected tracker (Shift+Enter)
lt: Keisti pažymėtą sekiklį (Lyg2+Įvesti)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, downloadmode) i18n: ectx: label, entry (last), group (skrooge_unit) i18n: ectx: label, entry (last_monthly), group (skrooge_unit) i18n: ectx: label, entry (last_weekly), group (skrooge_unit) i18n: ectx: label, entry (last_daily), group (skrooge_unit) 
en: Download mode
lt: Atsiuntimo veiksena

note: i18n: ectx: label, entry (nb_loaded_values), group (skrooge_unit)
en: Maximum number of imported values:
lt: Maksimalus skaičius importuojamų reikšmių:

[ctx: Noun, a country's currency]
en: Currencies
lt: Valiutos

[ctx: Shares, as in financial shares: parts of a company that you can buy or sell on financial markets]
en: Shares
lt: Akcijos

[ctx: Noun, a physical object like a house or a car]
en: Objects
lt: Objektai

[ctx: Message about not having any financial Share or financial index in the document]
en: No share or index defined<br>on the <a href="%1">"Units"</a> page.
lt: <a href="%1">„Vienetų“</a> puslapyje <br>nėra nustatytų akcijų ar indeksas.

[ctx: Verb]
en: Delete unused units
lt: Pašalinti nenaudojamus vienetus

[ctx: Noun, the title of a section]
en: Quotes
lt: Kotiruotės

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Create default unit
lt: Sukurti numatytajį vienetą

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Automatic download of units
lt: Automatinis vienetų atsiuntimas

[ctx: A tool tip]
en: Unit management
lt: Vienetų valdymas

[ctx: Question]
en: Split share
lt: Padalinti akciją

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Define a primary currency
lt: Nurodyti pirminę valiutą

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: To avoid misunderstanding and conflicts between units at conversion time, you should define a primary currency. It is the currency against which all other will be converted
lt: Kad keitimo metu išvengtumėte nesusipratimų su vienetais, turėtumėte nurodyti pirminę valiutą. Tai valiuta, į kurią bus verčiamos visos kitos valiutos.

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Set '%1' as primary currency
lt: Nustatyti „%1“ kaip pirminę valiutą

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Define a secondary currency
lt: Nurodykite antrą valiutą

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: When a secondary unit is defined, Skrooge will display it as an additional amount information.
lt: Nurodžius antrinį vienetą, Skrudžas rodys jį kaip papildomą sumos informaciją.

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Set '%1' as secondary currency
lt: Nustatyti „%1“ kaip antrinę valiutą

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Unit '%1' has not been downloaded for more than a month
lt: Vienetas „%1“ jau daugiau nei mėnesį nebuvo atsiųstas

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Download '%1'
lt: Atsiųsti „%1“

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Many unused units
lt: Daug nenaudojamų vienetų

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Unit '%1' has very old values
lt: Vienetas „%1“ turi labai senas vertes

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Define primary currency
lt: Nurodyti pirminę valiutą

[ctx: Message for successful user action]
en: Primary currency defined.
lt: Pirminė valiuta nurodyta.

[ctx: Error message]
en: Primary currency definition failed
lt: Nepavyko nurodyti pirminės valiutos

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Define secondary currency
lt: Nurodyti antrinę valiutą

[ctx: Message for successful user action]
en: Secondary currency defined.
lt: Nustatyta antrinė valiuta.

[ctx: Error message]
en: Secondary currency definition failed
lt: Antrinės valiutos trynimas nepavyko

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Delete unused units
lt: Pašalinti nenaudojamus vienetus

[ctx: Successful message after an user action]
en: Unused units deleted
lt: Nenaudojami vienetai pašalinti

[ctx: Error message]
en: Unused units deletion failed
lt: Nenaudojamų vienetų trynimas nepavyko

[ctx: Noun, items to display]
en: All
lt: Viską

[ctx: Noun, a country's currency]
en: Currency
lt: Valiuta

[ctx: Noun, a financial share, as in a stock market]
en: Share
lt: Akcijos

[ctx: Noun, a physical object like a house or a car]
en: Object
lt: Objektas

en: download last value only
lt: atsiųsti tik paskutinę reikšmę

en: download monthly values since last known value
lt: atsiųsti mėnesines reikšmes po paskutinės žinomos reikšmės

en: download weekly values since last known value
lt: atsiųsti savaitines reikšmes po paskutinės žinomos reikšmės

en: download daily values since last known value
lt: atsiųsti kasdienines reikšmes po paskutinės žinomos reikšmės

en: download all monthly values
lt: atsiųsti visas mėnesines reikšmes

en: download all weekly values
lt: atsiųsti visas savaitines reikšmes

en: download all daily values
lt: atsiųsti visas kasdienines reikšmes

en: simplify values
lt: paprastinti reikšmes

en: Display the edit panel for standard units
lt: Rodyti standartinių vienetų keitimo skydelį

en: Display the edit panel for manual units
lt: Rodyti rankinių vienetų keitimo skydelį

en: Values
lt: Reikšmės

en: Display the edit panel for values of units
lt: Rodyti vienetų reikšmių keitimo skydelį

[ctx: Noun]
en: Primary currency
lt: Pirminė valiuta

[ctx: Noun]
en: Secondary currency
lt: Antrinė valiuta

[ctx: Error message]
en: Unit creation failed
lt: Nepavyko sukurti vieneto

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Unit update
lt: Vieneto atnaujinimas

[ctx: Information message]
en: You tried to modify all names of selected units. Units have been merged.
lt: Jūs bandėte pakeisti visų pažymėtų vienetų vardus. Vienetai buvo sulieti.

[ctx: Message for successful user action]
en: Unit updated
lt: Vienetas atnaujintas

[ctx: Error message]
en: Unit update failed
lt: Nepavyko atnaujinti vieneto

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Download values
lt: Atsiųsti reikšmes

[ctx: Successful message after an user action]
en: Download done
lt: Atsiuntimas baigtas

[ctx: Error message]
en: Download failed
lt: Atsiuntimas nepavyko

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Simplify unit values
lt: Supaprastinti vienetų reikšmes

[ctx: Successful message after an user action]
en: Simplification done
lt: Supaprastinimas baigtas

[ctx: Error message]
en: Simplification failed
lt: Supaprastinimas nepavyko

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kCountryCreatorUnit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kCountryCreatorUnit)
en: The country of the unit.
lt: Vieneto šalis.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGUnitComboBox, kUnitCreatorUnit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGUnitComboBox, kUnitCreatorUnit)
en: The unit of the unit.
lt: Vieneto vienetas.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kNameCreatorUnit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kNameCreatorUnit)
en: The name of the unit.
lt: Vieneto pavadinimas.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kSymbolCreatorUnit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kSymbolCreatorUnit)
en: The symbol of the unit.
lt: Vieneto simbolis.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kTypeCreatorUnit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kTypeCreatorUnit)
en: The type of the unit.
lt: Vieneto tipas.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kDownloadSource) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kDownloadSource)
en: The download source for the unit
lt: Vieneto atsiuntimo šaltinis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kCurrencyList) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kCurrencyList)
en: List of known units
lt: Žinomų vienetų sąrašas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kObsolete) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kObsolete)
en: To include suspended and obsolete currencies
lt: Įtraukti negaliojančias ar senas valiutas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kObsolete)
en: Obsolete currencies
lt: Negaliojančios valiutos

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kUnitAdd) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kUnitAdd)
en: Create a new unit (Ctrl+Enter)
lt: Sukurti naują vienetą (Vald+Įvesti)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kUnitUpdate) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kUnitUpdate)
en: Update the selected unit (Shift+Enter)
lt: Atnaujinti parinktą vienetą (Lyg2+Įvesti)

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kUnitValueDownload)
en: Download quotes for the selected unit.
lt: Atsisiųsti pažymėto vieneto kotiruotes.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, kUnitValueDownload)
en: Download
lt: Atsiųsti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kUnitOpen) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kUnitOpen)
en: Open the url of the source
lt: Atverti šaltinio URL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_all_monthly)
en: Monthly values for all dates
lt: Mėnesinės reikšmės visoms datoms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_all_weekly)
en: Weekly values for all dates
lt: Savaitinės reikšmės visoms datoms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_all_daily)
en: Daily values for all dates
lt: Kasdieninės reikšmės visoms datoms

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Checked
lt: Patvirtinta

[ctx: Noun]
en: Day -0
lt: Diena -0

[ctx: Noun]
en: Day -1
lt: Diena -1

[ctx: Noun]
en: Day -2
lt: Diena -2

[ctx: Noun]
en: Day -3
lt: Diena -3

[ctx: Noun]
en: Day -4
lt: Diena -4

[ctx: Noun]
en: Day -5
lt: Diena -5

[ctx: Noun]
en: Fifteen
lt: Penkiolika

[ctx: Noun]
en: Day +0
lt: Diena +0

[ctx: Noun]
en: Day +1
lt: Diena +1

[ctx: Noun]
en: Day +2
lt: Diena +2

[ctx: Noun]
en: Day +3
lt: Diena +3

[ctx: Noun]
en: Day +4
lt: Diena +4

[ctx: Noun]
en: Day +5
lt: Diena +5

[ctx: Noun]
en: Account balance=%1
lt: Sąskaitos balansas=%1

[ctx: Noun]
en: Original delta=%1
lt: Pradinis pokytis=%1

[ctx: A tool tip]
en: Ctrl+click to force checked status.
lt: Vald+spauskite, kad įjungtumėte patvirtintą būseną.

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Close account '%1'
lt: Uždaryti sąskaitą „%1“

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Open account '%1'
lt: Atidaryti sąskaitą „%1“

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Close tracker '%1'
lt: Uždaryti sekiklį „%1“

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Open tracker '%1'
lt: Atidaryti sekiklį „%1“

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Move category
lt: Perkelti kategoriją

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Merge payees
lt: Sulieti korespondentus

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Merge accounts
lt: Sulieti sąskaitas

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Merge units
lt: Sulieti vienetus

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Merge trackers
lt: Sulieti sekiklius

[ctx: Noun, an item's attribute]
en: attribute
lt: atributas

[ctx: An information message]
en: Unit '%1' has been created
lt: Sukurtas vienetas „%1“

[ctx: Error message]
en: %1 failed because linked object is not yet saved in the database.
lt: %1 nepavyko, nes susietas objektas dar neįrašytas į duomenų bazę.

[ctx: An information message]
en: More than one solution is possible for this auto reconciliation.
lt: Šis automatinis sutaikymas turi daugiau nei vieną sprendimą.

[ctx: Progression step]
en: Apply budget rules
lt: Pritaikyti biudžeto taisykles

[ctx: Progression step]
en: Create automatic budget
lt: Sukurti automatinį biudžetą

[ctx: Progression step]
en: Balance budgets
lt: Balansuoti biudžetus

[ctx: Progression step]
en: Apply rules
lt: Pritaikyti taisykles

[ctx: Error message]
en: Invalid name '%1' because of the name cannot contain '%2'
lt: Pavadinimas „%1“ neteisingas, nes pavadinime negali būti „%2“

[ctx: Error message]
en: You cannot create a loop.
lt: Jūs negalite sukurti ciklo.

[ctx: Adjective, a current account]
en: Current
lt: Einamoji

[ctx: Noun]
en: Credit card
lt: Kreditinė kortelė

[ctx: Noun, the type of an account]
en: Assets
lt: Turtas

[ctx: Noun, a type of account WHERE you invest money]
en: Investment
lt: Investicijos

[ctx: Noun, as in other type of item]
en: Other
lt: Kita

[ctx: Noun]
en: year(s)
lt: metai

[ctx: Noun]
en: month(s)
lt: mėnuo(-esiai)

[ctx: Noun]
en: week(s)
lt: savaitė(s)

[ctx: Noun]
en: day(s)
lt: diena(-os)

[ctx: Noun]
en: Negative
lt: Neigiamas

[ctx: Noun]
en: Positive
lt: Teigiamas

[ctx: Noun]
en: Next
lt: Kitas

[ctx: Noun]
en: Current
lt: Einamoji

[ctx: Noun]
en: Year
lt: Metai

[ctx: Progression step]
en: Migrate document
lt: Migruoti dokumentą

[ctx: Error message]
en: Impossible to load a document generated by a more recent version
lt: Neįmanoma įkelti dokumento, sukurto naujesne versija

[ctx: Progression step]
en: Refresh views
lt: Atnaujinti rodinius

[ctx: Progression step]
en: Computation of balances
lt: Balansų skaičiavimas

[ctx: Progression step]
en: Computation of budgets
lt: Biudžetų skaičiavimas

[ctx: Error message: Could not perform database migration]
en: Database migration from version %1 to version %2 failed
lt: Nepavyko duomenų bazės migracija iš %1 versijos į %2

[ctx: Noun, the default value of an item]
en: Default
lt: Numatyta

[ctx: Noun, the minimum value of an item]
en: Minimum
lt: Minimumas

[ctx: Noun]
en: Amount in 2 columns
lt: Suma dviejuose stulpeliuose

[ctx: Noun]
en: Amount entered
lt: Įvesta suma

[ctx: Noun]
en: Amount entered in 2 columns
lt: Į du stulpelius įvesta suma

[ctx: Noun, an account as in a bank account]
en: Account
lt: Sąskaita

[ctx: Noun, an account as in a bank account]
en: Account's type
lt: Sąskaitos tipas

[ctx: Noun, the name of an item]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: Noun, as in commercial balance]
en: Balance
lt: Balansas

[ctx: Noun, as in commercial balance]
en: Balance entered
lt: Įvestas balansas

[ctx: Name, the numerical amount of a financial operation]
en: Amount
lt: Suma

[ctx: Name, the numerical amount of a financial operation]
en: Today amount
lt: Šiandienos suma

[ctx: Noun]
en: Income entered
lt: Įvesta pajamų

[ctx: Noun]
en: Expenditure entered
lt: Įvesta išlaidų

[ctx: Noun]
en: Quantity owned
lt: Turimas kiekis

[ctx: Noun]
en: Account number
lt: Sąskaitos numeris

[ctx: Noun, a number identifying an item]
en: Number
lt: Numeris

[ctx: Noun]
en: Bank number
lt: Banko numeris

[ctx: Noun]
en: Agency number
lt: Agentūros numeris

[ctx: Noun]
en: Agency address
lt: Agentūros adresas

[ctx: Noun]
en: Address
lt: Adresas

[ctx: A person or institution receiving a payment, or paying the operation]
en: Payee
lt: Gavėjas

[ctx: Noun, a user comment on an item]
en: Comment
lt: Komentaras

[ctx: Noun, a user comment on an item]
en: Sub comment
lt: Sub komentaras

[ctx: Noun]
en: Next occurrence
lt: Kitas pasikartojimas

[ctx: Noun, the date of an item]
en: Date
lt: Data

[ctx: Noun, 7 days]
en: Week
lt: Savaitė

[ctx: Noun, the months in a year]
en: Month
lt: Mėnuo

[ctx: Noun, 3 months]
en: Quarter
lt: Ketvirtis

[ctx: Noun, 6 months]
en: Semester
lt: Semestras

[ctx: Noun, the years in a century]
en: Year
lt: Metai

[ctx: Noun, the date of an item]
en: First date
lt: Pirma diena

[ctx: Noun, the date of an item]
en: Last date
lt: Paskutinė diena

[ctx: Noun, the category of an item]
en: Category
lt: Kategorija

[ctx: Noun, a financial institution]
en: Bank
lt: Bankas

[ctx: Noun, the unit of an operation, usually a currency or a share]
en: Unit
lt: Vienetas

[ctx: Noun, the unit of an operation, usually a currency or a share]
en: Unit's type
lt: Vieneto tipas

[ctx: Adjective, has an item been checked or not]
en: Checked
lt: Patvirtinta

[ctx: Adjective, a foreseen value]
en: To be Checked
lt: Patvirtinti

[ctx: Noun, the type of an item]
en: Type
lt: Tipas

[ctx: Noun]
en: Internet code
lt: Interneto kodas

[ctx: Noun, how frequently something occurs]
en: Periodicity
lt: Periodiškumas

[ctx: Automatically write something]
en: Auto write
lt: Automatinis įrašymas

[ctx: Noun]
en: Nb of occurrences
lt: Pasikartojimų skaičius

[ctx: Verb, warn the user about an event]
en: Warn
lt: Perspėti

[ctx: Adjective, a closed item]
en: Closed
lt: Uždarytus

[ctx: Noun, the status of an item]
en: Status
lt: Būsena

[ctx: Adjective, an item scheduled to happen on a regular basis]
en: Scheduled
lt: Suplanuota

[ctx: Noun]
en: Amount (cumulative)
lt: Suma (bendra)

[ctx: Noun]
en: Search description
lt: Paieškos aprašymas

[ctx: Noun]
en: Process description
lt: Proceso aprašymas

[ctx: Noun, the type of action]
en: Action type
lt: Veiksmo tipas

[ctx: Noun, something that is used to track items]
en: Tracker
lt: Sekiklis

[ctx: Noun]
en: Import status
lt: Importo būsena

[ctx: Noun, after the dot]
en: Nb decimal
lt: Sk. po kabl.

[ctx: Noun, for a share]
en: Rate
lt: Kursas

[ctx: Noun]
en: Value date
lt: Reikšmės data

[ctx: Noun]
en: Coef
lt: Koef.

[ctx: Noun]
en: Annual Interest
lt: Metinės palūkanos

[ctx: Noun]
en: Month
lt: Mėnuo

[ctx: Noun]
en: Period
lt: Periodas

[ctx: Noun, sort order]
en: Order
lt: Tvarka

[ctx: Noun]
en: When
lt: Kada

[ctx: Noun]
en: What
lt: Kas

[ctx: Noun]
en: Impacted budget
lt: Įtakotas biudžetas

[ctx: Noun]
en: Rules
lt: Taisyklės

[ctx: Noun]
en: Entered Budget
lt: Įvestas biudžetas

[ctx: Noun]
en: Corrected budget
lt: Pataisytas biudžetas

[ctx: Noun]
en: Delta after rules
lt: Pokytis pritaikius taisyklės

[ctx: Noun]
en: Delta
lt: Pokytis

[ctx: Noun]
en: Download source
lt: Atsiuntimo šaltinis

[ctx: Noun, the absence of anything]
en: -- Nothing --
lt: -- Nieko --

en: Expenses in category <b>'%1'</b> increased by <b>%2</b> for a total of <b>%3</b>.
lt: Kategorijos <b>„%1“</b> išlaidos padidėjo <b>%2</b>, iš viso <b>%3</b>.

en: Expenses in category <b>'%1'</b> decreased by <b>%2</b> for a total of <b>%3</b>.
lt: Kategorijos <b>„%1“</b> išlaidos sumažėjo <b>%2</b>, iš viso <b>%3</b>.

en: Incomes in category <b>'%1'</b> increased by <b>%2</b> for a total of <b>%3</b>.
lt: Kategorijos <b>„%1“</b> pajamos padidėjo <b>%2</b>, iš viso <b>%3</b>.

en: Incomes in category <b>'%1'</b> decreased by <b>%2</b> for a total of <b>%3</b>.
lt: Kategorijos <b>„%1“</b> pajamos sumažėjo <b>%2</b>, iš viso <b>%3</b>.

[ctx: Noun]
en: Unit for import
lt: Importo vienetas

[ctx: An information message]
en: Default unit '%1' created for import
lt: Importui sukurtas numatytasis vienetas „%1“

[ctx: Progression step]
en: Finalize import
lt: Įtvirtinti importą

[ctx: Warning message]
en: Error during execution of rules:
    %1
lt: Taisyklių vykdymo klaida:
    %1

[ctx: A file format]
en: All supported formats
lt: Visi palaikomi formatai

[ctx: Error message]
en: This export mode is not yet implemented
lt: Šis eksporto būdas dar nesukurtas

[ctx: Progression step]
en: Clean import
lt: Išvalyti importą

[ctx: An information message]
en: The document must be saved to be anonymized.
lt: Kad būtų anonimizuotas, dokumentas turi būt įrašytas.

[ctx: Progression step]
en: Anonymize
lt: Anonimizuoti

[ctx: Progression step]
en: Find and group transfers
lt: Rasti ir grupuoti perkėlimus

[ctx: Information message]
en: Payee '%1' has been created
lt: Sukurtas korespondentas „%1“

[ctx: Column table title]
en: Quantity
lt: Kiekis

[ctx: Column table title]
en: Initial amount
lt: Pradinis kiekis

[ctx: Column table title]
en: Variation
lt: Svyravimas

[ctx: Column table title]
en: Variation %
lt: Svyravimas %

[ctx: Noun]
en: Total of %1
lt: Iš viso %1

[ctx: Noun]
en: Savings possible
lt: Galimos santaupos

[ctx: Noun]
en: Max
lt: Maksimumas

[ctx: A monthly report title]
en: Report for %1
lt: Ataskaita %1

[ctx: A monthly report title]
en: Budget
lt: Biudžetas

[ctx: A monthly report title]
en: 5 main categories of expenditure
lt: 5 pagrindinės išlaidų kategorijos

[ctx: A monthly report title]
en: 5 main variations
lt: 5 pagrindiniai pasikeitimai

[ctx: A monthly report title]
en: Amounts in accounts
lt: Sumos sąskaitose

[ctx: A monthly report title]
en: Amounts of units
lt: Vienetų sumos

[ctx: A monthly report title]
en: Advice
lt: Patarimas

[ctx: A monthly report message]
en: No budget defined on the "<a href="%1">Budget</a>" page.
lt: Nenustatytas joks biudžetas „<a href="%1">Biudžetas</a>“ puslapyje.

[ctx: A monthly report message]
en: No share defined on the "<a href="%1">Unit</a>" page.
lt: <a href="%1">„Vienetų“</a> puslapyje nėra nustatytų akcijų.

[ctx: Progression step]
en: Apply rule
lt: Pritaikyti taisyklę

[ctx: Error message]
en: Rule %1 failed
lt: Taisyklė %1 nepavyko

[ctx: logical operator in a search query]
en:  and
lt:  ir

[ctx: logical operator in a search query]
en:  or
lt:  arba

[ctx: Information message]
en: Tracker '%1' has been created
lt: Sekiklis „%1“ sukurtas

[ctx: Noun, a country]
en: France
lt: Prancūzija

[ctx: Noun, a country]
en: United States
lt: JAV

[ctx: Noun, a country]
en: England
lt: Anglija

[ctx: Noun, a country]
en: Germany
lt: Vokietija

[ctx: Noun, a country]
en: Japan
lt: Japonija

[ctx: Noun, a country]
en: China
lt: Kinija

[ctx: Noun, a country]
en: Singapore
lt: Singapūras

[ctx: Error message]
en: Unknown unit '%1'
lt: Nežinomas vienetas „%1“

[ctx: Progression step]
en: Simplify unit
lt: Supaprastinti vienetą

[ctx: Progression step]
en: Analyze unit
lt: Analizuoti vienetą

[ctx: Progression step]
en: Remove useless values
lt: Pašalinti beprasmiškas reikšmes

[ctx: Error message]
en: Invalid ratio. Ratio must be greater than 0.
lt: Neteisingas kursas. Kursas turi būti didesnis už 0.

[ctx: Description test for a text file used to define a source of download]
en: The regular expression for the price (see %1)
lt: Kainos reguliarioji išraiška (žiūrėkite %1)

[ctx: Description test for a text file used to define a source of download]
en: The regular expression for the date (see %1)
lt: Datos reguliarioji išraiška (žiūrėkite %1)

[ctx: Error message]
en: Impossible to open unit %1 with Internet code %2.
lt: Neįmanoma atverti vieneto „%1“ su internetiniu kodu „%2“.

[ctx: the day after today]
en: tomorrow
lt: rytoj

[ctx: this day]
en: today
lt: šiandien

[ctx: the day before today]
en: yesterday
lt: vakar

[ctx: the week after this week]
en: next week
lt: kita savaitė

[ctx: the month after this month]
en: next month
lt: kitas mėnuo

[ctx: @option today]
en: &Today
lt: Šia&ndien

[ctx: @option tomorrow]
en: To&morrow
lt: Ry&toj

[ctx: @option next week]
en: Next &Week
lt: Kita &savaitė

[ctx: @option next month]
en: Next M&onth
lt: Kitas &mėnuo

[ctx: @option do not specify a date]
en: No Date
lt: Data nenustatyta

note: i18n: ectx: label, entry (show_splash_screen), group (Main Panel) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_show_splash_screen)
en: Show splash screen
lt: Rodyti pasveikinimo ekraną

note: i18n: ectx: label, entry (update_modified_bookmarks), group (Main Panel)
en: Update modified bookmarks on close
lt: Atnaujinti pakeistas žymeles uždarant

note: i18n: ectx: label, entry (update_modified_contexts), group (Main Panel)
en: Update modified pages on close
lt: Atnaujinti pakeistus puslapius uždarant

note: i18n: ectx: label, entry (main_tabs_position), group (Main Panel)
en: Main tabs position
lt: Pagrindinių kortelių pozicija

note: i18n: ectx: label, entry (date_format), group (Main Panel)
en: Date format
lt: Datos formatas

note: i18n: ectx: label, entry (icon_in_system_tray), group (Main Panel)
en: Icon in system tray
lt: Ženkliukas sistemos dėkle

[ctx: Question]
en: Title
lt: Antraštė

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kResetInternalFilter) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kResetInternalFilter)
en: Reset the internal filter
lt: Atstatyti vidinį filtrą

[ctx: Noun, user action]
en: Show tool bar
lt: Rodyti įrankinę

[ctx: Title of the content SVG export]
en: Skrooge SVG export
lt: Skrooge SVG eksportas

[ctx: Description of the content SVG export]
en: A SVG drawing created by the Skrooge.
lt: Skrooge sukurtas SVG piešinys.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kPrint) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kPrint)
en: Print the graph
lt: Spausdinti diagramą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kCopy) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kCopy)
en: Copy picture
lt: Kopijuoti paveiksliuką

[ctx: The month before the current month]
en: Last month
lt: Paskutinis mėnuo

en: Developer of plugin '%1'
lt: Papildinio „%1“ programuotojas

[ctx: Noun]
en: Pages
lt: Puslapiai

[ctx: Widget description]
en: Progress of the current action
lt: Dabartinio veiksmo eiga

[ctx: Widget description]
en: Cancel the current action
lt: Nutraukti dabartinį veiksmą

[ctx: Verb]
en: Hide
lt: Slėpti

[ctx: Verb]
en: Show all
lt: Rodyti viską

[ctx: Noun, user action]
en: New Tab
lt: Nauja kortelė

[ctx: Verb]
en: Lock panels
lt: Užrakinti skydelius

[ctx: Verb]
en: Unlock panels
lt: Atrakinti skydelius

[ctx: Noun, user action]
en: Pin this page
lt: Užrakinti šį puslapį

[ctx: Noun, user action]
en: Close All
lt: Uždaryti viską

[ctx: Noun, user action]
en: Close All Other
lt: Uždaryti visus kitus

[ctx: Noun, user action]
en: Save page state
lt: Įrašyti puslapio būseną

[ctx: Noun, user action]
en: Reset page state
lt: Atstatyti puslapio būseną

[ctx: Noun, user action]
en: Overwrite bookmark state
lt: Perrašyti žymelių būseną

[ctx: Noun, user action]
en: Menu
lt: Meniu

[ctx: Noun, user action]
en: Previous
lt: Ankstesnis

[ctx: Noun, user action]
en: Next
lt: Kitas

[ctx: Noun, user action]
en: Enable editor
lt: Įjungti redaktorių

[ctx: Question]
en: The document has been modified.
    Do you want to save it before closing?
lt: Dokumentas buvo pakeistas.
    Ar norite prieš uždarant jį įrašyti?

[ctx: Question]
en: Save as
lt: Įrašyti kaip

[ctx: Question]
en: Save
lt: Įrašyti

[ctx: Question]
en: Do not save
lt: Neįrašyti

[ctx: Question]
en: Current modifications will not be saved.
    Do you want to continue?
lt: Dabartiniai pakeitimai nebus įrašyti.
    Ar norite tęsti?

[ctx: Date format]
en: Short date (%1, %2)
lt: Trumpa data (%1, %2)

[ctx: Date format]
en: Long date (%1, %2)
lt: Ilga data (%1, %2)

[ctx: Date format]
en: Fancy short date (%1, %2)
lt: Skoninga trumpa data (%1, %2)

[ctx: Date format]
en: Fancy long date (%1, %2)
lt: Skoninga ilga data (%1, %2)

[ctx: Date format]
en: ISO date (%1, %2)
lt: ISO data (%1, %2)

[ctx: Noun]
en: General
lt: Bendri

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Save settings
lt: Įrašymo nuostatos

[ctx: Noun, user action]
en: Unpin this page
lt: Atrakinti šį puslapį

[ctx: Noun, indicate that current document is modified]
en:  [modified]
lt:  [pakeista]

[ctx: Noun, indicate that current document is loaded in read only]
en:  [read only]
lt:  [tik skaitymui]

[ctx: Noun, default name for a new document]
en: Untitled
lt: Be pavadinimo

[ctx: An information message]
en: Impossible to open the page because the plugin was not found
lt: Neįmanoma atidaryti puslapio, nes nerastas papildinys

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Reset default state
lt: Atstatyti pradinę būseną

[ctx: Successful message after an user action]
en: Default state has been reset
lt: Atstatyta pradinė būsena

[ctx: Noun]
en: Notification
lt: Pranešimas

[ctx: Question]
en: File <b>%1</b> already exists. Do you really want to overwrite it?
lt: Failas <b>%1</b> jau egzistuoja. Ar norite jį perrašyti?

[ctx: Question]
en: Warning
lt: Įspėjimas

[ctx: Verb]
en: Save
lt: Įrašyti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, kDockContext) i18n: ectx: ToolBar (context)
en: Pages
lt: Puslapiai

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QListWidget, kContextList)
en: this list allows you to open new pages
lt: šis sąrašas leidžia jums atverti pažymėtus puslapius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_icon_in_system_tray)
en: Show icon in system tray
lt: Rodyti ženkliuką sistemos dėkle

[ctx: Verb, ask something to the user]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_update_modified_contexts)
en: Ask
lt: Klausti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_update_modified_contexts) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_update_modified_bookmarks)
en: Always
lt: Visada

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_update_modified_contexts) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_update_modified_bookmarks)
en: Never
lt: Niekada

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_main_tabs_position)
en: North
lt: Šiaurė

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_main_tabs_position)
en: South
lt: Pietūs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_main_tabs_position)
en: West
lt: Vakarai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_main_tabs_position)
en: East
lt: Rytai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_update_modified_bookmarks)
en: Ask
lt: Klausti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Update modified pages on close:
lt: Atnaujinti pakeistus puslapius uždarant:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Display
lt: Rodyti

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Bookmark update '%1'
lt: Žymelės atnaujinimas „%1“

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Update object
lt: Atnaujinti objektą

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Property creation
lt: Savybės kūrimas

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Move bookmark
lt: Perkelti žymelę

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, kDateBeginLabel) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, kDateBeginLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGDateEdit, kDateBegin) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGDateEdit, kDateBegin)
en: Begin date
lt: Pradžios data

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kDateBeginLabel)
en: from
lt: nuo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, kDateEndLabel) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, kDateEndLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGDateEdit, kDateEnd) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGDateEdit, kDateEnd)
en: End date
lt: Pabaigos data

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kDateEndLabel)
en: to
lt: iki

en: Show: %1
lt: Rodyti: %1

en: Show
lt: Rodyti

[ctx: Noun, a type of graph, with bars stacked upon each other]
en: Stack of lines
lt: Eilučių krūva

[ctx: Noun, a type of graph, with bars stacked upon each other]
en: Stack of columns
lt: Stulpelių krūva

[ctx: Noun, a type of graph, with bars placed besides each other]
en: Histogram
lt: Histograma

[ctx: Noun, a type of graph with only points]
en: Point
lt: Taškas

[ctx: Noun, a type of graph with only lines]
en: Line
lt: Linija

[ctx: Noun, a type of graph, with lines stacked upon each other]
en: Stacked area
lt: Sukrautas plotas

[ctx: Noun, a type of graph, with bubbles]
en: Bubble
lt: Burbulas

[ctx: Noun, a type of graph that looks like a sliced pie]
en: Pie
lt: Pyragas

[ctx: Noun, a type of graph that looks like concentric slices of a pie (a la filelight)]
en: Concentric pie
lt: Koncentrinis pyragas

en: Table
lt: Lentelė

en: Text
lt: Tekstas

[ctx: Noun, user action]
en: Reset default colors
lt: Atstatyti numatytasias spalvas

[ctx: Noun, user action]
en: All values in positive
lt: Visos reikšmės teigiamos

[ctx: Noun, user action]
en: Show tendency line
lt: Rodyti tendencijos liniją

[ctx: Noun, user action]
en: Show legend
lt: Rodyti sutartinius ženklus

[ctx: Noun, user action]
en: Show origin
lt: Rodyti šaltinį

[ctx: Noun, the numerical sum of a list of values]
en: Sum
lt: Suma

[ctx: Noun, the numerical average of a list of values]
en: Average
lt: Vidurkis

[ctx: Noun, the minimum value of a list of values]
en: Min
lt: Minimumas

[ctx: Noun, the maximum value of a list of values]
en: Max
lt: Maksimumas

[ctx: Noun]
en: Tendency line
lt: Tendencijos linija

[ctx: Noun, the numerical sum of a list of values]
en: Sum of '%1'
lt: „%1“ suma

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kFilterEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kFilterEdit)
en: Filter
lt: Filtras

[ctx: Question]
en: Do you really want to close this pinned page?
lt: Ar tikrai norite užverti šį prisegtą puslapį?

[ctx: Question]
en: Bookmark '%1' has been modified. Do you want to update it with the current state?
lt: Žymelė „%1“ buvo pakeista. Ar norite ją atnaujinti pagal dabartinę būseną?

[ctx: Question]
en: Bookmark has been modified
lt: Žymelė buvo pakeista

[ctx: Successful message after an user action]
en: Bookmark updated
lt: Žymelė pakeista

[ctx: Question]
en: Page has been modified. Do you want to update it with the current state?
lt: Puslapis buvo pakeistas. Ar norite jį atnaujinti pagal dabartinę būseną?

[ctx: Question]
en: Page has been modified
lt: Puslapis buvo pakeistas

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Save default state
lt: Įrašyti numatytąją būseną

[ctx: Successful message after an user action]
en: Default state saved
lt: Įrašyta numatytoji būsena

[ctx: Noun, Menu name]
en: Columns
lt: Stulpeliai

[ctx: Noun, Menu name]
en: Group by
lt: Grupuoti pagal

[ctx: Noun, grouping option]
en: None
lt: Nieko

[ctx: Noun, grouping option]
en: Sorted column
lt: Rikiuojamas stulpelis

[ctx: Noun, user action]
en: View appearance
lt: Rodinio išvaizda

[ctx: Noun, user action]
en: Resize to content
lt: Keisti dydį pagal turinį

[ctx: Noun, user action]
en: Auto resize
lt: Automatiškai keisti dydį

[ctx: Noun, user action]
en: Alternate row colors
lt: Kintančios eilučių spalvos

[ctx: Noun, user action]
en: Save parameters
lt: Įrašyti parametrus

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Save default parameters
lt: Įrašyti numatytuosius parametrus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kZoomOriginal) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kZoomOriginal)
en: Fit zoom
lt: Įtalpinti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kZoomOut) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kZoomOut)
en: Zoom out
lt: Sumažinti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kZoomSlider) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSlider, kZoomSlider)
en: Custom zoom
lt: Savas dydis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kZoomIn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kZoomIn)
en: Zoom in
lt: Padidinti

[ctx: Error message]
en: Impossible to insert object (%1 is used by %2).
    Constraint name: %3
lt: Neįmanoma įterpti objekto (objektą %1 naudoja %2).
    Apribojimo pavadinimas: %3

[ctx: Error message]
en: Impossible to update object (%1 is used by %2).
    Constraint name: %3
lt: Neįmanoma pakeisti objekto (objektą %1 naudoja %2).
    Apribojimo pavadinimas: %3

[ctx: Error message]
en: Impossible to delete used object (%1 is used by %2).
    Constraint name: %3
lt: Neįmanoma pašalinti naudojamo objekto (objektą %1 naudoja %2).
    Apribojimo pavadinimas: %3

[ctx: Something went wrong with SQL transactions]
en: A transaction cannot be started during execution of another one
lt: Negalima pradėti tranzakcijos, kol vykdoma kita

[ctx: Something went wrong with SQL transactions]
en: A transaction must be opened to do this action
lt: Norint vykdyti šį veiksmą reikia atidaryti tranzakciją

[ctx: Something went wrong with SQL transactions]
en: Closing transaction failed because too many transactions ended
lt: Nepavyko uždaryti tranzakcijos, nes per daug tranzakcijų pasibaigė

[ctx: Something went wrong with SQL transactions]
en: Remove of transactions is forbidden inside a transaction
lt: Tranzakcijų šalinimas uždrautas tranzakcijų viduje

[ctx: Something went wrong with SQL transactions]
en: Creation of a group of transactions is forbidden inside a transaction
lt: Grupės tranzakcijų kūrimas yra uždraustas tranzakcijos viduje

[ctx: Something went wrong with SQL transactions]
en: Undo / Redo is forbidden inside a transaction
lt: Atstatymas / pakartojimas yra uždraustas tranzakcijos viduje

[ctx: Inform the user that the password protection was removed]
en: The document password has been removed.
lt: Pašalintas dokumento slaptažodis.

[ctx: Inform the user that the password was successfully changed]
en: The document password has been modified.
lt: Pakeistas dokumento slaptažodis.

[ctx: The document has been upgraded to the latest Skrooge version format]
en: The document has been migrated
lt: Dokumentas buvo migruotas

[ctx: Error message: Can not save a file if it has no name yet]
en: Save not authorized because the file name is not yet defined
lt: Įrašymas neautorizuotas, nes dar nenurodytas failo pavadinimas

[ctx: There is already a file with the same name]
en: File '%1' already exist
lt: Failas „%1“ jau egzistuoja

[ctx: Error message: Could not create a backup file]
en: Creation of backup file %1 failed
lt: Nepavyko sukurti atsargos failo %1

[ctx: Error message: writing a file failed]
en: Write file '%1' failed
lt: Nepavyko įrašyti failo „%1“

[ctx: Progression step]
en: Update materialized views
lt: Atnaujinti materializuotus rodinius

[ctx: Error message: Could not open a file]
en: Open file '%1' failed
lt: Nepavyko atverti failo „%1“

[ctx: Error message]
en: No database defined
lt: Nenustatyta duomenų bazė

[ctx: Verb, save a document]
en: Save
lt: Įrašyti

[ctx: Noun, the value of an item]
en: Value
lt: Reikšmė

[ctx: Noun, date of last modification]
en: Last modification
lt: Paskutinis pakeitimas

[ctx: Error message: an invalid character was found]
en: The name '%1' is invalid : the '%2' character is forbidden
lt: Neteisingas pavadinimas „%1“, nes simbolis „%2“ yra uždraustas

[ctx: Error message: Something failed because of a database issue]
en: %1 failed because linked object is not yet saved in the database.
lt: %1 nepavyko, nes susietas objektas dar neįrašytas į duomenų bazę.

[ctx: Error message: Loops are forbidden in Skrooge data structures]
en: You cannot create a loop, ie parent and child with the same name. For example, A > A is a loop. A > B > A is another kind of loop
lt: Jūs negalite sukurti žiedo, kai tėvas ir vaikas turi tokį patį pavadinimą. Pavyzdžiui: A > A yra žiedas, A > B > A irgi yra žiedas.

[ctx: Error message: Could not load something because it is not in the database]
en: Load of '%1' with '%2' failed because it was not found in the database
lt: Nepavyko įkelti „%1“ su „%2“, nes jis nebuvo rastas duomenų bazėje

[ctx: An information to the user that something was deleted]
en: '%1' has been deleted
lt: „%1“ pašalinta

[ctx: Welcome message]
en: Welcome to %1
lt: Jus sveikina %1

[ctx: An information message]
en: Open file '%1' failed
lt: Nepavyko atidaryti failo „%1“

[ctx: An error message: creating a file failed]
en: Creation file '%1' failed
lt: Nepavyko sukurti failo „%1“

[ctx: Error message: something failed]
en: %1 failed
lt: %1 nepavyko

[ctx: The description of the application]
en: Personal finances management made simple
lt: Supaprastintas asmeninių finansų tvarkymas

[ctx: A job description]
en: Architect & Developer
lt: Architektas ir programuotojas

[ctx: A job description]
en: Developer
lt: Programuotojas

[ctx: A job description]
en: Developer - Google Summer Of Code 2010
lt: Programuotojas – Google kodo vasara 2010

[ctx: The description of the application]
en: The application name is inspired by Charles Dicken's tale <i>A Christmas Carol</i>, where the main character, Ebenezer Scrooge, a grumpy old narrow man, gets visited by three ghosts who change the way he sees the world, in a good way.
lt: Programos pavadinimas kildinamas iš Čarlzo Dikenso pasakos <i>Kalėdų giesmė</i>, kurios pagrindinis veikėjas Ebenizeris Skrudžas yra senas ribotas bambeklis, kurį aplanko vaiduokliai ir pakeičia jo požiūrį į pasaulį. Gerąja prasme.

[ctx: Application argument]
en: Document to open
lt: Atvertinas dokumentas

[ctx: The name of the application]
en: Skrooge Convert
lt: Skrooge konvertuotojas

[ctx: Application argument]
en: Name of a parameter
lt: Parametro pavadinimas

[ctx: Application argument]
en: Value of a parameter
lt: Parametro reikšmė

[ctx: Error message]
en: Missing -in option
lt: Trūksta -in parinkties

[ctx: Error message]
en: Missing -out option
lt: Trūksta -out parinkties

[ctx: Title of a console trace section]
en:  Import parameters
lt:  Importo parametrai

[ctx: Title of a console trace section]
en:  Imported file:
lt:  Importuotas failas:

[ctx: Title of a console trace section]
en:  Exported file:
lt:  Eksportuotas failas:
