skrooge - en to nl translation catalogue (2301 entries)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: Edit
nl: Bewerken

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

[ctx: Dashboard widget title]
en: Advices
nl: Financiële rekeningen

[ctx: Noun, a user action]
en: Activate all advice
nl: Alle adviezen activeren

[ctx: Noun, a type of refresh for advice]
en: Automatic refresh
nl: Automatisch verversen

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Advice are very long to compute
nl: Adviezen duren erg lang om te berekenen

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: To improve performances, you should switch the widget in 'Manual refresh' (see contextual menu).
nl: Om prestaties te verbeteren moet u het widget omschakelen naar 'Handmatig verversen' (zie het contexmenu).

en: <p><b>Priority %1:</b>%2</p>
nl: <p><b>Prioriteit %1:</b>%2</p>

[ctx: Dismiss an advice provided]
en: Dismiss
nl: Negeren

[ctx: Dismiss an advice provided]
en: Dismiss during current month
nl: Voor de komende maand negeren

[ctx: Dismiss an advice provided]
en: Dismiss this kind
nl: Dit soort negeren

[ctx: Dismiss an advice provided]
en: Dismiss this kind during current month
nl: Dit soort voor de komende maand negeren

[ctx: To recommend this action]
en:  (recommended)
nl:  (aanbevolen)

[ctx: Information message]
en: Display all advices
nl: Alle adviezen tonen

[ctx: Information message]
en: Display less advices
nl: Minder adviezen tonen

[ctx: Information message]
en: Refresh advices
nl: Adviezen verversen

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Apply all recommended corrections
nl: Alle aanbevolen correcties toepassen

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Activate all advice
nl: Alle adviezen activeren

[ctx: Successful message after an user action]
en: Advice activated.
nl: Adviezen geactiveerd.

[ctx: Error message]
en: Advice activation failed
nl: Activeren van adviezen is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Dismiss advice
nl: Advies afwijzen

[ctx: Successful message after an user action]
en: Advice dismissed.
nl: Advies afgewezen.

[ctx: Error message]
en: Advice dismiss failed
nl: Advies afwijzen is mislukt

[ctx: Noun, a list of items]
en: Advice
nl: Adviezen

[ctx: Noun, a list of items]
en: Tip of the day
nl: Tip van de dag

[ctx: The title]
en: Advice
nl: Adviezen

[ctx: The tool tip]
en: Advice
nl: Adviezen

[ctx: Description of a tip]
en: <p>... Skrooge can give you advice on how to manage your accounts. See the <a href="skg://dashboard_plugin">dashboard</a>.</p>
nl: <p>... Skrooge kan u adviseren over hoe uw rekeningen te beheren. Zie het <a href="skg://dashboard_plugin">dashboard</a>.</p>

[ctx: Description of a tip]
en: <p>... Skrooge can automatically apply recommended corrections. See the <a href="skg://dashboard_plugin">dashboard</a>.</p>
nl: <p>... Skrooge kan automatisch aanbevolen correcties toepassen. Zie het <a href="skg://dashboard_plugin">dashboard</a>.</p>

[ctx: Dashboard widget title]
en: Tip of the day
nl: Tip van de dag

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Did you know ...?
nl: Wist u dat ...?

note: i18n: ectx: Menu (file) i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: File
nl: Bestand

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
nl: &Importeren

note: i18n: ectx: Menu (panels)
en: Panels
nl: Panelen

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: Go
nl: Ga naar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_pinhomebookmarks) i18n: ectx: label, entry (pinhomebookmarks), group (Bookmark)
en: Pin home bookmarks
nl: Zet bladwijzer vast

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (pinhomebookmarks), group (Bookmark)
en: If checked, the home bookmarks will be pinned.
nl: Indien geactiveerd zullen de huisbladwijzers worden vastgezet.

[ctx: Verb]
en: Import standard bookmarks
nl: Standaard bladwijzers importeren

[ctx: Verb, action to display bookmarks]
en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

[ctx: Noun, a bookmark as in a webbrowser bookmark]
en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... some bookmarks can be opened automatically when the application is launched.</p>
nl: <p>... bij de start van de toepassing kunnen sommige bladwijzers automatisch geopend worden.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... bookmarks can be reorganized by drag & drop.</p>
nl: <p>... bladwijzers door slepen-en-neerzetten georganiseerd kunnen worden.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... a double click on a folder of bookmarks will open all the bookmarks it contains.</p>
nl: <p>... een dubbelklik op een bladwijzermap alle daarin aanwezige bladwijzers zal openen.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can <a href="skg://import_standard_bookmarks">import standard bookmarks</a>.</p>
nl: <p>... u kunt <a href="skg://import_standard_bookmarks">standaard bladwijzers importeren</a>.</p>

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Import standard bookmarks
nl: Standaard bladwijzers importeren

[ctx: Noun, bookmark name]
en: Report > Income vs Expenditure on 12 last months
nl: Rapport > Inkomsten versus uitgaven over laatste 12 maanden

[ctx: Noun, bookmark name]
en: Report > Pie categories in 12 last months
nl: Rapport > Taartpunt categorieën in laatste 12 maanden

[ctx: Noun, bookmark name]
en: Report > History
nl: Rapport > Geschiedenis

[ctx: Successful message after an user action]
en: Standard bookmarks imported.
nl: Standaard geïmporteerde bladwijzers.

[ctx: Error message]
en: Import standard bookmarks failed
nl: Importeren standaard bladwijzers is mislukt

[ctx: Successful message after an user action]
en: Bookmark created
nl: Bladwijzer aangemaakt

[ctx: Action]
en: Open all
nl: Alles openen

[ctx: Action]
en: Bookmark current page here
nl: Bladwijzer voor huidige pagina hier aanmaken

[ctx: Noun, user action]
en: Expand all
nl: Alles uitvouwen

[ctx: Noun, user action]
en: Collapse all
nl: Alles invouwen

[ctx: Verb]
en: Bookmark current page
nl: Bladwijzer aanmaken voor huidige pagina

[ctx: Verb]
en: Bookmark all pages
nl: Bladwijzers aanmaken voor alle pagina's

[ctx: Verb]
en: Add bookmark group
nl: Bladwijzergroep toevoegen

[ctx: Verb, delete an item]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: Verb, automatically load when the application is started]
en: Autostart
nl: Automatisch starten

[ctx: Verb]
en: Remove Autostart
nl: Automatisch starten verwijderen

[ctx: Verb, change the name of an item]
en: Rename
nl: Hernoemen

[ctx: Verb, change the icon of an item]
en: Change icon...
nl: Pictogram wijzigen...

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Autostart bookmarks
nl: Bladwijzers automatisch starten

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Do not Autostart bookmarks
nl: Bladwijzers niet automatisch starten

[ctx: An information message]
en: The Autostart status of bookmark '%1' has been changed
nl: De status voor automatisch starten van bladwijzer '%1' is gewijzigd

[ctx: Successful message after an user action]
en: Autostart bookmarks
nl: Bladwijzers automatisch gestart

[ctx: Successful message after an user action]
en: Do not Autostart bookmarks
nl: Bladwijzers niet automatisch gestart

[ctx: Default name for bookmark]
en: New bookmark
nl: Nieuwe bladwijzer

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Bookmark folder creation '%1'
nl: Aanmaken van bladwijzermap '%1'

[ctx: An information message]
en: The bookmark folder '%1' has been added
nl: De map voor bladwijzers '%1' is toegevoegd

[ctx: Successful message after an user action]
en: Bookmark group created
nl: Bladwijzergroep aangemaakt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Bookmarks creation
nl: Aanmaken van bladwijzers

[ctx: An information message]
en: The bookmark '%1' has been added
nl: De bladwijzer '%1' is toegevoegd

[ctx: Successful message after an user action]
en: Bookmarks created
nl: Bladwijzers aangemaakt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Bookmark creation '%1'
nl: Aanmaken bladwijzer '%1'

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Bookmark icon change
nl: Wijziging van bladwijzerpictogram

[ctx: An information message]
en: The icon of the bookmark '%1' has been changed
nl: Het pictogram van de bladwijzer '%1' is gewijzigd

[ctx: Successful message after an user action]
en: Bookmark icon changed
nl: Bladwijzerpictogram gewijzigd

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Bookmark delete
nl: Bladwijzer verwijderen

[ctx: Successful message after an user action]
en: Bookmark deleted
nl: Bladwijzer verwijderd

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kFilterEdit) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kQueryGrp) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kSearch) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, kFilterEdit)
en: Search
nl: Zoeken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGTreeView, kBookmarksList)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">this list allows you to open bookmarked pages</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Ctrl</span> to open in a new page</p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">deze lijst staat u toe om pagina's waar een bladwijzer naar verwijst te openen</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Ctrl</span> om in een nieuwe pagina te openen</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGTreeView, kBookmarksList)
en: this list allows you to open bookmarked pages
nl: deze lijst staat u toe om pagina's waarnaar een bladwijzer verwijst te openen

[ctx: Dashboard widget title]
en: Sub dashboard
nl: Subdashboard

[ctx: Noun, the title of a section]
en: Sub dashboard
nl: Subdashboard

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... the <a href="skg://dashboard_plugin">dashboard</a> is there to give you a summary of your situation.</p>
nl: <p>... het <a href="skg://dashboard_plugin">dashboard</a> er is om een overzicht van uw situatie te geven.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... the <a href="skg://dashboard_plugin">dashboard</a> can be reorganized by drag and drop.</p>
nl: <p>... het <a href="skg://dashboard_plugin">dashboard</a> door slepen-en-neerzetten gereorganiseerd kan worden.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... some widgets of the <a href="skg://dashboard_plugin">dashboard</a> have parameters.</p>
nl: <p>... sommige widgets van het <a href="skg://dashboard_plugin">dashboard</a> parameters hebben.</p>

[ctx: Verb]
en: Configure the dashboard
nl: Het dashboard configureren

[ctx: Message]
en: Welcome to %1
nl: Welkom bij %1

[ctx: Verb]
en: Choose layout ...
nl: Indeling kiezen  ...

[ctx: Verb]
en: 1 column
nl: 1 kolom

[ctx: Verb]
en: 2 columns
nl: 2 kolommen

[ctx: Verb]
en: 3 columns
nl: 3 kolommen

[ctx: Verb]
en: 4 columns
nl: 4 kolommen

[ctx: Verb]
en: More ...
nl: Meer ...

note: i18n: ectx: Menu (tool)
en: Tools
nl: Hulpmiddelen

[ctx: Restart the profiling, a method used for analysing performances]
en: Restart profiling
nl: Profileren herstarten

[ctx: Open the profiling, a method used for analysing performances]
en: Open profiling
nl: Profileren openen

[ctx: Noun, a plugin allowing to access the SQLite database, useful to debug]
en: Debug
nl: Debuggen

[ctx: A tool tip, explaining that the plugin is useful for debugging purposes]
en: Useful for debug
nl: Bruikbaar voor debuggen

[ctx: Execute an SQL query]
en: Execute
nl: Uitvoeren

[ctx: Execute an SQL queries (one per line)]
en: Execute multi queries
nl: Meerdere zoekopdrachten uitvoeren

[ctx: Explain an SQL query]
en: Explain
nl: Uitleggen

[ctx: Explain the SQL query plan]
en: Explain query plan
nl: Zoekplan uitleggen

[ctx: Execute script]
en: Execute script [%1]
nl: Script uitvoeren [%1]

[ctx: Display the execution time needed by an SQL query]
en: 
    Execution time: %1 ms
nl: 
    Uitvoertijd: %1 ms

[ctx: Display an SQL command from the debug plugin]
en: SQL command from debug plugin
nl: SQL-opdracht van debug-plugin

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kSQLInput) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kSQLInput)
en: SQL command to execute
nl: SQL-opdracht om uit te voeren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPlainTextEdit, kInput) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPlainTextEdit, kInput)
en: Script to execute
nl: Uit te voeren script

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kSQLPushButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kSQLPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kSQLPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, kApply)
en: Execute
nl: Uitvoeren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kSQLTransactionPushButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kSQLTransactionPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kSQLTransactionPushButton)
en: Execute in a transaction
nl: In een transactie uitvoeren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kRefreshViewsAndIndexes) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kRefreshViewsAndIndexes)
en: Refresh Database (views, indexes, triggers)
nl: Database verversen (overzichten. indexen, triggers)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kRefreshViewsAndIndexes)
en: Refresh Database
nl: Database verversen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KTextEdit, kSQLResult) i18n: ectx: property (statusTip), widget (KTextEdit, kSQLResult)
en: SQL output
nl: SQL-uitvoer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kTraceLevelLbl)
en: &Trace level:
nl: Niveau van &volgen:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kTraceLevel) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSlider, kTraceLevel)
en: Select level of traces
nl: Selecteer niveau van volgen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kEnableProfilingChk) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kEnableProfilingChk)
en: Enable or disable profiling
nl: Profileren in-/uitschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kEnableProfilingChk)
en: Enable profiling
nl: Profileren inschakelen

[ctx: Question]
en: Do you want to force the deletion ?
nl: Wilt u verwijdering afdwingen ?

[ctx: Successful message after an user action]
en: Objects deleted.
nl: Objecten verwijderd.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openlastfile) i18n: ectx: label, entry (openlastfile), group (File)
en: Open last file on startup
nl: Laatste bestand bij opstarten openen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (openlastfile), group (File)
en: If checked, the application will automatically start with the last file used.
nl: Indien aangevinkt zal de toepassing automatisch met het laatst gebruikte bestand starten.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_saveonclose) i18n: ectx: label, entry (saveonclose), group (File)
en: Save on close
nl: Bij afsluiten opslaan

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (saveonclose), group (File)
en: If checked, the application will automatically save current document on close.
nl: Indien aangevinkt zal de toepassing bij het afsluiten automatische het huidige document opslaan.

note: i18n: ectx: label, entry (storeInKdeWallet), group (File)
en: Store passwords in KDE Wallet
nl: Wachtwoorden opslaan in KDE Wallet

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (storeInKdeWallet), group (File)
en: If checked, the application will get/set passwords from KDE wallet.
nl: De toepassing zal wachtwoorden halen uit/opslaan in KDE wallet, indien geactiveerd.

note: i18n: ectx: label, entry (selectedWallet), group (File)
en: Selected Wallet
nl: Geselecteerde portefeuille

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (selectedWallet), group (File)
en: The Selected Wallet.
nl: De geselecteerde portefeuille.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_backup_enabled) i18n: ectx: label, entry (backup_enabled), group (File)
en: Enable backup
nl: Reservekopie inschakelen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (backup_enabled), group (File)
en: If checked, the application will automatically create a backup.
nl: Indien aangevinkt zal de toepassing automatisch een reservekopie aanmaken.

note: i18n: ectx: label, entry (prefix), group (File)
en: Prefix
nl: Voorvoegsel

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (prefix), group (File)
en: The prefix for the backup file.
nl: Het voorvoegsel voor het reservebestand.

note: i18n: ectx: label, entry (suffix), group (File)
en: Suffix
nl: Achtervoegsel

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (suffix), group (File)
en: The suffix for the backup file.
nl: Het achtervoegsel voor het reservebestand.

[ctx: Action allowing the user to change his document password]
en: Change password...
nl: Wachtwoord wijzigen...

[ctx: Splash screen message]
en: Opening file %1...
nl: Bestand %1 openen...

[ctx: Error Message]
en: File %1 not found! Impossible to open it.
nl: Bestand %1 niet gevonden! Het openen is onmogelijk.

[ctx: Noun, a file as in a text file]
en: File
nl: Bestand

[ctx: File Management, as in Save File, Save As...]
en: File management
nl: Bestandsbeheer

[ctx: Description of a tip]
en: <p>... the last opened file can be <a href="skg://tab_configure?page=File plugin">open automatically</a> when the application is launched.</p>
nl: <p>... het laatst geopende bestand <a href="skg://tab_configure?page=File plugin">automatisch kan worden geopend</a> na het starten van de toepassing.</p>

[ctx: Description of a tip]
en: <p>... you can secure your document with a <a href="skg://file_change_password">password</a>.</p>
nl: <p>... u uw documenten met een <a href="skg://file_change_password">wachtwoord</a> kunt beveiligen.</p>

[ctx: Successful message after creating a document]
en: Document successfully created.
nl: Document succesvol aangemaakt.

[ctx: Error message: Could not create a document]
en: Document creation failed.
nl: Document aanmaken is mislukt.

[ctx: Successfully saved a file]
en: File successfully saved.
nl: Bestand succesvol opgeslagen.

[ctx: Error message: Could not save a file]
en: Cannot save file
nl: Kan bestand niet opslaan

[ctx: Associated with the file extension : for example, .csv --> CSV document]
en: %1 document
nl: %1-document

[ctx: Successfully saved a file]
en: File '%1' saved.
nl: Bestand '%1' opgeslagen.

[ctx: Error message: Could not save a file]
en: Failed to save '%1'.
nl: Kan '%1' niet opslaan.

[ctx: Panel title]
en: Open file
nl: Bestand openen

[ctx: File format for open dialog panel]
en: %1 document
nl: %1-document

[ctx: Warning message]
en: Your document has been restored from its temporary file. You can decide to reopen the original document.
nl: Uw document is hersteld vanuit zijn tijdelijke bestand. U zou kunnen besluiten om het originele document opnieuw te openen.

[ctx: Noun]
en: Reopen
nl: Opnieuw openen

[ctx: Question]
en: This file seems to be protected.
    Please enter the password.
nl: Dit bestand is beveiligd.
    Geef wachtwoord op.

[ctx: The user did not provide the correct password]
en: <b>Wrong password.</b>
nl: <b>Verkeerd wachtwoord.</b>

[ctx: Successfully opened a file]
en: File '%1' opened.
nl: Bestand '%1 geopend.

[ctx: Error message: Could not open a file]
en: Failed to open '%1'.
nl: Openen van '%1' is mislukt.

[ctx: Noun]
en: Try a recovery
nl: Probeer een herstel

[ctx: Positive message]
en: Your document has been recovered here: %1
    Take care the recovery could be not perfect
nl: Uw document is vanaf hier hersteld: %1
    Let op het herstel kan niet perfect zijn

[ctx: Noun]
en: Open the recovered file
nl: Open het herstelde bestand

en: Take care, if you lose your <b>password</b> then it will be <u><b>impossible</b></u> to open your document. Warning, this action can not be undone excepted by changing the password again.
nl: Let op, als u uw <b>wachtwoord</b> verliest dan zal het <u><b>onmogelijk</b></u> zijn om uw document te openen. Waarschuwing, deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt behalve door opnieuw het wachtwoord te wijzigen.

[ctx: Successfully changed the document password]
en: Changing password was canceled.
nl: Wijzigen van wachtwoord is geannuleerd.

[ctx: Successfully changed the document password]
en: Password changed.
nl: Wachtwoord gewijzigd.

[ctx: Error message: Could not change the document password]
en: Failed to change password.
nl: Wijzigen van wachtwoord is mislukt.

[ctx: Advice to the user that he should backup his document]
en: Backup your document
nl: Een reservekopie van uw document maken

[ctx: Explain the user that he should backup his document]
en: Do not forget to backup your document on another device.
nl: Vergeet niet om een reservekopie van uw document te maken op een ander apparaat.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_storeInKdeWallet)
en: Store passwords in KDE Wallet:
nl: Wachtwoorden opslaan in KDE Wallet:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Backup on save
nl: Reservekopie maken bij opslaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Prefix:
nl: Voorvoegsel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Suffix:
nl: Achtervoegsel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <html><head/><body><p>The following key words can be used in prefix and suffix:<br/>&lt;DATE&gt;: to add the current date in the backuped file<br/>&lt;TIME&gt;: to add the current time in the backuped file</p><p>By default, the backup is stored in the same directory than the saved file.<br/>But, you can force the backup directory by setting an absolute path in the prefix.<br/>(example: /backup/)</p></body></html>
nl: <html><head/><body><p>De volgende trefwoorden kunnen gebruikt worden in voor- en achtervoegsels:<br/>&lt;DATUM&gt;: om de huidige datum in het bestand voor de reservekopie toe te voegen<br/>&lt;TIJD&gt;: om de huidige tijd daarin in te voegen</p><p>Standaard wordt de reservekopie opgeslagen in dezelfde map als het opgeslagen bestand.<br/>U kunt echter de map voor de reservekopie instellen als een absoluut pad in het voorvoegsel.<br/>(bijvoorbeeld: /backup/)</p></body></html>

[ctx: Verb]
en: Switch highlight
nl: Markering omschakelen

[ctx: Verb]
en: Switch close
nl: Sluiten omschakelen

[ctx: The tool tip]
en: Highlight
nl: Markeren

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: An information to the user]
en: The close status of '%1' has been changed
nl: De status voor sluiten van '%1' is gewijzigd

[ctx: Successful message after an user action]
en: Closed.
nl: Gesloten.

[ctx: Error message]
en: Closure failed
nl: Sluiten is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Highlight
nl: Markeren

[ctx: An information to the user]
en: The highlight status of '%1' has been changed
nl: De markeer-status van '%1' is gewijzigd

[ctx: Successful message after an user action]
en: Highlighted.
nl: Gemarkeerd.

[ctx: Error message]
en: Highlight failed
nl: Markering is mislukt

[ctx: Error message]
en: File %1/html/main.txt not found
nl: Bestand %1/html/main.txt is niet gevonden

[ctx: A tool tip]
en: Monthly report
nl: Maandelijks rapport

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can generate a <a href="skg://monthly_plugin">monthly report</a>.</p>
nl: <p>... een <a href="skg://monthly_plugin">maandelijks rapport</a> kan laten berekenen.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can download more monthly report <a href="skg://monthly_plugin">templates</a>.</p>
nl: <p>... u meer sjablonen voor een <a href="skg://monthly_plugin">maandelijks rapport</a> kunt downloaden.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can create and share your own <a href="skg://monthly_plugin">monthly report</a> template.</p>
nl: <p>... u uw eigen sjabloon van een <a href="skg://monthly_plugin">maandelijks rapport</a> kunt aanmaken en delen.</p>

en: Upload
nl: Uploaden

[ctx: An error message]
en: Impossible to copy file from '%1' to '%2'
nl: Kopiëren van bestand van '%1' naar '%2' is onmogelijk

[ctx: Error message]
en: Deletion of '%1' failed
nl: Verwijderen van '%1' is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Compute monthly report for '%1'
nl: Maandrapport berekenen voor '%1'

[ctx: Upload message]
en: The package is ready. You can find it here %1 and 3 screen capture there %2, %3 , %4. You can now upload it manually.
nl: Het pakket is gereed. U kunt het hier %1 vinden en 3 schermafdrukken daar %2, %3 , %4. U kunt het nu handmatig uploaden.

[ctx: Will be followed by a month on which the report will be built]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Report of:
nl: Rapport van:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGSimplePeriodEdit, kMonth) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGSimplePeriodEdit, kMonth)
en: Month of the report
nl: Maand van het rapport

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kRefresh) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kRefresh)
en: Refresh the monthly report
nl: Maandelijks rapport verversen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Template:
nl: &Sjabloon:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGSimplePeriodEdit, kTemplate) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGSimplePeriodEdit, kTemplate)
en: The template to use
nl: Het te gebruiken sjabloon

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kDeleteTemplate) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kDeleteTemplate) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kDeleteSource) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kDeleteSource)
en: Delete the selected source
nl: De geselecteerde bron verwijderen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kGetNewHotStuff) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kGetNewHotStuff)
en: Get more templates
nl: Meer sjablonen ophalen

[ctx: Verb, print in an html file]
en: Print into a html file
nl: Afdrukken in een html-bestand

[ctx: Verb, action to use a printer]
en: print
nl: afdrukken

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can <a href="skg://file_print">print</a> all opened pages.</p>
nl: <p>... alle geopende pagina's kunnen <a href="skg://file_print">geprint worden</a>.</p>

[ctx: Successful message after an user action]
en: Print successfully done.
nl: Printen is succesvol verlopen.

[ctx: Error message]
en: Print failed
nl: Printen is mislukt

[ctx: Allows user to add a user defined property on an object]
en: Add property
nl: Eigenschap toevoegen

[ctx: Create a user defined property]
en: Property creation
nl: Aanmaken eigenschap

[ctx: The user defined property was successfully created]
en: Property created
nl: Eigenschap aangemaakt

[ctx: Error message]
en: The following command line failed with code %2:
    '%1'
nl: De volgende commandoregel is mislukt met code %2:
    '%1'

[ctx: Noun]
en: Bill
nl: Rekening

[ctx: Add a property (attribute=value)]
en: Add %1=%2
nl: Toevoegen %1=%2

[ctx: Help]
en: No property found. You must create a property from the dock first.
nl: Geen eigenschap gevonden. U moet eerst een eigenschap uit de verankering maken.

[ctx: Message]
en: Download list of available bills on going...
nl: Lijst met beschikbare lopende rekeningen downloaden...

[ctx: Noun]
en: More...
nl: Meer...

[ctx: Add a property (attribute=value)]
en: Download and add %1 (%2)
nl: %1 (%2) downloaden en toevoegen

[ctx: Noun, an item's properties]
en: Properties
nl: Eigenschappen

[ctx: Description of a tip]
en: <p>... you can manage properties on all objects.</p>
nl: <p>... u eigenschappen kunt beheren voor alle objecten.</p>

[ctx: Description of a tip]
en: <p>... you can add files or Internet links as property.</p>
nl: <p>... u bestanden of internetkoppelingen als eigenschap kunt toevoegen.</p>

[ctx: Description of a tip]
en: <p>... you can automatically download and add bills as properties by using %1.</p>
nl: <p>... u kunt automatisch rekeningen als eigenschappen downloaden en toevoegen met %1.</p>

en: Name
nl: Naam

en: Value
nl: Waarde

en: Selection
nl: Selectie

en: All
nl: Alles

[ctx: Question]
en: Do you want copy or link the file?
nl: Wilt u het bestand kopiëren of koppelen?

[ctx: Question]
en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: Question]
en: Link
nl: Koppeling

[ctx: Error message: could not open the requested file]
en: Open file '%1' failed
nl: Openen bestand '%1' is mislukt

[ctx: Create a user defined property]
en: Rename property
nl: Eigenschap hernoemen

[ctx: The user property was successfully renamed]
en: Property renamed
nl: Eigenschap hernoemd

[ctx: Open panel caption]
en: Select a file
nl: Een bestand selecteren

[ctx: The user defined property was successfully deleted]
en: Properties deleted.
nl: Eigenschappen verwijderd.

[ctx: Error message: Could not delete an item]
en: Delete failed
nl: Verwijderen is mislukt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kAttribute) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kAttribute)
en: The property name
nl: De eigenschapnaam

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kRename) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kRename)
en: Rename property
nl: Eigenschap hernoemen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kAdd) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kAdd)
en: Add property
nl: Eigenschap toevoegen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kValue) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kValue)
en: The property value
nl: DE eigenschapwaarde

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kSelectFile) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kSelectFile)
en: Select a file as property
nl: Selecteer een bestand als eigenschap

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kRemove) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kRemove)
en: Remove property
nl: Eigenschap verwijderen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kOpenBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kOpenBtn)
en: Open file
nl: Bestand openen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kOpenBtn)
en: Open...
nl: Openen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: For:
nl: Voor:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGTableView, kView) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGTableView, kView)
en: List of properties
nl: Lijst van eigenschappen

[ctx: Select all objects in a list]
en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Selection: %1 lines for %2 (min: %3, average: %4, max: %5)
nl: Selectie: %1 regel voor %2 (min: %3, gemiddelde: %4, max: %5)

en: Selection: %1 line for %2
nl: Selectie: %1 regel voor %2

en: Selection: %1 line | Selection: %1 lines
nl[0]: Selectie: %1 regel
nl[1]: Selectie: %1 regels

[ctx: The title]
en: Statistic
nl: Statistiek

note: i18n: ectx: label, entry (maxNumberOfUndo), group (skg_undoredo)
en: Maximum undo depth
nl: Maximaal aantal ongedaan maken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_cleanHistoryOnSave) i18n: ectx: label, entry (cleanHistoryOnSave), group (skg_undoredo)
en: Clean history on save
nl: Geschiedenis wissen bij opslaan

[ctx: Verb, action to cancel previous action]
en: Revert document
nl: Document terugdraaien

[ctx: Verb, action to cancel previous action]
en: Undo
nl: Ongedaan maken

[ctx: Verb, action to redo previous cancelled action]
en: Redo
nl: Opnieuw

[ctx: Verb, action to cancel previous action]
en: Clear history
nl: Geschiedenis wissen

[ctx: Verb]
en: Undo operation '%1'.
nl: Handeling '%1' ongedaan maken.

[ctx: Verb]
en: Redo operation '%1'.
nl: Handeling '%1' opnieuw doen.

[ctx: Noun]
en: History
nl: Geschiedenis

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can undo and redo your modifications.</p>
nl: <p>... wijzigingen ongedaan en opnieuw gedaan kunnen worden.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can modify the maximum size of the undo/redo stack in the <a href="skg://tab_configure?page=Undo redo plugin">settings</a>.</p>
nl: <p>... het maximale aantal ongedaan/opnieuw in de <a href="skg://tab_configure?page=Undo redo plugin">instellingen</a> kan wijzigen.</p>

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: History is too large
nl: Geschiedenis is te groot

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: You can improve performances by reducing your history size in settings.
nl: U kunt de prestatie verbeteren door de afmeting van uw historie te verkleinen in instellingen.

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Open settings panel
nl: Paneel voor instellingen openen

[ctx: Message for successful user action]
en: Clear history successfully done.
nl: Geschiedenis wissen is succesvol verlopen.

[ctx: Error message]
en: Clear history failed
nl: Geschiedenis wissen is mislukt

[ctx: Successful message after an user action]
en: Undo successfully done.
nl: Ongedaan maken is gelukt.

[ctx: Error message]
en: Undo failed
nl: Ongedaan maken is mislukt

[ctx: Successful message after an user action]
en: Redo successfully done.
nl: Opnieuw doen is gelukt.

[ctx: Error message]
en: Redo failed
nl: Opnieuw doen is mislukt

[ctx: Message for successful user action]
en: Undo successfully done.
nl: Ongedaan maken is gelukt.

[ctx: Message for successful user action]
en: Redo successfully done.
nl: Opnieuw doen is gelukt.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGTableView, kTransactionList) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGTableView, kTransactionList)
en: History of modifications
nl: Geschiedenis van de wijzigingen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kClearHistoryBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kClearHistoryBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kClearHistoryBtn)
en: Clear history
nl: Geschiedenis wissen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum undo depth:
nl: Maximaal aantal ongedaan maken:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxNumberOfUndo)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The number of undoable actions to keep in the history. If you want to keep <span style=" font-weight:600;">all</span> actions in the history, set this to <span style=" font-weight:600;">-1</span>, but be warned that the file size will increase steeply.</p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Het aantal niet uitvoerbare acties te behouden in de geschiedenis. Als u acties in de <span style=" font-weight:600;">all</span> geschiedenis wilt behouden, stel dit in op <span style=" font-weight:600;">-1</span>, maar wees gewaarschuwd dat de bestandsgrootte snel groter zal worden.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxNumberOfUndo)
en: -1 for no limit
nl: -1 voor geen limiet

[ctx: Error message]
en: Invalid parameters
nl: Ongeldige parameters

[ctx: Import step]
en: Import %1 file
nl: Bestand %1 importeren

[ctx: Error message]
en: Open file '%1' failed
nl: Openen bestand '%1' is mislukt

[ctx: Import step]
en: Import operations
nl: Import handelingen

[ctx: An information message]
en: Using account '%1' for import
nl: Rekening '%1' gebruiken voor importeren

[ctx: An information message]
en: More than one possible account found.
nl: Meer dan één mogelijk rekening gevonden.

[ctx: An information message]
en: Default account '%1' created for import
nl: Standaard rekening '%1' aangemaakt voor importeren

[ctx: An information message]
en: The initial balance of '%1' has not been set because some operations are already existing
nl: Het initiële saldo van '%1' is niet ingesteld omdat sommige handelingen al bestaan

[ctx: An information message]
en: The initial balance of '%1' has been set with AFB120 file content
nl: Het initiële saldo van '%1' is ingesteld met de inhoud van het AFB120-bestand

[ctx: A file format]
en: AFB120 file (cfomb)
nl: AFB120-bestand (cfomb)

[ctx: A warning message]
en: WARNING: The command %1 failed with code %2 (Retry %3)
nl: WAARSCHUWING: Het commando %1 is mislukt met code %2 (opnieuw %3)

[ctx: A warning message]
en: WARNING: The command %1 failed due to a time out (Retry %2)
nl: WAARSCHUWING: Het commando %1 is mislukt vanwege een verlopen tijd (opnieuw %2)

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Import with %1
nl: Met %1 importeren

[ctx: Error message]
en: Impossible to find the account id with the regular expression '%1' in line '%2'
nl: Het zoeken van het account-id met de reguliere expressie '%1' in regel '%2' is onmogelijk

[ctx: Progress message]
en: Download operations
nl: Download handelingen

[ctx: Error message]
en: Your backend '%1' seems to be not well configure because no account has been found.
nl: Uw backend '%1' lijkt niet goed te zijn geconfigureerd omdat er geen account is gevonden.

[ctx: Error message]
en: No accounts downloaded with the following command:
    %1
    Check your backend installation.
nl: Geen rekeningen gedownload met het volgende commando:
    %1
    Controleer de installatie van de backend.

[ctx: Warning message]
en: Some accounts have not been downloaded. %1
nl: Sommige rekeningen zijn niet gedownload. %1

[ctx: Progress message]
en: Import
nl: Importeren

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Import one account with %1
nl: Één account met %1 importeren

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and translate the word]
en: ^date
nl: ^datum

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and translate the word]
en: ^account
nl: ^rekening

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and | and translate the words]
en: ^number|^num?ro
nl: ^aantal

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and | and translate the words]
en: ^mode|^type
nl: ^modus|^type

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and | and translate the words]
en: ^payee|^tiers
nl: ^begunstigde|^rij

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and | and translate the words]
en: ^comment|^libell?|^d?tail|^info
nl: ^commentaar|^d?tail|^info

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and | and translate the words]
en: ^status|^pointage
nl: ^status|^puntensterkte

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and translate the word]
en: ^bookmarked
nl: ^met bladwijzer

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and | and translate the words]
en: ^value|^amount|^valeur|^montant|^credit|^debit
nl: ^waarde|^hoeveelheid|^credit|^debet

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and translate the word]
en: ^quantity
nl: ^hoeveelheid

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and translate the word]
en: ^unit
nl: ^eenheid

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and | and translate the words]
en: ^sign|^sens
nl: ^teken

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and | and translate the words]
en: ^-|^debit|^withdrawal
nl: ^-|^debit|^opname

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and translate the word]
en: ^idgroup
nl: ^idgroep

[ctx: This is a regular expression to find the column in a csv file. You should keep the ^ and translate the word]
en: ^idtransaction
nl: ^idtransactie

[ctx: Error message]
en: Columns payee and category not found. Set import parameters in settings (Configure Skrooge... / Import/Export / CSV / Edit regular expressions...).
nl: Kolommen met begunstigde en categorie niet gevonden. Stel importparameters in bij instellingen (Skrooge instellen... / Importeren/Exporteren / CSV / Reguliere expressies bewerken...).

[ctx: Error message]
en: Columns date and amount not found. Set import parameters in settings (Configure Skrooge... / Import/Export / CSV / Edit regular expressions...).
nl: Kolommen met datum en hoeveelheid niet gevonden. Stel importparameters in bij instellingen (Skrooge instellen... / Importeren/Exporteren / CSV / Reguliere expressies bewerken...).

[ctx: An information message]
en: Use automatic search of the columns
nl: Automatisch zoeken van kolommen gebruiken

[ctx: An information message]
en: Mapping used: %1
nl: Mapping gebruikt: %1

[ctx: Error message]
en: Header not found in CSV file
nl: Geen kop gevonden in het CSV-bestand

[ctx: Error message]
en: Date format not supported
nl: Datumformaat niet ondersteund

[ctx: An information message]
en: Import of '%1' with code '%2' and date format '%3'
nl: Importeren van '%1' met code '%2' en datumformaat '%3'

[ctx: Error message]
en: Invalid number of columns in line %1. Expected %2. Found %3.
nl: Ongeldig aantal kolommen in regel %1. Verwacht %2. Gevonden %3.

[ctx: An operation mode]
en: Transfer
nl: Overboeking

[ctx: An operation mode]
en: Direct debit
nl: Incasso

[ctx: An operation mode]
en: Check
nl: Cheque

[ctx: An operation mode]
en: Deposit
nl: Storting

[ctx: An operation mode]
en: Payback
nl: Terugbetaling

[ctx: An operation mode]
en: Withdrawal
nl: Opname

[ctx: An operation mode]
en: Card
nl: Kaart

[ctx: An operation mode]
en: Loan payment
nl: Lening betaling

[ctx: An operation mode]
en: Subscription
nl: Abonnement

[ctx: An operation mode]
en: Cash deposit
nl: Kasstorting

[ctx: An operation mode]
en: Card summary
nl: Samenvatting van de kaart

[ctx: An operation mode]
en: Deferred card
nl: Uitgestelde kaart

[ctx: Noun]
en: Bank for import %1
nl: Bank voor importeren %1

[ctx: An information message]
en: Default bank '%1' created for import
nl: Standaard bank '%1' aangemaakt voor importeren

[ctx: An information message]
en: The initial balance of '%1' has been set
nl: Het initiële saldo van '%1' is ingesteld

[ctx: An information message]
en: Only selected accounts and operations have been exported
nl: Alleen geselecteerde accounts en handelingen zijn geëxporteerd

[ctx: Error message]
en: Save file '%1' failed
nl: Bestand '%1' opslaan is mislukt

[ctx: A file format]
en: CSV file
nl: CSV-bestand

[ctx: Import step]
en: Import units
nl: Eenheden om te importeren

[ctx: An information message]
en: Import of '%1' with codec '%2' and date format '%3'
nl: Importeren van '%1' met codec '%2' en datumformaat '%3'

[ctx: Import step]
en: Import rules
nl: Regels importeren

[ctx: An information message]
en: Import of '%1' with codec '%2'
nl: Importeren van '%1' met codec '%2'

[ctx: Error message]
en: Invalid XML content in file '%1'
nl: Ongeldig XML-inhoud in bestand '%1'

[ctx: Import step]
en: Import banks and accounts
nl: Banken en rekeningen importeren

[ctx: Import step]
en: Import scheduled operations
nl: Geplande handelingen importeren

[ctx: A file format]
en: GnuCash document
nl: Document van GnuCash

[ctx: Error message]
en: Bad version of Grisbi document. Version must be >= 0.6.0
nl: Foute versie van Grisbi-document. Versie moet >= 0.6.0 zijn

[ctx: Import step]
en: Import banks
nl: Banken importeren

[ctx: Import step]
en: Import accounts
nl: Rekeningen importeren

[ctx: Import step]
en: Import payees
nl: Begunstigden importeren

[ctx: Import step]
en: Import payment mode
nl: Betaalwijze importeren

[ctx: Import step]
en: Import categories
nl: Categorieën importeren

[ctx: Noun]
en: Budgetary allocation
nl: Toewijzing van budgetten

[ctx: Noun]
en: Fiscal year
nl: Fiscaal jaar

[ctx: A file format]
en: Grisbi file
nl: Grisbi-bestand

[ctx: Export step]
en: Export %1 file
nl: %1-bestand exporteren

[ctx: Export step]
en: Export accounts
nl: Rekeningen exporteren

[ctx: Export step]
en: Export categories
nl: Categorieën exporteren

[ctx: Export step]
en: Export payees
nl: Begunstigden exporteren

[ctx: Export step]
en: Export operations
nl: Handelingen exporteren

[ctx: A file format]
en: Intuit Interchange Format file
nl: Intuit Interchange Format-bestand

[ctx: A file format]
en: JSON file
nl: JSON-bestand

[ctx: Error message]
en: Account with identifier %1 not found
nl: Account met identifier %1 niet gevonden

[ctx: Import step]
en: Import budgets
nl: Budgetten importeren

[ctx: Export step]
en: Export units
nl: Eenheden exporteren

[ctx: Export step]
en: Export budgets
nl: Budgetten exporteren

[ctx: Export step]
en: Export scheduled operations
nl: Geplande Handelingen exporteren

[ctx: Export step]
en: Export banks
nl: Banken exporteren

[ctx: A file format]
en: KMyMoney document
nl: KMyMoney-document

[ctx: The default category for the accounts for ledger export]
en: Account
nl: Rekening

[ctx: Category not defined]
en: Not defined
nl: Niet gedefinieerd

[ctx: The default category for the categories for ledger export]
en: Category
nl: Categorie

[ctx: Error message]
en: The execution of '%1' failed
nl: Het uitvoeren van '%1' is mislukt

[ctx: Error message]
en: The ledger conversion in xml of '%1' failed
nl: De conversie van het grootboek in xml van '%1' is mislukt

[ctx: A file format]
en: Ledger file
nl: Ledger bestand

[ctx: Import step]
en: Import stocks
nl: Aandelen importeren

[ctx: Noun, a type of account]
en: Assets
nl: Bezittingen

[ctx: Import step]
en: Import assets
nl: Bezittingen importeren

[ctx: A file format]
en: Money Manager Ex document
nl: Money Manager Ex-document

[ctx: Error message]
en: Error during parsing of '%1'
nl: Fout bij het ontleden van '%1'

[ctx: Error message]
en: The file %1 does not have read access rights
nl: Het bestand %1 heeft geen leesrechten

[ctx: Error message]
en: The java application is not installed. You must manually install it.
nl: Deze java-toepassing is niet geïnstalleerd. U moet het handmatig installeren.

[ctx: Error message]
en: The sunriise application is needed for Microsoft Money import but is not installed in '%1'
nl: De toepassing sunriise is nodig voor importeren uit Microsoft Money maar is niet geïnstalleerd in '%1'

[ctx: Warning message]
en: The operation '%1' has been repaired because its amount was not equal to the sum of the amounts of its splits
nl: De handeling '%1' is gerepareerd omdat zijn bedrag niet gelijk was aan de som van de gesplitste bedragen

[ctx: Error message]
en: Invalid password
nl: Ongeldig wachtwoord

[ctx: Error message]
en: The extraction from the Microsoft Money document '%1' failed
nl: Het extraheren uit het Microsoft Money document '%1' is mislukt

[ctx: An information message]
en: The initial balance of '%1' has been set with MT940 file content
nl: Het initiële saldo van '%1' is ingesteld met de inhoud van het MT940-bestand

[ctx: A file format]
en: MT940 file
nl: MT940-bestand

[ctx: Error message]
en: OFX import failed
nl: OFX importeren is mislukt

[ctx: Adjective, an unknown item]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: Noun, the title of an item]
en: Title
nl: Titel

[ctx: Noun, type of OFX transaction]
en: Debit
nl: Debet

[ctx: Noun, type of OFX transaction]
en: Interest
nl: Rente

[ctx: Noun, type of OFX transaction]
en: FI fee
nl: FI-kosten

[ctx: Noun, type of OFX transaction]
en: Service charge
nl: Kosten

[ctx: Noun, type of OFX transaction]
en: Deposit
nl: Storting

[ctx: Noun, type of OFX transaction]
en: Point of sale
nl: Verkooppunt

[ctx: Noun, type of OFX transaction]
en: Electronic payment
nl: Elektronische betaling

[ctx: Noun, type of OFX transaction]
en: Repeating payment
nl: Herhaalde betaling

[ctx: Noun, a quantity of money taken by a financial institution to perform an operation]
en: Commission
nl: Commissie

[ctx: A file format]
en: OFX file
nl: OFX-bestand

en: Invoice
nl: Rekening

[ctx: An information message]
en: Invoice %1 has not been imported because it is not recognized (List of recognized extractors: %2).
nl: Rekening %1 is niet geïmporteerd omdat het niet is herkend(lijst met herkende extraheerders: %2).

[ctx: A file format]
en: PDF file (invoice)
nl: PDF bestand (rekening)

[ctx: An information message]
en: Categories found and imported
nl: Categorieën gevonden en geïmporteerd

[ctx: An information message]
en: Units prices found and imported
nl: Prijzen van eenheden gevonden en geïmporteerd

[ctx: An information message]
en: Units found and imported
nl: Eenheden gevonden en geïmporteerd

[ctx: An information message]
en: Trackers found and imported
nl: Trackers gevonden en geïmporteerd

[ctx: An information message]
en: Auto repaired operation
nl: Automatisch gerepareerde handeling

[ctx: An information message]
en: The total amount of the operation (%1) was different to the sum of the sub-operations (%2). The operation has been repaired.
nl: Het totale aantal handelingen (%1) is niet gelijk aan de som van onderliggende handelingen (%2). De handeling is gerepareerd.

[ctx: A file format]
en: QIF file
nl: QIF-bestand

[ctx: Import step]
en: Import trackers
nl: Trackers importeren

[ctx: Import step]
en: Import bookmarks
nl: Bladwijzers importeren

en: Imported bookmarks
nl: Geïmporteerde bladwijzers

[ctx: Import step]
en: Import interests
nl: Waarden van rentes importeren

[ctx: An information message]
en: The sqlcipher database has been protected with the same password than your document
nl: De sqlcipher-database is beveiligd met hetzelfde wachtwoord als uw document

[ctx: An error message]
en: Creation file '%1' failed
nl: Aanmaken van bestand '%1' is mislukt

[ctx: A file format]
en: Skrooge document
nl: Skrooge-document

[ctx: A file format]
en: SQLCipher document
nl: SQLCipher-document

[ctx: A file format]
en: SQLite document
nl: SQlite-document

[ctx: Noun: type of payement]
en: Credit card
nl: Creditcard

[ctx: Noun: type of payement]
en: Check
nl: Cheque

[ctx: Noun: type of payement]
en: Cash
nl: Geld

[ctx: Noun: type of payement]
en: Transfer
nl: Overboeking

[ctx: Noun: type of payement]
en: Other
nl: Overig

[ctx: A file format]
en: Homebank document
nl: Document van thuisbank

[ctx: Error message]
en: Invalid XML content in %1
nl: Ongeldig XML-inhoud in %1

[ctx: Error message]
en: Unknown XML format. Only Skrooge and ISO20022 XML formats are supported
nl: Onbekend XML-formaat. Alleen Skrooge en ISO20022 XML-formaten worden ondersteund

[ctx: A file format]
en: XML file
nl: XML-bestand

[ctx: default keyword for krunner plugin]
en: buy
nl: koop

en: Add a new operation in skrooge
nl: Een nieuwe operatie toevoegen aan skrooge

en: Add operation %1
nl: Handeling %1 toevoegen

[ctx: Information message]
en: Operation created
nl: Handeling aangemaakt

[ctx: Error message: Could not create a file]
en: Creation of file %1 failed
nl: Aanmaken van bestand %1 is mislukt

[ctx: Title of a dashboard widget]
en: Accounts
nl: Rekeningen

[ctx: Display only favorite accounts]
en: Highlighted only
nl: Alleen gemarkeerde

[ctx: Noun, a type of account]
en: Only past operations
nl: Alleen Handelingen uit het verleden

[ctx: Noun, a type of account]
en: Current
nl: Lopende rekening

[ctx: Noun, a type of account]
en: Credit card
nl: Creditcard

[ctx: Noun, a type of account]
en: Saving
nl: Spaarrekening

[ctx: Noun, a type of account]
en: Investment
nl: Investering

[ctx: Noun, a type of account]
en: Loan
nl: Lening

[ctx: Noun, a type of account]
en: Pension
nl: Pensioen

[ctx: Noun, a type of account]
en: Wallet
nl: Portefeuille

[ctx: Noun, a type of account]
en: Other
nl: Overig

[ctx: Message, do not translate URL]
en: First, you have to create at least one account<br>from <a href="%1">"Bank and Account"</a> page or <a href="%2">import</a> operations.
nl: Ten eerste dient u tenminste één rekening aan te maken<br>op de pagina <a href="%1">"Bank en rekening"</a> of bij <a href="%2">import</a>handelingen.

[ctx: the numerical total of a sum of values]
en: Total of %1
nl: Totaal van %1

[ctx: Noun, the numerical total of a sum of values]
en: Total
nl: Totaal

[ctx: Verb: Reconciliation is process through which you ensure compliance with your bank's statement]
en: Reconcile...
nl: Consistentie-controle...

[ctx: Noun, a list of bank accounts]
en: Accounts (Medium)
nl: Rekeningen (medium)

[ctx: Noun, a list of bank accounts]
en: Accounts (Full)
nl: Rekeningen (volledig)

[ctx: Noun, a list of banks]
en: Banks (Light)
nl: Banken (licht)

[ctx: Noun, a list of banks]
en: Banks (Full)
nl: Banken (volledig)

[ctx: Noun, a list of bank accounts]
en: Accounts (Light)
nl: Rekeningen (licht)

[ctx: Verb]
en: Open report...
nl: Rapport openen...

[ctx: Display a list of Accounts]
en: Accounts
nl: Rekeningen

[ctx: This allows the user to manage his list of accounts]
en: Manage your accounts
nl: Uw accounts beheren

[ctx: Description of a tip]
en: <p>... you can associate a logo with your <a href="skg://skrooge_bank_plugin">banks</a>.</p>
nl: <p>... u kunt een logo aan uw <a href="skg://skrooge_bank_plugin">banken</a> toewijzen.</p>

[ctx: Description of a tip]
en: <p>... <a href="skg://skrooge_bank_plugin">accounts</a> can be merged by drag & drop.</p>
nl: <p>... <a href="skg://skrooge_bank_plugin">rekeningen</a> kunnen door slepen & loslaten gemengd worden.</p>

[ctx: Description of a tip]
en: <p>... you can set a minimum and a maximum limit on your <a href="skg://skrooge_bank_plugin">accounts</a>. This will trigger an alarm.</p>
nl: <p>... u een minimum en maximum limiet op uw <a href="skg://skrooge_bank_plugin">rekeningen</a> kunt instellen. Dit zal een alarm triggeren.</p>

[ctx: A bank is in the list of used banks, but it doesn't have any account attached]
en: Bank '%1' has no account
nl: Bank '%1' heeft geen rekening

[ctx: User can delete banks with no accounts]
en: Do not forget to remove useless banks
nl: Vergeet niet nutteloze banken verwijderen

[ctx: Action to delete a bank]
en: Delete '%1'
nl: '%1' verwijderen

[ctx: A account is closed but the amount is not equal to 0]
en: Closed account '%1' still has money
nl: Gesloten rekening '%1' bevat nog geld

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: This is may be not normal
nl: Dit is misschien niet normaal

[ctx: Action to reopen the account]
en: Reopen '%1'
nl: '%1' opnieuw openen

[ctx: Action to create a fake operation to set the amount of the account to 0]
en: Create fake operation
nl: Dummy handeling aanmaken

[ctx: Delete banks with no account]
en: Delete unused banks
nl: Ongebruikte banken verwijderen

[ctx: Successfully deleted a bank with no account]
en: Unused bank deleted
nl: Ongebruikte bank verwijderd

[ctx: Could not delete a bank with no account]
en: Unused bank deletion failed
nl: Verwijderen van ongebruikte bank is mislukt

[ctx: Reopen a closed account]
en: Reopen account '%1'
nl: Rekening '%1' opnieuw openen.

[ctx: Successfully reopen account]
en: Account reopened
nl: Rekening opnieuw geopend

[ctx: Failure]
en: reopening of the account failed
nl: opnieuw openen van de rekening is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Create fake operation
nl: Dummy handeling aanmaken

[ctx: Noun, default comment for a fake operation]
en: Fake operation
nl: Dummy handeling

[ctx: An information to the user that something was added]
en: The operation '%1' has been added
nl: De handeling '%1' is toegevoegd

[ctx: Successful message after an user action]
en: Fake operation created.
nl: Dummy handeling aangemaakt.

[ctx: Error message]
en: Creation failed
nl: Aanmaken is mislukt

en: Opened
nl: Geopend

en: Closed
nl: Gesloten

en: Highlighted only
nl: Alleen gemarkeerde

en: Graph
nl: Grafiek

en: Display the account edit panel
nl: Het paneel voor bewerken van de rekening weergeven

[ctx: Other type of bank account]
en: Other...
nl: Overig...

[ctx: Noun, a list of items]
en: Operations of account
nl: Handelingen van rekening

[ctx: Title of panel]
en: Select a bank icon
nl: Een pictogram van een bank selecteren

[ctx: File format for open dialog panel]
en: Image files
nl: Afbeeldingsbestanden

[ctx: Creating an account]
en: Account creation '%1'
nl: Aanmaken van rekening '%1'

[ctx: An information to the user that something was added]
en: The account '%1' has been added
nl: De rekening '%1' is toegevoegd

[ctx: Successfully created an account]
en: Account '%1' created
nl: Rekening '%1' aangemaakt

[ctx: Error message : Could not create an account]
en: Account creation failed
nl: Aanmaken van rekening is mislukt

[ctx: Updating an account]
en: Account update
nl: Rekening bijwerken

[ctx: Information message]
en: You tried to modify names of selected accounts to an existing account. Accounts have been merged.
nl: U hebt geprobeerd om namen van geselecteerde rekeningen te wijzigen naar een bestaande rekening. Rekeningen zijn bij elkaar gevoegd.

[ctx: Information message]
en: You tried to modify all names of selected accounts. Accounts have been merged.
nl: U hebt geprobeerd om alle namen van geselecteerde rekeningen te wijzigen. Rekeningen zijn bij elkaar gevoegd.

[ctx: An information message]
en: The account '%1' has been updated
nl: De rekening '%1' is bijgewerkt

[ctx: Question]
en: You are trying to modify bank name of account named '%1'.
    Do you want to do this modification for all accounts of this bank ?
nl: U probeert de naam van de bank van de rekening genaamd '%1' te wijzigen.
    Wilt u deze wijziging voor alle rekeningen van deze bank uitvoeren?

[ctx: Question]
en: Do you want to modify the account ?
nl: Wilt u het account wijzigen?

[ctx: Successfully updated an account]
en: Account updated.
nl: Rekening is bijgewerkt.

[ctx: Error message : Could not update an account]
en: Update failed
nl: Het bijwerken is mislukt

[ctx: Message]
en: Computing...
nl: Bezig met berekenen...

[ctx: Information on an account's status : Balance is the current amount of money on the account, Checked is the amount of money on your last bank's statement, To be Checked is the differences between these two values]
en: Today balance : %1     Balance : %2     Checked : %3     To be Checked : %4
nl: Saldo vandaag: %1     Saldo: %2     Gecontroleerd: %3    Nog te controleren : %4

[ctx: Information on an account's status : Balance is the current amount of money on the account, Checked is the amount of money on your last bank's statement, To be Checked is the differences between these two values]
en: <p>Today balance : %1 < / p > <p>Balance : %2 < / p > <p>Checked : %3 < / p > <p>To be Checked : %4 < / p >
nl: <p>Saldo vandaag : %1 < / p > <p>Saldo : %2 < / p > <p>Gecontroleerd : %3 < / p > <p>Nog te controleren : %4 < / p >

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kInfo)
en: Computing...
nl: Bezig met berekenen...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kAccountCreatorIcon) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kAccountCreatorIcon)
en: Icon of the bank
nl: Pictogram van de bank

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAmountEdit)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Amount of the operation.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">You can enter expressions here, such as <span style=" font-style:italic;">3+4*2</span>, skrooge will compute the result (<span style=" font-style:italic;">11</span>)</p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Hoeveelheid van de handeling.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">U kunt hier uitdrukkingen invoeren, zoals <span style=" font-style:italic;">3+4*2</span>, skrooge zal het resultaat (<span style=" font-style:italic;">11</span>) berekenen</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAmountEdit)
en: Initial balance of the account (A negative value for a loan account)
nl: Initiële saldo van de rekening (een negatieve waarde voor een leningrekening

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGUnitComboBox, kUnitEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGUnitComboBox, kUnitEdit)
en: Unit of the initial balance of the account
nl: Eenheid van het initiële saldo van de rekening

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorAccount) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorAccount)
en: Name of the account
nl: Naam van de rekening

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorNumber) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorNumber)
en: Number of the account
nl: Nummer van de rekening

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kMaxLimitAmout) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kMaxLimitAmout)
en: Maximum amount of the account
nl: Maximum hoeveelheid van de rekening

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorAddress) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorAddress)
en: Address of the agency
nl: Adres van het agentschap

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorComment) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorComment)
en: Comment of the account
nl: Omschrijving van de rekening

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kAccountCreatorBank) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kAccountCreatorBank)
en: Name of the bank
nl: Naam van de bank

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kMinLimitAmout) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kMinLimitAmout)
en: Minimum amount of the account
nl: Minimum hoeveelheid van de rekening

[ctx: Noun, a numerical quantity]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kAmountLabel)
en: Initial &balance:
nl: Initiële &saldo:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kAccountCreatorType) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kAccountCreatorType)
en: Type of the account
nl: Type rekening

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorAgencyNumber) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorAgencyNumber)
en: Number of the agency
nl: Nummer van het agentschap

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorBankNumber) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kAccountCreatorBankNumber)
en: Number of the bank
nl: Nummer van de bank

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kAccountCreatorAdd) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kAccountCreatorAdd)
en: Add a bank and an account (Ctrl+Enter)
nl: Een bank en een rekening toevoegen (Ctrl+Enter)

[ctx: Verb, add an item to a list]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kAccountCreatorAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kAddBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kAddOperationBtn)
en: Add
nl: Toevoegen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kAccountCreatorUpdate) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kAccountCreatorUpdate)
en: Update selected banks and accounts (Shift+Enter)
nl: Geselecteerde banken en rekeningen bijwerken (Shift+Enter)

[ctx: Verb, modify an item]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kAccountCreatorUpdate) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kModifyBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kModifyCategoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kModifyOperationBtn)
en: Modify
nl: Wijzigen

[ctx: Noun, a list of financial accounts]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kGroup)
en: Banks
nl: Banken

[ctx: Verb]
en: Process budget rules
nl: Budgetregels toepassen

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Budget alarm for '%1'
nl: Budgetherinnering voor '%1'

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: Take care to your budget.<br> %1.<br>%2 / %3
nl: Zorg voor uw budget.<br> %1.<br>%2 / %3

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Open operations corresponding to this budget
nl: Handelingen behorende bij dit budget openen

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Old budget treatment
nl: Oude behandeling bij dit budget

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: The budget has not been treated for at least one month.
nl: Het budget is minstens een maand niet bewerkt.

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Process budget rules
nl: Budgetregels toepassen

[ctx: Successful message after an user action]
en: Budget rules processed
nl: Budgetregels toegepast

[ctx: Error message]
en: Budget rules failed
nl: Budgetregels toepassen is mislukt

[ctx: Noun, how to define a budget period]
en: Monthly
nl: Maandelijks

[ctx: Noun, how to define a budget period]
en: Yearly
nl: Jaarlijks

[ctx: Noun, how to define a budget period]
en: Individual
nl: Individueel

[ctx: Noun, budget items to display]
en: All
nl: Alles

[ctx: Noun, budget items to display]
en: None
nl: Geen

[ctx: Noun, budget items to display]
en: Current
nl: Huidige

[ctx: Noun, budget items to display]
en: Current year
nl: Huidig jaar

[ctx: Noun, budget items to display]
en: Current month
nl: Huidige maand

[ctx: Noun, budget items to display]
en: Previous year
nl: Vorig jaar

[ctx: Noun, budget items to display]
en: Previous month
nl: Vorige maand

[ctx: Noun, condition item to a apply a transfer of budget]
en: All
nl: Alles

[ctx: Noun, condition item to a apply a transfer of budget]
en: Negative
nl: Negatief

[ctx: Noun, condition item to a apply a transfer of budget]
en: Positive
nl: Positief

[ctx: Noun, mode item to a apply a transfer of budget]
en: Next
nl: Volgende

[ctx: Noun, mode item to a apply a transfer of budget]
en: Current
nl: Huidige

[ctx: Noun, mode item to a apply a transfer of budget]
en: Current year
nl: Huidig jaar

en: Manual
nl: Handmatig

en: Display the edit panel for standard budget
nl: Handelingspaneel voor standaard budget tonen

en: Auto
nl: Automatisch

en: Display the edit panel for automatic budgets
nl: Handelingspaneel voor automatische budgetten tonen

en: Rules
nl: Regels

en: Display the edit panel for rules
nl: Handelingspaneel voor regels tonen

[ctx: Option]
en: Remove existing budgets for %1
nl: Bestaand budgetten voor %1 verwijderen

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Budget rule creation
nl: Budgetregel aanmaken

[ctx: An information to the user]
en: The budget rule '%1' has been added
nl: De regel voor budget '%1' is toegevoegd

[ctx: Successful message after an user action]
en: Budget rule created
nl: Budgetregel aangemaakt

[ctx: Error message]
en: Budget rule creation failed
nl: Aanmaken budgetregel is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Budget creation
nl: Budget aanmaken

[ctx: An information to the user]
en: The budget '%1' has been added
nl: Het budget '%1' is toegevoegd

[ctx: Successful message after an user action]
en: Budget created
nl: Budget aangemaakt

[ctx: Error message]
en: Budget creation failed
nl: Aanmaken budget is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Budget rule update
nl: Budgetregel bijwerken

[ctx: An information to the user]
en: The budget rule '%1' has been updated
nl: De regel voor budget '%1' is bijgewerkt

[ctx: Successful message after an user action]
en: Budget rule updated
nl: Budgetregel bijgewerkt

[ctx: Error message]
en: Budget rule update failed
nl: Bijwerken budgetregel is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Budget update
nl: Bijwerken van budget

[ctx: Successful message after an user action]
en: Budget updated
nl: Budget is bijgewerkt.

[ctx: Error message]
en: Budget update failed
nl: Bijwerken budget is mislukt

en: Selection: %1 budget for %2 | Selection: %1 budgets for %2
nl[0]: Selectie: %1 budget voor %2
nl[1]: Selectie: %1 budgetten voor %2

[ctx: Noun]
en: Selection: none
nl: Selectie: niets

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kPeriod) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kPeriod)
en: Period of the budget
nl: Periode van het budget

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kYear) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSpinBox, kYear) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kYearAutoBase) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSpinBox, kYearAutoBase) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kY
en: Year of the budget
nl: Jaar van het budget

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kMonth) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSpinBox, kMonth)
en: Month of the budget
nl: Maand van het budget

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAmountEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAmountEdit)
en: Amount of the budget
nl: Bedrag van het budget

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kCategoryEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kCategoryEdit)
en: Category of the budget
nl: Categorie van het budget

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kIncludingSubCategories)
en: Including sub categories
nl: Inclusief subcategorieën

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kAutoBudgetCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kAutoBudgetCheck)
en: Enable automatic budget creation
nl: Automatisch aanmaken van budget inschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kAutoBudgetCheck)
en: Automatic creation based on the operations of:
nl: Automatisch aanmaken gebaseerd op de handelingen van:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kBalancingMonthly)
en: Balancing each monthly budget.
nl: Elk maandelijks budget in evenwicht brengen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kBalancingAnnual)
en: Balancing the annual budget
nl: Het jaarlijkse budget in evenwicht brengen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: &Year:
nl: &Jaar:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kUseScheduledOperation) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kUseScheduledOperation)
en: Use the scheduled operations for a better automatic creation
nl: De geplande handelingen gebruiken voor beter automatisch aanmaken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kUseScheduledOperation)
en: Use scheduled operations
nl: Gebruik geplande handelingen

[ctx: Title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: For budgets having
nl: Voor budgetten met

[ctx: Title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: When delta
nl: Bij verschil

[ctx: Title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Modify budget
nl: Budget wijzigen

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kYearCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kYearCheck)
en: Enable condition on the year
nl: Voorwaarde voor het jaar inschakelen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kYearRule) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSpinBox, kYearRule)
en: Year of the condition
nl: Jaar van de voorwaarde

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kConditionCmb) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kConditionCmb) i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kModeCmb) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kModeCmb)
en: Condition to transfer the delta
nl: Voorwaarde voor overdracht van het verschil

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kMonthRule) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSpinBox, kMonthRule)
en: Month of the condition
nl: Maand van de voorwaarde

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAmountEdit2) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAmountEdit2)
en: Amount of the transfer
nl: Bedrag van de overmaking

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kCategoryCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kCategoryCheck) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kCategoryTransferCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kCategoryTransferCheck)
en: Enable condition on the category
nl: Voorwaarde voor de categorie inschakelen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kCategoryRule) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kCategoryRule)
en: Category of the condition
nl: Categorie van de voorwaarde

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kCategoryTransfer) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kCategoryTransfer)
en: Category of the transfer
nl: Categorie van de overdracht

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kMonthCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kMonthCheck)
en: Enable condition on the month
nl: Voorwaarde voor de maand inschakelen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kAddBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kAddBtn)
en: Create a new budget (Ctrl+Enter)
nl: Een nieuw budget aanmaken (Ctrl+Enter)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kModifyBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kModifyBtn)
en: Update selected budget (Shift+Enter)
nl: Geselecteerd budget bijwerken (Shift+Enter)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kProcessBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kProcessBtn)
en: Process rules
nl: Procesregels

[ctx: Verb, add an item to a list]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kProcessBtn)
en: Process
nl: Proces

[ctx: The estimated amount of money earned through interests on a remunerated account]
en: Estimated interest
nl: Geschatte rente

[ctx: Compute financial simulations for various situations (interests...)]
en: Simulations
nl: Simulaties

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can use the <a href="skg://skrooge_calculator_plugin">calculator</a> for many things</p>
nl: <p>... u de <a href="skg://skrooge_calculator_plugin">rekenmachine</a> voor veel dingen kunt gebruiken</p>

[ctx: User did not define an interest rate on an investment account]
en: No interest rate defined for account '%1'
nl: Geen rentepercentage gedefinieerd voor rekening '%1'

[ctx: User did not define an interest rate on an investment account]
en: Your investment account '%1' doesn't have interest rate defined
nl: Uw investeringsrekening '%1' heeft geen gedefinieerd rentepercentage

[ctx: Link allowing user to open a new tab for defining interests parameters]
en: Open interest page
nl: Pagina met interest openen

[ctx: A period of 15 days]
en: Fifteen
nl: Vijftien

[ctx: Used for configurating when interests are paid on an account : %s days after being calculated]
en: Day +%1
nl: Dag +%1

[ctx: Used for configurating when interests are paid on an account : %s days after being calculated]
en: Day -%1
nl: Dag -%1

[ctx: 24 fifteen is the name of a financial method to compute interests on an account]
en: 24 fifteen
nl: 24 vijftien

[ctx: A period of 360 days]
en: 360 days
nl: 360 dagen

[ctx: A period of 365 days]
en: 365 days
nl: 365 dagen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, kAmortizationTable)
en: Interest
nl: Rente

en: Interests calculator
nl: Rekenmachine voor rente

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, kAmortizationTableTitle) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, kAmortizationTable) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QTableWidget, kAmortizationTable)
en: Amortization Table
nl: Aflossingstabel

en: Loan amortization table calculator
nl: Rekenmachine voor aflossingstabel van lening

[ctx: The Annual interest is the amount of money gained in one year on a remunerated account]
en: Annual interest=%1
nl: Jaarlijkse rente=%1

[ctx: Lets the user create parameters for computing interests on an account]
en: Interest parameter creation for account '%1'
nl: Renteparameter aanmaken voor rekening '%1'

[ctx: An information to the user]
en: The interest parameter '%1' has been added
nl: De renteparameter '%1' is toegevoegd

[ctx: User defined parameters for computing interests were successfully created]
en: Interest parameter created
nl: Renteparameter is aangemaakt

[ctx: Error message: User defined parameters for computing interests could not be created]
en: Interest parameter creation failed
nl: Renteparameter aanmaken is mislukt

[ctx: Lets the user update parameters for computing interests on an account]
en: Interest parameter update for account '%1'
nl: Renteparameter bijwerken voor rekening '%1'

[ctx: An information to the user]
en: The interest parameter '%1' has been updated
nl: De renteparameter '%1' is gewijzigd

[ctx: User defined parameters for computing interests were successfully updated]
en: Interest parameter updated
nl: Renteparameter is bijgewerkt

[ctx: Error message: User defined parameters for computing interests could not be updated]
en: Interest parameter update failed
nl: Renteparameter bijwerken is mislukt

en: Number of payments:	%1
    Monthly payment: 	%2
    Monthly insurance: 	%3
    Total principal paid: 	%4
    Total interest paid: 	%5
    Total insurance paid: 	%6
    Total paid: 		%7
nl: Aantal betalingen:	%1
    Maandelijkse betaling: 	%2
    Maandelijkse verzekering: 	%3
    Totaal betaalde hoofdsom: 	%4
    Totaal betaalde rente: 	%5
    Totaal betaalde verzekering: 	%6
    Totaal betaald: 		%7

[ctx: Noun, an account as in a bank account]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kAccountLabel)
en: Account:
nl: Rekening:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kDisplayAccountCombo) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kDisplayAccountCombo)
en: Displayed account
nl: Getoonde rekeningen

[ctx: Noun, a year]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kYearLabel)
en: &Year:
nl: &Jaar:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, KYearEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, KYearEdit)
en: Year of computation
nl: Jaar van berekening

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, kInterestResultsTitle)
en: Interest Results
nl: Renteresultaat

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGTableView, kInterestResultTable) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGTableView, kInterestResultTable)
en: Result of interest computation
nl: Resultaat van renteberekening

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, kInterestValuesTitle)
en: Interest Values
nl: Rentewaarden

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, kDefineValueTitle)
en: Define Value
nl: Waarde definiëren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGTableView, kInterestView) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGTableView, kInterestView)
en: Parameters for interest computation
nl: Parameters voor renteberekening

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kDateLabel)
en: Da&te:
nl: Da&tum:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGDateEdit, kDateEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGDateEdit, kDateEdit)
en: Date of the interest's quote
nl: Datum van de renteaanbieding

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kRateLabel)
en: Rate (%):
nl: Rente (%):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kCreditValueDateLbl)
en: Credit value date:
nl: Credit valutadatum:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kCreditValueDate) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kCreditValueDate)
en: The credit value date computation mode.
nl: Berekeningmodus van credit valutadatum.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kDebitValueDateLbl)
en: Debit value date:
nl: Debet valutadatum:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kDebitValueDate) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kDebitValueDate)
en: The debit value date computation mode.
nl: Berekeningmodus van debet valutadatum.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kModeLbl)
en: &Base computation:
nl: &Basisberekening:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kMode) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kMode)
en: The base of the computation.
nl: De basis van de berekening.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kRateEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QDoubleSpinBox, kRateEdit)
en: Rate of the interest
nl: Rente

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kAnnualRateLabel)
en: Annual interest rate (%):
nl: Jaarlijkse rente (%):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kLoanLabel)
en: Loan amount (principal):
nl: Leningbedrag (hoofdsom):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kLength)
en: Length (years):
nl: Lengte (jaren):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kLoanEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kLoanEdit)
en: Amount of the loan
nl: Bedrag van de lening

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGUnitComboBox, kUnitEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGUnitComboBox, kUnitEdit)
en: Unit of the loan
nl: Eenheid van de lening

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, kPaymentSummaryTitle)
en: Payment Summary
nl: Samenvatting van betalingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, kLoadSummaryTitle)
en: Loan Summary
nl: Samenvatting van leningen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kInsuranceRateLbl)
en: Insurance rate(%):
nl: Verzekeringsverhouding(%):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kLenghtEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSpinBox, kLenghtEdit)
en: Length of the loan in years
nl: Duur van de lening in jaren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kAnnualRateEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QDoubleSpinBox, kAnnualRateEdit)
en: Annual rate of the loan
nl: Jaarlijkse rente van de lening

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kInsuranceRateEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QDoubleSpinBox, kInsuranceRateEdit)
en: Insurance rate of the loan
nl: Verzekeringskosten van een lening

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, kAmortizationTable) i18n: ectx: label, entry (mapping_amount), group (skrooge_importexport)
en: Amount
nl: Bedrag

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, kAmortizationTable)
en: Principal
nl: Startkapitaal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, kAmortizationTable)
en: Insurance
nl: Verzekering

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, kAmortizationTable)
en: Balance
nl: Balans

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kAdd) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kAdd)
en: Create a new interest parameter (Ctrl+Enter)
nl: Een nieuwe renteparameter aanmaken (Ctrl+Enter)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kAddButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kLineAdd) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kLineAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kUni
en: Add
nl: Toevoegen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kUpdate) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kUpdate)
en: Update interest parameters (Shift+Enter)
nl: Renteparameters bijwerken (Shift+Enter)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kUpdate) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kModifyButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kModifyBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kUnitUpdate)
en: Modify
nl: Wijzigen

[ctx: Verb]
en: Import categories
nl: Categorieën importeren

[ctx: Verb]
en: Import standard categories
nl: Standaard categorieën importeren

[ctx: Verb]
en: Import categories [%1]
nl: Categorieën importeren [%1]

[ctx: Verb]
en: Delete unused categories
nl: Ongebruikte categorieën verwijderen

[ctx: Verb]
en: Open similar categories...
nl: Vergelijkbare categorieën openen...

[ctx: Noun, a list of items]
en: Similar categories
nl: Vergelijkbare categorieën

[ctx: Report header]
en: 5 main categories of expenditure
nl: 5 hoofdcategorieën van uitgaven

[ctx: Report header]
en: 5 main variations
nl: 5 hoofdvariaties

[ctx: Report header]
en: 5 main variations (issues)
nl: 5 hoofdvariaties (problemen)

[ctx: Successful message after an user action]
en: Categories imported.
nl: Categorieën zijn geïmporteerd.

[ctx: Error message]
en: Importing categories failed.
nl: Categorieën importeren is mislukt.

[ctx: List of categories. It is not needed to translate each item. You can set the list you want. ';' must be used to separate categories. ' > ' must be used to separate category and sub category (no limit of level).]
en: Alimony;Auto;Auto > Fuel;Auto > Insurance;Auto > Lease;Auto > Loan;Auto > Registration;Auto > Service;Bank Charges;Bank Charges > Interest Paid;Bank Charges > Service Charge;Bills;Bills > Electricity;Bills > Fuel Oil;Bills > Local Taxes;Bills > Mortgage;Bills > Natural Gas;Bills > Rent;Bills > TV;Bills > Telephone;Bills > Water & Sewage;Bonus;Business;Business > Auto;Business > Capital Goods;Business > Legal Expenses;Business > Office Rent;Business > Office Supplies;Business > Other;Business > Revenue;Business > Taxes;Business > Travel;Business > Utilities;Business > Wages & Salary;Car;Car > Fuel;Car > Insurance;Car > Lease;Car > Loan;Car > Registration;Car > Service;Cash Withdrawal;Charity;Charity > Donations;Child Care;Child Support;Clothing;Disability;Div Income;Div Income > Ord dividend;Div Income > Stock dividend;Education;Education > Board;Education > Books;Education > Fees;Education > Loans;Education > Tuition;Employment;Employment > Benefits;Employment > Foreign;Employment > Lump sums;Employment > Other employ;Employment > Salary & wages;Food;Food > Dining Out;Food > Groceries;Gardening;Gift Received;Gifts;Healthcare;Healthcare > Dental;Healthcare > Doctor;Healthcare > Hospital;Healthcare > Optician;Healthcare > Prescriptions;Holidays;Holidays > Accomodation;Holidays > Travel;Household;Household > Furnishings;Household > Repairs;Insurance;Insurance > Auto;Insurance > Disability;Insurance > Home and Contents;Insurance > Life;Insurance > Medical;Int Inc;Int Inc > Bank Interest;Int Inc > Gross;Int Inc > Net;Int Inc > Other savings;Invest. income;Invest. income > 1st option;Invest. income > Dividend;Invest. income > Foreign;Invest. income > Other savings;Invest. income > Other trusts;Invest. income > Other trusts#Capital;Invest. income > Other trusts#Dist. rec'd;Invest. income > Other trusts#Estate;Investment Income;Investment Income > Dividends;Investment Income > Interest;Investment Income > Long-Term Capital Gains;Investment Income > Short-Term Capital Gains;Investment Income > Tax-Exempt Interest;Job Expense;Job Expense > Non-Reimbursed;Job Expense > Reimbursed;Legal Fees;Leisure;Leisure > Books & Magazines;Leisure > Entertaining;Leisure > Films & Video Rentals;Leisure > Hobbies;Leisure > Sporting Events;Leisure > Sports Goods;Leisure > Tapes & CDs;Leisure > Theatre & Concerts etc;Leisure > Toys & Games;Loan;Loan > Loan Interest;Long-Term Capital gains;Mortgage;Mortgage > Interest;Mortgage > PMI;Mortgage > Principle;Motor;Motor > Fuel;Motor > Loan;Motor > Service;Other Expense;Other Expense > Unknown;Other Income;Other Income > Child Support;Other Income > Employee Share Option;Other Income > Gifts Received;Other Income > Loan Principal Received;Other Income > Lottery or Premium Bond Prizes;Other Income > Student loan;Other Income > Tax Refund;Other Income > Unemployment Benefit;Pension;Pension > Employer;Personal Care;Pet Care;Pet Care > Food;Pet Care > Supplies;Pet Care > Vet's Bills;Recreation;Retirement Accounts;Retirement Accounts > 401(k)403(b) Plan Contributions;Retirement Accounts > 529 Plan Contributions;Retirement Accounts > IRA Contributions;Retirement Income;Retirement Income > 401(k);Retirement Income > 401(k) > 403(b) Distributions;Retirement Income > IRA Distributions;Retirement Income > Pensions & Annuities;Retirement Income > State Pension Benefits;Short-Term Capital gains;Social Security Benefits;Taxes;Taxes > AMT;Taxes > Federal Tax;Taxes > Federal Taxes;Taxes > Local Tax;Taxes > Local Taxes;Taxes > Other Invest;Taxes > Other Tax;Taxes > Property Taxes;Taxes > Social Security;Taxes > State Tax;Taxes > State Taxes;Travel;Travel > Accomodations;Travel > Car Rental;Travel > Fares;Utilities;Utilities > Electricity;Utilities > Garbage & Recycling;Utilities > Gas;Utilities > Sewer;Utilities > Telephone;Utilities > Water;Wages & Salary;Wages & Salary > Benefits;Wages & Salary > Bonus;Wages & Salary > Commission;Wages & Salary > Employer Pension Contributions;Wages & Salary > Gross Pay;Wages & Salary > Net Pay;Wages & Salary > Overtime;Wages & Salary > Workman's Comp
nl: Alimentatie;Auto;Auto > Brandstof;Auto > Verzekering;Auto > Lease;Auto > Lening;Auto > Registratie;Auto > Service;Bankkosten;Bankkosten > Betaalde rente;Bankkosten > Servicekosten;Rekeningen;Rekeningen > Elektriciteit;Rekeningen > Verwarmingsolie;Rekeningen > Lokale belastingen;Rekeningen > Hypotheek;Rekeningen > Gasrekening;Rekeningen > Rente;Rekeningen > TV;Rekeningen > Telefoon;Rekeningen > Water;Rekeningen > Riool;Bonus;Zakelijk;Zakelijk > Auto;Zakelijk > Kapitaal goederen;Zakelijk > Juridische uitgaven;Zakelijk > Kantoorhuur;Zakelijk > Bureaukosten;Zakelijk > Overige kosten;Zakelijk > Winst;Zakelijk > Belastingen;Zakelijk > Reizen;Zakelijk > Loon en salaris;Bestelwagen;Bestelwagen > Brandstof;Bestelwagen > Verzekering;Bestelwagen > Lease;Bestelwagen > Lening;Bestelwagen > Registratie;Bestelwagen > Service;Geldopname;Liefdadigheid;Liefdadigheid > Donaties;Kosten kinderen;Ondersteuning kinderen;Kleding;Handicap;Overig inkomen;Overig inkomen > Dividend;Overig inkomen > Stock-dividend;Onderwijs;Onderwijs > Bord;Onderwijs > Boeken;Onderwijs > Bijdragen;Onderwijs > Leningen;Onderwijs > Bijles;Werk;Werk > Vergoedingen;Werk > Extra's;Werk > Bruto inkomen;Werk > Overig werk;Werk > Salaris;Voedsel;Voedsel > Buitenshuis eten;Voedsel > Boodschappen;Tuinieren;Ontvangen giften;Giften;Gezondheid;Gezondheid > Tandarts;Gezondheid > Dokter;Gezondheid > Ziekenhuis;Gezondheid > Opticien;Gezondheid > Medicijnen;Vakanties;Vakanties > Accommodatie;Vakanties > Reiskosten;Huishouden;Huishouden > Meubels;Huishouden > Reparaties;Verzekeringen;Verzekeringen > Auto;Verzekeringen > Ongeschiktheid;Verzekeringen > Huis en Inhoud;Verzekeringen > Levensverzekering;Verzekeringen > Ziektekosten;Inkomen uit investeringen;Inkomen uit investeringen > 1st optie;Inkomen uit investeringen > Dividend;Inkomen uit investeringen > Buitenlands;Inkomen uit investeringen > Overige spaartegoeden;Inkomen uit investeringen > Overige trusts;Inkomen uit investeringen > Overige trusts#Kapitaal;Inkomen uit investeringen > Overige trusts#Dist. rec'd;Inkomen uit investeringen > Overige trusts#Landgoed;Inkomen uit investeringen > Dividend;Inkomen uit investeringen > Rente;Inkomen uit investeringen > Lange-termijn waardestijging op kapitaal;Inkomen uit investeringen > Korte-termijn waardestijging op kapitaal;Inkomen uit investeringen > Rente op belastingvrijstelling;Uitgaven voor werk;Uitgaven voor werk > Niet-terugontvangen;Uitgaven voor werk > Terugontvangen;Leges;Ontspanning;Ontspanning > Boeken & tijdschriften;Ontspanning > Theaterbezoek;Ontspanning > Huur films & video's;Ontspanning > Hobbies;Ontspanning > Sportevenementen;Ontspanning > Middelen voor sporten;Ontspanning > Theater & concerten etc.;Ontspanning > Speelgoed & spellen;Lening;Lening > Rente op lening;Lange-termijn waardevermeerdering op kapitaal;Hypotheek;Hypotheek > Rente;Hypotheek > Aflossing;Motor;Motor > Brandstof;Motor > Lening;Motor > Onderhoud;Overige uitgaven;Overige uitgaven > Onbekend;Overige inkomsten;Overige inkomsten > Kinderalimentatie;Overige inkomsten > Optie op deelneming in bedrijf;Overige inkomsten > Ontvangen giften;Overige inkomsten > Ontvangen hoofdsom loon;Overige inkomsten > Loterij of prijzen;Overige inkomsten > Studielening;Overige inkomsten > Belastingteruggave;Overige inkomsten > Werkeloosheidsuitkering;Pensioen;Pensioen > Werkgever;Persoonlijke verzorging;Verzorging dieren;Verzorging dieren > Voedsel;Verzorging dieren > Spullen;Verzorging dieren > Rekeningen veearts;Recreatie;Pensioeninkomsten;Pensioeninkomsten > Staatspensioen;Kort-termijn waardevermeerdering kapitaal;Inkomsten uit sociale verzekeringen;Belasting;Belasting > Onroerend goed;Belasting > Lokale belasting;Belasting > Overige investeringen;Belasting > Overige belasting;Belasting > Sociale verzekering;Reizen;Reizen > Accommodatie;Reizen > Autohuur;Reizen > Tol;Gas, water licht;Gas, water licht > Elektriciteit;Gas, water licht > Gas;Gas, water licht > Water;Telefoon;Salaris;Salaris > Extra's;Salaris > Bonus;Salaris > Commissie;Salaris > Pensioen werkgeversbijdrage;Salaris > Bruto inkomen;Salaris > Netto inkomen;Salaris > Overwerk;Salaris > Vergoeding werkkleren

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Import standard categories
nl: Standaard categorieën importeren

[ctx: Noun, categories of items]
en: Categories
nl: Categorieën

[ctx: A tool tip]
en: Categories management
nl: Categorieënbeheer

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... <a href="skg://skrooge_categories_plugin">categories</a> can be reorganized by drag & drop.</p>
nl: <p>... <a href="skg://skrooge_categories_plugin">categorieën</a> kunnen door slepen & loslaten gereorganiseerd worden.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... if you delete a <a href="skg://skrooge_categories_plugin">category</a>, all operations affected by this category will be associated to its parent category.</p>
nl: <p>... als u een <a href="skg://skrooge_categories_plugin">categorie</a> verwijdert zullen alle handelingen behorende bij deze categorie geassocieerd worden aan zijn hogere categorie.</p>

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Many unused categories
nl: Veel ongebruikte categorieën

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: You can improve performances by removing categories that have no operations.
nl: U kunt de prestatie verbeteren door categorieën te verwijderen die geen handeling bezitten.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Important variation for '%1'
nl: Belangrijke variatie voor '%1'

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Open sub operations with category containing '%1'
nl: Subhandeling met categorie bevattende '%1' openen

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Some categories seem to be identical
nl: Sommige categorieën lijken identiek

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: Some categories seem to be identical but with different syntax. They could be merged.
nl: Sommige categorieën lijken identiek maar met een verschillende syntaxis. Ze zouden samengevoegd kunnen worden.

[ctx: Noun, a list of items]
en: Sub operations with category containing '%1'
nl: Subhandeling met categorie bevattende '%1'

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Delete unused categories
nl: Ongebruikte categorieën verwijderen

[ctx: Successful message after an user action]
en: Unused categories deleted
nl: Ongebruikte categorieën zijn verwijderd.

[ctx: Error message]
en: Unused categories deletion failed
nl: Ongebruikte categorieën verwijderen is mislukt

[ctx: Verb]
en: Add category
nl: Categorie toevoegen

en: Income
nl: Inkomen

en: Expenditure
nl: Uitgaven

en: Highlighted
nl: Gemarkeerde

[ctx: An help]
en: Add a sub category to the selected one
nl: Een subcategorie aan de geselecteerde toevoegen

[ctx: Noun, default name for a new category]
en: New category
nl: Nieuwe categorie

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Category creation '%1'
nl: Categorie aanmaken '%1'

[ctx: An information message]
en: The category '%1' has been created
nl: De categorie '%1' is aangemaakt

[ctx: Successful message after an user action]
en: Category '%1' created
nl: Categorie '%1' is aangemaakt

[ctx: Error message]
en: Category creation failed
nl: Categorie aanmaken is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Category update
nl: Bijwerken van categorie

[ctx: Information message]
en: You tried to modify all names of selected categories. Categories have been merged.
nl: U probeerde alle namen van geselecteerde categorieën te wijzigen. Categorieën zijn samengevoegd.

[ctx: An information message]
en: The category '%1' has been merged with category '%2'
nl: De categorie '%1' is samengevoegd met categorie '%2'

[ctx: An information message]
en: The category '%1' has been updated
nl: De categorie '%1' is bijgewerkt

[ctx: Successful message after an user action]
en: Category updated
nl: Categorie is bijgewerkt

[ctx: Error message]
en: Category update failed
nl: Categorie bijwerken is mislukt

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, skgcategoriesplugin_base)
en: Categories
nl: Categorieën

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kNameInput1)
en: The category to modify
nl: De te wijzigen categorie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kNameInput2)
en: The sub category to add
nl: De toe te voegen subcategorie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kModifyCategoryButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kModifyCategoryButton)
en: Update selected categories (Shift+Enter)
nl: Geselecteerde categorieën bijwerken (Shift+Enter)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kDeleteUnusedButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kDeleteUnusedButton)
en: Delete unused categories
nl: Ongebruikte categorieën verwijderen

[ctx: Verb, delete unused categories]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kDeleteUnusedButton)
en: Delete unused
nl: Ongebruikte verwijderen

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: Import
nl: Importeren

note: i18n: ectx: Menu (other)
en: Other
nl: Overig

note: i18n: ectx: label, entry (automatic_validation), group (skrooge_importexport)
en: Automatic validation after import
nl: Automatisch valideren na importeren

note: i18n: ectx: label, entry (apply_rules), group (skrooge_importexport)
en: Apply rules on to imported operations
nl: Regels toepassen op geïmporteerde handelingen

note: i18n: ectx: label, entry (open_after_import_or_processing), group (skrooge_importexport)
en: Open operations after import or processing
nl: Handelingen openen na importeren of berekenen

note: i18n: ectx: label, entry (since_last_import), group (skrooge_importexport)
en: Import only operations since the last imported one
nl: Importeer alleen handelingen van na de laatste import

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_automatic_search_header) i18n: ectx: label, entry (automatic_search_header), group (skrooge_importexport)
en: Automatic search of the header
nl: Automatisch zoeken naar de koptekst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_automatic_search_columns) i18n: ectx: label, entry (automatic_search_columns), group (skrooge_importexport)
en: Automatic search of the columns
nl: Automatisch zoeken naar kolommen

note: i18n: ectx: label, entry (header_position), group (skrooge_importexport)
en: Header position
nl: Koptekstpositie

note: i18n: ectx: label, entry (columns_positions), group (skrooge_importexport)
en: Column positions
nl: Kolompositie

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_date), group (skrooge_importexport)
en: Date
nl: Datum

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_number), group (skrooge_importexport)
en: Number
nl: Nummer

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_mode), group (skrooge_importexport)
en: Mode
nl: Betalingsmethode

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_payee), group (skrooge_importexport)
en: Payee
nl: Begunstigde

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_comment), group (skrooge_importexport)
en: Comment
nl: Omschrijving

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_bookmarked), group (skrooge_importexport)
en: Bookmarked
nl: Met bladwijzer

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_account), group (skrooge_importexport)
en: Account
nl: Rekening

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_category), group (skrooge_importexport)
en: Category
nl: Categorie

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_quantity), group (skrooge_importexport)
en: Quantity
nl: Hoeveelheid

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_sign), group (skrooge_importexport)
en: Sign
nl: Ondertekenen

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_debit), group (skrooge_importexport)
en: Debit
nl: Debet

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_unit), group (skrooge_importexport)
en: Unit
nl: Eenheid

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_idtransaction), group (skrooge_importexport)
en: Idtransaction
nl: Idtransactie

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_idgroup), group (skrooge_importexport)
en: Idgroup
nl: Idgroep

note: i18n: ectx: label, entry (mapping_property), group (skrooge_importexport)
en: Property
nl: Eigenschap

note: i18n: ectx: label, entry (backends), group (skrooge_importexport)
en: List of backends used
nl: Lijst van gebruikte backends

note: i18n: ectx: label, entry (csv_date_format), group (skrooge_importexport)
en: CSV date format
nl: Datumopmaak in CSV

note: i18n: ectx: label, entry (ledger_account_identification), group (skrooge_importexport)
en: Ledger account identification
nl: Identificatie van grootboekrekening

note: i18n: ectx: label, entry (qif_date_format), group (skrooge_importexport)
en: QIF date format
nl: Datumopmaak in QIF

note: i18n: ectx: label, entry (download_on_open), group (skrooge_importexport) i18n: ectx: label, entry (download_on_open), group (skrooge_unit)
en: Download all values on open
nl: Bij openen alle waarden downloaden

note: i18n: ectx: label, entry (download_frequency), group (skrooge_importexport) i18n: ectx: label, entry (download_frequency), group (skrooge_unit)
en: Frequency of the automatic download
nl: Frequentie van de het automatisch downloaden

[ctx: Verb, action to import items from another format]
en: Import
nl: Importeren

[ctx: Verb, action to import items from another format]
en: Import...
nl: Importeren...

[ctx: Verb, action to import items from another format]
en: Import with backends
nl: Met backends importeren

[ctx: Verb, action to import]
en: Import currency values...
nl: Valutawaarden importeren...

[ctx: Verb, action to import]
en: Import rules...
nl: Regels importeren...

[ctx: Verb, action to export items in another format]
en: Export
nl: Exporteren

[ctx: Verb, action to export items to another format]
en: Export...
nl: Exporteren...

[ctx: Noun, apply some kind of transformation on an item]
en: Processing
nl: Verwerken

[ctx: Verb, action to find and group transfers]
en: Find and group transfers
nl: Overdrachten zoeken en groeperen

[ctx: Verb, action to anonymize a document]
en: Anonymize
nl: Gegevens anoniem maken

[ctx: Verb, action to clean an import]
en: Clean bank's imports
nl: Bankimporten opschonen

[ctx: Verb, action to validate imported operations]
en: Switch validation of imported operations
nl: Validatie van geïmporteerde handelingen omschakelen

[ctx: Verb, action to merge]
en: Validate operations that do not require further action
nl: Valideer handelingen die geen verdere actie vereisen

[ctx: Verb, action to open]
en: Open imported operations not yet validated...
nl: Open geïmporteerde handelingen die nog niet gevalideerd zijn...

[ctx: Noun, a list of items]
en: Operations imported and not yet validated
nl: Geïmporteerde handelingen en nog niet gevalideerd

[ctx: Verb, action to merge]
en: Merge imported operations
nl: Geïmporteerde handelingen samenvoegen

[ctx: Noun]
en: Force the merge
nl: Samenvoegen afdwingen

[ctx: Information message]
en: You have some krunner's operations to import
nl: Er zijn handelingen van krunner om te importeren

[ctx: Question]
en: Do you really want to import %1 into the current document ?
nl: Wilt u %1 in het huidige document importeren?

[ctx: Question]
en: Import confirmation
nl: Bevestiging van importeren

[ctx: Information]
en: You must enter the list of backends to use separated by a ';'.
    A backend can have parameters. You can pass the parameters in parenthesis separated by comma.
    
    Example: backendA;backendB(parameter1,parameter2).
    
    Here is the list of known backends: %1.
nl: U moet de lijst met te gebruiken backends invoeren gescheiden door een ';'.
    Een backend kan parameters hebben. U moet de parameters doorgeven tussen haakjes, gescheiden door een komma.
    Voorbeeld: backendA;backendB(parameter1,parameter2).
    
    Hier is de lijst met bekende backends: %1.

[ctx: Format date]
en: Automatic detection
nl: Automatische detectie

[ctx: Noun]
en: Import / Export
nl: Importeren / exporteren

[ctx: Noun]
en: Import / Export management
nl: Import- / exportbeheer

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... skrooge is able to detect <a href="skg://tab_configure?page=Skrooge import and export plugin">automatically</a> transfers after an import.</p>
nl: <p>... Skrooge <a href="skg://tab_configure?page=Skrooge import and export plugin">automatische</a> overdrachten na een import kan detecteren.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can automatically import operation with <a href="skg://tab_configure?page=Skrooge import and export plugin">backend</a>.</p>
nl: <p>... u kunt <a href="skg://tab_configure?page=Skrooge import and export plugin">automatisch</a> handelingen met backend importeren.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can <a href="skg://import_operation">import</a> many files in one shot.</p>
nl: <p>... vele bestanden in een keer kan <a href="skg://import_operation">importeren</a>.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... unit amounts can be imported through a CSV file.</p>
nl: <p>... eenheden door een CSV-bestand geïmporteerd kunnen worden.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can customize your CSV import with regular expressions defined in <a href="skg://tab_configure?page=Skrooge import and export plugin">setting</a> panel.</p>
nl: <p>... u kunt uw CSV-import aanpassen met reguliere expressies gedefinieerd in het <a href="skg://tab_configure?page=Skrooge import and export plugin">instellingen</a>paneel.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can export the full content of your document into a XML file.</p>
nl: <p>... u kunt de volledige inhoud van uw documenten exporteren in een XML-bestand.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can export some accounts or operations just be selecting them before to launch the <a href="skg://export">export_operation</a>.</p>
nl: <p>... u kunt sommige rekeningen of handelingen exporteren door ze gewoon te selecteren voor het starten van de <a href="skg://export">export_handeling</a>.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can apply <a href="skg://skrooge_search_plugin">automatic rules</a> after an import to set the right categories.</p>
nl: <p>... u kunt <a href="skg://skrooge_search_plugin">automatische regels</a> toepassen na importeren om de juiste categorieën in te stellen.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can convert file by using the batch tool '%1'.</p>
nl: <p>... u vele bestanden kunt converteren met het hulpmiddel voor bulk '%1'.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... skrooge uses the name of the imported file to find the target account.</p>
nl: <p>... skrooge gebruikt de naam van het geïmporteerde bestand om het doelrekening te vinden.</p>

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Import with backends
nl: Met backends importeren

[ctx: Error message]
en: Syntax error in backend "%1"
nl: Syntaxisfout in backend "%1"

[ctx: Question]
en: The backend '%1' needs a password.
    Please enter the password.
nl: De backend '%1' heeft een wachtwoord nodig.
    Voer het wachtwoord in.

[ctx: A file format]
en: CSV Files
nl: CSV-bestanden

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Import with codec %1
nl: Importeer met codec %1

[ctx: Error message]
en: Import of file named '%1' failed
nl: Importeren van bestand met naam '%1' is mislukt

[ctx: Error message]
en: Import canceled by user
nl: Importeren geannuleerd door de gebruiker

en: %1 file successfully imported. | %1 files successfully imported.
nl[0]: %1 bestand met succes geïmporteerd.
nl[1]: %1 bestanden met succes geïmporteerd.

[ctx: Noun]
en: Install %1
nl: %1 installeren

[ctx: Information message]
en: The installation will be done during the next import
nl: De installatie zal gedaan worden tijdens de volgende import

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Export
nl: Exporteren

[ctx: Successful message after an user action]
en: File '%1' successfully exported.
nl: Bestand '%1' met succes geëxporteerd.

[ctx: Error message]
en: Export of '%1' failed
nl: Exporteren van '%1' is mislukt

[ctx: Question]
en: The file can be made anonymous in two ways.<br/><b>Reversibly:</b> enter a key and memorize it, it will be used to go back.<br/><b>Irreversibly (recommended):</b> do not enter a key.<br/><br/>To reverse an anonymous file, simply try to anonymize it with the same key.
nl: Het bestand kan op twee manieren anoniem worden gemaakt.<br/><b>Omkeerbaar:</b> voer een sleutel in en onthoud deze, het zal gebruikt worden om terug te gaan.<br/><b>Onomkeerbaar (aanbevolen):</b> voer geen sleutel in.<br/><br/>Om een anoniem bestand terug te krijgen, probeer het anoniem te maken met dezelfde sleutel.

[ctx: An anonymized document is a document where all private data has been removed]
en: Document anonymized.
nl: Document anoniem gemaakt.

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Find and group transfers
nl: Overdrachten zoeken en groeperen

en: Document successfully processed. %1 transfer created. | Document successfully processed. %1 transfers created.
nl[0]: Document met succes bewerkt. %1 overdracht aangemaakt.
nl[1]: Document met succes bewerkt. %1 overdrachten aangemaakt.

[ctx: Information message]
en: No transfers found
nl: Geen overdrachten gevonden

[ctx: Error message]
en: Processing failed.
nl: Verwerking is mislukt.

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Clean bank's imports
nl: Importen van de bank opschonen

[ctx: Successful message after an user action]
en: Document successfully cleaned.
nl: Document met succes opgeschoond.

[ctx: Error message]
en: Clean failed.
nl: Opschonen is mislukt.

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Switch validation of imported operations
nl: Validatie van geïmporteerde handelingen omschakelen

[ctx: Successful message after an user action]
en: Imported operations validated.
nl: Geïmporteerde handelingen gevalideerd.

[ctx: Error message]
en: Validation failed
nl: Validatie is mislukt

[ctx: Error message]
en: Invalid selection, you must select one imported operation and one manual operation with same amounts
nl: Ongeldige selectie, selecteer een geïmporteerde handeling en een handmatige handeling met gelijke bedragen

[ctx: Question]
en: Amounts are not equals. Do you want to force the merge ?
nl: Hoeveelheden zijn niet gelijk. Wilt u het samenvoegen afdwingen?

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Merge imported operations
nl: Geïmporteerde handelingen samenvoegen

[ctx: Error message]
en: Merge failed
nl: Samenvoegen is mislukt

[ctx: Successful message after an user action]
en: Imported operations merged.
nl: Geïmporteerde handelingen samengevoegd.

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Validate all operations
nl: Alle handelingen valideren

[ctx: Message for successful user action]
en: Operations validated.
nl: Handelingen gevalideerd.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Many operations imported and not yet validated
nl: Veel handelingen geïmporteerd en nog niet gevalideerd

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: After importing operations, you should review them, make corrections on, for instance, category, payee. Once done, you should mark the imported operation as validated, so that you know the operation has been fully processed.
nl: Na het importeren van handelingen zou u ze moeten nakijken, correcties maken op, bijvoorbeeld, categorieën, begunstigden. Hierna zou u de geïmporteerde handeling als gevalideerd moeten markeren, zodat u weet dat de handeling volledig is verwerkt.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Krunner's operation ongoing [%1 %2 %3]
nl: Verwerking van krunner is bezig [%1 %2 %3]

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: Operations created through krunner have to be fully created in skrooge.
nl: Handelingen aangemaakt via krunner moeten volledig in skrooge aangemaakt worden.

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Import operation in %1
nl: Handelingen importeren in %1

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Remove operation
nl: Handeling verwijderen

[ctx: An erro message]
en: Open file '%1' failed
nl: Openen van bestand '%1' is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Import krunner's operation
nl: Handeling van krunner importeren

[ctx: An information to the user]
en: The operation '%1' has been added
nl: De handeling '%1' is toegevoegd

[ctx: Message for successful user action]
en: Operations imported.
nl: Handelingen geïmporteerd.

[ctx: Error message]
en: Import failed
nl: Importeren is mislukt

[ctx: Message for successful user action]
en: Operations removed.
nl: Handelingen verwijderd.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, kGeneral)
en: General
nl: Algemeen

note: i18n: ectx: attribute (toolTip), widget (QWidget, kGeneral)
en: General import settings
nl: Algemene importinstellingen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: After import
nl: Na importeren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_apply_rules)
en: This option allows to apply all rules defined in "Search and process" on all imported operations
nl: Deze optie staat toe alle regels gedefinieerd in "Zoeken en verwerken" op alle geïmporteerde handelingen toe te passen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_apply_rules)
en: Apply rules on imported operations
nl: Regels toepassen op geïmporteerde handelingen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_automatic_validation)
en: This option allows to validate all imported operations
nl: Deze optie staat alle geïmporteerde handelingen toe te valideren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_automatic_validation)
en: Automatic validation
nl: Automatische validatie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_open_after_import_or_processing)
en: This option allows to open all imported operations at the end of the import
nl: Deze optie staat het openen toe van alle geïmporteerde handelingen aan het eind van de import

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_open_after_import_or_processing)
en: Open operations
nl: Handelingen openen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_since_last_import)
en: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600; color:#ff0000;">WARNING: </span>In some conditions, this option can cause missing operations. </p><p>This option is mainly interesting with OFX import when your bank is not able to generate real unique identifier for operations.</p></body></html>
nl: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600; color:#ff0000;">WAARSCHUWING: </span>In sommige omstandigheden kan deze optie ontbrekende handelingen veroorzaken. </p><p>Deze optie is hoofdzakelijk interessant met importeren met OFX wanneer uw bank niet in staat is om echte unieke id's voor handelingen te genereren.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_since_last_import)
en: Import only operations since the last imported one (not recommended)
nl: Alleen handelingen importeren van na de laatst geïmporteerde (niet aanbevolen)

note: i18n: ectx: attribute (toolTip), widget (QWidget, kCsv)
en: Settings for CSV import
nl: Instellingen voor importeren van CVS-bestand

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Header position:
nl: Koptekstpositie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: 0 if CSV file does not have header
nl: 0 als het CSV-bestand geen kop heeft

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, kDateLbl) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, kDateLbl) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGDateEdit, kDateEdit)
en: Date of the operation
nl: Datum van de handeling

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kDateLbl)
en: Date:
nl: Datum:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, kNumberLbl) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kNumberEdit)
en: Number of the operation, for example the Check number, or a Transfer reference.
nl: Nummer van de handeling, bijvoorbeeld het chequenummer or een referentie van een overmaking.

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, kNumberLbl) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kNumberEdit)
en: Number of the operation
nl: Nummer van de handeling

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kNumberLbl)
en: Number:
nl: Nummer:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, kTypeLabel)
en: Operation mode (how you made the operation).
    Examples: Credit Card, Check, Transfer...
nl: Betaalwijze (hoe u de handeling uitvoert).
    Voorbeelden: creditcard, cheque, overmaking...

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, kTypeLabel) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kTypeEdit)
en: Operation mode
nl: Betaalwijze

[ctx: Noun, the mode used for payment of the operation (Credit Card, Cheque, Transfer...)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kTypeLabel)
en: Mode:
nl: Methode:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, kPayeeLabel) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, kPayeeLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kPayeeEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kPayeeEdit)
en: Payee of the operation
nl: Begunstigde van de handeling

[ctx: Noun, a person or institution receiving a payment, or paying the operation]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kPayeeLabel)
en: Pa&yee:
nl: &Begunstigde:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, kCommentLabel) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, kCommentLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kCommentEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kCommentEdit)
en: Comment of the operation
nl: Omschrijving van de handeling

[ctx: Noun, a user comment on an item]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kCommentLabel)
en: Comment:
nl: Omschrijving:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, kStatusLbl)
en: Status of the operation (reconciled or not)
nl: Status van de handeling (gevalideerd of niet)

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, kStatusLbl)
en: Status of the operation
nl: Status van de handeling

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, kBookmarkedLbl) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, kBookmarkedLbl)
en: Bookmark of the operation
nl: Bladwijzer maken voor de handeling

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kBookmarkedLbl)
en: Boo&kmarked:
nl: Met b&ladwijzer:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, kAccountLabel) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, kAccountLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kAccountEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kAccountEdit)
en: Account of the operation
nl: Rekening van de handeling

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, kCategoryLabel) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, kCategoryLabel) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kCategoryEdit)
en: Category of the operation
nl: Categorie van de handeling

[ctx: Noun, the category of an item]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kCategoryLabel)
en: Category:
nl: Categorie:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, kAmountLabel) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, kAmountLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, kQuantityLbl) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, kQuantityLbl) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCal
en: Amount of the operation
nl: Aantal handelingen

[ctx: Noun, a numerical quantity]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kAmountLabel)
en: Amount:
nl: Hoeveelheid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kQuantityLbl)
en: Quantity:
nl: Aantal:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, kSignLbl) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, kSignLbl)
en: Sign of the operation
nl: Teken van de handeling

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kSignLbl)
en: Sign:
nl: Ondertekenen:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, kUnitLbl) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, kUnitLbl) i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGUnitComboBox, kUnitEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGUnitComboBox, kUnitEdit)
en: Unit of the operation
nl: Eenheid van de handeling

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kUnitLbl)
en: Unit:
nl: Eenheid:

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, kidtransaction) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, kidtransaction)
en: Id to join all operations as a split operation
nl: Id om alle handelingen van een gesplitste handeling bij elkaar te laten horen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kidtransaction)
en: Idtransaction:
nl: Idtransactie

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_8)
en: Id to join all operations as a transfer
nl: Id om alle handelingen in een overmaking bij elkaar te laten horen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Idgroup:
nl: Idgroep:

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_9)
en: To identify column to import as properties
nl: Om kolom te identificeren om te importeren als eigenschappen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Property:
nl: Eigenschap:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">You have to define <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Regular_expression"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">regular expression</span></a> allowing to automatically map each attribute.</p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">U moet een <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Regular_expression"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">reguliere expressie</span></a> definiëren en maken dat elke eigenschap automatisch wordt gekoppeld.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Column positions:
nl: Kolompositie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kLabelColumns)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">  Must be a string containing following key words separated by <span style=" font-weight:600;">|</span>:</p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">  Dient een tekenreeks te bevatten gevolgd door een scheidingsteken <span style=" font-weight:600;">|</span>:</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:9pt;">  </span><span style=" font-size:9pt;">or nothing to ignore the column</span><span style=" font-size:9pt;"> </span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:9pt;">  or anything else to import the column as a property.</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:9pt;">  </span><span style=" font-size:9pt; text-decoration: underline;">Example:</span></p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:9pt;">  </span><span style=" font-size:9pt;">of niets om de kolom te negeren</span><span style=" font-size:9pt;"> </span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:9pt;"> of iets anders om de kolom als een eigenschap te importeren.</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:9pt;">  </span><span style=" font-size:9pt; text-decoration: underline;">Voorbeeld:</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, More)
en: Edit regular expressions...
nl: Reguliere expressies bewerken...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, kSignLbl_2) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, kSignLbl_2)
en: How to identify a debit
nl: Hoe debet identificeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kSignLbl_2)
en: Debit values of "sign" column:
nl: Debetwaarden uit de "teken"-kolom:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Date format:
nl: Datumopmaak:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, kLedger)
en: Ledger
nl: Grootboek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Account identification:
nl: Identificatie van rekening:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_ledger_account_identification)
en: <html><head/><body><p>In ledger file, there is not difference between an account and a category. During import, we need to be able to do this difference. For that, you must enter here some words that will identify accounts.</p></body></html>
nl: <html><head/><body><p>In het grootboekbestand is er geen verschil tussen een rekening en een categorie. Tijdens importeren hebben we het nodig dit verschil te maken. Daarom moet u hier enkele woorden invoeren die rekeningen zal identificeren.</p></body></html>

note: i18n: ectx: attribute (toolTip), widget (QWidget, kQif)
en: Settings for QIF import
nl: Instellingen voor importeren van QIF

note: i18n: ectx: attribute (toolTip), widget (QWidget, kBackends)
en: Settings for import by backends
nl: Instellingen voor importeren door backends

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_download_on_open)
en: Download on open
nl: Bij openen downloaden

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_download_frequency)
en: Once a day
nl: Eens per dag

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_download_frequency)
en: Once a week
nl: Eens per week

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_download_frequency)
en: Once a month
nl: Eens per maand

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: List of bac&kends used:
nl: Lijst van gebruikte bac&kends:

note: i18n: ectx: label, entry (fontFutureColor), group (skrooge_operation)
en: Color of font for future operations
nl: Lettertypekleur voor toekomstige handelingen

note: i18n: ectx: label, entry (fontNotValidatedColor), group (skrooge_operation)
en: Color of font for non-validated operations
nl: Lettertypekleur voor niet-gevalideerde handelingen

note: i18n: ectx: label, entry (fontSubOperationColor), group (skrooge_operation)
en: Color of font for sub operations
nl: Lettertypekleur voor subhandelingen

note: i18n: ectx: label, entry (fasteditmode), group (skrooge_operation)
en: Fast edit mode
nl: Snelle invul modus

note: i18n: ectx: label, entry (broken_reconciliation), group (skrooge_operation)
en: What to do, if an action breaks a reconciliation:
nl: Wat te doen als een verwerking een consistentie-controle ongeldig maakt:

note: i18n: ectx: label, entry (broken_import), group (skrooge_operation)
en: What to do, if an action breaks an import:
nl: Wat te doen als een actie importeren ongeldig maakt:

note: i18n: ectx: label, entry (computeBalances), group (skrooge_operation)
en: Compute balances
nl: Saldo's berekenen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_oncurrentaccountonly) i18n: ectx: label, entry (oncurrentaccountonly), group (skrooge_operation)
en: On current account only
nl: Alleen op de huidige rekening

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_setCategoryForPayee) i18n: ectx: label, entry (setCategoryForPayee), group (skrooge_operation)
en: Set the most used category when the payee is modified
nl: De meest gebruikte categorie instellen wanneer de begunstigde wordt gewijzigd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_automaticPointInReconciliation) i18n: ectx: label, entry (automaticPointInReconciliation), group (skrooge_operation)
en: Automatic point operations created during reconciliation
nl: Automatische markeren van handelingen gecreëerd tijdens consistentie-controle

note: i18n: ectx: label, entry (commentFakeOperation), group (skrooge_operation)
en: Default comment for fake operation
nl: Standaard opmerking voor dummy handeling

note: i18n: ectx: label, entry (payeeFakeOperation), group (skrooge_operation)
en: Default payee for fake operation
nl: Standaard begunstigde voor dummy handeling

note: i18n: ectx: label, entry (categoryFakeOperation), group (skrooge_operation)
en: Default category for fake operation
nl: Standaard categorie voor dummy handeling

note: i18n: ectx: label, entry (commentCommissionOperation), group (skrooge_operation)
en: Default comment for commission operation
nl: Standaard opmerking voor provisie-handeling

note: i18n: ectx: label, entry (categoryCommissionOperation), group (skrooge_operation)
en: Default category for commission operation
nl: Standaard categorie voor provisie-handeling

note: i18n: ectx: label, entry (commentTaxOperation), group (skrooge_operation)
en: Default comment for tax operation
nl: Standaard opmerking voor belasting-handeling

note: i18n: ectx: label, entry (categoryTaxOperation), group (skrooge_operation)
en: Default category for tax operation
nl: Standaard categorie voor belasting-handeling

[ctx: Dashboard widget title]
en: Income & Expenditure
nl: Inkomsten & uitgaven

[ctx: Noun, a type of operations]
en: Grouped
nl: Gegroepeerd

[ctx: Noun, a type of operations]
en: Transfers
nl: Overdrachten

[ctx: Noun, a type of operations]
en: Tracked
nl: Gevolgd

[ctx: Noun, a type of operations]
en: On suboperations
nl: Op sub-handelingen

[ctx: Noun, the title of a section]
en: Income & Expenditure
nl: Inkomsten & uitgaven

[ctx: Verb, duplicate an object]
en: Duplicate
nl: Dupliceren

[ctx: Verb]
en: Create template
nl: Sjabloon aanmaken

[ctx: Verb, mark an object]
en: Point
nl: Markeer

[ctx: Verb]
en: Fast edit
nl: Snel invullen

[ctx: Verb]
en: Open operations...
nl: Handelingen openen...

[ctx: Verb]
en: Open operations with ...
nl: Handelingen openen met...

[ctx: Verb]
en: Open sub operations with ...
nl: Sub-handelingen openen met...

[ctx: Verb]
en: Open highlights...
nl: Gemarkeerde openen...

[ctx: Noun, a list of items]
en: Highlighted operations
nl: Gemarkeerde handelingen

[ctx: Verb]
en: Open last modified...
nl: Laatst gewijzigde openen...

[ctx: Noun, a list of items]
en: Operations modified or created during last action
nl: Handelingen gewijzigd of aangemaakt tijdens laatste actie

[ctx: Verb]
en: Open operations modified by this transaction...
nl: Handelingen openen die zijn gewijzigd door deze transactie...

[ctx: Noun, a list of items]
en: Operations modified or created during the action '%1'
nl: Handelingen gewijzigd of aangemaakt tijdens de actie '%1'

[ctx: Verb]
en: Open sub operations...
nl: Sub-handelingen openen...

[ctx: Noun, a list of items]
en: Sub operations
nl: Sub-handelingen

[ctx: Verb]
en: Open potential duplicates...
nl: Potentiële duplicaten openen...

[ctx: Noun, a list of items]
en: Operations potentially duplicated
nl: Potentieel gedupliceerde handelingen

[ctx: Verb]
en: Open transfers without payee...
nl: Open overboekingen zonder begunstigde...

[ctx: Noun, a list of items]
en: Transfers without payee
nl: Overboekingen zonder begunstigde

[ctx: Verb]
en: Open operations without payee...
nl: Open handelingen zonder begunstigde...

[ctx: Noun, a list of items]
en: Operations without payee
nl: Handelingen zonder begunstigde

[ctx: Verb]
en: Open transfers without category...
nl: Overboekingen zonder categorie openen...

[ctx: Noun, a list of items]
en: Transfers without category
nl: Overboekingen zonder categorie

[ctx: Verb]
en: Open operations without category...
nl: Handelingen zonder categorie openen...

[ctx: Noun, a list of items]
en: Operations without category
nl: Handelingen zonder categorie

[ctx: Verb]
en: Open operations without mode...
nl: Handelingen zonder modus openen...

[ctx: Noun, a list of items]
en: Operations without mode
nl: Handelingen zonder modus

[ctx: Verb]
en: Open operations with comments not aligned...
nl: Handelingen openen met niet uitgelijnde opmerkingen...

[ctx: Noun, a list of items]
en: Operations with comments not aligned
nl: Handelingen met niet uitgelijnde opmerkingen

[ctx: Verb]
en: Open operations with dates not aligned...
nl: Handelingen openen met niet uitgelijnde datums...

[ctx: Noun, a list of items]
en: Operations with dates not aligned
nl: Handelingen met niet uitgelijnde datums

[ctx: Verb]
en: Open operations without payees category...
nl: Handelingen zonder categorie debiteur openen...

[ctx: Noun, a list of items]
en: Sub-operations without payees category
nl: Sub-handelingen zonder categorie debiteur

[ctx: Verb]
en: Align comment of suboperations of all single operations
nl: Opmerkingen uitlijnen van sub-handelingen van alle enkelvoudige handelingen

[ctx: Verb]
en: Align comment of operations of all single operations
nl: Opmerkingen uitlijnen van bewerkingen van alle enkelvoudige handelingen

[ctx: Verb]
en: Align date of suboperations of all operations
nl: Datums uitlijnen van sub-handelingen van alle handelingen

[ctx: Verb]
en: Align the category of all single operations with the category of their payee
nl: Breng de categorie van alle enkele handelingen in lijn met de categorie van hun debiteur

[ctx: Verb]
en: Open operations in groups with only one operation...
nl: Handelingen in groepen met alleen één handeling openen...

[ctx: Noun, a list of items]
en: Operations in groups with only one operation
nl: Handelingen in groepen met alleen één handeling

[ctx: Verb]
en: Remove groups with only one operation of all operations
nl: Groepen met alleen één handeling verwijderen van alle handelingen

[ctx: Verb]
en: Group operations
nl: Handelingen groeperen

[ctx: Verb]
en: Ungroup operations
nl: Groeperen handelingen ongedaan maken

[ctx: Verb, action to merge]
en: Merge sub operations
nl: Sub-handelingen samenvoegen

[ctx: Verb, action to apply a template]
en: Apply template
nl: Sjabloon toepassen

[ctx: More items in a menu]
en: More
nl: Meer

[ctx: Verb]
en: Align date of suboperations of selected single operations
nl: Datums van sub-handelingen uitlijnen van alle geselecteerde enkelvoudige handelingen

[ctx: Verb]
en: Align date of suboperations of all single operations
nl: Datums uitlijnen van sub-handelingen van alle enkelvoudige handelingen

[ctx: Verb]
en: Align comment of operations of selected single operations
nl: Opmerkingen van bewerkingen uitlijnen van geselecteerde enkelvoudige handelingen

[ctx: Verb]
en: Align the category of all selected single operations with the category of their payee
nl: Breng de categorie van alle geselecteerde enkele handelingen in lijn met de categorie van hun debiteur

[ctx: Verb]
en: Align comment of suboperations of selected single operations
nl: Opmerkingen van sub-handelingen uitlijnen van geselecteerde enkelvoudige handelingen

[ctx: Verb]
en: Remove groups with only one operation of selected operations
nl: Groepen met alleen één handeling verwijderen van geselecteerde handelingen

[ctx: Warning message]
en: The previous reconciliation of '%1' has been broken by this action or a previous one.
nl: De vorige consistentie-controle van '%1' is ongeldig gemaakt door deze of een vorige actie.

[ctx: Warning message]
en: This action would break the previous reconciliation of '%1', so it is cancelled.
nl: Deze actie zou de vorige consistentie-controle van '%1' ongeldig maken, het is daarom geannuleerd.

[ctx: Warning message]
en: The previous import in '%1' has been broken by this action or a previous one.
nl: Het vorige importeren van '%1' is ongeldig gemaakt door deze of een vorige actie.

[ctx: Warning message]
en: This action would break the previous import in '%1', so it is cancelled.
nl: Deze actie zou het vorige importeren in '%1' ongeldig maken, het is daarom geannuleerd.

[ctx: Noun, the title of a section]
en: Income && Expenditure
nl: Inkomen && uitgaven

[ctx: Noun, the title of a section]
en: Highlighted operations
nl: Gemarkeerde handelingen

[ctx: Noun]
en: Operations
nl: Handelingen

[ctx: Noun]
en: Operation management
nl: Handelingenbeheer

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can press +, -, CTRL + or CTRL - to quickly change dates.</p>
nl: <p>... u kunt +, -, CTRL + or CTRL - indrukken om snel datums te wijzigen.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can update many <a href="skg://skrooge_operation_plugin">operations</a> in one shot.</p>
nl: <p>... u vele <a href="skg://skrooge_operation_plugin">handelingen</a> in een keer kan uitvoeren.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can double click on an <a href="skg://skrooge_operation_plugin">operation</a> to show or edit sub operations.</p>
nl: <p>... door dubbelklikken op een <a href="skg://skrooge_operation_plugin">handeling</a> de sub-handelingen veranderen of tonen.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can duplicate an <a href="skg://skrooge_operation_plugin">operation</a> including complex operations (split, grouped, ...).</p>
nl: <p>... een <a href="skg://skrooge_operation_plugin">handeling</a> kan dupliceren inclusief complexe handelingen (gesplitste, gegroepeerde, ...).</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can create template of <a href="skg://skrooge_operation_plugin">operations</a>.</p>
nl: <p>... sjablonen van <a href="skg://skrooge_operation_plugin">handelingen</a> kan maken.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can group and ungroup <a href="skg://skrooge_operation_plugin">operations</a>.</p>
nl: <p>... <a href="skg://skrooge_operation_plugin">handelingen</a> kan groeperen en groeperen ongedaan maken.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you have to indicate the sign of an <a href="skg://skrooge_operation_plugin">operation</a> only if you want to force it, else it will be determined automatically with the <a href="skg://skrooge_category_plugin">category</a>.</p>
nl: <p>... u moet het teken van een <a href="skg://skrooge_operation_plugin">handeling</a> alleen aangeven als u het wilt afdwingen, anders zal het automatisch door de <a href="skg://skrooge_category_plugin">categorie</a> worden bepaald.</p>

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Apply template
nl: Sjabloon toepassen

[ctx: Successful message after an user action]
en: Template applied.
nl: Sjabloon toegepast.

[ctx: Error message]
en: Apply of template failed
nl: Sjabloon toepassen is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Group operations
nl: Handelingen groeperen

[ctx: An information to the user]
en: The operation '%1' has been grouped with '%2'
nl: De handeling '%1' is gegroepeerd met '%2'

[ctx: Successful message after an user action]
en: Operations grouped.
nl: Handelingen gegroepeerd.

[ctx: Error message]
en: Group creation failed
nl: Aanmaken van een groep is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Ungroup operation
nl: Groepering van handeling ongedaan maken

[ctx: An information to the user]
en: The operation '%1' has been ungrouped
nl: De groepering van handeling '%1' is ongedaan gemaakt

[ctx: Successful message after an user action]
en: Operation ungrouped.
nl: Groepering van handeling ongedaan gemaakt.

[ctx: Error message]
en: Group deletion failed
nl: Groep verwijderen is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Switch to pointed
nl: Omschakelen naar geselecteerd

[ctx: An information to the user]
en: The status of the operation '%1' has been changed
nl: De status van handeling '%1' is gewijzigd

[ctx: Successful message after an user action]
en: Operation pointed.
nl: Handeling gemarkeerd.

[ctx: Error message]
en: Switch failed
nl: Omschakelen is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Duplicate operation
nl: Handeling dupliceren

[ctx: An information to the user]
en: The duplicate operation '%1' has been added
nl: De dupliceer handeling '%1' is toegevoegd

[ctx: Successful message after an user action]
en: Operation duplicated.
nl: Handeling gedupliceerd.

[ctx: Error message]
en: Duplicate operation failed
nl: Dupliceren handeling is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Create template
nl: Sjabloon aanmaken

[ctx: An information to the user]
en: The template '%1' has been added
nl: Het sjabloon '%1' is toegevoegd

[ctx: Successful message after an user action]
en: Template created.
nl: Sjabloon aangemaakt.

[ctx: Error message]
en: Creation template failed
nl: Sjabloon aanmaken is mislukt

[ctx: Noun, a list of items]
en: Operations of account:
nl: Handelingen van rekening:

[ctx: Noun, a list of items]
en: Operations with unit:
nl: Handelingen met eenheid:

[ctx: Noun, a list of items]
en: Sub operations with category:
nl: Sub-handeling met categorie:

[ctx: Noun, a list of items]
en: Sub operations followed by tracker:
nl: Sub-handelingen gevolgd door volger:

[ctx: Noun, a list of items]
en: Operations assigned to payee:
nl: Handelingen toegewezen aan begunstigde:

[ctx: Noun, a list of items]
en: Operations assigned to budget:
nl: Handelingen gekoppeld aan budget:

[ctx: Noun, a list of items]
en: Scheduled operations:
nl: Geplande handelingen:

[ctx: Noun, a list of items]
en: Sub operations corresponding to rule:
nl: Sub-handelingen overeenkomende met regel:

[ctx: Noun, a list of items]
en: Sub operations grouped or split of:
nl: Sub-handelingen gegroepeerd of afgesplitst van:

[ctx: Noun, a list of items]
en: Operations grouped with:
nl: Handelingen gegroepeerd met:

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Duplicate number %1 in account '%2'
nl: Dubbel nummer %1 in rekening '%2'

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: Your account '%1' contains more than one operation with number %2.The operation number should be unique (check number, transaction reference...)
nl: Uw rekening '%1' bevat meer dan één handeling met nummer %2. Het nummer van de handeling moet uniek zijn (nummer van cheque, referentie van transactie...)

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Edit operations with duplicate number
nl: Handelingen met een dubbel nummer bewerken

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Many operations of '%1' not reconciled
nl: Veel handelingen van '%1' niet gevalideerd

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: Do not forget to reconcile your accounts. By doing so, you acknowledge that your bank has indeed processed these operations on your account. This is how you enforce compliance with your bank's statements. See online help for more details
nl: Vergeet niet om uw rekeningen opnieuw te valideren. Door dat te doen geeft u aan dat uw bank deze handelingen op uw rekening heeft verwerkt. Dit is hoe u overeenstemming bereikt met de afschriften van uw bank. Zie online help voor meer details

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Open account '%1' for reconciliation
nl: Rekening '%1' openen voor consistentie-controle

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Not enough money in your account '%1'
nl: Er staat niet genoeg geld op uw rekening '%1'

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: The amount of this account is below the minimum limit. You should replenish it.
nl: Het saldo van deze rekening is onder het minimale niveau. U zou het moeten aanvullen.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Balance in account '%1' exceeds the maximum limit
nl: Het saldo van rekening '%1' is boven het maximale niveau

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: The balance of this account exceeds the maximum limit.
nl: Het saldo van deze rekening is boven het maximale niveau.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Your account '%1' is close to the minimum limit
nl: Uw rekening '%1' bevindt zich dicht bij het minimale niveau

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: The amount of this account is close to the minimum limit. You should take care of it.
nl: Het saldo van deze rekening bevindt zich dichtstbij het minimale niveau. U zou voorzichtig moeten zijn.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Too much money in your account '%1'
nl: Er zit teveel geld in uw rekening '%1'

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: You could save money on an account with a better rate. Example: '%1' (%2%)
nl: U zou geld kunnen besparen op een rekening met een betere rente. Voorbeeld: '%1' (%2%)

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Many operations do not have mode
nl: Veel handelingen hebben geen modus

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: Do not forget to set a mode for each operation. This will allow you to generate better reports.
nl: Vergeet niet om een modus aan elke handeling toe te kennen. Dit stelt u in staat betere rapporten te genereren.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Many operations do not have category
nl: Veel handelingen hebben geen categorie

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: Do not forget to associate a category for each operation. This will allow you to generate better reports.
nl: Vergeet niet om een categorie aan elke handeling toe te kennen. Dit stelt u in staat betere rapporten te genereren.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Many transfers do not have category
nl: Veel overboekingen hebben geen categorie

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: Do not forget to associate a category for each transfer.
nl: Vergeet niet om een categorie aan elke overschrijving toe te kennen.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Many operations do not have payee
nl: Veel handelingen hebben geen begunstigde

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: Do not forget to associate a payee for each operation. This will allow you to generate better reports.
nl: Vergeet niet om een begunstigde aan elke handeling toe te kennen. Dit stelt u in staat betere rapporten te genereren.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Many transfers do not have payee
nl: Veel overboekingen hebben geen begunstigde

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: Do not forget to associate a payee for each transfer.
nl: Vergeet niet om een begunstigde aan elke overschrijving toe te kennen.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Some operations are in groups with only one operation
nl: Sommige handelingen zijn in groepen met slechts één handeling

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: When a transfer is created and when only one part of this transfer is removed, the second part is in a group of only one operation. This makes no sense.
nl: Wanneer er een overschrijving is gemaakt en wanneer slechts één deel van deze overschrijving is verwijderd, dan is het tweede deel een groep van slechts één handeling. Dat is zinloos.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Some simple operations do not have their comments aligned
nl: Bij enkele eenvoudige handelingen zijn hun toelichtingen niet uitgelijnd

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: The comment of the operation is not aligned with the comment of the suboperation.
nl: De opmerking van de handeling is niet uitgelijnd met de opmerking van de sub-handeling.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Some operations do not have their dates aligned
nl: Bij enkele handelingen zijn hun datums niet uitgelijnd

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: The date of the operation is not aligned with the date of the suboperation. This case seems to be abnormal.
nl: De datum van de handeling is niet uitgelijnd met de datum van de sub-handeling. Dit geval lijkt abnormaal te zijn.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Category not aligned with payee's category
nl: Categorie niet in lijn met de categorie van de debiteur

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: Some operations don't have the category aligned with the category of the payee.
nl: Sommige handelingen hebben geen categorie in lijn met de categorie van de debiteur

[ctx: Noun, a list of items]
en: Operations of '%1' with duplicate number %2
nl: Handelingen van '%1' met duplicaatnummer %2

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Remove groups with only one operation
nl: Groepen met alleen één handeling verwijderen

[ctx: Message for successful user action]
en: Remove groups done.
nl: Groepen verwijderen is gereed.

[ctx: Error message]
en: Remove groups failed
nl: Groepen verwijderen is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Align comment of suboperations
nl: Opmerkingen van sub-handelingen uitlijnen

[ctx: Message for successful user action]
en: Comments aligned.
nl: Commentaar uitgelijnd.

[ctx: Error message]
en: Comments alignment failed
nl: Uitlijnen van opmerkingen is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Align comment of operations
nl: Opmerkingen van bewerkingen uitlijnen

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Align date of suboperations
nl: Datums van sub-handelingen uitlijnen

[ctx: Message for successful user action]
en: Dates aligned.
nl: Datums uitgelijnd.

[ctx: Error message]
en: Dates alignment failed
nl: Uitlijnen van datums is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Align the category of all single operations with the category of their payee
nl: Breng de categorie van alle enkele handelingen in lijn met de categorie van hun debiteur

[ctx: Message for successful user action]
en: Categories aligned.
nl: Categorieën zijn in lijn.

[ctx: Error message]
en: Categories alignment failed
nl: Categorieën in lijn brengen is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Merge sub operations
nl: Sub-handelingen samenvoegen

[ctx: An information to the user]
en: The sub operations of '%1' have been merged in the operation '%2'
nl: De sub-handeling van '%1' is samengevoegd met de handeling '%2'

[ctx: Successful message after an user action]
en: Operations merged.
nl: Handelingen samengevoegd.

en: Standard
nl: Standaard

en: Display the edit panel for standard operations
nl: Bewerkingspaneel voor standaard handelingen tonen

en: Split
nl: Splitsen

en: Display the edit panel for split operations
nl: Bewerkingspaneel voor gesplitste handelingen tonen

en: Transfer
nl: Overboeking

en: Display the edit panel for transfers between accounts
nl: Bewerkingspaneel voor overboekingen tussen rekeningen tonen

en: Shares
nl: Aandelen

en: Display the edit panel for purchasing or selling shares
nl: Bewerkingpaneel voor aankoop en verkoop van aandelen tonen

[ctx: A tool tip]
en: This field is frozen (it will not be affected by Fast Edition). Double click to unfreeze it
nl: Dit veld is bevroren (het zal niet beïnvloed worden door Snel invullen). Dubbelklik om het te ontdooien

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Operation update
nl: Handeling bijwerken

[ctx: Successful message after an user action]
en: Operation updated
nl: Bewerking is bijgewerkt

[ctx: Error message]
en: Operation update failed
nl: Bijwerken van handeling is mislukt

[ctx: An information message]
en: You modified one part of a transfer
nl: Een deel van een overboeking is gewijzigd

[ctx: Error message]
en: Cannot update a split operation
nl: Kan een gesplitste handeling niet bijwerken

[ctx: An information message]
en: Absolute value has been used for transfer creation.
nl: Absolute waarde is gebruikt voor aanmaken overboeking.

[ctx: Question]
en: Confirmation
nl: Bevestiging

[ctx: Question]
en: The operation's unit is not compatible with the target account.
    Click Cancel if you want to continue anyway; otherwise, enter the value in the target account's unit (%1):
nl: De eenheid van de handeling is niet compatibel met de doelrekening.
    Kies Annuleren om door te gaan of voer een waarde in bij de doelrekeningeenheid (%1):

[ctx: Question]
en: Some operation's units are not compatible with the target account.
    The first selected operation is:%1
    Click Cancel if you want to continue anyway; otherwise, enter the value in the target account's unit (%2):
    The same rate will be applied to all operations.
nl: Sommige eenheden van handelingen zijn niet compatibel met de doelrekening.
    De eerst geselecteerde handeling is: %1
    Kies Annuleren om door te gaan of voer een waarde in bij de doelrekeningeenheid (%2):
    Dezelfde koers zal op alle handelingen worden toegepast.

[ctx: Warning message]
en: You created an operation in %1 in an account in %2.
nl: U hebt een handeling gemaakt in %1 in een rekening in %2.

[ctx: An information message]
en: The operation '%1' has been updated
nl: De handeling '%1' is bijgewerkt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Operation creation
nl: Handeling aanmaken

[ctx: Error message]
en: Impossible to create an operation with one attribute valuated with %1
nl: Aanmaken van een handeling met één eigenschap van een waarde voorzien met %1 is niet mogelijk

[ctx: Question]
en: The payment's unit (%1) is not compatible with the target account (%2).
    Click Cancel if you want to continue anyway; otherwise, enter the value in the target account's unit (%3):
nl: De eenheid van betaling (%1) is niet compatibel met de doelrekening (%2).
    Kies Annuleren om toch door te gaan of voer de waarde in bij de doelrekeningeenheid (%3):

[ctx: Noun]
en: Shares
nl: Aandelen

[ctx: Successful message after an user action]
en: Operation created
nl: Handeling aangemaakt

[ctx: Error message]
en: Operation creation failed
nl: Aanmaken handeling is mislukt

[ctx: Option to for display of operations]
en: All
nl: Alles

[ctx: Information]
en: %1 + its credit cards
nl: %1 + zijn creditcards

[ctx: Option to for display of operations]
en: Operations
nl: Handelingen

[ctx: Option to for display of operations]
en: Templates
nl: Sjablonen

[ctx: Option to for display of operations]
en: Hide pointed operations
nl: Geselecteerde handelingen verbergen

[ctx: Option to for display of operations]
en: Hide checked operations
nl: Verberg gecontroleerde handelingen

[ctx: Message]
en: First, you have to create an account.
nl: Ten eerste, maak een rekening aan.

[ctx: Message]
en: Balance: %1     Checked: %2     To be Checked: %3
nl: Saldo: %1       Gecontroleerd: %2     Nog te controleren: %3

[ctx: Message]
en: <p>Balance: %1</p><p>Checked: %2</p><p>To be Checked: %3</p>
nl: <p>Saldo: %1</p><p>Gecontroleerd: %2</p><p>Nog te controleren: %3</p>

[ctx: A title]
en: Total amount:
nl: Totale hoeveelheid:

[ctx: A title]
en: Final balance:
nl: Eind saldo:

[ctx: Description]
en: You must select only one account to use reconciliation.
nl: Selecteer slechts één rekening voor consistentie-controle

[ctx: Message]
en: %1 - Delta: %2     Expenditure: %3     Income: %4
nl: %1 - Delta: %2     Uitgave: %3     Inkomsten: %4

[ctx: Message]
en: <p>Delta: %1</p><p>Expenditure: %2</p><p>Income: %3</p>
nl: <p>Delta: %1</p><p>Uitgave: %2</p><p>Inkomsten: %3</p>

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Auto point account
nl: Rekening automatisch aanwijzen

[ctx: An information message]
en: The account '%1' has been auto pointed
nl: De rekening '%1' is automatisch aangewezen

[ctx: Successful message after an user action]
en: Account auto pointed.
nl: Automatisch gemarkeerde rekening.

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Switch to checked
nl: Omschakelen naar aangevinkt

[ctx: An information message]
en: The account '%1' is reconciled
nl: De rekening '%1' is gevalideerd

[ctx: An information message]
en: The operation '%1' has been checked
nl: De handeling '%1' is gecontroleerd

[ctx: Successful message after an user action]
en: Operation checked.
nl: Handeling gecontroleerd.

[ctx: Error message]
en: No Operation Selected
nl: Geen handeling geselecteerd

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGFilteredTableView, kOperationView) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGFilteredTableView, kOperationView)
en: list of operations
nl: lijst van handelingen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kReconcilitorAmountEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kReconcilitorAmountEdit)
en: Last balance on your account record
nl: Laatste saldo van uw rekeningoverzicht

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kCreateFakeOperation) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kCreateFakeOperation)
en: Create fake operation
nl: Dummy handeling aanmaken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kReconciliateAccount) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kReconciliateAccount)
en: Account linked to the card, where to transfer the pointed operations
nl: Rekening gekoppeld aan de kaart, waarnaar de gemarkeerde handelingen overgebracht worden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kValidate) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kValidate)
en: Validate pointed operations
nl: Geselecteerde handelingen valideren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kAutoPoint) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kAutoPoint)
en: Auto point all imported operations
nl: Markeer automatisch alle geïmporteerde handelingen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kReconciliatorButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kReconciliatorButton)
en: Switch information
nl: Informatie wisselen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kTypeEdit)
en: Operation mode (how you made the operation). 
    Examples: Credit Card, Check, Transfer...
nl: Betaalwijze (hoe u de handeling uitvoert). 
    Voorbeelden: creditcard, check, overmaking...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kTargetAccountEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kTargetAccountEdit)
en: Target account for this transfer
nl: Doelrekening voor deze overdracht

[ctx: as in "make a money transfer from account A *to account* B"]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kTargetAccountLabel)
en: To Account:
nl: Naar rekening:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kCategoryEdit)
en: Category of the operation.
    Use  " > " as a separator between a category and a subcategory.
nl: Categorie van de handeling.
    Gebruik  " > " als een scheidingsteken tussen een categorie en een subcategorie.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kTrackerEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kTrackerEdit)
en: Tracker associated to this operation
nl: Volger verbonden met deze handeling

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (SKGComboBox, kTrackerEdit)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">A <span style=" font-style:italic;">Tracker</span> is a way to group some operations together. For example, you may use it to follow refunds.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">You will find more information on this in the documentation in the chapter "Trackers".</p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">A <span style=" font-style:italic;">Volger</span> is een manier om enkele handelingen samen te voegen. U kunt het bijvoorbeeld gebruiken om aanvullingen te volgen.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">U zult hier meer informatie over vinden in het het hoofdstuk "Volgers" in dit document.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kAccountLabel3_2)
en: Account for pa&yment:
nl: Rekening voor be&taling:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kAmountSharesLabel)
en: A&mount of shares:
nl: Aa&ntal aandelen:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAmountSharesEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAmountSharesEdit)
en: Amount of shares
nl: Aantal aandelen

[ctx: Noun, a quantity of money taken by a financial institution to perform an operation]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kCommissionLabel)
en: + Commission:
nl: + provisie:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kCommissionEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kCommissionEdit)
en: Amount of the commission
nl: Grootte van de provisie

[ctx: Noun, Taxes applied on a financial operation]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kTaxLabel)
en: + Tax:
nl: + belasting:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kTaxEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kTaxEdit)
en: Amount of the Tax
nl: Hoeveelheid belasting

[ctx: Noun, the numerical total of a sum of values]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kTotalLabel)
en:  = Total:
nl:  = Totaal:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kPaymentAccountEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kPaymentAccountEdit)
en: Payment account for bought share
nl: Betalingsrekening voor aangeschafte aandeel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kFreezeBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kFreezeBtn)
en: Freeze / unfreeze fields
nl: Bevries / ontdooi velden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kCleanBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kCleanBtn)
en: Clean editor
nl: Editor leeg maken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kFastEditBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kFastEditBtn)
en: Fast edition
nl: Snel invullen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGTableWidget, kSubOperationsTable) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGTableWidget, kSubOperationsTable)
en: List of splits
nl: Lijst met splitsingen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kAddOperationBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kAddOperationBtn)
en: Create a new operation (Ctrl+Enter)
nl: Een nieuwe handeling aanmaken (Ctrl+Enter)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kModifyOperationBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kModifyOperationBtn) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kModifyBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kModifyBtn)
en: Update selected operations (Shift+Enter)
nl: Geselecteerde handelingen bijwerken (Shift+Enter)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &What to do, if an action breaks a reconciliation:
nl: &Wat te doen als een verwerking een consistentie-controle ongeldig maakt:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_broken_reconciliation) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_broken_import)
en: Nothing
nl: Niets

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_broken_reconciliation) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_broken_import)
en: Display a warning message
nl: Toon een waarschuwing

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_broken_reconciliation) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_broken_import)
en: Display an error message and cancel the current action
nl: Geef een foutmelding en annuleer de huidige verwerking.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Default values for special operations
nl: Standaard waarden voor speciale handelingen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Fake
nl: Dummy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kPayeeFakeLbl) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kCategoryCommissionLbl)
en: Te&xtLabel
nl: Te&kstlabel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kCategoryFakeLbl) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kCategoryTaxLbl)
en: TextLabel
nl: Tekstlabel

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Commission / Tax
nl: Commissie / belasting

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Commission
nl: Commissie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Tax
nl: Belasting

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_computeBalances)
en: Compute balances (uncheck to improve performances)
nl: Saldo's berekenen (deactiveren om prestaties te verbeteren)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fontBox)
en: Fonts
nl: Lettertypen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontFutureLbl)
en: Font fo&r future operations:
nl: Lettertype voo&r toekomstige handelingen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontNotValidatedLbl)
en: Font for non-&validated operations:
nl: Lettertype voor niet-ge&valideerde handelingen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontSubOperationLbl)
en: Font for sub operations:
nl: Lettertype voor sub-handelingen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fasteditmodelbl)
en: Fast edit &mode:
nl: Snelle Invul &modus:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_fasteditmode)
en: Search in templates only
nl: Zoek uitsluitend in sjablonen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_fasteditmode)
en: Search first in templates and after in operations
nl: Zoek eerst in sjablonen en daarna in handelingen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_fasteditmode)
en: Search in operations only
nl: Zoek uitsluitend in handelingen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_fasteditmode)
en: Search first in operations and after in templates
nl: Zoek eerst in handelingen en daarna in sjablonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: W&hat to do, if an action breaks an import:
nl: W&at te doen als een actie importeren ongeldig maakt:

[ctx: Verb]
en: Delete unused payees
nl: Ongebruikte begunstigden verwijderen

[ctx: Verb]
en: Open similar payees...
nl: Open vergelijkbare begunstigden...

[ctx: Noun, a list of items]
en: Similar payees
nl: Vergelijkbare begunstigden

[ctx: Noun, something that is used to track items]
en: Payees
nl: Begunstigden

[ctx: A tool tip]
en: Payees management
nl: Beheer van begunstigden

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... <a href="skg://skrooge_payee_plugin">payees</a> can be merged by drag & drop.</p>
nl: <p>... <a href="skg://skrooge_payee_plugin">begunstigden</a> kunnen door slepen & loslaten gemengd worden.</p>

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Many unused payees
nl: Veel ongebruikte begunstigden

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: You can improve performances by removing payees for which no operation is registered.
nl: U kunt de prestatie verbeteren door begunstigden te verwijderen waarvoor geen handeling aanwezig is.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Some payees seem to be identical
nl: Sommige begunstigden lijken identiek

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: Some payee seem to be identical but with different syntax. They could be merged.
nl: Sommige begunstigden lijken identiek maar met een verschillende syntaxis. Ze zouden samengevoegd kunnen worden.

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Delete unused payees
nl: Lijst van ongebruikte begunstigden

[ctx: Successful message after an user action]
en: Unused payees deleted
nl: Ongebruikte begunstigden verwijderd

[ctx: Error message]
en: Unused payees deletion failed
nl: Verwijderen van ongebruikte begunstigden is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Payee creation '%1'
nl: Aanmaken van begunstigde '%1'

[ctx: An information message]
en: The payee '%1' has been added
nl: De begunstigde '%1' is toegevoegd

[ctx: Successful message after an user action]
en: Payee '%1' created
nl: Begunstigde '%1' is aangemaakt

[ctx: Error message]
en: Payee creation failed
nl: Begunstigde aanmaken is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Payee update
nl: Begunstigde bijwerken

[ctx: Information message]
en: You tried to modify names of selected payees to an existing payee. Payees have been merged.
nl: U hebt geprobeerd om namen van geselecteerde begunstigden te wijzigen naar een bestaande begunstigde. Begunstigden zijn bij elkaar gevoegd.

[ctx: Information message]
en: You tried to modify all names of selected payees. Payees have been merged.
nl: U hebt geprobeerd om alle namen van geselecteerde begunstigden te wijzigen. Begunstigden zijn bij elkaar gevoegd.

[ctx: An information message]
en: The payee '%1' has been merged with payee '%2'
nl: De begunstigde '%1' is samengevoegd met begunstigde '%2'

[ctx: An information message]
en: The payee '%1' has been updated
nl: De begunstigde '%1' is bijgewerkt

[ctx: Successful message after an user action]
en: Payee updated
nl: Begunstigde bijgewerkt

[ctx: Error message]
en: Payee update failed
nl: Bijwerken van begunstigde is mislukt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kNameInput) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kNameInput)
en: Name of the payee
nl: Naam van de begunstigde

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kAddressEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kAddressEdit)
en: Address of the payee
nl: Adres van de begunstigde

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kAddButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kAddButton)
en: Create a payee (Ctrl+Enter)
nl: Maak een begunstigde aan (Ctrl+Enter)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kModifyButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kModifyButton)
en: Modify selected payee (Shift+Enter)
nl: Geselecteerde begunstigde wijzigen (Shift+Enter)

note: i18n: ectx: label, entry (backgroundColor), group (skrooge_report)
en: Background color
nl: Achtergrondkleur

note: i18n: ectx: label, entry (textColor), group (skrooge_report)
en: Text color
nl: Tekstkleur

note: i18n: ectx: label, entry (outlineColor), group (skrooge_report)
en: Outline color
nl: Kleur van omranding

note: i18n: ectx: label, entry (axisColor), group (skrooge_report)
en: Axis color
nl: Kleur van assen

note: i18n: ectx: label, entry (gridColor), group (skrooge_report)
en: Grid color
nl: Rasterlijn kleur

note: i18n: ectx: label, entry (minColor), group (skrooge_report)
en: Minimum color
nl: Kleur van minimum

note: i18n: ectx: label, entry (maxColor), group (skrooge_report)
en: Maximum color
nl: Kleur van maximum

note: i18n: ectx: label, entry (averageColor), group (skrooge_report)
en: Average color
nl: Kleur van gemiddelde

note: i18n: ectx: label, entry (tendencyColor), group (skrooge_report)
en: Tendency color
nl: Kleur van de trend

note: i18n: ectx: label, entry (paretoColor), group (skrooge_report)
en: Pareto color
nl: Pareto-kleur

note: i18n: ectx: label, entry (maxForecasts), group (skrooge_report)
en: Maximum duration of forecasts on scheduled operations (years)
nl: Maximale duur van voorspellingen op geplande bewerkingen (jaren)

[ctx: Dashboard widget title]
en: Report
nl: Rapport

[ctx: Verb]
en: Open very old operations...
nl: Zeer oude handelingen openen...

[ctx: Noun, a list of items]
en: Very old operations
nl: Zeer oude handelingen

[ctx: Verb]
en: Open very far operations in the future...
nl: Handelingen in de zeer verre toekomst openen...

[ctx: Noun, a list of items]
en: Very far operations in the future
nl: Handelingen in de zeer verre toekomst

[ctx: Noun, the title of a section]
en: Report
nl: Rapport

[ctx: Noun, the title of a section]
en: Personal Financial Score
nl: Persoonlijke financiële score

[ctx: Noun, the title of a section]
en: Report bookmarked named "%1"
nl: Bladwijzer voor rapport genaamd "%1" gemaakt

[ctx: Noun]
en: Report
nl: Rapport

[ctx: Noun]
en: Generate report
nl: Rapport genereren

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can double click on a value in <a href="skg://skrooge_report_plugin">reports</a> to show corresponding operations.</p>
nl: <p>... door het dubbelklikken op een waarde in <a href="skg://skrooge_report_plugin">rapporten</a> de bijbehorende handelingen getoond wordt.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can open <a href="skg://skrooge_report_plugin">reports</a> for selections made in other pages.</p>
nl: <p>... <a href="skg://skrooge_report_plugin">rapporten</a> geopend kunnen worden voor selecties gemaakt in andere pagina's.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can export <a href="skg://skrooge_report_plugin">reports</a> in many formats.</p>
nl: <p>... u <a href="skg://skrooge_report_plugin">rapporten</a> in vele formaten kunt exporteren.</p>

[ctx: Noun, a list of items]
en: Operations with Unit equal to
nl: Handelingen met eenheid gelijk aan

[ctx: Noun, a list of items]
en: Operations with Category equal to
nl: Handelingen in de categorie van

[ctx: Noun, a list of items]
en: Operations followed by
nl: Handelingen gevolgd door

[ctx: Noun, a list of items]
en: Operations assigned to
nl: Handelingen toegekend aan

[ctx: Noun, a list of items]
en: Selected operations
nl: Geselecteerde handelingen

[ctx: Noun, a list of items]
en: Selected sub operations
nl: Geselecteerde sub-handelingen

[ctx: Noun, a list of items]
en: Operations corresponding to rule
nl: Handelingen overeenkomende met regel

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Some operations are very old
nl: Sommige handelingen zijn zeer oud

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: For performances reasons, very old operations are not taken into account in graph report. Check if these operations are normal.
nl: Om reden van prestatie worden erg oude handelingen niet meegenomen in het rapport met grafieken. Controleer of deze handelingen normaal zijn.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Some operations are very far in the future
nl: Sommige handelingen zijn zeer ver in de toekomst

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: For performances reasons, operations very far in the future are not taken into account in graph report. Check if these operations are normal.
nl: Om reden van prestatie worden handelingen in de erg verre toekomst niet meegenomen in het rapport met grafieken. Controleer of deze handeling normaal zijn.

[ctx: Display graph values as the sum of operations amount]
en: Sum of operations
nl: Totaal van handelingen

[ctx: Display graph values as the cumulated sum of operations amount]
en: Cumulated sum of operations
nl: Opgeteld totaal van handelingen

[ctx: Display graph values in base 100]
en: Base 100
nl: Grondtal 100

[ctx: Display graph values in base 100]
en: Cumulated sum in base 100
nl: Samengevat totaal met grondtal 100

[ctx: Display graph values in percentage]
en: Percent of columns
nl: Percentage kolommen

[ctx: Display graph values in percentage]
en: Absolute percent of columns
nl: Absoluut percentage kolommen

[ctx: Display graph values in percentage]
en: Percent of lines
nl: Percentage regels

[ctx: Display graph values in percentage]
en: Absolute percent of lines
nl: Absoluut percentage regels

[ctx: Display graph values as a number of operations (or transaction)]
en: Count number of operations
nl: Aantal handelingen tellen

[ctx: Noun]
en: None
nl: Geen

[ctx: Noun]
en: Moving average
nl: Lopend gemiddelde

[ctx: Noun]
en: Weighted moving average
nl: Gewogen lopend gemiddelde

[ctx: Noun]
note: i18nc("Noun", "Interest rate") , 5);
en: Schedule
nl: Plannen

en: Setup Report
nl: Rapport instellen

en: Display the edit panel for report
nl: Bewerkingspaneel voor rapportage tonen

[ctx: Verb]
en: Open...
nl: Openen...

[ctx: Noun]
en: All
nl: Alles

[ctx: Noun]
en:  with
nl:  met

[ctx: Noun]
en: '%1' with '%2'
nl: '%1' met '%2'

[ctx: Noun]
en:  and
nl:  en

[ctx: Noun]
en: '%1' are empty
nl: '%1' zijn leeg

[ctx: Noun]
en: incomes
nl: inkomen

[ctx: Noun]
en: expenses
nl: uitgaven

[ctx: Noun]
en: transfers
nl: overdrachten

[ctx: Noun]
en: grouped
nl: gegroepeerd

[ctx: Noun]
en: tracked
nl: gevolgde

[ctx: Noun]
en: during '%1' for '%2'
nl: gedurende '%1' voor '%2'

en: (%1) or (%2)
nl: (%1) of (%2)

[ctx: Progression step]
en: Create scheduled operations
nl: Geplande handelingen aanmaken

[ctx: Progression step]
en: Create budgeted operations
nl: Gebudgetteerde handelingen aanmaken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Other filters
nl: Andere filters

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Operation Types
nl: Type handelingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kColumnsLabel)
en: Columns:
nl: Kolommen:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kCorrectedByMode) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kCorrectedByMode)
en: Select how you want to correct values
nl: Selecteer hoe u waarden wilt corrigeren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kColDown) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kColDown)
en: Reduce level
nl: Niveau verlagen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kLineDown) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kLineDown)
en: Collapse
nl: Invouwen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kLineRemove) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kLineRemove)
en: Remove
nl: Verwijderen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kGrouped) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kGrouped)
en: Include grouped operations or not in report
nl: Gegroepeerde handelingen in het rapport meenemen of niet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kGrouped)
en: Grouped
nl: Gegroepeerd

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kMode) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kMode)
en: Select what you want to do with values
nl: Selecteer wat u wilt doen met waarden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kTracked) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kTracked)
en: Include tracked operations or not in report
nl: Gevolgde handelingen in het rapport meenemen of niet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kTracked)
en: Tracked
nl: Gevolgd

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kIncomes) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kIncomes)
en: Include incomes or not in report
nl: Inkomen in het rapport meenemen of niet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kIncomes)
en: Incomes
nl: Inkomsten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kLinesLabel)
en: Lines:
nl: Regels:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Corrected &by:
nl: Gecorrigeerd &door:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Data
nl: Gegevens

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kLines) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kLines)
en: Select what you want to see in the rows
nl: Selecteer wat zichtbaar in de rijen is

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kExpenses) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kExpenses)
en: Include expenses or not in report
nl: Uitgaven in het rapport meenemen of niet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kExpenses)
en: Expenses
nl: Uitgaven

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kLineUp) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kLineUp)
en: Expand
nl: Uitvouwen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Dates
nl: Datums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kModeLabel)
en: Mode:
nl: Modus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Forecast:
nl: Prognose:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kForecastCmb)
en: Choose forecast method:
    - Schedule: Use the scheduled operations in forecast.
    - Average: Use average of the three previous months in forecast
nl: Kies methode voor een prognose:
    - Planning: gebruik de geplande handelingen in de prognose.
    - Gemiddeld: gebruik het gemiddelde van de drie vorige maanden in de prognose

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGUnitComboBox, kCorrectedBy) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGUnitComboBox, kCorrectedBy)
en: Select the index to correct the values
nl: Selecteer de index om de waarden te corrigeren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kColUp) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kColUp)
en: Increase level
nl: Niveau verhogen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kTransfers) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kTransfers)
en: Include transfers or not in report
nl: Overdrachten in het rapport meenemen of niet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kTransfers)
en: Transfers
nl: Overdrachten

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kColumns) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kColumns)
en: Select what you want to see in the columns
nl: Selecteer wat zichtbaar in de kolommen is

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, kOtherFilters)
en: The list of additional filters from other open pages that can be added
nl: De lijst met extra filters uit andere open pagina's die toegevoegd kunnen worden

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Colors
nl: Kleuren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label6_2)
en: Outline color:
nl: Kleur van omranding:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1_2)
en: &Background color:
nl: &Achtergrondkleur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label5)
en: Tendenc&y color:
nl: Kleur van de &trend:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Minimum color:
nl: Kleur van minimum:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label3)
en: Maximum color:
nl: Kleur van maximum:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label4)
en: A&verage color:
nl: Kleur van gemiddelde:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label6)
en: Grid color:
nl: Rasterkleur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Axis color:
nl: Kleur van assen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1_3)
en: Text color:
nl: Tekstkleur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label6_3)
en: Pareto color:
nl: Pareto-kleur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum duration of forecasts on scheduled operations (years):
nl: Maximale duur van voorspellingen op geplande bewerkingen (jaren):

note: i18n: ectx: label, entry (check_on_open), group (skrooge_scheduled)
en: Check on open
nl: Bij openen controleren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_create_template) i18n: ectx: label, entry (create_template), group (skrooge_scheduled)
en: Create a template when an operation is scheduled
nl: Tijdens het plannen van een handeling een nieuw sjabloon aanmaken

note: i18n: ectx: label, entry (remind_me), group (skrooge_scheduled) i18n: ectx: label, entry (remind_me_days), group (skrooge_scheduled)
en: Remind Me
nl: Onthoudt mij

note: i18n: ectx: label, entry (auto_write), group (skrooge_scheduled) i18n: ectx: label, entry (auto_write_days), group (skrooge_scheduled)
en: Automatically Write
nl: Automatisch schrijven

note: i18n: ectx: label, entry (once_every), group (skrooge_scheduled) i18n: ectx: label, entry (once_every_unit), group (skrooge_scheduled)
en: Periodicity
nl: Periodiciteit

note: i18n: ectx: label, entry (nb_times), group (skrooge_scheduled) i18n: ectx: label, entry (nb_times_val), group (skrooge_scheduled)
en: Number of times
nl: Aantal keren

note: i18n: ectx: label, entry (fontDisabledColor), group (skrooge_scheduled)
en: Color of font for disabled schedule
nl: Kleur van letter voor uitgeschakelde planning

[ctx: Noun, the title of a section]
en: Scheduled operations
nl: Geplande handelingen

[ctx: Item in a combo box]
en: For 5 next days
nl: Voor komende 5 dagen

[ctx: Item in a combo box]
en: For 10 next days
nl: Voor komende 10 dagen

[ctx: Item in a combo box]
en: For 15 next days
nl: Voor komende 15 dagen

[ctx: Item in a combo box]
en: For 30 next days
nl: Voor komende 30 dagen

[ctx: Item in a combo box]
en: For 60 next days
nl: Voor komende 60 dagen

[ctx: Item in a combo box]
en: For 90 next days
nl: Voor komende 90 dagen

[ctx: Verb, create a scheduled operation]
en: Schedule
nl: Plannen

[ctx: Verb, skip scheduled operations]
en: Skip
nl: Overslaan

[ctx: Verb, action to assign a schedule]
en: Assign schedule
nl: Planning toekennen

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Assign schedule
nl: Planning toekennen

[ctx: Successful message after an user action]
en: Schedule assigned.
nl: Planning toegekend.

[ctx: Error message]
en: Schedule assignment failed
nl: Toekennen van planning is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Insert recurrent operations
nl: Periodieke handelingen invoegen

[ctx: Noun]
en: Scheduled operations
nl: Geplande handelingen

[ctx: Noun]
en: Operations scheduled management
nl: Beheer van geplande handelingen

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can <a href="skg://skrooge_scheduled_plugin">schedule</a> operations or templates.</p>
nl: <p>... u handelingen of sjablonen kunt <a href="skg://skrooge_scheduled_plugin">plannen</a>.</p>

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Conversion schedule
nl: Conversieplanning

[ctx: An information message]
en: All scheduled operations have been converted in template
nl: Alle geplande handelingen zijn in een sjabloon omgezet

[ctx: An information message]
en: A template has been created
nl: Een sjabloon is aangemaakt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Operation schedule
nl: Handelingen-planning

[ctx: An information to the user]
en: The operation '%1' has been scheduled
nl: De handeling '%1' is gepland

[ctx: Successful message after an user action]
en: Operation scheduled.
nl: Geplande handeling.

[ctx: Error message]
en: Operation schedule failed
nl: Plannen van handeling is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Skip scheduled operations
nl: Geplande handelingen overslaan

[ctx: Successful message after an user action]
en: Scheduled operations skipped.
nl: Geplande handelingen zijn overgeslagen.

[ctx: Error message]
en: Skip of scheduled operation failed
nl: Overslaan van geplande handeling is mislukt

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Scheduled operation '%1' not uptodate
nl: Geplande handeling '%1' niet bijgewerkt

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: The scheduled operation '%1' does not have the amount of the last inserted operation (%2)
nl: De geplande handeling '%1' heeft niet de hoeveelheid van de laatst ingevoegde handeling (%2)

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Update the next scheduled operation amount (%1)
nl: Werk de hoeveelheid van volgende geplande handeling (%1) bij

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: The scheduled operation '%1' does not have the date aligned with the last inserted operation (%2)
nl: De geplande handeling '%1' heeft niet de uitgelijnde datum met de laatst ingevoegde handeling (%2)

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Update the next scheduled operation date (%1)
nl: Werk de datum (%1) van volgende geplande handeling bij

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Possible schedule '%1'
nl: Mogelijke planning '%1'

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: The operation '%1' seems to be regularly created and could be scheduled
nl: De handeling '%1' lijkt regelmatig gemaakt te worden en kon gepland worden

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Monthly schedule the operation '%1'
nl: Plan de handeling '%1' maandelijks

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Update scheduled operation
nl: Geplande handeling bijwerken

[ctx: An information to the user]
en: The amount of the scheduled operation of '%1' have been updated
nl: De hoeveelheid geplande handelingen van '%1' is bijgewerkt

[ctx: Successful message after an user action]
en: Scheduled operation updated.
nl: Geplande handeling is bijgewerkt.

[ctx: Error message]
en: Update failed
nl: Het bijwerken is mislukt

[ctx: An information to the user]
en: The date of the scheduled operation of '%1' have been updated
nl: De datum van de geplande handeling van '%1' is bijgewerkt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Scheduled operation
nl: Geplande handeling

[ctx: An information to the user]
en: The scheduled operation of '%1' have been added
nl: De geplande handeling van '%1' is toegevoegd

[ctx: Error message]
en: Schedule failed
nl: Plannen is mislukt

en: Ongoing
nl: Bezig

en: Complete
nl: Voltooid

[ctx: User action]
en: Process immediately
nl: Onmiddellijke uitvoeren

[ctx: Noun, a list of items]
en: Operations of the schedule
nl: Handelingen van de planning

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Recurrent operation update
nl: Periodieke handeling bijwerken

[ctx: An information to the user]
en: The recurrent operation '%1' has been updated
nl: De periodieke handeling '%1' is bijgewerkt

[ctx: Successful message after an user action]
en: Recurrent operation updated.
nl: Periodieke handeling is bijgewerkt.

[ctx: Successful message after an user action]
en: Recurrent operation inserted.
nl: Periodieke handeling ingevoegd.

[ctx: Error message]
en: Insertion failed
nl: Invoegen is mislukt

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, kTitle)
en: First, you have to schedule an operation or a template from the operations page.
nl: Plan eerst een handeling of sjabloon in de handeling-pagina in.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kRemindMe)
en: Remind me:
nl: Stuur mij een herinnering:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: days &before term
nl: dagen &voor tijdvak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Once ever&y:
nl: Eenmaal &iedere:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kOnceEveryUnit) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_once_every_unit)
en: day(s)
nl: dag(en)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kOnceEveryUnit) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_once_every_unit)
en: week(s)
nl: we(e)k(en)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kOnceEveryUnit) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_once_every_unit)
en: month(s)
nl: maand(en)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kOnceEveryUnit) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_once_every_unit)
en: year(s)
nl: ja(a)r(en)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kAutoWrite)
en: Automatically write:
nl: Automatisch schrijven:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: days before &term
nl: dagen voor &tijdvak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kNbTimes)
en: Number of occurrences:
nl: Aantal gebeurtenissen:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kProcessBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kProcessBtn)
en: Insert scheduled operations
nl: Geplande handelingen invoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, kProcessBtn) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kActionGrp)
en: Process
nl: Proces

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kJumpBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kJumpBtn)
en: Open the operation page with the selected scheduled operations
nl: Open de pagina voor handelingen met de geselecteerde geplande handelingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kJumpBtn)
en: Jump to the operation
nl: Ga naar de handeling

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Next occurrence:
nl: Volgende keer:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_check_on_open)
en: If checked, Skrooge will insert relevant occurrences when starting.
nl: Indien geactiveerd, zal Skrooge bij het opstarten relevante gebeurtenissen invoegen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_check_on_open)
en: Check scheduled operations on open
nl: Controleer geplande handelingen bij openen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontdisable)
en: Font for disabled schedule:
nl: Lettertype voor uitgeschakelde planning:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Default parameters
nl: Standaard parameters

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_remind_me)
en: Remind me
nl: Stuur herinnering

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_auto_write)
en: Automatically write
nl: Automatisch schrijven

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_nb_times)
en: Number of occurrences
nl: Aantal keren

[ctx: Noun, alarms]
en: Alarms
nl: Herinneringen

[ctx: Verb, action to execute]
en: Execute on all operations
nl: Uitvoeren bij alle handelingen

[ctx: Verb, action to execute]
en: Execute on not checked operations
nl: Uitvoeren op niet-gecontroleerde handelingen

[ctx: Verb, action to execute]
en: Execute on imported operations
nl: Uitvoeren bij geïmporteerde handelingen

[ctx: Verb, action to execute]
en: Execute on not validated operations
nl: Uitvoeren op niet-gevalideerde handelingen

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Process execution
nl: Verwerking uitvoeren

[ctx: Successful message after an user action]
en: Process executed
nl: Verwerking is uitgevoerd

[ctx: Error message]
en: Process execution failed
nl: Verwerking uitvoeren is mislukt

[ctx: Noun]
en: Search and process
nl: Zoeken en verwerken

[ctx: Noun]
en: Search and process management
nl: Zoek- en verwerkbeheer

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... skrooge can <a href="skg://skrooge_search_plugin">search</a> and automatically process some operations.</p>
nl: <p>... skrooge kan <a href="skg://skrooge_search_plugin">zoeken</a> en automatisch enkele handelingen verwerken.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can create alarms based on <a href="skg://skrooge_search_plugin">searches</a>.</p>
nl: <p>... op <a href="skg://skrooge_search_plugin">zoekresultaten</a> gebaseerde alarmen kan aanmaken.</p>

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: Take care to your alarms.<br> %1.
nl: Reageer op uw herinneringen.<br> %1.

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Open operations corresponding to this alarm
nl: Handelingen verbonden met deze herinnering openen

[ctx: Message template]
en: Message to display when alarm is triggered (%1 is the total amount, %2 is the alarm amount, %3 the difference)
nl: Het te tonen bericht bij het activeren van de herinnering (%1 is het totale aantal, %2 is de hoeveelheid herinneringen, %3 het verschil)

[ctx: Noun, a search]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: Noun, a modification]
en: Update
nl: Bijwerken

[ctx: Noun, an alarm]
en: Alarm
nl: Herinnering

[ctx: Noun, a modification by applying a template]
en: Template
nl: Sjabloon

[ctx: Adjective, an highlighted item]
en: Highlighted
nl: Gemarkeerd

en: Display the edit panel for searches
nl: Bewerkingspaneel voor zoekopdrachten tonen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Display the edit panel for updates
nl: Bewerkingspaneel voor elementen voor bijwerken tonen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kAlarmFrm)
en: Alarm
nl: Herinnering

en: Display the edit panel for alarm
nl: Bewerkingspaneel voor herinneringen tonen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kTemplateFrm)
en: Template
nl: Sjabloon

en: Display the edit panel for updates by templates
nl: Bewerkingspaneel voor bijwerken door sjablonen tonen

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Search and process creation
nl: Zoekenopdracht en bewerken aanmaken

[ctx: An information to the user]
en: The search rule '%1' have been added
nl: De zoekregel '%1' is toegevoegd

[ctx: Successful message after an user action]
en: Search and process created
nl: Zoekopdracht en bewerken aangemaakt

[ctx: Error message]
en: Search and process creation failed
nl: Zoekopdracht en bewerken aanmaken is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Search and process update
nl: Bijwerken van zoekopdracht en bewerken

[ctx: An information to the user]
en: The search rule '%1' have been updated
nl: De zoekregel '%1' is bijgewerkt

[ctx: Successful message after an user action]
en: Search and process updated
nl: Zoekopdracht en bijwerken zijn bijgewerkt

[ctx: Error message]
en: Search and process update failed
nl: Het bijwerken van zoekopdracht en bijwerken is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Search update
nl: Zoekopdracht bijwerken

[ctx: An information to the user]
en: The search '%1' has been updated
nl: De zoekopdracht '%1' is bijgewerkt

[ctx: Successful message after an user action]
en: Search updated
nl: Zoekopdracht is bijgewerkt

[ctx: Error message]
en: Search update failed
nl: Zoekopdracht bijwerken is mislukt

[ctx: Noun, a list of items]
en: Sub operations corresponding to rule '%1'
nl: Sub-handelingen overeenkomende met regel '%1'

en: %1 operation found (%2 imported, %3 not yet validated, %4 not checked). | %1 operations found (%2 imported, %3 not yet validated, %4 not checked).
nl[0]: %1 handeling gevonden (%2 geïmporteerd, %3 nog niet gevalideerd,%4 nog niet gecontroleerd).
nl[1]: %1 handelingen gevonden (%2 geïmporteerd, %3 nog niet gevalideerd,%4 nog niet gecontroleerd).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kApply) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kApply)
en: Apply processes
nl: Processen toepassen

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGQueryCreator, kQueryCreator)
en: Allow search definition
nl: Zoekdefinitie toestaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kAlarmLbl)
en: Ala&rm amount:
nl: Aantal he&rinneringen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kAlarmMessageLbl)
en: Alarm &message:
nl: Herinnerings&bericht:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAlarmAmount) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAlarmAmount)
en: Amount triggering the alarm
nl: Aantal om de herinnering te activeren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kTemplate) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kTemplate)
en: The template to apply on all operations matching the condition
nl: Het toe te passen sjabloon op alle handelingen overeenkomend met de voorwaarde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kAlarmLbl_2)
en: &Template to apply:
nl: Toe te passen &sjabloon:

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGQueryCreator, kActionCreator)
en: Allow process definition
nl: Procesdefinitie toestaan

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kAdd) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kAdd)
en: Add a search or a process (Ctrl+Enter)
nl: Een zoekopdracht of proces toevoegen (Ctrl+Enter)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kUpdate) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kUpdate)
en: Update selected search or process (Shift+Enter)
nl: Geselecteerde zoekopdracht of proces bijwerken (Shift+Enter)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kSearch) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kSearch)
en: Search without creating rule
nl: Zoeken zonder een regel aan te maken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kOpenReport) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kOpenReport)
en: Open report without creating rule
nl: Rapport openen zonder een regel aan te maken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kOpenReport)
en: Open report
nl: Rapport openen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Raise alarm every:
nl: Herinnering geven iedere:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: minutes
nl: minuten

[ctx: Noun, something that is used to track items]
en: Trackers
nl: Volgers

[ctx: A tool tip]
en: Trackers management
nl: Volgerbeheer

[ctx: Description of a tips]
en: <p>...you can follow your refunds by using a <a href="skg://skrooge_tracker_plugin">tracker</a>.</p>
nl: <p>... terugbetalingen kunnen gevolgd worden door een <a href="skg://skrooge_tracker_plugin">volger</a> te gebruiken.</p>

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: '%1' is an old tracker
nl: '%1' is een oude volger

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: This tracker does not contain recent operation. You may want to close it if you do not intend to add other operations
nl: Deze volger bevat geen recente handeling. U zou het kunnen sluiten als u niet van plan bent om een andere handelingen toe te voegen

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Tracker creation '%1'
nl: Volger '%1' aanmaken

[ctx: An information to the user]
en: The tracker '%1' have been added
nl: De volger '%1' is toegevoegd

[ctx: Successful message after an user action]
en: Tracker '%1' created
nl: Volger '%1' is aangemaakt

[ctx: Error message]
en: Tracker creation failed
nl: Volger aanmaken is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Tracker update
nl: Volger bijwerken

[ctx: An information to the user]
en: The tracker '%1' has been updated
nl: De volger '%1' is bijgewerkt

[ctx: Successful message after an user action]
en: Tracker updated
nl: Volger is bijgewerkt

[ctx: Error message]
en: Tracker update failed
nl: Volger bijwerken is mislukt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kNameInput) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kNameInput)
en: Name of the tracker
nl: Naam van de volger

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kCommentEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kCommentEdit)
en: Comment of the tracker
nl: Omschrijving van de volger

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kAddButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kAddButton)
en: Create a tracker (Ctrl+Enter)
nl: Een volger aanmaken (Ctrl+Enter)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kModifyButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kModifyButton)
en: Modify selected tracker (Shift+Enter)
nl: Geselecteerde volger wijzigen (Shift+Enter)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, downloadmode) i18n: ectx: label, entry (last), group (skrooge_unit) i18n: ectx: label, entry (last_monthly), group (skrooge_unit) i18n: ectx: label, entry (last_weekly), group (skrooge_unit) i18n: ectx: label, entry (last_daily), group (skrooge_unit) 
en: Download mode
nl: Downloadmodus

note: i18n: ectx: label, entry (nb_loaded_values), group (skrooge_unit)
en: Maximum number of imported values:
nl: Maximum aantal van geïmporteerde waarden:

[ctx: Title of a dashboard widget]
en: Quotes
nl: Koersen

[ctx: Noun, a country's currency]
en: Currencies
nl: Valuta's

[ctx: Financial indexes, used as an indicator of financial places' health. Examples : Dow Jones, CAC40, Nikkei...]
en: Indexes
nl: Indexen

[ctx: Shares, as in financial shares: parts of a company that you can buy or sell on financial markets]
en: Shares
nl: Aandelen

[ctx: Noun, a physical object like a house or a car]
en: Objects
nl: Objecten

[ctx: Only show the list of Shares (financial shares) that you own]
en: Shares owned only
nl: Aandelen alleen in bezit

[ctx: A list of operations made on the specified unit]
en: Operations with unit equal to '%1'
nl: Handelingen met eenheid gelijk aan '%1'

[ctx: Message about not having any financial Share or financial index in the document]
en: No share or index defined<br>on the <a href="%1">"Units"</a> page.
nl: Geen aandeel of index gedefinieerd<br>op de pagina <a href="%1">"Eenheden"</a>.

[ctx: Verb]
en: Split share...
nl: Aandeel splitsen...

[ctx: Verb]
en: Delete unused units
nl: Ongebruikte eenheden verwijderen

[ctx: Noun, the title of a section]
en: Quotes
nl: Koersen

[ctx: Noun, the title of a section]
en: Stock portfolio
nl: Portfolio met aandelen

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Create default unit
nl: Standaard eenheid aanmaken

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Automatic download of units
nl: Automatisch downloaden van eenheden

[ctx: An information to the user]
en: The unit '%1' has been downloaded
nl: De eenheid '%1' is gedownload

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Save API keys
nl: API-sleutels opslaan

[ctx: Noun, units for operations, usually currencies or a shares]
en: Units
nl: Eenheden

[ctx: A tool tip]
en: Unit management
nl: Eenhedenbeheer

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can download <a href="skg://skrooge_unit_plugin">units</a>.</p>
nl: <p>... <a href="skg://skrooge_unit_plugin">eenheden</a> kan downloaden.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... <a href="skg://skrooge_unit_plugin">units</a> can be downloaded <a href="skg://tab_configure?page=Skrooge Unit Plugin">automatically</a> when a document is opened.</p>
nl: <p>... <a href="skg://skrooge_unit_plugin">eenheden</a> <a href="skg://tab_configure?page=Skrooge Unit Plugin">automatisch</a> gedownload kunnen worden wanneer een document geopend is.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can split a <a href="skg://skrooge_unit_plugin">share</a>.</p>
nl: <p>... een <a href="skg://skrooge_unit_plugin">aandeel</a> kunt splitsen.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... <a href="skg://skrooge_unit_plugin">units</a> can be merged by drag & drop.</p>
nl: <p>... <a href="skg://skrooge_unit_plugin">eenheden</a> door slepen & loslaten samengevoegd kunnen worden.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can download more <a href="skg://skrooge_unit_plugin">sources</a> of quote.</p>
nl: <p>... meer <a href="skg://skrooge_unit_plugin">elementen</a> van de koers kunt downloaden.</p>

[ctx: Description of a tips]
en: <p>... you can create and share your own source of quote.</p>
nl: <p>... uw eigen elementen van de koersen kunt aanmaken en delen.</p>

[ctx: Question]
en: Split share
nl: Aandeel splitsen

[ctx: Question]
en: Ratio (2 means 2-for-1, 0.5 means 1-for-2):
nl: Verhouding (2 betekent 2-voor-1, 0,5 betekent 1-voor-2):

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Split stock '%1' by '%2'
nl: Aandeel splitsen '%1' door '%2'

[ctx: Successful message after an user action]
en: Stock split.
nl: Aandeel splitsen.

[ctx: Error message]
en: Splitting stock failed.
nl: Aandeel splitsen is mislukt.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Define a primary currency
nl: Een primaire valuta definiëren

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: To avoid misunderstanding and conflicts between units at conversion time, you should define a primary currency. It is the currency against which all other will be converted
nl: Om misverstanden en conflicten op het moment van conversie tussen eenheden te vermijden, zou u een primaire valuta moeten definiëren. Het is de valuta waartegen alle anderen zullen worden geconverteerd

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Set '%1' as primary currency
nl: Stel '%1' in als primaire valuta

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Edit units
nl: Eenheden bewerken

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Define a secondary currency
nl: Een secundaire valuta definiëren

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: When a secondary unit is defined, Skrooge will display it as an additional amount information.
nl: Wanneer een tweede eenheid is gedefinieerd zal Skrooge het tonen als een extra hoeveelheid informatie.

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Set '%1' as secondary currency
nl: Stel '%1' in als secundaire valuta

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Unit '%1' has not been downloaded for more than a month
nl: Eenheid '%1' is niet gedownload gedurende meer dan een maand

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: Do not forget download units to have a better view of your accounts
nl: Vergeet niet eenheden te downloaden om een beter overzicht op uw rekeningen te hebben

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Download '%1'
nl: '%1' downloaden

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Many unused units
nl: Vele ongebruikte eenheden

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: You can improve performances by removing units for which no operation is registered.
nl: U kunt de prestatie verbeteren door eenheden te verwijderen waarvoor geen handeling geregistreerd is.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: The amount of the unit '%1' is not defined
nl: Het aantal van de eenheid '%1' is niet gedefinieerd

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: '%1' has an amount defined at 1. Most of the time this is not normal and causes wrong computation. Check if this is normal.
nl: '%1' heeft een hoeveelheid van 1 gedefinieerd. Meestal is dit niet normaal en veroorzaakt het verkeerde berekeningen. Controleer of dit normaal is.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: The definition of the unit '%1' is too complex
nl: De definitie van de eenheid '%1' is te complex

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: '%1' is defined relatively to another unit defined relatively to a third one. This is too complex and not supported by Skrooge.
nl: '%1' is gedefinieerd relatief tot een andere eenheid gedefinieerd relatief tot een derde. Dit is te gecompliceerd en niet door Skrooge ondersteunt.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: Unit '%1' has very old values
nl: Eenheid '%1' heeft zeer oude waarden

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: Unit '%1' has very old values. Check if this is normal.
nl: Eenheid '%1' heeft zeer oude waarden. Controleer of dit normaal is.

[ctx: Advice on making the best (short)]
en: No decimal symbol defined
nl: Geen decimaal teken gedefinieerd

[ctx: Advice on making the best (long)]
en: In KDE localization settings, there is no decimal symbol defined for currencies. This could be confusing.
nl: In instellingen van KDE voor lokalisatie is geen decimaal symbool gedefinieerd voor valuta's. Dit kan verwarring geven.

[ctx: Advice on making the best (action)]
en: Edit KDE settings
nl: KDE-instellingen bewerken

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Define primary currency
nl: Primaire valuta definiëren

[ctx: An information to the user]
en: The unit '%1' is now the primary unit
nl: De eenheid '%1' is nu de primaire eenheid

[ctx: Message for successful user action]
en: Primary currency defined.
nl: Primaire valuta gedefinieerd.

[ctx: Error message]
en: Primary currency definition failed
nl: Definiëren van primaire valuta is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Define secondary currency
nl: Secundaire valuta definiëren

[ctx: An information to the user]
en: The unit '%1' is now the secondary unit
nl: De eenheid '%1' is nu de secundaire eenheid

[ctx: Message for successful user action]
en: Secondary currency defined.
nl: Secundaire valuta gedefinieerd

[ctx: Error message]
en: Secondary currency definition failed
nl: Definiëren van secundaire valuta is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Delete unused units
nl: Ongebruikte eenheden verwijderen

[ctx: Successful message after an user action]
en: Unused units deleted
nl: Ongebruikte eenheden verwijderd

[ctx: Error message]
en: Unused units deletion failed
nl: Ongebruikte eenheden verwijderen is mislukt

[ctx: A mode of graph of unit values]
en: Unit values
nl: Eenheidswaarden

[ctx: A mode of graph of unit values]
en: Amount owned
nl: Hoeveelheid bezit

[ctx: Noun, items to display]
en: All
nl: Alles

[ctx: Noun, a country's currency]
en: Currency
nl: Valuta

[ctx: Noun, a financial share, as in a stock market]
en: Share
nl: Delen

en: download last value only
nl: alleen de laatste waarde downloaden

en: download monthly values since last known value
nl: maandelijkse waarden sinds laatst bekende waarde downloaden

en: download weekly values since last known value
nl: wekelijkse waarden sinds laatst bekende waarde downloaden

en: download daily values since last known value
nl: dagelijkse waarden sinds laatst bekende waarde downloaden

en: download all monthly values
nl: alle maandelijkse waarden downloaden

en: download all weekly values
nl: alle wekelijkse waarden downloaden

en: download all daily values
nl: alle dagelijkse waarden downloaden

en: simplify values
nl: waarden vereenvoudigen

en: Display the edit panel for standard units
nl: Bewerkingspaneel voor standaard eenheden tonen

en: Manual / Share
nl: Handmatig / delen

en: Display the edit panel for manual units
nl: Bewerkingspaneel voor handmatige eenheden tonen

en: Values
nl: Waarden

en: Display the edit panel for values of units
nl: Bewerkingspaneel voor de waarden van eenheden tonen

[ctx: Noun]
en: Primary currency
nl: Primaire valuta

[ctx: Noun]
en: Secondary currency
nl: Secundaire valuta

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Unit creation '%1'
nl: Eenheid aanmaken '%1'

[ctx: Successful message after an user action]
en: Unit '%1' created
nl: Eenheid '%1' aangemaakt

[ctx: Error message]
en: Unit creation failed
nl: Eenheid aanmaken is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Unit value creation for '%1'
nl: Eenheidswaarde aanmaken voor '%1'

[ctx: Successful message after an user action]
en: Unit value created for '%1'
nl: Eenheidswaarde aangemaakt voor '%1'

[ctx: Error message]
en: Unit value creation failed
nl: Aanmaken eenheidwaarde is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Unit update
nl: Eenheid bijgewerkt

[ctx: Information message]
en: You tried to modify names of selected units to an existing unit. Units have been merged.
nl: U hebt geprobeerd om namen van geselecteerde eenheden te wijzigen naar een bestaande eenheid. Eenheden zijn bij elkaar gevoegd.

[ctx: Information message]
en: You tried to modify all names of selected units. Units have been merged.
nl: U hebt geprobeerd om alle namen van geselecteerde eenheden te wijzigen. Eenheden zijn bij elkaar gevoegd.

[ctx: An information to the user]
en: The unit '%1' has been updated
nl: De eenheid '%1' is bijgewerkt

[ctx: Message for successful user action]
en: Unit updated
nl: Eenheid bijgewerkt

[ctx: Error message]
en: Unit update failed
nl: Eenheid bijwerken is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Download values for [%1 (%2)]
nl: Waarde voor [%1 (%2)] downloaden

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Download values
nl: Waarden downloaden

[ctx: Successful message after an user action]
en: Download done
nl: Downloaden gedaan

[ctx: Error message]
en: Download failed
nl: Downloaden is mislukt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Simplify unit values
nl: Eenheidswaarde vereenvoudigen

[ctx: An information to the user]
en: The unit '%1' has been simplified
nl: De eenheid '%1' is eenvoudiger gemaakt

[ctx: Successful message after an user action]
en: Simplification done
nl: Vereenvoudiging gedaan

[ctx: Error message]
en: Simplification failed
nl: Vereenvoudiging is mislukt

[ctx: Help meeage in tooltip]
en: Here is the help for the selected source '%1':<br/>%2
nl: Hier is de hulp voor de geselecteerde bron '%1':<br/>%2

[ctx: Upload message]
en: The package is ready. You can find it here %1. You can now upload it manually.
nl: Het pakket is gereed. U kunt het hier %1 vinden. U kunt het nu handmatig uploaden.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGTableView, kUnitValueTableViewEdition) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGTableView, kUnitValueTableViewEdition)
en: List of quotes for selected unit
nl: Lijst van koersen voor geselecteerde eenheid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kNbDecimal) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSpinBox, kNbDecimal)
en: The number of decimal to display of the unit.
nl: Het aantal decimalen bij tonen van de eenheid.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kCountryCreatorUnit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kCountryCreatorUnit)
en: The country of the unit.
nl: Het land van de eenheid.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGUnitComboBox, kUnitCreatorUnit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGUnitComboBox, kUnitCreatorUnit)
en: The unit of the unit.
nl: De eenheid van de eenheid.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kNameCreatorUnit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kNameCreatorUnit)
en: The name of the unit.
nl: De naam van de eenheid.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kSymbolCreatorUnit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kSymbolCreatorUnit)
en: The symbol of the unit.
nl: Het land van de eenheid.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kTypeCreatorUnit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kTypeCreatorUnit)
en: The type of the unit.
nl: Het type van de eenheid.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kDownloadSource) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kDownloadSource)
en: The download source for the unit
nl: De bron voor download voor de eenheid.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kInternetCreatorUnit)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt;">The Internet code of the unit.</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt;"><br /></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt;">You can add &quot; /&quot; if you are not able to download the expected quote but you are able to download the inverse.</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt; text-decoration: underline;">Example:</span><span style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt;"> EURUSD=X is the symbol to download EURO in USD.</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt;">If you want USD in EURO, you have to create a unit USD with &quot;EURUSD=X /&quot; as the Internet code.</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt;"><br /></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt;">This field can also be set with a yearly rate. The values are computed by clicking on download.<br />Example:</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt;">=-25 means -25% per year.</span></p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt;">De internetcode van de eenheid.</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt;"><br /></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt;">U kunt &quote; /&quote; toevoegen als u niet in staat bent de verwachte koers te downloaden maar u bent in staat om het omgekeerde te downloaden.</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt; text-decoration: underline;">Voorbeeld:</span><span style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt;"> EURUSD=X is het symbool om EURO in USD te downloaden.</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt;">Als u USD in EURO wilt, dan moet u een eenheid USD met &quote;EURUSD=X /&quote; als internetcode aan te maken.</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt;"><br /></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt;">Dit veld kan ook ingesteld worden met een jaarlijkse verhouding. De waarden worden berekend door op download te klikken.<br />Voorbeeld:</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt;">=-25 betekent -25% per jaar.</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLineEdit, kInternetCreatorUnit)
en: The Internet code of the unit.
nl: De internetcode van de eenheid.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGComboBox, kCurrencyList) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGComboBox, kCurrencyList)
en: List of known units
nl: Lijst van bekend eenheden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kObsolete) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kObsolete)
en: To include suspended and obsolete currencies
nl: Om slapende en verouderde valuta's mee te nemen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kObsolete)
en: Obsolete currencies
nl: Verouderde valuta's

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGDateEdit, kDateEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGDateEdit, kDateEdit)
en: Date of the unit's quote
nl: Datum van de koers van de aandeel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAmountEdit) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGCalculatorEdit, kAmountEdit)
en: Amount of the unit's quote
nl: Hoeveelheid in de koers voor de aandeel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kUnitAdd) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kUnitAdd)
en: Create a new unit (Ctrl+Enter)
nl: Een nieuwe eenheid aanmaken (Ctrl+Enter)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kUnitUpdate) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kUnitUpdate)
en: Update the selected unit (Shift+Enter)
nl: Geselecteerde eenheid bijwerken (Shift+Enter)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kUnitValueDownload)
en: Download quotes for the selected unit.
    See options to modify download frequency.
nl: Koersen voor geselecteerde aandeel downloaden.
    Zie opties voor het wijzigen van de interval van ophalen.

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kUnitValueDownload)
en: Download quotes for the selected unit.
nl: Koersen voor geselecteerde aandeel downloaden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, kUnitValueDownload)
en: Download
nl: Downloaden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kUnitOpen) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kUnitOpen)
en: Open the url of the source
nl: De URL van de bron openen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_last)
en: Last &value found only
nl: Alleen laatst gevonden &waarde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_last_monthly)
en: &Monthly values since last download
nl: &Maandelijkse waarden sinds laatste download

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_last_weekly)
en: Wee&kly values since last download
nl: We&kelijkse waarden sinds laatste download

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_last_daily)
en: Dail&y values since last download
nl: Dageli&jkse waarden sinds laatste download

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_all_monthly)
en: Monthly values for all dates
nl: Maandelijkse waarden voor alle datums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_all_weekly)
en: Weekly values for all dates
nl: Wekelijkse waarden voor alle datums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_all_daily)
en: Daily values for all dates
nl: Dagelijkse waarden voor alle datums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum num&ber of imported values:
nl: Maximum aanta&l van geïmporteerde waarden:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, apikeysBox)
en: API Keys
nl: API-sleutels

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, apikeys_label)
en: <html><head/><body><p>The following download sources need an API key. So you need to request one from the source site web and enter it here:</p></body></html>
nl: <html><head/><body><p>De volgende bronnen voor download hebben een API-sleutel nodig. U moet er dus een aanvragen op de bronwebsite en deze hier invoeren:</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kSave)
en: For security reasons, these keys are not saved in setting file but in your document.
nl: Om redenen van beveiliging worden deze sleutels niet in het instellingenbestand maar in uw document opgeslagen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kSave)
en: Save in document
nl: In document opslaan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Pointed
nl: Gemarkeerd

en: Checked
nl: Gecontroleerd

[ctx: Noun]
en: Day -0
nl: Dag -0

[ctx: Noun]
en: Day -1
nl: Dag -1

[ctx: Noun]
en: Day -2
nl: Dag -2

[ctx: Noun]
en: Day -3
nl: Dag -3

[ctx: Noun]
en: Day -4
nl: Dag -4

[ctx: Noun]
en: Day -5
nl: Dag -5

[ctx: Noun]
en: Fifteen
nl: Vijftien

[ctx: Noun]
en: Never
nl: Nooit

[ctx: Noun]
en: Day +0
nl: Dag +0

[ctx: Noun]
en: Day +1
nl: Dag +1

[ctx: Noun]
en: Day +2
nl: Dag +2

[ctx: Noun]
en: Day +3
nl: Dag +3

[ctx: Noun]
en: Day +4
nl: Dag +4

[ctx: Noun]
en: Day +5
nl: Dag +5

en: Auto: %1
nl: Automatisch: %1

[ctx: Noun]
en: Original amount=%1 (%2 = %3 / year)
nl: Origineel bedrag=%1 (%2 = %3 / jaar)

[ctx: Noun]
en: Amount at creation date=%1 (%2 = %3 / year)
nl: Bedrag op aanmaakdatum=%1 (%2 = %3 / jaar)

[ctx: Noun]
en: Account balance=%1
nl: Rekeningsaldo=%1

[ctx: Noun]
en: Original delta=%1
nl: Oorspronkelijk verschil=%1

[ctx: Noun]
en: Variation on the last year = %1
nl: Variatie over het laatste jaar = %1

[ctx: Noun]
en: Variation on the last 6 months = %1 = %2 / year
nl: Variatie over de laatste 6 maanden = %1 = %2 /jaar

[ctx: Noun]
en: Variation on the last month = %1 = %2 / year
nl: Variatie over de laatste maand = %1 = %2 / jaar

[ctx: Information]
en: Address= %1
nl: Adres: %1

[ctx: Information]
en: Category= %1
nl: Categorie= %1

[ctx: Information]
en: Agency number= %1
nl: Agentschapnummer= %1

[ctx: Information]
en: Number= %1
nl: Nummer= %1

[ctx: Information]
en: Comment= %1
nl: Omschrijving= %1

[ctx: A tool tip]
en: This operation is pointed but not checked yet.
nl: Deze handeling is gemarkeerd maar nog niet gevalideerd.

[ctx: A tool tip]
en: You can use the reconciliation mode to validate pointed operations.
nl: U kunt de consistentie-controle modus gebruiken om gemarkeerde handelingen te controleren.

[ctx: A tool tip]
en: Click in this column to switch back status.
nl: Klik in deze kolom voor terugzetten status.

[ctx: A tool tip]
en: Click in the Status (checkmark) column to switch back status.
nl: Klik in de status (keuzevakje) voor terugzetten status.

[ctx: A tool tip]
en: Ctrl+click to force checked status.
nl: Ctrl+klik voor forceren statuscontrole.

[ctx: A tool tip]
en: This operation is already checked.
nl: Deze handeling is al gecontroleerd.

[ctx: A tool tip]
en: This operation is not pointed yet.
nl: Deze handeling is nog niet gemarkeerd.

[ctx: A tool tip]
en: Click to set pointed status.
nl: Klik om de status van de gemarkeerde in te stellen.

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Close account '%1'
nl: Rekening '%1' sluiten

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Open account '%1'
nl: Rekening '%1' openen

[ctx: An information message]
en: Warning, you closed an account with money
nl: Waarschuwing, u sluit een rekening met geld erin

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Close tracker '%1'
nl: Volger '%1' sluiten

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Open tracker '%1'
nl: Volger '%1' openen

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Close category '%1'
nl: Categorie '%1' sluiten

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Open category '%1'
nl: Categorie '%1' openen

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Close payee '%1'
nl: Begunstigde '%1' sluiten

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Open payee '%1'
nl: Begunstigde '%1' openen

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Change operation status
nl: Status handeling wijzigen

[ctx: An information to the user]
en: The budget '%1' have been updated
nl: Het budget '%1' is bijgewerkt

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Move category
nl: Categorie verplaatsen

[ctx: An information to the user]
en: The category '%1' has been moved to '%2'
nl: De categorie '%1' is verplaatst naar '%2'

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Merge payees
nl: Begunstigden samenvoegen

[ctx: An information to the user]
en: The payee '%1' has been merged with payee '%2'
nl: De begunstigde '%1' is samengevoegd met begunstigde '%2'

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Merge accounts
nl: Rekeningen samenvoegen

[ctx: An information to the user]
en: The account '%1' has been merged with account '%2'
nl: De rekening '%1' is samengevoegd met rekening '%2'

[ctx: Warning message]
en: The initial balance of the target account '%1' has been change to %2.
    If you want to do the merge without changing the initial balance, you must keep the Ctrl key pressed.
nl: Het initiële saldo van de doelrekening '%1' is gewijzigd naar %2.
    Als u het samenvoegen wilt doen zonder het initiële saldo te wijzigen, dan moet u de toets Ctrl ingedrukt houden.

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Merge units
nl: Eenheden samenvoegen

[ctx: An information to the user]
en: The unit '%1' has been merged with unit '%2'
nl: De eenheid '%1' is samengevoegd met eenheid '%2'

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Merge trackers
nl: Volgers samenvoegen

[ctx: An information to the user]
en: The tracker '%1' has been merged with tracker '%2'
nl: De volger '%1' is samengevoegd met volger '%2'

[ctx: Noun, an item's attribute]
en: attribute
nl: Eigenschap

[ctx: A tool tip]
en: Switch in advanced mode
nl: Schakel naar geavanceerde modus

[ctx: Tooltip]
en: <html><head/><body><p>Searching is case-insensitive. So table, Table, and TABLE are all the same.<br/>If you just put a word or series of words in the search box, the application will filter the table to keep all lines having these words (logical operator AND). <br/>If you want to add (logical operator OR) some lines, you must prefix your word by '+'.<br/>If you want to remove (logical operator NOT) some lines, you must prefix your word by '-'.<br/>If you want to search only on some columns, you must prefix your word by the beginning of column name like: col1:word.<br/>If you want to search only on one column, you must prefix your word by the column name and a dot like: col1.:word.<br/>If you want to use the character ':' in value, you must specify the column name like this: col1:value:rest.<br/>If you want to search for a phrase or something that contains spaces, you must put it in quotes, like: 'yes, this is a phrase'.</p><p>You can also use operators '&lt;', '&gt;', '&lt;=', '&gt;=', '=' and '#' (for regular expression).</p><p><span style="font-weight:600; text-decoration: underline;">Examples:</span><br/>+val1 +val2 =&gt; Keep lines containing val1 OR val2<br/>+val1 -val2 =&gt; Keep lines containing val1 but NOT val2<br/>'abc def' =&gt; Keep lines containing the sentence 'abc def' <br/>'-att:abc def' =&gt; Remove lines having a column name starting by abc and containing 'abc def' <br/>abc:def =&gt; Keep lines having a column name starting by abc and containing def<br/>:abc:def =&gt; Keep lines containing 'abc:def'<br/>Date&gt;2015-03-01 =&gt; Keep lines where at least one attribute starting by Date is greater than 2015-03-01<br/>Date.&gt;2015-03-01 =&gt; Keep lines where at the Date attribute is greater than 2015-03-01<br/>Amount&lt;10 =&gt;Keep lines where at least one attribute starting by Amount is less than 10<br/>Amount=10 =&gt;Keep lines where at least one attribute starting by Amount is equal to 10<br/>Amount&lt;=10 =&gt;Keep lines where at least one attribute starting by Amount is less or equal to 10<br/>abc#^d.*f$ =&gt; Keep lines having a column name starting by abc and matching the regular expression ^d.*f$</p><span style="font-weight:600; text-decoration: underline;">Your filter is understood like this:</span><br/>%1</body></html>
nl: <html><head/><body><p>Zoeken maakt geen onderscheid tussen hoofd- en kleine letters. Dus tabel, Tabel en TABEL zijn hetzelfde.<br/>Als u slechts een woord of serie woorden in het zoekvak zet, zal de toepassing de tabel filteren om alle regels te behouden die deze woorden bevatten (logische operator EN). <br/>Als u sommige regels wilt toevoegen (logische operator OF), dan moet u uw woord vooraf laten gaan met '+'.<br/>Als u sommige regels wilt verwijderen (logische operator NIET), dan moet u uw woord vooraf laten gaan door '-'.<br/>Als u alleen in enkele kolommen wilt zoeken, dan moet u uw woord laten beginnen met het begin van de kolomnaam zoals kol1:woord.<br/>Als u alleen in één kolom wilt zoeken, dan moet u uw woord vooraf laten gaan door de naam van de kolom en een punt, zoals: kol1.:woord.<br/>Als u het teken ':' in een waarde wilt gebruiken, dan moet u de naam van de kolom gebruiken zoals: kol1:waarde:rest.<br/>Als u wilt zoeken naar een frase of iets dat spaties bevat, dan moet u het tussen Aanhalingstekens zetten, zoals: 'ja, dit is een frase'.</p><p>U kunt ook de operators '&lt;', '&gt;', '&lt;=', '&gt;=', '=' en '#' (voor een reguliere expressie) gebruiken.</p><p><span style=" font-weight:600; text-decoration: underline;">Voorbeelden:</span><br/>+val1 +val2 =&gt; Behoud regels met val1 OR val2<br/>+val1 -val2 =&gt; Behoud regels met val1 maar NIET val2<br/>'abc def' =&gt; Behoud regels die de zin 'abc def' bevatten <br/>'-att:abc def' =&gt; Verwijder regels die in de kolom met naam att beginnen met abc en 'abc def' bevatten<br/>abc:def =&gt; Behoud regels met een kolomnaam beginnend met abc en def bevatten<br/>:abc:def =&gt; Behoud regels die 'abc:def' bevatten<br/>Date&gt;2015-03-01 =&gt; Behoud regels waar minstens één eigenschap begint met Datum groter is dan 2015-03-01<br/>Date.&gt;2015-03-01 =&gt; Behoud regels waarbij het eigenschap Datum groter is dan 2015-03-01<br/>Bedrag&lt;10 =&gt;Behoud regels waar minstens één eigenschap beginnend met Bedrag minder is dan 10<br/> Bedrag=10 =&gt;Behoud regels waar bij de eigenschap Bedrag gelijk is aan 10<br/>Bedrag&lt;=10 =&gt;behoud regels waar minstens één eigenschapbeginnend bij Bedrag kleiner of gelijk is aan 10<br/>abc#^d.*f$ =&gt; Behoud regels met een kolomnaam beginnend met abc en overeenkomt met de reguliere expressie ^d.*f$</p><span style="font-weight:600; text-decoration: underline;">Uw filter wordt als volgt verstaan:</span><br/>%1</body></html>

[ctx: A tool tip]
en: Switch in simple mode
nl: Schakel naar eenvoudige modus

[ctx: Operator contains]
en: or
nl: of

[ctx: Operator contains]
en: but not
nl: maar niet

[ctx: Operator contains]
en: Contains
nl: Bevat

[ctx: Noun]
en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGTableWidget, kList)
en: Double click on items in the list on the left to add them to the query definition
nl: Dubbelklik op items in de lijst links om ze toe te voegen aan de definitie van de query

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (SKGTableWidget, kList)
en: Define your query here. Double click on items in the list on the left to add them to the query as defined in the table.
    
    There is a "And" relationship between columns, and a "Or" relationship between lines.
    
    Read the Skrooge documentation for more details.
nl: Definieer uw query hier. Dubbelklik op items in de lijst links om ze toe te voegen aan de query zoals gedefinieerd in de tabel.
    
    Er is een "En" relatie tussen kolommen en een "Of" relatie tussen regels.
    
    Lees de documentatie van Skrooge voor meer details.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kToolHelp)
en: This menu can help you to build your query
nl: Dit menu kan u helpen bij het bouwen van uw query

[ctx: An information message]
en: Unit '%1' has been created
nl: Eenheid '%1' is aangemaakt

[ctx: Error message]
en: %1 failed because linked object is not yet saved in the database.
nl: %1 is mislukt omdat het gekoppelde object nog niet in de database opgeslagen is.

[ctx: Noun]
en: Relative to operation '%1'
nl: Relatief tot handeling '%1'

[ctx: Noun]
en: Rate change
nl: Wisselkoerswijziging

[ctx: An information message]
en: More than one solution is possible for this auto reconciliation.
nl: Meer dan één oplossing is mogelijk voor deze automatische consistentie-controle.

[ctx: Error message]
en: Can not find the imported operations for obtaining the expected final balance
nl: Kan de geïmporteerde handelingen voor het verkrijgen van het verwachte eindtotaal niet vinden

[ctx: Noun, a list of items]
en: Operations of account "%1" used for auto reconciliation
nl: Handelingen van rekening '%1' gebruikt voor automatische consistentie-controle.

[ctx: Progression step]
en: Apply budget rules
nl: Budgetregels toepassen

[ctx: Message]
en: Transfer of %1 from '%2' to '%3' due to the rule '%4'
nl: Overdracht van %1 uit '%2' naar '%3' vanwege de regel '%4'

en: Impossible to apply the rule '%1' for budget '%2' because the impacted budget does not exist
nl: Onmogelijk om regel '%1' voor budget '%2' toe te passen omdat het betreffende budget niet bestaat

[ctx: Progression step]
en: Create automatic budget
nl: Automatisch budget aanmaken

[ctx: Progression step]
en: Balance budgets
nl: Budgetten in evenwicht brengen

[ctx: Progression step]
en: Apply rules
nl: Regels toepassen

[ctx: Error message]
en: Invalid name '%1' because of the name cannot contain '%2'
nl: Ongeldige naam '%1' omdat de naam geen '%2' mag bevatten

[ctx: Information message]
en: The category '%1' has been created
nl: De categorie '%1' is aangemaakt

[ctx: Error message]
en: You cannot create a loop.
nl: Een loop maken is niet toegestaan.

[ctx: Noun]
en: Wallets
nl: Portefeuilles

[ctx: Error message]
en: You are not authorized to delete this operation because in "checked" status
nl: U bent niet gemachtigd voor deze handeling vanwege status "gecontroleerd"

[ctx: Adjective, a current account]
en: Current
nl: Huidige

[ctx: Noun]
en: Credit card
nl: Creditcard

[ctx: Noun, the type of an account]
en: Assets
nl: Bezittingen

[ctx: Noun, a type of account WHERE you invest money]
en: Investment
nl: Investering

[ctx: Noun, as in other type of item]
en: Other
nl: Overig

[ctx: Error message]
en: You are not authorized to delete this account because it contains some checked operations
nl: U bent niet gemachtigd om deze rekening te verwijderen omdat het enige gecontroleerde handelingen bevat

[ctx: Noun]
en: year(s)
nl: ja(a)r(en)

[ctx: Noun]
en: month(s)
nl: maand(en)

[ctx: Noun]
en: week(s)
nl: we(e)k(en)

[ctx: Noun]
en: day(s)
nl: dag(en)

[ctx: Noun, financial operations with a negative amount]
en: Expenditure
nl: Uitgaven

[ctx: Noun, financial operations with a positive amount]
en: Income
nl: Inkomen

[ctx: Error message]
en: You are not authorized to delete this tracker because used by some checked operations
nl: U bent niet gemachtigd om deze volger te verwijderen omdat het in gebruik is bij sommige gecontroleerde handelingen

[ctx: Error message]
en: You are not authorized to delete this payee because used by some checked operations
nl: U bent niet gemachtigd om deze begunstigde te verwijderen omdat het in gebruik is bij enige gecontroleerde handelingen

[ctx: Error message]
en: You are not authorized to delete this category because used by some checked operations
nl: U bent niet gemachtigd om deze categorie te verwijderen omdat het in gebruik is bij enige gecontroleerde handelingen

[ctx: Noun]
en: Negative
nl: Negatief

[ctx: Noun]
en: Positive
nl: Positief

[ctx: Noun]
en: Next
nl: Volgende

[ctx: Noun]
en: Current
nl: Huidige

[ctx: Noun]
en: Year
nl: Jaar

[ctx: Progression step]
en: Migrate document
nl: Document migreren

[ctx: Error message]
en: Impossible to load a document generated by a more recent version
nl: Laden van een document gegenereerd door een meer recent versie is onmogelijk

[ctx: Progression step]
en: Refresh views
nl: Weergaven verversen

[ctx: Progression step]
en: Computation of balances
nl: Berekening van saldo's

[ctx: Progression step]
en: Computation of budgets
nl: Berekening van budgetten

[ctx: Error message: Could not perform database migration]
en: Database migration from version %1 to version %2 failed
nl: Databasemigratie van versie %1 naar versie %2 is mislukt

[ctx: Error message]
en: Operation '%1' on '%2' failed
nl: Verwerking '%1' op '%2' is mislukt

[ctx: Noun, the default value of an item]
en: Default
nl: Standaard

[ctx: Noun]
en: Amount in 2 columns
nl: Aantal in 2 kolommen

[ctx: Noun]
en: Amount entered
nl: Ingevulde aantal

[ctx: Noun]
en: Amount entered in 2 columns
nl: Ingevulde aantal in 2 kolommen

[ctx: Noun, an intermediate value between two extremums]
en: Intermediate
nl: Tussenliggend

[ctx: Noun]
en: With operations
nl: Met handelingen

[ctx: Noun]
en: With cumulative operations
nl: Met cumulatieve handelingen

[ctx: Noun, an account as in a bank account]
en: Account
nl: Rekening

[ctx: Noun, an account as in a bank account]
en: Account's type
nl: Type rekeningen

[ctx: Noun, a financial operation]
en: Operation
nl: Operatie

[ctx: Noun, the name of an item]
en: Name
nl: Naam

[ctx: Noun, as in commercial balance]
en: Balance
nl: Balans

[ctx: Noun, as in commercial balance]
en: Balance entered
nl: Saldo ingevoerd

[ctx: Name, the numerical amount of a financial operation]
en: Amount
nl: Aantal

[ctx: Name, the numerical amount of a financial operation]
en: Today amount
nl: Bedrag van vandaag

[ctx: Noun]
en: Income entered
nl: Ingevulde inkomsten

[ctx: Noun]
en: Expenditure entered
nl: Ingevulde uitgave

[ctx: Noun]
en: Quantity owned
nl: Hoeveelheid in bezit

[ctx: Noun]
en: Amount owned
nl: Hoeveelheid bezit

[ctx: Noun]
en: Account number
nl: Rekeningnummer

[ctx: Noun, a number identifying an item]
en: Number
nl: Aantal

[ctx: Noun]
en: Bank number
nl: Banknummer

[ctx: Noun]
en: Agency number
nl: Agentschap

[ctx: Noun]
en: Agency address
nl: Adres agentschap

[ctx: Noun]
en: Address
nl: Adres

[ctx: A person or institution receiving a payment, or paying the operation]
en: Payee
nl: Begunstigde

[ctx: Noun, a user comment on an item]
en: Comment
nl: Omschrijving

[ctx: Noun, a user comment on an item]
en: Sub comment
nl: Subcommentaar

[ctx: Noun, the mode used for payment of the operation (Credit Card, Cheque, Transfer...)]
en: Mode
nl: Betalingsmethode

[ctx: Noun]
en: Next occurrence
nl: Volgende gelegenheid

[ctx: Noun, the date of an item]
en: Date
nl: Datum

[ctx: Noun, the date of creation of an item]
en: Creation date
nl: Aanmaakdatum

[ctx: Noun, the months in a year]
en: Month
nl: Maand

[ctx: Noun, 3 months]
en: Quarter
nl: Kwartaal

[ctx: Noun, the years in a century]
en: Year
nl: Jaar

[ctx: Noun, the date of an item]
en: First date
nl: Eerste datum

[ctx: Noun, the date of an item]
en: Last date
nl: Laatste datum

[ctx: Noun, the date of the last download]
en: Download date
nl: Datum van downloaden

[ctx: Noun, the date of the last reconciliation]
en: Reconciliation date
nl: Datum van transactiecontrole

[ctx: Noun, the category of an item]
en: Category
nl: Categorie

[ctx: Noun, the unit of an operation, usually a currency or a share]
en: Unit
nl: Eenheid

[ctx: Noun, the unit of an operation, usually a currency or a share]
en: Unit's type
nl: Type van eenheid

[ctx: Adjective, has an item been checked or not]
en: Checked
nl: Gecontroleerd

[ctx: Adjective, a foreseen value]
en: To be Checked
nl: Te controleren

[ctx: Noun, ahe unit symbol, something in the line of $, €, £...]
en: Symbol
nl: Symbool

[ctx: Noun, a country in the world (France, China...)]
en: Country
nl: Land

[ctx: Noun]
en: Internet code
nl: Internetcode

[ctx: Noun]
en: Number of operations
nl: Aantal handelingen

[ctx: Noun, how frequently something occurs]
en: Periodicity
nl: Periodiciteit

[ctx: Automatically write something]
en: Auto write
nl: Automatisch schrijven

[ctx: Noun]
en: Nb of occurrences
nl: Aantal keer

[ctx: Verb, warn the user about an event]
en: Warn
nl: Waarschuwen

[ctx: Adjective, a closed item]
en: Closed
nl: Gesloten

[ctx: Adjective, an item scheduled to happen on a regular basis]
en: Scheduled
nl: Gepland

[ctx: Noun]
en: Number of operations (cumulative)
nl: Aantal handelingen (cumulatief)

[ctx: Noun]
en: Amount (cumulative)
nl: Aantal (cumulatief)

[ctx: Noun]
en: Search description
nl: Zoekopdrachtbeschrijving

[ctx: Noun]
en: Process description
nl: Procesbeschrijving

[ctx: Noun, the type of action]
en: Action type
nl: Actietype

[ctx: Noun, something that is used to track items]
en: Tracker
nl: Volger

[ctx: Noun]
en: Import status
nl: Importeerstatus

[ctx: Noun, after the dot]
en: Nb decimal
nl: Decimaal nummer

[ctx: Noun, for a share]
en: Rate
nl: Wisselkoers

[ctx: Noun]
en: Value date
nl: Valutadatum

[ctx: Noun]
en: Annual Interest
nl: Jaarlijkse rente

[ctx: Noun]
en: Accrued Interest
nl: Lopende rente

[ctx: Noun]
en: Value date for credit
nl: Valutadatum voor crediteren

[ctx: Noun]
en: Value date for debit
nl: Valutadatum voor debiteren

[ctx: Noun]
en: Base computation
nl: Basisberekening

[ctx: Noun]
en: Month
nl: Maand

[ctx: Noun]
en: Period
nl: Periode

[ctx: Noun, sort order]
en: Order
nl: Volgorde

[ctx: Noun]
en: When
nl: Wanneer

[ctx: Noun]
en: What
nl: Wat

[ctx: Noun]
en: Impacted budget
nl: Toepasselijk budget

[ctx: Noun]
en: Rules
nl: Regels

[ctx: Noun]
en: Entered Budget
nl: Ingevoerd budget

[ctx: Noun]
en: Corrected budget
nl: Gecorrigeerd budget

[ctx: Noun]
en: Delta after rules
nl: Verschil na regels

[ctx: Noun]
en: Download source
nl: Downloadbron

[ctx: Noun]
en: Transfer
nl: Overdracht

[ctx: Noun, a target account of a transfer]
en: To account
nl: Naar rekening

[ctx: Noun, a maximum limit]
en: Maximum limit
nl: Maximumlimiet

[ctx: Noun, a minimum limit]
en: Minimum limit
nl: Minimumlimiet

[ctx: Noun, the id of an operation]
en: Operation id
nl: Handeling-id

[ctx: Noun, the absence of anything]
en: -- Nothing --
nl: -- Niets --

[ctx: Noun]
en: Balance import
nl: Saldo van import

[ctx: Noun]
en: Balance reconciliation
nl: Saldo consistentie-controle

[ctx: Noun, the date of the last import]
en: Import date
nl: Datum import

[ctx: Noun]
en: Number of split
nl: Aantal keren splitsen

[ctx: an other category]
en: Others
nl: Overig

en: Expenses in category <b>'%1'</b> increased by <b>%2</b> for a total of <b>%3</b>.
nl: Uitgaven in categorie <b>'%1'</b> vermeerderd met <b>%2</b> voor een totaal van <b>%3</b>.

en: Expenses in category <b>'%1'</b> decreased by <b>%2</b> for a total of <b>%3</b>.
nl: Uitgaven in categorie <b>'%1'</b> verminderd met <b>%2</b> voor een totaal van <b>%3</b>.

en: Incomes in category <b>'%1'</b> increased by <b>%2</b> for a total of <b>%3</b>.
nl: Inkomsten in categorie <b>'%1'</b> vermeerderd met <b>%2</b> voor een totaal van <b>%3</b>.

en: Incomes in category <b>'%1'</b> decreased by <b>%2</b> for a total of <b>%3</b>.
nl: Inkomsten in categorie <b>'%1'</b> verminderd met <b>%2</b> voor een totaal van <b>%3</b>.

[ctx: Noun]
en: Unit for import
nl: Eenheid voor importeren

[ctx: An information message]
en: Default unit '%1' created for import
nl: Standaard eenheid '%1' aangemaakt voor importeren

en: One operation not imported because it already exists | %1 operations not imported because they already exist
nl[0]: Eén handeling niet geïmporteerd omdat het reeds bestaat
nl[1]: %1 handelingen niet geïmporteerd omdat ze reeds bestaan

en: One operation was not imported because it was dated before the last imported one, you can uncheck the option to avoid this. | %1 operations were not imported because they were dated before the last imported one, you can uncheck the option to avoid this.
nl[0]: Eén handeling is niet geïmporteerd omdat het een datum had voor de laatst geïmporteerde, u kunt de optie deactiveren om dit te vermijden.
nl[1]: %1 handelingen zijn niet geïmporteerd omdat deze een datum hadden voor de laatst geïmporteerde, u kunt de optie deactiveren om dit te vermijden.

[ctx: Progression step]
en: Finalize import
nl: Importeren afhandelen

[ctx: Warning message]
en: Error during execution of rules:
    %1
nl: Fout bij uitvoeren van regels:
    %1

en: %1 operation imported | %1 operations imported
nl[0]: %1 handeling geïmporteerd
nl[1]: %1 handelingen geïmporteerd

[ctx: Information message]
en: The balance of account '%1' is not aligned with import balance %2
nl: Het saldo van rekening '%1' is in overeenstemming met het geïmporteerde saldo van rekening %2

[ctx: Information message]
en: The balance of account '%1' is aligned with import balance %2
nl: Het saldo van rekening '%1' is in overeenstemming met het geïmporteerde saldo van rekening %2

[ctx: A file format]
en: All supported formats
nl: Alle ondersteunde formaten

[ctx: Error message]
en: The import mode %1 is not yet implemented
nl: Deze importeermodus %1 is nog niet geïmplementeerd

[ctx: Error message]
en: This export mode is not yet implemented
nl: Deze exporteermodus is nog niet geïmplementeerd

[ctx: Progression step]
en: Clean import
nl: Geïmporteerde opschonen

[ctx: An information message]
en: The document must be saved to be anonymized.
nl: Het document moet worden opgeslagen om anoniem gemaakt te worden.

[ctx: Progression step]
en: Anonymize
nl: Gegevens anoniem maken

[ctx: An information message]
en: The document has been made anonymous with an irreversible mode.
nl: Het document is anoniem gemaakt op een onomkeerbare manier.

[ctx: An information message]
en: The document has been made anonymous with a reversible mode. Don't forget the key if you want to reverse it.
nl: Het document is anoniem gemaakt op een omkeerbare manier. Vergeet de sleutel niet als u het weer om wilt keren.

[ctx: Progression step]
en: Find and group transfers
nl: Overdrachten zoeken en groeperen

[ctx: Import step]
en: Import %1
nl: %1 importeren

[ctx: Error message]
en: Impossible to add an operation in a closed account
nl: Toevoegen van een handeling aan een gesloten rekening is niet mogelijk

[ctx: Error message]
en: Operation impossible because the document is missing
nl: Verwerking is niet mogelijk omdat document niet aanwezig is

[ctx: An information message]
en: Amount has been changed to be aligned with the imported operation
nl: Hoeveelheid is gewijzigd om in lijn te worden gebracht met de geïmporteerde handeling

[ctx: Information message]
en: Payee '%1' has been created
nl: Begunstigde '%1' is aangemaakt

[ctx: An information message]
en: Operation '%1' has been inserted
nl: Handeling '%1' is ingevoegd

en: Operation '%2' will be inserted in one day | Operation '%2' will be inserted in %1 days
nl[0]: Handeling '%2' zal in een dag ingevoegd worden
nl[1]: Handeling '%2' zal in %1 dagen ingevoegd worden

[ctx: Title]
en: Account
nl: Rekening

[ctx: Column table title]
en: Quantity
nl: Hoeveelheid

[ctx: Column table title]
en: Purchase amount
nl: Aankoopbedrag

[ctx: Column table title]
en: Initial amount
nl: Starthoeveelheid

[ctx: Column table title]
en: Variation
nl: Variantie

[ctx: Column table title]
en: Variation %
nl: Variantie %

[ctx: Noun]
en: Total of %1
nl: Totaal van %1

[ctx: An advice]
en: You must try to get out of debt.
nl: U moet proberen uit uw schulden te komen.

[ctx: An advice]
en: Congratulations, you are now financially independent.
nl: Gefeliciteerd, u bent nu financieel onafhankelijk.

[ctx: An advice]
en: Congratulations, You saved up ten year’s worth of expenses.
nl: Gefeliciteerd, u hebt nu de waarde van tien jaar uitgaven gespaard.

[ctx: An advice]
en: You saved up %1 year’s worth of expenses. You should continue your effort.
nl: Gefeliciteerd, u hebt de waarde van %1 jaren uitgaven gespaard. U zou hiermee door moeten gaan.

[ctx: An advice]
en: You saved up one year’s worth of expenses. You should maintain your effort.
nl: U hebt de waarde van een jaar uitgaven gespaard. U zou hiermee door moeten gaan.

[ctx: An advice]
en: You do not have debt but you have no margin. You must maintain your effort.
nl: U hebt geen schulden maar u hebt geen reserves. U moet doorgaan met uw inspanningen.

[ctx: Noun]
en: Savings possible
nl: Sparen mogelijk

[ctx: The main text of skrooge]
en: Skrooge allows you to keep a hold on your expenses, by tracking and budgeting them.<br/>What should you do now ?<br/><ul><li>Create at least one <a href="%1">account</a></li><li>Add some operations, using <a href="%3">import</a> or <a href="%2">manual input</a></li><li>Categorize them</li></ul><p>You may come back to this page any time by closing all tabs.<br/>For more information about using Skrooge, check the <a href="https://skrooge.org">Skrooge website</a>.</p><p>We hope that you will enjoy Skrooge</p>    The Skrooge Team
nl: Skrooge stelt u in staat uw uitgaven in de hand te houden, door ze te volgen en te budgetteren.<br/>Wat zou u nu moeten doen?<br/><ul><li>Maak minstens één <a href="%1">rekening</a></li><li>Voeg enige handelingen toe, door <a href="%3">importeren</a> te gebruiken of <a href="%2">handmatige invoer</a></li><li>Plaats ze in categorieën</li></ul><p>U kunt elk moment naar deze pagina terugkeren door alle tabbladen te sluiten.<br/>Voor meer informatie over het gebruik van Skrooge, raadpleeg de <a href="https://skrooge.org">Website van Skrooge</a>.</p><p>We hopen dat u plezier beleeft aan Skrooge</p>    Het team van Skrooge

[ctx: A monthly report title]
en: Report for %1
nl: Rapport voor %1

[ctx: A monthly report title]
en: 5 main categories of expenditure
nl: 5 categorieën met grootste uitgaven

[ctx: A monthly report title]
en: 5 main variations
nl: 5 grootste afwijkingen

[ctx: A monthly report title]
en: Amounts in accounts
nl: Bedragen in rekeningen

[ctx: A monthly report title]
en: Amounts of units
nl: Aantal eenheden

[ctx: A monthly report title]
en: Advice
nl: Adviezen

[ctx: A monthly report title]
en: Stock portfolio
nl: Portfolio met aandelen

[ctx: A monthly report title]
en: Estimated interests
nl: Geschatte rentes

[ctx: A monthly report title]
en: Alarms
nl: Herinneringen

[ctx: A monthly report title]
en: Highlighted operations
nl: Gemarkeerde handelingen

[ctx: A monthly report title]
en: Net Worth
nl: Netto vermogen

[ctx: A monthly report title]
en: Annual Spending
nl: Jaarlijkse uitgaven

[ctx: A monthly report title]
en: Personal Finance Score
nl: Persoonlijk financiële score

[ctx: A monthly report message]
en: No variation found.
nl: Geen variatie gevonden.

[ctx: A monthly report message]
en: No scheduled operations defined on the "<a href="%1">Scheduled operations</a>" page.
nl: Geen geplande handelingen gedefinieerd op de pagina "<a href="%1">Geplande handelingen</a>".

[ctx: A monthly report message]
en: No highlighted operations defined on the "<a href="%1">Operations</a>" page.
nl: Geen gemarkeerde handelingen gedefinieerd op de pagina <a href="%1">Handelingen</a>.

[ctx: A monthly report message]
en: No budget defined on the "<a href="%1">Budget</a>" page.
nl: Geen budget gedefinieerd op de pagina <a href="%1">Budget</a>.

[ctx: A monthly report message]
en: No share defined on the "<a href="%1">Unit</a>" page.
nl: Geen aandeel gedefinieerd op de pagina "<a href="%1">Eenheid</a>".

[ctx: A monthly report message]
en: All amounts are calculated using the unit rates of the last day of the corresponding period.
nl: Alle bedragen worden berekend met de valutawaarden van de laatste dag van de overeenkomstige periode.

[ctx: Progression step]
en: Apply rule
nl: Regel toepassen

en: 1 operation modified by %2 | %1 operations modified by %2
nl[0]: 1 handeling gewijzigd door %2
nl[1]: %1 handelingen gewijzigd door %2

[ctx: Error message]
en: Rule %1 failed
nl: Regel %1 is mislukt

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: contains '#V1S#'
nl: bevat '#V1S#'

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: does not contain '#V1S#'
nl: bevat geen '#V1S#'

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: starts with '#V1S#'
nl: begint met '#V1S#'

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: does not start with '#V1S#'
nl: begint niet met '#V1S#'

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: ends with '#V1S#'
nl: eindigt met '#V1S#'

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: does not end with '#V1S#'
nl: eindigt niet met '#V1S#'

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: is empty
nl: is leeg

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: is not empty
nl: is niet leeg

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: not regexp '#V1S#'
nl: geen reguliere expressie '#V1S#'

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: wildcard '#V1S#'
nl: jokerteken '#V1S#'

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: not wildcard '#V1S#'
nl: geen jokerteken '#V1S#'

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: is between #V1# and #V2#
nl: is tussen #V1# en #V2#

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: is between '#V1S#' and '#V2S#'
nl: is tussen #V1S# en #V2S#

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: is set to lower
nl: is lager ingesteld

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: is set to upper
nl: is hoger ingesteld

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: is set to capitalize
nl: is ingesteld op hoofdletters maken

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: is not lower
nl: is niet lager

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: is not upper
nl: is niet hoger

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: is not capitalize
nl: is geen hoofdletters maken

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: is lower
nl: is lager

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: is upper
nl: is hoger

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: is capitalize
nl: is hoofdletters maken

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: =#ATT2# with '#V1S#' replaced by '#V2S#'
nl: =#ATT2# met '#V1S#' vervangen door '#V2S#'

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: =substring of #ATT2# from #V1# to #V2#
nl: =deelreeks van #ATT2# van #V1# tot #V2#

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: =word(#ATT2#,#V1S#)
nl: =woord(#ATT2#,#V1S#)

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: =#ATT2# as date with format #DF#
nl: =#ATT2# als datum met formaat #DF#

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: =word(#ATT2#,#V1S#) as date with format #DF#
nl: =word(#ATT2#,#V1S#) als datum met formaat #DF#

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: is in current month
nl: is in huidige maand

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: is in previous month
nl: is in vorige maand

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: is in current year
nl: is in huidige jaar

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: is in previous year
nl: is in vorige jaar

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: is in last 30 days
nl: is in laatste 30 dagen

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: is in last 3 months
nl: is in laatste 3 maanden

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: is in last 6 months
nl: is in laatste 6 maanden

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: is in last 12 months
nl: is in laatste 12 maanden

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: is in last 2 years
nl: is in laatste 2 jaren

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: is in last 3 years
nl: is in laatste 3 jaren

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: is in last 5 years
nl: is in laatste 5 jaren

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: If total(#ATT#)#OP##V1# then send '#V2S#'
nl: indien totaal(#ATT#)#OP##V1# verstuur dan '#V2S#'

[ctx: Description of a condition. Do not translate key words (#V1S#, #V1#, ...)]
en: Apply the template '#V2S#'
nl: Het sjabloon '#V2S#' toepassen

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute contains a given string
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap een gegeven tekenreeks bevat

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute doesn't contain a given string
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap een gegeven tekenreeks niet bevat

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is starting by a given string
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap begint met een gegeven tekenreeks

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is not starting by a given string
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap niet begint met een gegeven tekenreeks

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is ending by a given string
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap eindigt met een gegeven tekenreeks

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is not ending by a given string
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap niet eindigt met een gegeven tekenreeks

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is empty
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap leeg is

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is not empty
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap niet leeg is

[ctx: Help for a condition]
en: To get a captured value by a given regular expression (eg. "(\d+)(\s*)(cm|inch(es)?)")
nl: Om een vasgelegde waarde te verkrijgen door een gegeven reguliere expressie (eg. "(\d+)(\s*)(cm|inch(es)?)")

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is matching a given regular expression (eg. "^[H,h]ello$")
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap overeenkomt met een gegeven reguliere expressie (bijv. "^[H,h]ello$")

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is not matching a given regular expression (eg. "^[H,h]ello$")
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap niet overeenkomt met een gegeven reguliere expressie (bijv. "^[H,h]ello$")

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is matching a given wildcard expression (eg. "_ello")
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap overeenkomt met een gegeven expressie met joker (bijv. "_ello")

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is not matching a given wildcard expression (eg. "_ello")
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap niet overeenkomt met een gegeven expressie met joker (bijv. "_ello")

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is equal to a given value
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap gelijk is aan een gegeven waarde

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is not equal to a given value
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap niet gelijk is aan een gegeven waarde

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is greater than a given value
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap groter is dan een gegeven waarde

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is smaller than a given value
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap kleiner is dan een gegeven waarde

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is greater or equal to a given value
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap groter dan of gelijk is aan een gegeven waarde

[ctx: Help for a condition]
en: To set the attribute with a given value
nl: Om het eigenschap een gegeven waarde te geven

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is equal to a given string
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap gelijk is aan een gegeven tekenreeks

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is not equal to a given string
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap niet gelijk is aan een gegeven tekenreeks

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is greater than a given string
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap groter is dan een gegeven tekenreeks

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is smaller than a given string
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap kleiner is dan een gegeven tekenreeks

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is greater or equal to a given string
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap groter dan of gelijk is aan een gegeven tekenreeks

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is smaller or equal to a given string
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap kleiner dan of gelijk is aan een gegeven tekenreeks

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is between two given values
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap ligt tussen twee gegeven waarden

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is between two given strings
nl: Om uit te zoeken of het attribuut ligt tussen twee gegeven tekenreeksen

[ctx: Help for a condition]
en: To set the attribute in lower case (eg. hello)
nl: Om het eigenschap naar kleine letters om te zetten (bijv. hello)

[ctx: Help for a condition]
en: To set the attribute in upper case (eg. HELLO)
nl: Om het eigenschap naar hoofdletters om te zetten (bijv. HELLO)

[ctx: Help for a condition]
en: To set the attribute in capitalized case (eg. Hello)
nl: Om het eigenschap naar hoofdletter als eerste letter om te zetten (bijv. Hello)

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is not in lower case (eg. hello)
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap niet in kleine letters is (bijv. hello)

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is not in upper case (eg. HELLO)
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap niet in hoofdletters is (bijv. HELLO)

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is not in capitalized case (eg. Hello)
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap niet met een hoofdletter begint (bijv. Hello)

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is in lower case (eg. hello)
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap in kleine letters is (bijv. hello)

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is in upper case (eg. HELLO)
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap in hoofdletters is (bijv. HELLO)

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the attribute is in capitalized case (eg. Hello)
nl: Om uit te zoeken of het eigenschap met een hoofdletter begint (bijv. Hello)

[ctx: Help for a condition]
en: To set the attribute with the value of another attribute where a value is replaced by another one
nl: Om het eigenschap de waarde van een ander eigenschap te geven waar een waarde is vervangen door een andere

[ctx: Help for a condition]
en: To set the attribute with a part of the value of another attribute
nl: Om het eigenschap een gedeelte van de waarde van een ander eigenschap te geven

[ctx: Help for a condition]
en: To set the attribute with the value of another attribute
nl: Om het eigenschap de waarde van een ander eigenschap te geven

[ctx: Help for a condition]
en: To set the attribute with a word of the value of another attribute converted in date format
nl: Om het eigenschap een woord uit de waarde van een ander eigenschap te geven geconverteerd in datumformaat

[ctx: Help for a condition]
en: To set the date attribute with the value of another attribute
nl: Om het datum-eigenschap de waarde van een ander eigenschap te geven

[ctx: Help for a condition]
en: To set the date attribute with a word of another attribute converted in date format
nl: Om het datum-eigenschap een woord uit een ander eigenschap te geven geconverteerd in datumformaat

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the date of the operation is today
nl: Om uit te zoeken of de datum van de handeling vandaag is

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the date of the operation is in previous month
nl: Om uit te zoeken of de datum van de handeling in de vorige maand is

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the date of the operation is in current year
nl: Om uit te zoeken of de datum van de handeling in het huidige jaar is

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the date of the operation is in previous year
nl: Om uit te zoeken of de datum van de handeling in het vorige jaar is

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the date of the operation is in last 30 days
nl: Om uit te zoeken of de datum van de handeling in de laatste 30 dagen is

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the date of the operation is in last 3 months
nl: Om uit te zoeken of de datum van de handeling in de laatste 3 maanden is

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the date of the operation is in last 6 months
nl: Om uit te zoeken of de datum van de handeling in de laatste 6 maanden is

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the date of the operation is in last 12 months
nl: Om uit te zoeken of de datum van de handeling in de laatste 12 maanden is

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the date of the operation is in last 2 years
nl: Om uit te zoeken of de datum van de handeling in de laatste 2 jaar is

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the date of the operation is in last 3 years
nl: Om uit te zoeken of de datum van de handeling in de laatste 3 jaar is

[ctx: Help for a condition]
en: To find out if the date of the operation is in last 5 years
nl: Om uit te zoeken of de datum van de handeling in de laatste 5 jaar is

[ctx: logical operator in a search query]
en:  and
nl:  en

[ctx: logical operator in a search query]
en:  or
nl:  of

[ctx: Error message]
en: Impossible to remove an operation from a closed tracker
nl: Verwijderen van een handeling uit een gesloten volger is onmogelijk

[ctx: Error message]
en: Impossible to add an operation in a closed tracker
nl: Toevoegen van een handeling in een gesloten volger is onmogelijk

[ctx: Information message]
en: Tracker '%1' has been created
nl: Volger '%1' is aangemaakt

[ctx: Noun, a country]
en: France
nl: Frankrijk

[ctx: Noun, a country]
en: United States
nl: Verenigde Staten

[ctx: Noun, a country]
en: England
nl: Engeland

[ctx: Noun, a country]
en: Germany
nl: Duitsland

[ctx: Noun, a cryptocurrency]
en: Ripple
nl: Rimpel

[ctx: Noun, a cryptocurrency]
en: Bitcoin Cash
nl: Bitcoin cash

[ctx: Noun, a cryptocurrency]
en: Dash
nl: Streep

[ctx: Error message]
en: Unknown unit '%1'
nl: Onbekende eenheid '%1'

[ctx: Error message]
en: Reference unit of a unit cannot be itself.
nl: Referentie-eenheid naar dezelfde eenheid is niet mogelijk.

[ctx: Progression step]
en: Simplify unit
nl: Eenheid vereenvoudigen

[ctx: Progression step]
en: Analyze unit
nl: Eenheid analyseren

[ctx: Progression step]
en: Remove useless values
nl: Onbruikbare waarden verwijderen

[ctx: Error message]
en: Invalid ratio. Ratio must be greater than 0.
nl: Ongeldige verhouding. Verhouding dient groter dan 0 te zijn.

[ctx: Description test for a text file used to define a source of download]
en: The URL or the SCRIPT of the source. %1 will be replaced by the internet code of the unit
nl: De URL of het script van de bron. %1 zal worden vervangen door de internetcode van de eenheid

[ctx: Description test for a text file used to define a source of download]
en: %1 will be replaced by the current day in format yyyy-MM-dd
nl: %1 zal worden vervangen door de huidige dag in het formaat yyyy-MM-dd

[ctx: Description test for a text file used to define a source of download]
en: %1 will be replaced by the previous date in format yyyy-MM-dd
nl: %1 zal worden vervangen door de huidige datum in het formaat yyyy-MM-dd

[ctx: Description test for a text file used to define a source of download]
en: The mode (HTML or CSV or CSVR). In HTML mode, only one value will be extracted from downloaded page. In CSV mode, a value per line will be extracted. CSVR means CSV in reverse mode.
nl: De modus (HTML of CSV of CSVR). In HTML-modus, zal slechts één waarde worden opgehaald van de gedownloade pagina. In CSV-modus, zal een waarde per regel worden opgehaald. CSVR betekent CSV in omgekeerde modus.

[ctx: Description test for a text file used to define a source of download]
en: The regular expression for the price (see %1)
nl: De reguliere expressie voor de prijs (zie %1)

[ctx: Description test for a text file used to define a source of download]
en: The regular expression for the date (see %1)
nl: De reguliere expressie voor de datum (zie %1)

[ctx: Description test for a text file used to define a source of download]
en: The format of the date (see %1) or "UNIX" for unix time
nl: Het formaat van de datum (zie %1) of "UNIX" voor unix-tijd

[ctx: Error message]
en: Source of download %1 is not installed.
nl: Bron van download %1 is niet geïnstalleerd.

[ctx: An information message]
en: Open url '%1' failed
nl: Openen van URL '%1' is mislukt

[ctx: Information message]
en: Price not found for '%1' with regular expression '%2' in line '%3'
nl: Prijs voor '%1' met de reguliere expressie '%2' in regel '%3' niet gevonden

[ctx: Error message]
en: Impossible to download unit %1 with Internet code %2 on the source %3.
nl: Downloaden van eenheid %1 met internetcode %2 uit de bron %3 is onmogelijk.

[ctx: Error message]
en: Impossible to open unit %1 with Internet code %2.
nl: Openen van eenheid %1 met internetcode %2 is onmogelijk.

[ctx: the day after today]
en: tomorrow
nl: morgen

[ctx: this day]
en: today
nl: vandaag

[ctx: the day before today]
en: yesterday
nl: gisteren

[ctx: the week after this week]
en: next week
nl: volgende week

[ctx: the month after this month]
en: next month
nl: volgende maand

[ctx: @option yesterday]
en: &Yesterday
nl: &Gisteren

[ctx: @option today]
en: &Today
nl: &Vandaag

[ctx: @option tomorrow]
en: To&morrow
nl: &Morgen

[ctx: @option next week]
en: Next &Week
nl: Volgende &week

[ctx: @option next month]
en: Next M&onth
nl: Volgende m&aand

[ctx: @option do not specify a date]
en: No Date
nl: Geen datum

note: i18n: ectx: label, entry (show_splash_screen), group (Main Panel) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_show_splash_screen)
en: Show splash screen
nl: Startscherm tonen

note: i18n: ectx: label, entry (update_modified_bookmarks), group (Main Panel)
en: Update modified bookmarks on close
nl: Gewijzigde bladwijzers bij het afsluiten bijwerken

note: i18n: ectx: label, entry (update_modified_contexts), group (Main Panel)
en: Update modified pages on close
nl: Gewijzigde pagina's bij het afsluiten bijwerken

note: i18n: ectx: label, entry (main_tabs_position), group (Main Panel)
en: Main tabs position
nl: Positie hoofd-tabbladen

note: i18n: ectx: label, entry (date_format), group (Main Panel)
en: Date format
nl: Datumopmaak

note: i18n: ectx: label, entry (icon_in_system_tray), group (Main Panel)
en: Icon in system tray
nl: Pictogram in systeemvak

[ctx: Move tooltip]
en: Move first
nl: Eerst verplaatsen

[ctx: Move tooltip]
en: Move before
nl: Er voor plaatsen

[ctx: Move tooltip]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: Move tooltip]
en: Move after
nl: Erna plaatsen

[ctx: Move tooltip]
en: Move last
nl: Achteraan plaatsen

[ctx: Question]
en: Title
nl: Titel

[ctx: Question]
en: New title (Empty to retrieve the default title):
nl: Nieuwe titel (leeg om de standaard titel op te halen):

en: Date of the operation
    up or down to add or remove one day
    CTRL + up or CTRL + down to add or remove one month
nl: Datum van de handeling
    omhoog of omlaag voor verhogen of verlagen met een dag
    CTRL + omhoog of CTRL + omlaag voor verhogen of verlagen met een maand

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kResetInternalFilter) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kResetInternalFilter)
en: Reset the internal filter
nl: Intern filter herstellen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kConfigure) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kConfigure)
en: To configure the table
nl: Om de tabel in te stellen

[ctx: Noun, user action]
en: Show tool bar
nl: Werkbalk tonen

[ctx: Noun, user action]
en: Export...
nl: Exporteren...

[ctx: Title of the content SVG export]
en: Skrooge SVG export
nl: SVG-exporteren van Skrooge

[ctx: Description of the content SVG export]
en: A SVG drawing created by the Skrooge.
nl: Een SVG-tekening gemaakt door Skrooge.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kPrint) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kPrint)
en: Print the graph
nl: Grafiek afdrukken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kCopy) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kCopy)
en: Copy picture
nl: Afbeelding kopiëren

[ctx: The current month]
en: Current month
nl: Huidige maand

[ctx: The month before the current month]
en: Last month
nl: Vorige maand

[ctx: Splash screen message]
en: Loading plugins...
nl: Plugins laden...

[ctx: Splash screen message]
en: Loading plugin %1/%2: %3...
nl: Plugins %1/%2: %3 laden...

en: Developer of plugin '%1'
nl: Ontwikkelaar van plug-in '%1'

[ctx: Noun]
en: Pages
nl: Pagina's

[ctx: Widget description]
en: Progress of the current action
nl: Voortgang van de huidige verwerking

[ctx: Widget description]
en: Cancel the current action
nl: Huidige verwerking annuleren

[ctx: Verb]
en: Hide
nl: Verbergen

[ctx: Verb]
en: Show all
nl: Alles tonen

[ctx: Noun, user action]
en: New Tab
nl: Nieuw tabblad

[ctx: Verb]
en: Lock panels
nl: Panelen vergrendelen

[ctx: Verb]
en: Unlock panels
nl: Panelen ontgrendelen

[ctx: Noun, user action]
en: Pin this page
nl: Deze pagina vastzetten

[ctx: Noun, user action]
en: Close All
nl: Alles sluiten

[ctx: Noun, user action]
en: Close All Other
nl: Alle anderen sluiten

[ctx: Noun, user action]
en: Save page state
nl: Paginastatus opslaan

[ctx: Noun, user action]
en: Reset page state
nl: Paginastatus herstellen

[ctx: Noun, user action]
en: Reopen last page closed
nl: Laatste gesloten pagina heropenen

[ctx: Noun, user action]
en: Overwrite bookmark state
nl: Bladwijzerstatus overschrijven

[ctx: Noun, user action]
en: Configure...
nl: Configureren...

[ctx: Noun, user action]
en: Previous
nl: Vorige

[ctx: Noun, user action]
en: Next
nl: Volgende

[ctx: Noun, user action]
en: Enable editor
nl: Editor inschakelen

[ctx: Noun, user action]
en: Migrate to SQLCipher format
nl: Naar SQLCipher-formaat migreren

[ctx: Information message]
en: You can exit full screen mode with %1 or with the contextual menu
nl: U modus volledig scherm verlaten met %1 of met het contextmenu

[ctx: Information message]
en: At least one page must be opened to enable full screen mode
nl: Minstens één pagina moet geopend zijn om modus volledig scherm in te schakelen

[ctx: skgtestimportskg]
en: The application cannot be closed when an operation is running.
nl: Het programma kan tijdens een actieve verwerking niet gesloten worden.

[ctx: Question]
en: The document has been modified.
    Do you want to save it before closing?
nl: Het document is gewijzigd.
    Wilt u het opslaan voor het afsluiten?

[ctx: Question]
en: Save as
nl: Opslaan als

[ctx: Question]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: Question]
en: Do not save
nl: Niet opslaan

[ctx: Question]
en: Current modifications will not be saved.
    Do you want to continue?
nl: Huidige wijzigingen zal niet opgeslagen worden.
    Doorgaan?

[ctx: Question]
en: Close confirmation
nl: Bevestiging sluiten

[ctx: Date format]
en: Short date (%1, %2)
nl: Korte datum (%1, %2)

[ctx: Date format]
en: Long date (%1, %2)
nl: Lange datum (%1, %2)

[ctx: Date format]
en: Fancy short date (%1, %2)
nl: Elegante korte datum (%1, %2)

[ctx: Date format]
en: Fancy long date (%1, %2)
nl: Elegante lange datum (%1, %2)

[ctx: Date format]
en: ISO date (%1, %2)
nl: ISO-datum (%1, %2)

[ctx: Noun]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

[ctx: Noun, user action]
en: Unpin this page
nl: Deze pagina losmaken

[ctx: Noun, indicate that current document is modified]
en:  [modified]
nl:  [gewijzigd]

[ctx: Noun, indicate that current document is loaded in read only]
en:  [read only]
nl:  [alleen-lezen]

[ctx: Noun, default name for a new document]
en: Untitled
nl: Naamloos

[ctx: An information message]
en: Impossible to open the page because the plugin was not found
nl: Pagina openen is niet mogelijk omdat de plugin niet gevonden is

[ctx: Error message]
en: Unknown plugin or action [%1] in url [%2]
nl: Onbekende plug-in of actie [%1] in URL [%2]

[ctx: Information message]
en: A page cannot be closed when an operation is running.
nl: Een pagina kan tijdens een verwerking niet gesloten worden.

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Reset default state
nl: Standaard status herstellen

[ctx: Successful message after an user action]
en: Default state has been reset
nl: Standaard status is hersteld

[ctx: Warning header]
en: Warning: %1
nl: Waarschuwing: %1

[ctx: Error header]
en: Error: %1
nl: Fout: %1

[ctx: Information header]
en: Information: %1
nl: Informatie: %1

[ctx: Done header]
en: Done: %1
nl: Gereed: %1

[ctx: Noun]
en: Notification
nl: Notificatie

[ctx: Verb]
en: Open ...
nl: Openen...

[ctx: Question]
en: File <b>%1</b> already exists. Do you really want to overwrite it?
nl: Bestand <b>%1</b> bestaat reeds. Bent u er zeker van dat u het wilt overschrijven?

[ctx: Question]
en: Warning
nl: Waarschuwing

[ctx: Verb]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: Key word to modify a string into a field]
en: capitalize
nl: hoofdletters maken

[ctx: Key word to modify a string into a field]
en: capwords
nl: woorden hoofdletters maken

[ctx: Key word to modify a string into a field]
en: lower
nl: kleine letter

[ctx: Key word to modify a string into a field]
en: upper
nl: hoofdletter

[ctx: An information message]
en: The document must be saved to be migrated.
nl: Het document moet worden opgeslagen om te migreren.

[ctx: Positive message]
en: You document has been migrated.
    Here is the new file:
    %1
nl: Uw document is gemigreerd.
    Hier is het nieuwe bestand:
    %1

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: View
nl: Beeld

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, kDockContext) i18n: ectx: ToolBar (context)
en: Pages
nl: Pagina's

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, kContextList)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">this list allows you to open new pages</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Ctrl</span> to open in a new page</p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">deze lijst maakt nieuwe pagina's openen mogelijk</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Ctrl</span> openen in een nieuwe pagina</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QListWidget, kContextList)
en: this list allows you to open new pages
nl: deze lijst maakt nieuwe pagina's openen mogelijk

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, kDockMessages)
en: &Messages
nl: &Berichten

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kClearMessageBtn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, kClearMessageBtn)
en: Clear all messages
nl: Alle berichten wissen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kClearMessageBtn)
en: Clear messages
nl: Berichten wissen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_icon_in_system_tray)
en: Show icon in system tray
nl: Pictogram in systeemvak tonen

[ctx: Verb, ask something to the user]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_update_modified_contexts)
en: Ask
nl: Vragen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_update_modified_contexts) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_update_modified_bookmarks)
en: Always
nl: Altijd

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_update_modified_contexts) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_update_modified_bookmarks)
en: Never
nl: Nooit

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_main_tabs_position)
en: North
nl: Noord

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_main_tabs_position)
en: South
nl: Zuid

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_main_tabs_position)
en: East
nl: Oost

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_update_modified_bookmarks)
en: Ask
nl: Vragen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Update modified &bookmarks on close:
nl: Gewijzigde &bladwijzers bij afsluiten bijwerken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Main tabs position:
nl: Positie &hoofd-tabbladen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Update modified pages on close:
nl: Gewijzigde pagina's bij afsluiten bijwerken:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Display
nl: Weergave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Date fo&rmat:
nl: Datumop&maak:

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Today
nl: Vandaag

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Next 7 days
nl: Komende 7 dagen

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Next 15 days
nl: Komende 15 dagen

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Next month
nl: Volgende maand

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Next 3 months
nl: Komende 3 maanden

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Next 6 months
nl: Komende 6 maanden

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Next year
nl: Volgend jaar

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Next 3 years
nl: Komende 3 jaar

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Far away in the future
nl: Ver weg in de toekomst

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Last 7 days
nl: Afgelopen 7 dagen

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Last 15 days
nl: Afgelopen 15 dagen

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Last month
nl: Vorige maand

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Last 3 months
nl: Afgelopen 3 maanden

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Last 6 months
nl: Afgelopen 6 maanden

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Last year
nl: Vorig jaar

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Last 3 years
nl: Afgelopen 3 jaar

[ctx: A group name for grouping by date attibute]
en: Far away in the past
nl: Ver weg in het verleden

[ctx: How to display a grouping title. Here "title (count) Sum= [min , average , max]"]
en: %1: %2 (%3) Sum=%4 [%5 , %6 , %7]
nl: %1: %2 (%3) Som=%4 [%5 , %6 , %7]

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Bookmark update '%1'
nl: Bijwerken van bladwijzer '%1'

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Update object
nl: Object bijwerken

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Property creation
nl: Aanmaken eigenschap

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Move bookmark
nl: Bladwijzer verplaatsen

[ctx: An information to the user]
en: The bookmark '%1' has been moved to '%2'
nl: De bladwijzer '%1' is verplaatst naar '%2'

[ctx: Period mode]
en: All Dates
nl: Alle datums

[ctx: Period mode]
en: Current...
nl: Huidige...

[ctx: Period mode]
en: Previous...
nl: Vorige...

[ctx: Period mode]
en: Last...
nl: Laatste...

[ctx: Period mode]
en: Custom...
nl: Aangepast...

[ctx: Period mode]
en: Timeline...
nl: Tijdlijn...

[ctx: Period interval]
en: day(s)
nl: dag(en)

[ctx: Period interval]
en: week(s)
nl: we(e)k(en)

[ctx: Period interval]
en: month(s)
nl: maand(en)

[ctx: Period interval]
en: quarter(s)
nl: kwarta(a)l)en)

[ctx: Period interval]
en: year(s)
nl: ja(a)r(en)

[ctx: A period]
en: From %1 to %2
nl: Van %1 tot %2

[ctx: A period]
en: Previous day | %1 previous days
nl[0]: Vorige dag
nl[1]: %1 vorige dagen

[ctx: A period]
en: Previous week | %1 previous weeks
nl[0]: Vorige week
nl[1]: %1 vorige weken

[ctx: A period]
en: Previous month | %1 previous months
nl[0]: Vorige maand
nl[1]: %1 vorige maanden

[ctx: A period]
en: Previous year | %1 previous years
nl[0]: Vorig jaar
nl[1]: %1 vorige jaren

[ctx: A period]
en: Previous quarter | %1 previous quarters
nl[0]: Vorig kwartaal
nl[1]: %1 vorige kwartalen

[ctx: A period]
en: Previous semester | %1 previous semesters
nl[0]: Vorig semester
nl[1]: %1 vorige semesters

[ctx: A period]
en: Last day | %1 last days
nl[0]: Vorige dag
nl[1]: %1 vorige dagen

[ctx: A period]
en: Last week | %1 last weeks
nl[0]: Vorige week
nl[1]: %1 vorige weken

[ctx: A period]
en: Last month | %1 last months
nl[0]: Vorige maand
nl[1]: %1 vorige maanden

[ctx: A period]
en: Last year | %1 last years
nl[0]: Vorig jaar
nl[1]: %1 vorige jaren

[ctx: A period]
en: Last quarter | %1 last quarters
nl[0]: Laatste kwartaal
nl[1]: %1 laatste kwartalen

[ctx: A period]
en: Last semester | %1 last semesters
nl[0]: Laatste semester
nl[1]: %1 laatste semesters

[ctx: A period]
en: Current day
nl: Huidige dag

[ctx: A period]
en: Current week
nl: Huidige week

[ctx: A period]
en: Current month
nl: Huidige maand

[ctx: A period]
en: Current year
nl: Huidig jaar

[ctx: A period]
en: Current quarter
nl: Huidig kwartaal

[ctx: A period]
en: Current semester
nl: Huidig semester

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kFuture)
en: including future
nl: inclusief future

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, kDateBeginLabel) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, kDateBeginLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGDateEdit, kDateBegin) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGDateEdit, kDateBegin)
en: Begin date
nl: Begindatum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kDateBeginLabel)
en: from
nl: van

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, kDateEndLabel) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, kDateEndLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (SKGDateEdit, kDateEnd) i18n: ectx: property (statusTip), widget (SKGDateEdit, kDateEnd)
en: End date
nl: Einddatum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kDateEndLabel)
en: to
nl: tot

en: Show: %1
nl: Tonen: %1

en: Show
nl: Tonen

[ctx: A period including all dates]
en: All dates
nl: Alle datums

[ctx: The current quarter]
en: Current quarter
nl: Huidig kwartaal

[ctx: The current semester]
en: Current semester
nl: Huidig semester

[ctx: The current year]
en: Current year
nl: Huidig jaar

[ctx: The quarter before the current quarter]
en: Last quarter
nl: Laatste kwartaal

[ctx: The semester before the current semester]
en: Last semester
nl: Laatste semester

[ctx: The year before the current year]
en: Last year
nl: Vorig jaar

[ctx: Noun, a type of graph, with bars stacked upon each other]
en: Stack of lines
nl: Stapel balken

[ctx: Noun, a type of graph, with bars stacked upon each other]
en: Stack of columns
nl: Stapel kolommen

[ctx: Noun, a type of graph with only points]
en: Point
nl: Punt

[ctx: Noun, a type of graph with only lines]
en: Line
nl: Lijn

[ctx: Noun, a type of graph, with lines stacked upon each other]
en: Stacked area
nl: Gestapeld gebied

[ctx: Noun, a type of graph, with bubbles]
en: Bubble
nl: Bubbel

[ctx: Noun, a type of graph that looks like a sliced pie]
en: Pie
nl: Taartpunt

[ctx: Noun, a type of graph that looks like concentric slices of a pie (a la filelight)]
en: Concentric pie
nl: Cirkeldiagram

[ctx: Noun, a type of graph that looks treemap]
en: Treemap
nl: Boomstructuurgrafiek

en: Table
nl: Tabel

en: Text
nl: Tekst

[ctx: Noun, user action]
en: Reset default colors
nl: Standaard kleuren herstellen

[ctx: Noun, user action]
en: All values in positive
nl: Alle waarden positief

[ctx: Noun, user action]
en: Show limits
nl: Limieten tonen

[ctx: Noun, user action]
en: Show average
nl: Gemiddelde tonen

[ctx: Noun, user action]
en: Show tendency line
nl: Lijn met tendens tonen

[ctx: Noun, user action]
en: Show Pareto curve
nl: Pareto-kromme tonen

[ctx: Noun, user action]
en: Show legend
nl: Legenda tonen

[ctx: Noun, user action]
en: Show origin
nl: Oorsprong tonen

[ctx: Noun, user action]
en: Show decimals
nl: Toon decimalen

[ctx: Noun, the numerical sum of a list of values]
en: Sum
nl: Som

[ctx: Noun, the numerical average of a list of values]
en: Average
nl: Gemiddeld

[ctx: Noun]
en: Tendency line
nl: Lijn met tendens

[ctx: Noun, the numerical sum of a list of values]
en: Sum of '%1'
nl: Som van '%1'

[ctx: Question]
en: Do you really want to close this pinned page?
nl: Wilt u deze vastgezette pagina sluiten?

[ctx: Question]
en: Pinned page
nl: Vastgezette pagina

[ctx: Question]
en: Bookmark '%1' has been modified. Do you want to update it with the current state?
nl: Bladwijzer '%1' is gewijzigd. Bijwerken met de huidige status?

[ctx: Question]
en: Bookmark has been modified
nl: Bladwijzer is gewijzigd

[ctx: Successful message after an user action]
en: Bookmark updated
nl: Bladwijzer is bijgewerkt

[ctx: Question]
en: Page has been modified. Do you want to update it with the current state?
nl: Pagina is gewijzigd. Bijwerken met de huidige status?

[ctx: Question]
en: Page has been modified
nl: Pagina is gewijzigd

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Save default state
nl: Standaard status opslaan

[ctx: Successful message after an user action]
en: Default state saved
nl: Standaard status opgeslagen

[ctx: Verb]
en: Save this tab
nl: Dit tabblad opslaan

[ctx: Noun, Menu name]
en: Columns
nl: Kolommen

[ctx: Noun, Menu name]
en: Group by
nl: Gegroepeerd op

[ctx: Noun, grouping option]
en: None
nl: Geen

[ctx: Noun, grouping option]
en: Sorted column
nl: Gesorteerde kolom

[ctx: Noun, user action]
en: View appearance
nl: Uiterlijk tonen

[ctx: Noun, user action]
en: Resize to content
nl: Grootte wijzigen naar inhoud

[ctx: Noun, user action]
en: Auto resize
nl: Grootte automatisch wijzigen

[ctx: Noun, user action]
en: Alternate row colors
nl: Wisselende rijkleuren

[ctx: Noun, user action]
en: Save parameters
nl: Parameters opslaan

[ctx: Noun, name of the user action]
en: Save default parameters
nl: Standaard parameters opslaan

[ctx: Action]
en: Print...
nl: Afdrukken...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kZoomOriginal) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kZoomOriginal)
en: Fit zoom
nl: Passend maken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kZoomOut) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kZoomOut)
en: Zoom out
nl: Uitzoomen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kZoomSlider) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QSlider, kZoomSlider)
en: Custom zoom
nl: Aangepaste zoom

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, kZoomIn) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QToolButton, kZoomIn)
en: Zoom in
nl: Inzoomen

[ctx: Error message]
en: Impossible to insert object (%1 is used by %2).
    Constraint name: %3
nl: Object (%1 wordt gebruikt door %2) invoegen is niet mogelijk.
    Constraintnaam: %3

[ctx: Error message]
en: Impossible to update object (%1 is used by %2).
    Constraint name: %3
nl: Object (%1 wordt gebruikt door %2) bijwerken is niet mogelijk.
    Constraintnaam: %3

[ctx: Error message]
en: Impossible to delete used object (%1 is used by %2).
    Constraint name: %3
nl: Gebruikt object (%1 wordt gebruikt door %2) verwijderen is niet mogelijk.
    Constraint naam: %3

[ctx: User interrupted something that Skrooge was performing]
en: The current operation has been interrupted
nl: De huidige verwerking is onderbroken

[ctx: Something went wrong with SQL transactions]
en: A transaction cannot be started during execution of another one
nl: Een overboeking kan niet gestart worden terwijl een andere uitgevoerd wordt

[ctx: Something went wrong with SQL transactions]
en: A transaction must be opened to do this action
nl: Een overboeking dient geopend te zijn om deze actie uit te voeren

[ctx: Something went wrong with SQL transactions]
en: Closing transaction failed because too many transactions ended
nl: Sluiten van overboeking is mislukt omdat er teveel overboekingen zijn beëindigd

[ctx: Something went wrong with SQL transactions]
en: Remove of transactions is forbidden inside a transaction
nl: Verwijderen van overboekingen is niet toegestaan binnen een overboeking

[ctx: Something went wrong with SQL transactions]
en: Creation of a group of transactions is forbidden inside a transaction
nl: Aanmaken van een groep van overboekingen is niet toegestaan binnen een overboeking

[ctx: Something went wrong with SQL transactions]
en: Undo / Redo is forbidden inside a transaction
nl: Ongedaan / opnieuw is niet toegestaan binnen een overboeking

[ctx: Something went wrong with SQL transactions]
en: Change password is forbidden inside a transaction
nl: Wachtwoord wijzigen is niet toegestaan binnen een overboeking

[ctx: Inform the user that the password protection was removed]
en: The document password has been removed.
nl: Het wachtwoord van het document is verwijderd.

[ctx: Inform the user that the password was successfully changed]
en: The document password has been modified.
nl: Het wachtwoord van het document is gewijzigd.

[ctx: Noun]
en: Recovery
nl: Herstellen

[ctx: Error message]
en: Impossible to recover this file
nl: Dit bestand herstellen is onmogelijk

[ctx: Error message]
en: Wrong installation
nl: Verkeerde installatie

[ctx: Error message]
en: Wrong password
nl: Fout wachtwoord

[ctx: Error message]
en: Oups, this file seems to be corrupted
nl: Dit bestand lijkt beschadigd te zijn

[ctx: Information message]
en: This document is protected by a password but the database is still in SQLite mode.
    Do you know that the SQLCipher mode is more secured because even the temporary file is encrypted?
nl: Dit document wordt beschermd door een wachtwoord maar de database is nog in modus SQLite. Weet u dat de modus SQLCipher veiliger is omdat zelfs het tijdelijke bestand is versleuteld?

[ctx: Information message]
en: A security hole has been detected and corrected on this version of the application. We strongly encourage you to change your password.
nl: Er is een beveiligingsgat ontdekt en gecorrigeerd in deze versie van de toepassing. We raden u te zeerste aan om uw wachtwoord te wijzigen.

[ctx: Popup message]
en: The migration failed but the document has been loaded without error because debug mode is activated
nl: De migratie is mislukt maar het document is zonder fout geladen omdat debug-modus is geactiveerd

[ctx: The document has been upgraded to the latest Skrooge version format]
en: The document has been migrated
nl: Het document is gemigreerd

[ctx: Error message]
en: This application can not run correctly because the %3 version of the system (%1) is not aligned with the %4 version embedded in Qt (%2). You should rebuild Qt with the option -system-sqlite.
nl: Deze toepassing kan niet worden gebruikt omdat de versie %3 van het systeem (%1) niet in lijn is met de versie van %4 ingebed in Qt (%2). U zou Qt opnieuw moeten bouwen met de optie -system-sqlite.

[ctx: Error message: Can not save a file if it has no name yet]
en: Save not authorized because the file name is not yet defined
nl: Sla nog niet geautoriseerde op omdat de bestandsnaam nog niet gedefinieerd is

[ctx: Cannot save the file while the application is still performing an SQL transaction]
en: Save is forbidden if a transaction is still opened
nl: Opslaan in niet toegestaan wanneer een transactie nog open is

[ctx: There is already a file with the same name]
en: File '%1' already exist
nl: Bestand '%1' bestaat reeds

[ctx: Error message: Could not create a backup file]
en: Creation of backup file %1 failed
nl: Aanmaken van reservebestand %1 is mislukt

[ctx: Error message: writing a file failed]
en: Write file '%1' failed
nl: Schrijven van bestand '%1' is mislukt

[ctx: Verb, automatically load when the application is started]
en: autostart
nl: automatisch starten

[ctx: Progression step]
en: Update materialized views
nl: Zichtbare weergaven bijwerken

[ctx: Error message: Could not open a file]
en: Open file '%1' failed
nl: Openen van bestand '%1' is mislukt

[ctx: Error message]
en: No database defined
nl: Geen database gedefinieerd

[ctx: Verb, save a document]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: Noun, the value of an item]
en: Value
nl: Waarde

[ctx: Noun, date of last modification]
en: Last modification
nl: Laatste wijziging

[ctx: Error message: We expected only one object in the result, but got more]
en: More than one object returned in '%1' for '%2'
nl: Meer dan één object teruggegeven in '%1' voor '%2'

[ctx: Error message: We expected at least one object in the result, but got none]
en: No object returned in '%1' for '%2'
nl: Geen object teruggegeven in '%1' voor '%2'

[ctx: Error message: an invalid character was found]
en: The name '%1' is invalid : the '%2' character is forbidden
nl: De naam '%1' is ongeldig : het teken '%2' is verboden

[ctx: Error message: Something failed because of a database issue]
en: %1 failed because linked object is not yet saved in the database.
nl: %1 is mislukt omdat het gekoppelde object nog niet in de database opgeslagen is.

[ctx: Error message: Loops are forbidden in Skrooge data structures]
en: You cannot create a loop, ie parent and child with the same name. For example, A > A is a loop. A > B > A is another kind of loop
nl: U kunt geen loop aanmaken, d.w.z.. ouder en kind met dezelfde naam. Bijvoorbeeld, A > A is een loop. A > B > A is een ander soort loop

[ctx: Error message: Could not load something because it is not in the database]
en: Load of '%1' with '%2' failed because it was not found in the database
nl: Laden van '%1' met '%2' is mislukt omdat het niet in de database gevonden is

en: Load of '%2' with '%3' failed because of bad size of result (found one object) | Load of '%2' with '%3' failed because of bad size of result (found %1 objects)
nl[0]: Laden van '%2 met '%3' is mislukt omdat grootte of resultaat niet goed is(één object gevonden)
nl[1]: Laden van '%2' met '%3' is mislukt omdat grootte of resultaat niet goed is(%1 objecten gevonden)

[ctx: An information to the user that something was deleted]
en: '%1' has been deleted
nl: '%1' is verwijderd

[ctx: An information to the user]
en: The property '%1=%2' has been added on '%3'
nl: De eigenschap '%1=%2' is toegevoegd aan '%3'

[ctx: Welcome message]
en: Welcome to %1
nl: Welkom bij %1

[ctx: Title for tips of the day]
en: Did you know ...?
nl: Wist u dat ...?

[ctx: Logical condition]
en: %1 or %2
nl: %1 of %2

[ctx: Logical condition]
en: (%1) and (%2)
nl: (%1) en (%2)

[ctx: Logical condition]
en: not (%1)
nl: niet (%1)

[ctx: Logical condition]
en: (%1) and not (%2)
nl: (%1) en niet (%2)

[ctx: An information message]
en: Open file '%1' failed
nl: Openen van bestand '%1' is mislukt

[ctx: Error message]
en: Impossible to copy '%1' to '%2'
nl: Kopiëren van '%1' naar '%2' is onmogelijk

[ctx: An error message about encryption]
en: AES128 encryption is not supported (%1). Please install qca-ossl.
nl: AES128 versleuteling wordt niet ondersteund (%1). Installeer qca-ossl.

[ctx: Error message about encrypting a file]
en: Encryption failed
nl: Versleuteling is mislukt

[ctx: An error message: creating a file failed]
en: Creation file '%1' failed
nl: Aanmaken van bestand '%1' is mislukt

[ctx: Error message: something failed]
en: %1 failed
nl: %1 is mislukt

[ctx: Error message]
en: Creation failed. The object already exists.
nl: Aanmaken is mislukt. Het object bestaat reeds.

[ctx: The description of the application]
en: Personal finances management made simple
nl: Persoonlijk beheer van financiën eenvoudig gemaakt

[ctx: A job description]
en: Architect & Developer
nl: Ontwerper & ontwikkelaar

[ctx: A job description]
en: Developer
nl: Ontwikkelaar

[ctx: A job description]
en: Developer - Google Summer Of Code 2010
nl: Ontwikkelaar - Google Summer Of Code 2010

[ctx: The description of the application]
note: i18nc("Fullname", "Priscilla DU PREEZ"), i18nc("A job description", "Splash screen photographer"), QLatin1String(""), QLatin1String("") , QStringLiteral("") );
en: The application name is inspired by Charles Dicken's tale <i>A Christmas Carol</i>, where the main character, Ebenezer Scrooge, a grumpy old narrow man, gets visited by three ghosts who change the way he sees the world, in a good way.
nl: De naam van de toepassing is geïnspireerd op het verhaal van Charles Dickens <i>Een kerstvertelling</i>, waarbij de hoofdpersoon, Ebenezer Scrooge, een knorrig oud mannetje, bezocht wordt door drie geesten die zijn kijk op de wereld in positieve zin veranderen.

[ctx: Reason of the about/credit]
en: Users helping us to improve this application
nl: Gebruikers die ons helpen om deze toepassing te verbeteren

[ctx: Application argument]
en: Document to open
nl: Te openen document

[ctx: Application argument]
en: Display environment variables used by this application.
nl: Omgevingsvariabelen gebruikt door deze toepassing tonen.

[ctx: Help]
en: Environment variables:
nl: Omgevingsvariabelen:

[ctx: Help, do not translate x]
en:   %1: To enable traces. x is the level of traces expected. This enables the debug mode too.
nl:   %1: om traces in te schakelen. x is het verwachte niveau van traces. Dit schakelt de debugmodus ook in.

[ctx: Help]
en:   %1: To enable the profiling. This enables the debug mode too.
nl:   %1: om de profilering in te schakelen. Dit schakelt de debugmodus ook in.

[ctx: Help do not translate x]
en:   %1: To dump sql order taking more than x ms.
nl:   %1: om sql order te dumpen neemt meer dan x ms.

[ctx: Help]
en:   %1: To enable the high DPI mode.
nl:   %1: om de hoge DPI modus in te schakelen.

[ctx: Splash screen message]
en: Loading ...
nl: Bezig met laden...

[ctx: The name of the application]
en: Skrooge Convert
nl: Skrooge-Convert

[ctx: The description of the application]
en: A conversion tool for financial files (KMyMoney, GnuCash, Skrooge, ...)
nl: Een conversiehulpmiddel voor financiële bestanden (KMyMoney, GnuCash, Skrooge, ...)

[ctx: Application argument]
en: Input file. Supported formats:
    %1
nl: Invoerbestand. Ondersteunde formaten:
    %1

[ctx: Application argument]
en: Output file. Supported formats:
    %1
nl: Uitvoerbestand. Ondersteunde formaten:
    %1

[ctx: Application argument]
en: Name of a parameter
nl: Naam van een parameter

[ctx: Application argument]
en: Value of a parameter
nl: Waarde van een parameter

[ctx: Application argument]
en: Name of a parameter for export
nl: Naam van een parameter voor export

[ctx: Application argument]
en: Value of a parameter for export
nl: Waarde van een parameter voor export

[ctx: Error message]
en: Missing -in option
nl: Ontbrekende optie -in

[ctx: Error message]
en: Missing -out option
nl: Optie -out ontbreekt

[ctx: Title of a console trace section]
en:  Import parameters
nl:  Parameters voor importeren

[ctx: Title of a console trace section]
en:  Imported file:
nl:  Geïmporteerd bestand:

[ctx: Title of a console trace section]
en:  Export parameters
nl:  Parameters voor exporteren

[ctx: Title of a console trace section]
en:  Exported file:
nl:  Geëxporteerde bestand:

[ctx: Title of a console trace section]
en:  FAILED
nl:  MISLUKT

[ctx: Title of a console trace section]
en:  SUCCESSFUL
nl:  SUCCES
