wxWidgets 3.1 - en to fa_IR translation catalogue (61 entries)

en: 
    Please send this report to the program maintainer, thank you!
fa_IR: 
    لطفا این گزارش را به نگهدار برنامه ارسال کنید ، متشکرم!

en:               Thank you and we're sorry for the inconvenience!
fa_IR:  با تشکر از شما و ما برای ناراحتی پوزش می طلبیم!

en:  (while overwriting an existing item)
fa_IR:  (درحال رونویسی  یک مورد موجود)

en:  Preview
fa_IR:  پیش نمایش

en:  bold
fa_IR:  پررنگ

en:  italic
fa_IR:  مایل

en:  light
fa_IR:  سبک

en: &About
fa_IR: &در باره

en: &Actual Size
fa_IR: ا&ندازه واقعی

en: &After a paragraph:
fa_IR: &بعد از یک پاراگراف:

en: &Alignment
fa_IR: &هم ترازی

en: &Apply
fa_IR: اع&مال

en: &Apply Style
fa_IR: اعمال سبک

en: &Arrange Icons
fa_IR: مرتب کردن نشانه ها

en: &Ascending
fa_IR: صعودی

en: &Back
fa_IR: &عقب

en: &Based on:
fa_IR: &بر اساس:

en: &Before a paragraph:
fa_IR: & قبل از پاراگراف:

en: (Help)
fa_IR: (راهنما)

en: (None)
fa_IR: (هیچ)

en: (Normal text)
fa_IR: (متن عادی)

en: (bookmarks)
fa_IR: (نشانک)

en: (none)
fa_IR: (هیچ)

en: : file does not exist!
fa_IR: : فایل موجود نیست!

en: : unknown charset
fa_IR: : مجموعه کاراکتر ناشناس

en: : unknown encoding
fa_IR: : رمزگذاری ناشناخته

en: <Any Decorative>
fa_IR: <هر تزئینی>

en: <Any Modern>
fa_IR: <هر مدرن>

en: <Any Roman>
fa_IR: <هر رومان>

en: <Any Script>
fa_IR: <هر اسکریپتی>

en: <Any Swiss>
fa_IR: <هر سوئیسی>

en: <Any Teletype>
fa_IR: <هرگونه Teletype>

en: standard/circle
fa_IR: استاندارد / دایره

en: standard/circle-outline
fa_IR: طرح کلی / دایره

en: standard/diamond
fa_IR: استاندارد / الماس

en: standard/square
fa_IR: استاندارد / مربع

en: standard/triangle
fa_IR: استاندارد / مثلث

en: stored file length not in Zip header
fa_IR: طول پرونده ذخیره شده در سربرگ Zip نیست

en: str
fa_IR: رشته

en: strikethrough
fa_IR: متن برجسته

en: tar entry not open
fa_IR: ورودی تار باز نیست

en: tenth
fa_IR: دهم

en: the response to the transaction caused the DDE_FBUSY bit to be set.
fa_IR: پاسخ به ترکنش باعث شد بیت DDE_FBUSY تنظیم شود.

en: third
fa_IR: سومین

en: thirteenth
fa_IR: سیزدهم

en: today
fa_IR: امروز

en: tomorrow
fa_IR: فردا

note: TRANSLATORS: Name of Boolean true value
en: true
fa_IR: درست

en: twelfth
fa_IR: دوازدهم

en: twentieth
fa_IR: بیستم

en: underlined
fa_IR: زیر خط دار

note: TRANSLATORS: Checkbox state name
en: undetermined
fa_IR: نامشخص

en: unexpected end of file
fa_IR: پایان غیر منتظره فایل

en: unknown
fa_IR: ناشناخته

en: unknown error
fa_IR: خطای ناشناخته

en: unnamed
fa_IR: بی نام

en: unsupported Zip compression method
fa_IR: روش فشرده سازی فایل های فشرده پشتیبانی نمی شود

en: write error
fa_IR: خطا در نوشتن

en: wxGetTimeOfDay failed.
fa_IR: wxGetTimeOfDay انجام نشد.

en: wxWidgets could not open display. Exiting.
fa_IR: wxWidgets نمی تواند نمایش را باز کند. خارج شدن.

en: yesterday
fa_IR: دیروز
