wxWidgets 3.1 - en to lv translation catalogue (1362 entries)

en: 
    Please send this report to the program maintainer, thank you!
lv: 
    Lūdzu nosūtiet šo ziņojumu programmas uzturētajam, paldies!

en:               Thank you and we're sorry for the inconvenience!
lv:               Paldies! Atvainojiet par sagādātajām neērtībām!

en:  (error %ld: %s)
lv:  (kļūda %ld: %s)

en:  (in module "%s")
lv:  (modulī "%s")

en:  Preview
lv:  Priekšskatījums

en:  bold
lv: treknraksts

en:  italic
lv: kursīvs

en:  light
lv: gaišs

en:  strikethrough
lv:  caursvītrots

en: #10 Envelope, 4 1/8 x 9 1/2 in
lv: Aploksne Nr. 10, 10.5 x 24.1 cm

en: #11 Envelope, 4 1/2 x 10 3/8 in
lv: Aploksne Nr. 11, 11.4 x 26.4 cm

en: #12 Envelope, 4 3/4 x 11 in
lv: Aploksne Nr. 12, 12.1 x 27.9 cm

en: #14 Envelope, 5 x 11 1/2 in
lv: Aploksne Nr. 14, 12.7 x 29.2 cm

en: #9 Envelope, 3 7/8 x 8 7/8 in
lv: Aploksne Nr. 9, 9.8 x 22.5 cm

en: %d of %lu
lv: %d no %lu

en: %ld byte | %ld bytes
lv[0]: %ld baits
lv[1]: %ld baiti
lv[2]: %ld baiti

en: %lu of %lu
lv: %lu no %lu

en: %s (or %s)
lv: %s (vai %s)

en: %s Error
lv: %s Kļuda

en: %s Information
lv: %s Informācija

en: %s Warning
lv: %s Brīdinājums

en: %s files (%s)|%s
lv: %s failus (%s)|%s

en: &About
lv: &Par

en: &Actual Size
lv: &Patiesais izmērs

en: &After a paragraph:
lv: Aiz rindkopas:

en: &Alignment
lv: &Novietojums

en: &Apply
lv: &Pielietot

en: &Apply Style
lv: &Pielietot stilu

en: &Arrange Icons
lv: S&akārtot Ikonas

en: &Ascending
lv: &Augoši

en: &Back
lv: A&tpakaļ

en: &Based on:
lv: &Balstīts uz:

en: &Before a paragraph:
lv: Pi&rms rindkopas:

en: &Bg colour:
lv: &Fona krāsa:

en: &Bold
lv: &Treknraksts

en: &Bottom
lv: A&pakšā

en: &Bottom:
lv: &Apakša:

en: &Box
lv: &Rāmis

en: &Bullet style:
lv: Aizzīmj&u stils:

en: &Cancel
lv: At&celt

en: &Cascade
lv: &Kaskādēt

en: &Cell
lv: Šū&na

en: &Character code:
lv: Rakstzī&mju kods:

en: &Clear
lv: &Notīrīt

en: &Close
lv: Ai&zvērt

en: &Color
lv: &Krāsa

en: &Colour:
lv: &Krāsa:

en: &Convert
lv: &Pārveidot

en: &Copy
lv: &Kopēt

en: &Copy URL
lv: &Kopēt URL

en: &Customize...
lv: &Pielāgot...

en: &Debug report preview:
lv: A&tkļūdošanas ziņojuma priekšskatījums:

en: &Delete
lv: &Dzēst

en: &Delete Style...
lv: &Dzēst stilu...

en: &Descending
lv: &Dilstoši

en: &Details
lv: &Detaļas

en: &Down
lv: &Lejup

en: &Edit
lv: &Labot

en: &Edit Style...
lv: &Labot stilu...

en: &Execute
lv: &Izpildīt

en: &File
lv: &Fails

en: &Find
lv: &Meklēt

en: &Finish
lv: &Pabeigt

en: &First
lv: &Pirmais

en: &Floating mode:
lv: &Peldošais režīms:

en: &Floppy
lv: &Diskete

en: &Font
lv: &Fonts

en: &Font family:
lv: &Fontu saime:

en: &Font for Level...
lv: Līmeņa &fonts...

en: &Font:
lv: &Fonts:

en: &Forward
lv: Uz &priekšu

en: &From:
lv: &No:

en: &Harddisk
lv: &Cietais disks

en: &Height:
lv: &Augstums:

en: &Help
lv: &Palīdzība

en: &Hide details
lv: Slēpt &detaļas

en: &Home
lv: &Mājas

en: &Indentation (tenths of a mm)
lv: Atkāpe (mm desm&itdaļās)

en: &Indeterminate
lv: &Nenoteikts

en: &Index
lv: &Indekss

en: &Info
lv: Info

en: &Italic
lv: &Slīpraksts

en: &Jump to
lv: Pārle&kt uz

en: &Justified
lv: &Izlīdzināts

en: &Last
lv: &Pēdējais

en: &Left
lv: &Kreisajā pusē

en: &Left:
lv: &Pa kreisi:

en: &List level:
lv: Saraksta &līmenis:

en: &Log
lv: Žurnā&ls

en: &Move
lv: &Pārvietot

en: &Move the object to:
lv: &Pārvietot objektu uz:

en: &Network
lv: &Tīkls

en: &New
lv: &Jauns

en: &Next
lv: &Nākošais

en: &Next >
lv: &Nākošais >

en: &Next Paragraph
lv: &Nākamā rindkopa

en: &Next Tip
lv: &Nākošais Padoms

en: &Next style:
lv: &Nākošais stils:

en: &No
lv: &Nē

en: &Notes:
lv: Piezī&mes:

en: &Number:
lv: &Skaitlis:

en: &OK
lv: &Labi

en: &Open...
lv: &Atvērt...

en: &Outline level:
lv: &Aprišu līmenis:

en: &Page Break
lv: La&pas atdalītājs

en: &Paste
lv: Ie&līmēt

en: &Picture
lv: &Attēls

en: &Point size:
lv: &Punkta izmērs:

en: &Position (tenths of a mm):
lv: No&vietojums (mm desmitdaļās)

en: &Previous
lv: Ie&priekšējais

en: &Previous Paragraph
lv: Ie&priekšējā rindkopa

en: &Print...
lv: &Drukāt...

en: &Properties
lv: &Rekvizīti

en: &Quit
lv: I&ziet

en: &Redo
lv: Atat&saukt

en: &Redo
lv: Atat&saukt

en: &Rename Style...
lv: Pā&rdēvēt stilu...

en: &Replace
lv: Aiz&vietot

en: &Restart numbering
lv: Atsākt numu&rēšanu

en: &Restore
lv: At&jaunot

en: &Right
lv: &Labajā pusē

en: &Right:
lv: &Pa labi:

en: &Save
lv: &Saglabāt

en: &Save as
lv: &Saglabāt Kā

en: &See details
lv: &Skatīt detaļas

en: &Show tips at startup
lv: Rādīt dienas padomu&s

en: &Size
lv: Izmēr&s

en: &Size:
lv: &Izmērs:

en: &Skip
lv: &Izlaist

en: &Spacing (tenths of a mm)
lv: At&starpe (mm desmitdaļās)

en: &Spell Check
lv: Pareizrak&stība

en: &Stop
lv: Ap&stādināt

en: &Strikethrough
lv: Caur&svītrot

en: &Style:
lv: &Stils:

en: &Styles:
lv: &Stili:

en: &Subset:
lv: &Apakškopa:

en: &Symbol:
lv: &Simbols:

en: &Table
lv: &Tabula

en: &Top
lv: &Augšā

en: &Top:
lv: &Augša:

en: &Underline
lv: Pasvītroj&ums

en: &Underlining:
lv: Pasvītroj&ums:

en: &Undo
lv: Atsa&ukt

en: &Undo
lv: Atsa&ukt

en: &Unindent
lv: &Samazināt atkāpi

en: &Up
lv: A&ugšup

en: &Vertical alignment:
lv: &Vertikālā izlīdzināšana:

en: &View...
lv: &Skatīt...

en: &Weight:
lv: &Svars:

en: &Width:
lv: &Platums:

en: &Window
lv: &Logs

en: &Yes
lv: &Jā

en: '%s' has extra '..', ignored.
lv: '%s' ir lieks '..', nav ņemts vērā.

en: '%s' is not a correct numeric value for option '%s'.
lv: '%s' ir nekorekta skaitliska vērtība opcijai '%s'.

en: '%s' is not a valid message catalog.
lv: '%s' ir nederīgs ziņojumu katalogs.

en: '%s' is probably a binary buffer.
lv: '%s', iespējams, ir binārais buferis.

en: '%s' should be numeric.
lv: '%s' ir jābūt skaitliskam.

en: '%s' should only contain ASCII characters.
lv: '%s' drīkst saturēt tikai ASCII simbolus.

en: '%s' should only contain alphabetic characters.
lv: '%s' drīkst saturēt tikai alfabēta rakstzīmes.

en: '%s' should only contain alphabetic or numeric characters.
lv: '%s' drīkst saturēt tikai alfabēta un skaitliskas rakstzīmes.

en: '%s' should only contain digits.
lv: '%s' drīkst saturēt tikai ciparus.

en: (Help)
lv: (Palīdzība)

en: (None)
lv: (Nekas)

en: (Normal text)
lv: (Parasts teksts)

en: (bookmarks)
lv: (grāmatzīme)

en: (none)
lv: (nekas)

en: , 64-bit edition
lv: , 64 bitu versija

en: 10 x 14 in
lv: 25.4 x 35.6 cm

en: 11 x 17 in
lv: 27.9 x 43.2 cm

en: 6 3/4 Envelope, 3 5/8 x 6 1/2 in
lv: Aplpksne 6 3/4, 9.2 x 16.5 cm

en: : file does not exist!
lv: : fails neeksistē!

en: : unknown charset
lv: : nezināma rakstzīmju kopa

en: : unknown encoding
lv: : nezināms kodējums

en: < &Back
lv: < At&pakaļ

en: <Any Decorative>
lv: <Jebkurš dekoratīvais>

en: <Any Modern>
lv: <Jebkurš modernais>

en: <Any Roman>
lv: <Jebkurš romāņu>

en: <Any Script>
lv: <Jebkurš rokraksta>

en: <Any Swiss>
lv: <Jebkurš Šveices>

en: <Any Teletype>
lv: <Jebkurš teletaipa>

en: <Any>
lv: <Jebkurš>

en: <DRIVE>
lv: <DISKS>

en: <LINK>
lv: <SAITE>

en: <b><i>Bold italic face.</i></b><br>
lv: <b><i>Treknraksts kursīvā.</i></b><br>

en: <b><i>bold italic <u>underlined</u></i></b><br>
lv: <b><i>treknraksts kursīvā <u>pasvītrots</u></i></b><br>

en: <b>Bold face.</b>
lv: <b>Treknraksts.</b>

en: <i>Italic face.</i>
lv: <i>Kursīvs.</i>

en: A debug report has been generated in the directory
lv: Atkļūdošanas atskaite izveidota mapē

en: A debug report has been generated. It can be found in
lv: Atkļūdošanas ziņojums ir izveidots. Tas ir atrodams

en: A standard bullet name.
lv: Standarta aizzīmes nosaukums.

en: A0 sheet, 841 x 1189 mm
lv: A0 loksne, 841 x 1189 mm

en: A1 sheet, 594 x 841 mm
lv: A1 loksne,  594 x 841 mm

en: A3 sheet, 297 x 420 mm
lv: A3 loksne, 297 x 420 mm

en: A4 sheet, 210 x 297 mm
lv: A4 loksne, 210 x 297 mm

en: A4 small sheet, 210 x 297 mm
lv: A4 mazā loksne, 210 x 297 mm

en: A5 sheet, 148 x 210 mm
lv: A5 loksne, 148 x 210 mm

en: ABCDEFGabcdefg12345
lv: AĀBCČDŠaābcčdš12345

en: About
lv: Par

en: About %s
lv: Par %s

en: Actual Size
lv: Patiesais Izmērs

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Add
lv: Pievienot

en: Add current page to bookmarks
lv: Pievienot grāmatzīmēm pašreizējo lapu

en: Add to custom colours
lv: Pievienot pielāgotajām krāsām

en: Adding book %s
lv: Pievieno grāmatu %s

en: After a paragraph:
lv: Aiz rindkopas:

en: Align Left
lv: Izlīdzināt gar kreiso

en: Align Right
lv: Izlīdzināt gar labo

en: Alignment
lv: Izlīdzinašana

en: All
lv: Visu

en: All files (%s)|%s
lv: Visus failus (%s)|%s

en: All files (*)|*
lv: Visus failus (*)|*

en: All files (*.*)|*.*
lv: Visus failus (*.*)|*.*

en: All styles
lv: Visi stili

en: Alphabetic Mode
lv: Alfabētiskais režīms

en: Already dialling ISP.
lv: ISP jau tiek zvanīts.

en: And includes the following files:
lv: Un ietver sekojošus failus:

en: Animation file is not of type %ld.
lv: Animācijas faila tips nav  %ld.

en: Append log to file '%s' (choosing [No] will overwrite it)?
lv: Papildināt failu '%s' ar žurnāla ierakstiem (izvēloties  [Nē] tas tiks pārrakstīts)?

en: Application
lv: Programma

en: Apply
lv: Pielietot

en: Arabic
lv: Arābu

en: Arabic (ISO-8859-6)
lv: Arābu (ISO-8859-6)

en: Argument %u not found.
lv: Arguments %u nav atrasts.

en: Artists
lv: Izpildītāji

en: Ascending
lv: Augoši

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Available fonts.
lv: Pieejamie fonti.

en: B4 Envelope, 250 x 353 mm
lv: B4 aploksne, 250 x 353 mm

en: B4 sheet, 250 x 354 mm
lv: B4 loksne, 250 x 354 mm

en: B5 Envelope, 176 x 250 mm
lv: B5 aploksne, 176 x 250 mm

en: B5 sheet, 182 x 257 millimeter
lv: B5 loksne, 182 x 257 mm

en: B6 Envelope, 176 x 125 mm
lv: B6 aploksne, 176 x 125 mm

en: BMP: Couldn't allocate memory.
lv: BMP: nevar piešķirt atmiņu.

en: BMP: Couldn't save invalid image.
lv: BMP: nevar saglabāt kļūdainu attēlu.

en: BMP: Couldn't write RGB color map.
lv: BMP: nav iespējams pierakstīt RGB krāsu karti.

en: BMP: Couldn't write data.
lv: BMP: nevar ierakstīt datus.

en: BMP: Couldn't write the file (Bitmap) header.
lv: BMP: nav iespējams pierakstīt faila (Bitmap) galveni.

en: BMP: Couldn't write the file (BitmapInfo) header.
lv: BMP: nav iespējams pierakstīt faila  (BitmapInfo) galveni.

en: BMP: wxImage doesn't have own wxPalette.
lv: BMP: wxImage nepastās individuāla wxPalette.

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Back
lv: Atpakaļ

en: Background
lv: Fons

en: Background &colour:
lv: &Fona krāsa:

en: Background colour
lv: Fona krāsa

en: Baltic (ISO-8859-13)
lv: Baltijas (ISO-8859-13)

en: Baltic (old) (ISO-8859-4)
lv: Baltijas (vecais) (ISO-8859-4)

en: Before a paragraph:
lv: Pirms rindkopas:

en: Bitmap
lv: Bitkarte

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Border
lv: Mala

en: Borders
lv: Malas

en: Bottom
lv: Apakša

en: Bottom margin (mm):
lv: Apakšējā mala (mm):

en: Box Properties
lv: Rāmja īpašības

en: Box styles
lv: &Rāmju stili

en: Browse
lv: Pārlūkot

en: Bullet &Alignment:
lv: &Aizzīmējumu izlīdzināšana:

en: Bullet style
lv: Aizzīmju stils

en: Bullets
lv: Aizzīmes

en: C sheet, 17 x 22 in
lv: C loksne, 432 x 559 mm

en: C&lear
lv: &Tīrīt

en: C&olour:
lv: &Krāsa:

en: C3 Envelope, 324 x 458 mm
lv: C3 aploksne, 324 x 458 mm

en: C4 Envelope, 229 x 324 mm
lv: C4 aploksne, 229 x 324 mm

en: C5 Envelope, 162 x 229 mm
lv: C5 aploksne, 162 x 229 mm

en: C6 Envelope, 114 x 162 mm
lv: C6 aploksne, 114 x 162 mm

en: C65 Envelope, 114 x 229 mm
lv: C65 aploksne, 114 x 229 mm

en: Ca&pitals
lv: Lieli burti

en: Can't &Undo
lv: Nevar &atcelt

en: Can't close registry key '%s'
lv: Nav iespējams aizvērt reģistra atslēgu '%s'

en: Can't copy values of unsupported type %d.
lv: Nav iespējams nokopēt neatbalstīta tipa %d vērtības.

en: Can't create registry key '%s'
lv: Nav iespējams izveidot reģistra atslēgu '%s'

en: Can't create thread
lv: Nav iespējams izveidot pavedienu

en: Can't create window of class %s
lv: Nav iespējams izveidot %s klases logu

en: Can't delete key '%s'
lv: Nav iespējams izdzēst atslēgu '%s'

en: Can't delete the INI file '%s'
lv: Nav iespējams izdzēst INI failu '%s'

en: Can't delete value '%s' from key '%s'
lv: Nav iespējams izdzēst vērtību '%s' no atslēgas '%s'

en: Can't enumerate subkeys of key '%s'
lv: Nav iespējams uzskaitīt atslēgas '%s' apakšatslēgas

en: Can't enumerate values of key '%s'
lv: Nav iespējams uzskaitīt atslēgas '%s' vērtības

en: Can't export value of unsupported type %d.
lv: Nav iespējams eksportēt neatbalstīta tipa %d vērtību.

en: Can't find current position in file '%s'
lv: Nav iespējams atrast pašreizējo pozīciju failā '%s'

en: Can't get info about registry key '%s'
lv: Nav iespējams iegūt informāciju par reģistra atslēgu '%s'

en: Can't initialize zlib deflate stream.
lv: Nevar inicializēt zlib saspiešanas straumējumu.

en: Can't initialize zlib inflate stream.
lv: Nevar inicializēt zlib atspiešanas straumējumu.

en: Can't monitor non-existent directory "%s" for changes.
lv: Nav iespējams sekot izmaiņām neesoša mapē "%s".

en: Can't open registry key '%s'
lv: Nav iespējams atvērt reģistra atslēgu '%s'

en: Can't read value of '%s'
lv:  '%s' vērtība nav nolasāma

en: Can't read value of key '%s'
lv: Nav iespējams nolasīt atslēgas '%s' vērtību

en: Can't save image to file '%s': unknown extension.
lv: Nav iespējams saglabāt attēlu failā '%s: nezināms paplašinājums.

en: Can't save log contents to file.
lv: Nav iespējams saglabāt žurnāla saturu failā.

en: Can't set thread priority
lv: Nav iespējams uzstādīt pavediena prioritāti

en: Can't set value of '%s'
lv: Nav iespējams iestatīt '%s' vērtību

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cannot enumerate files '%s'
lv: Nav iespējams uzskaitīt failus '%s'

en: Cannot enumerate files in directory '%s'
lv: Nav iespējams uzskaitīt failus mapē '%s'

en: Cannot find active dialup connection: %s
lv: Aktīva iezvanpieeja nav atrodama: %s

en: Cannot find the location of address book file
lv: Nav iespējams noteikt adrešu grāmatas faila atrašanās vietu

en: Cannot get the hostname
lv: Nevar atrast resursdatora vārdu

en: Cannot get the official hostname
lv: Nevar atrast oficiālo resursdatora vārdu

en: Cannot hang up - no active dialup connection.
lv: Nav iespējams nolikt klausuli - nav aktīva iezvanpieejas savienojuma

en: Cannot initialize OLE
lv: Nav iespējams inicializēt OLE

en: Cannot load icon from '%s'.
lv:  Nav iespējams ielādēt ikonu no '%s'.

en: Cannot load resources from '%s'.
lv: Nav iespējams ielādēt resursus no '%s'.

en: Cannot load resources from file '%s'.
lv: Nav iespējams ielādēt resursus no faila '%s'.

en: Cannot open HTML document: %s
lv: Nav iespējams atvērt HTML dokumentu: %s

en: Cannot open HTML help book: %s
lv: Nav iespējams atvērt HTML palīdzības grāmatu: %s

en: Cannot open contents file: %s
lv: Nav iespējams atvērt satura failu: %s

en: Cannot open file for PostScript printing!
lv: Nav iespējams atvērt failu drukāšanai PostScript!

en: Cannot open index file: %s
lv: Nav iespējams atvērt indeksu failu: %s

en: Cannot open resources file '%s'.
lv: Nav iespējams atvērt resursu failu  '%s'.

en: Cannot print empty page.
lv: Nav iespējams nodrukāt tukšu lapu.

en: Cannot read typename from '%s'!
lv: Nav iespējams nolasīt tipa nosaukumu no  '%s'!

en: Cannot set locale to language "%s".
lv: Neizdevās uzstādīt valodas "%s" lokāli.

en: Cannot start thread: error writing TLS.
lv: Nav iespējams palaist pavedienu: kļūda rakstot TLS.

en: Cannot wait for thread termination
lv: Nevar gaidīt uz pavediena apstāšanos

en: Case sensitive
lv: Reģistrjūtīgs

en: Categorized Mode
lv: Šķirotais režīms

en: Cell Properties
lv: Tabulas šūnas parametri

en: Celtic (ISO-8859-14)
lv: Ķeltu (ISO-8859-14)

en: Cen&tred
lv: Cen&trēts

en: Centered
lv: Centrēts

en: Central European (ISO-8859-2)
lv: Centrāl Eiropiešu (ISO-8859-2)

en: Centre
lv: Centrēt

en: Centre text.
lv: Centrēt tekstu.

en: Centred
lv: Centrēts

en: Ch&oose...
lv: Iz&vēlieties...

en: Change List Style
lv: Mainīt saraksta stilu

en: Change Object Style
lv: Mainīt objekta stilu

en: Change Properties
lv: Mainīt īpašības

en: Change Style
lv: Mainīt stilu

en: Changes won't be saved to avoid overwriting the existing file "%s"
lv: Izmaiņas netiks saglabātas, lai izvairītos no pastāvošā faila "%s" pārrakstīšanas

en: Character styles
lv: Rakstzīmju stili

en: Check to add a period after the bullet.
lv: Atzīmējiet, lai aiz aizzīmes pievienotu punktu.

en: Check to add a right parenthesis.
lv: Atzīmējiet, lai pievienotu labo iekavu.

en: Check to enclose the bullet in parentheses.
lv: Atzīmējiet, lai iekļautu aizzīmi iekavās.

en: Check to make the font bold.
lv: Atzīmējiet, lai iegūtu fontu treknrakstā.

en: Check to make the font italic.
lv: Atzīmējiet, lai iegūtu fontu kursīvā.

en: Check to make the font underlined.
lv: Atzīmējiet, lai iegūtu fontu ar pasvītrojumu.

en: Check to restart numbering.
lv: Atzīmējiet, lai atsāktu numurēšanu.

en: Check to show a line through the text.
lv: Atzīmējiet, lai rādītu pārsvītrotu tekstu.

en: Check to show the text in capitals.
lv: Atzīmējiet, lai rādītu kapitalizētu tekstu

en: Check to show the text in subscript.
lv: Atzīmējiet, lai rādītu tekstu apakšrakstā.

en: Check to show the text in superscript.
lv: Atzīmējiet, lai rādītu tekstu augšrakstā.

en: Choose ISP to dial
lv: Izvēlieties ISP, kuram zvanīt

en: Choose a directory:
lv: Izvēlieties mapi:

en: Choose a file
lv: Izvēlieties failu

en: Choose colour
lv: Izvēlieties krāsu

en: Choose font
lv: Izvēlieties fontu

en: Cl&ose
lv: Aiz&vērt

en: Class not registered.
lv: Klase nav reģistrēta.

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Clear
lv: Notīrīt

en: Clear the log contents
lv: Notīrīt žurnāla saturu

en: Click to apply the selected style.
lv: Nospiediet, lai pielietotu izvēlēto stilu.

en: Click to browse for a symbol.
lv: Nospiediet, lai sameklētu vajadzīgo simbolu.

en: Click to cancel changes to the font.
lv: Nospiediet, lai atceltu fonta izmaiņas.

en: Click to cancel the font selection.
lv: Nospiediet, lai atceltu fonta izvēli.

en: Click to change the font colour.
lv: Nospiediet, lai mainītu fonta krāsu.

en: Click to change the text background colour.
lv: Nospiediet, lai manītu teksta fona krāsu.

en: Click to change the text colour.
lv: Nospiediet, lai mainītu teksta krāsu.

en: Click to choose the font for this level.
lv: Nospiediet, lai izvēlētos fontu šim līmenim.

en: Click to close this window.
lv: Nospiediet, lai aizvērtu šo logu

en: Click to confirm changes to the font.
lv: Nospiediet, lai apstiprinātu fonta izmaiņas.

en: Click to confirm the font selection.
lv: Nospiediet, lai apstiprinātu fonta izvēli.

en: Click to create a new box style.
lv: Nospiediet, lai izveidotu jaunu rāmja stilu.

en: Click to create a new character style.
lv: Nospiediet, lai izveidotu jaunu burtu stilu.

en: Click to create a new list style.
lv: Nospiediet, lai izveidotu jaunu saraksta stilu.

en: Click to create a new paragraph style.
lv: Nospiediet, lai izveidotu jaunu rindkopas stilu.

en: Click to create a new tab position.
lv: Nospiediet, lai izveidotu jaunu tabulatora pozīciju.

en: Click to delete all tab positions.
lv: Nospiediet, lai dzēstu visas tabulatora pozīcijas.

en: Click to delete the selected style.
lv: Nospiediet, lai dzēstu izvēlēto stilu.

en: Click to delete the selected tab position.
lv: Nospiediet, lai dzēstu izvēlēto tabulatora pozīciju.

en: Click to edit the selected style.
lv: Nospiediet, lai labotu izvēlēto stilu.

en: Click to rename the selected style.
lv: Nospiediet, lai pārdēvētu izvēlēto stilu.

en: Close
lv: Aizvērt

en: Close All
lv: Aizvērt Visus

en: Close current document
lv: Aizvērt aktīvo dokumentu

en: Close this window
lv: Aizvērt šo logu

en: Color
lv: Krāsa

en: Colour
lv: Krāsa

en: Colour selection dialog failed with error %0lx.
lv: Krāsu izvēles dialogs pārtrauca darbību ar kļūdu  %0lx.

en: Colour:
lv: Krāsa:

en: Command line argument %d couldn't be converted to Unicode and will be ignored.
lv: Komandrindas parametru %d nav iespējams pārvērst uz Unikodu, tāpēc tas netiks ņemts vērā.

en: Compressed HTML Help file (*.chm)|*.chm|
lv: Saspiests HTML Help fails (*.chm)|*.chm|

en: Computer
lv: Dators

en: Config entry name cannot start with '%c'.
lv: Konfigurācijas ieraksta nosaukums nevar sākties ar  '%c'.

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Connecting...
lv: Savienošanās...

en: Contents
lv: Saturs

en: Conversion to charset '%s' doesn't work.
lv: Pārvēršana uz kodējumu '%s' nedarbojas.

en: Convert
lv: Pārveidot

en: Copied to clipboard:"%s"
lv: Nokopēts starpliktuvē:"%s"

en: Copies:
lv: Kopijas:

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy selection
lv: Kopēt iezīmēto

en: Could not create temporary file '%s'
lv: Neizdevās izveidot pagaidu failu '%s'

en: Could not locate file '%s'.
lv: Neizdevās atrast failu '%s'.

en: Could not set current working directory
lv: Neizdevās iestatīt pašreizējo darba mapi

en: Could not start document preview.
lv: Neizdevās parādīt dokumenta priekšskatījumu.

en: Could not start printing.
lv: Neizdevās sākt drukāšanu.

en: Could not transfer data to window
lv: Neizdevās pārvietot datus uz logu

en: Couldn't add an image to the image list.
lv: Neizdevās pievienot attēlu sarakstam.

en: Couldn't create a timer
lv: Neizdevās izveidot hronometru

en: Couldn't enumerate translations
lv: Neizdevās uzskaitīt tulkojumus

en: Couldn't find symbol '%s' in a dynamic library
lv: Simbols '%s' nav atrodams dinamiskajā bibliotēkā

en: Couldn't get the current thread pointer
lv: Nevar iegūt pašreizējā pavediena rādītāju

en: Couldn't initialize GIF hash table.
lv: Neizdevās inicializēt GIF hash tabulu

en: Couldn't load a PNG image - file is corrupted or not enough memory.
lv: Neizdevās atvērt PNG attēlu - bojāts fails vai nepietiek atmiņas.

en: Couldn't load sound data from '%s'.
lv: Neizdevās ielādēt skaņas datus no '%s'.

en: Couldn't open audio: %s
lv: Neizdevās atvērt audio: %s

en: Couldn't register clipboard format '%s'.
lv: Neizdevās reģistrēt starpliktuves formātu '%s'.

en: Couldn't retrieve information about list control item %d.
lv: Nav iespējams iegūt informāciju par saraksta vadīklas vienumu %d.

en: Couldn't save PNG image.
lv: Neizdevās saglabāt PNG attēlu.

en: Couldn't terminate thread
lv: Nav iespējams pārtraukt pavedienu

en: Create directory
lv: Izveidot mapi

en: Create new directory
lv: Izveidot Jaunu mapi

en: Cu&t
lv: Izgriez&t

en: Current directory:
lv: Aktuālā mape:

en: Custom size
lv: Pielāgots izmērs

en: Customize Columns
lv: Pielāgot slejas

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Cut selection
lv: Izgriezt iezīmēto

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
lv: Kirilisks (ISO-8859-5)

en: D sheet, 22 x 34 in
lv: D loksne, 559 x 864 mm

en: DIB Header: Encoding doesn't match bitdepth.
lv: DIB galvene: kodējums neatbilst bitu dziļumam.

en: DIB Header: Image height > 32767 pixels for file.
lv: DIB galvene: attēla augstums > 32767 pikseļiem.

en: DIB Header: Image width > 32767 pixels for file.
lv: DIB galvene: attēla platums > 32767 pikseļiem.

en: DIB Header: Unknown bitdepth in file.
lv: DIB galvene: nezināms bitu dziļums.

en: DIB Header: Unknown encoding in file.
lv: DIB galvene: nezināms faila kodējums.

en: DL Envelope, 110 x 220 mm
lv: Aploksne DL, 110 x 220 mm

en: Dashed
lv: Svītrots

en: Debug report "%s"
lv: Atkļūdošanas atskaite "%s"

en: Debug report couldn't be created.
lv: Nav iespējams izveidot atkļūdošanas atskaiti.

en: Debug report generation has failed.
lv: Neizdevās izveidot atkļūdošanas atskaiti.

en: Decorative
lv: Dekoratīvs

en: Default encoding
lv: Noklusētais kodējums

en: Default font
lv: Noklusētais fonts

en: Default printer
lv: Noklusētais printeris

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete A&ll
lv: Dzēst v&isu

en: Delete Style
lv: Dzēst stilu

en: Delete Text
lv: Dzēst tekstu

en: Delete item
lv: Dzēst objektu

en: Delete selection
lv: Dzēst iezīmēto

en: Delete style %s?
lv: Dzēst stilu %s?

en: Deleted stale lock file '%s'.
lv: Izdzēsts izmantotais slēdzenes fails '%s'.

en: Dependency "%s" of module "%s" doesn't exist.
lv: Bibliotēka "%s", kas nepieciešama moduļa "%s" darbībai, nepastāv.

en: Descending
lv: Dilstoši

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Desktop
lv: Darba virsma

en: Developed by
lv: Izstrādājis

en: Developers
lv: Izstrādātāji

en: Dial up functions are unavailable because the remote access service (RAS) is not installed on this machine. Please install it.
lv: Iezvanpieejas funkcijas nav pieejamas, jo uz šī datora nav uzstādīts attālinātās pieejas serviss (RAS). Lūdzu, uzstādiet to.

en: Did you know...
lv: Vai jūs zināt...

en: Directories
lv: Mapes

en: Directory '%s' couldn't be created
lv: Mapi '%s' nevarēja izveidot

en: Directory '%s' couldn't be deleted
lv: Mapi '%s' nav iespējams izdzēst

en: Directory does not exist
lv: Mape nepastāv

en: Directory doesn't exist.
lv: Mape nepastāv.

en: Discard changes and reload the last saved version?
lv: Atmest izmaiņas un atvērt pēdējo saglabāto versiju?

en: Display all index items that contain given substring. Search is case insensitive.
lv: Parādīt visus indeksa ierakstus, kas satur norādīto apakšvirkni. Meklēšana nav reģistrjūtīga.

en: Display options dialog
lv: Ekrāna iestatījumu dialogs

en: Displays help as you browse the books on the left.
lv: Parāda palīdzību pārlūkojot grāmatu sarakstu kreisajā pusē.

en: Do you want to save changes to %s?
lv: Vai vēlaties saglabāt izmaiņas %s?

en: Documentation by
lv: Dokumentācijas autori

en: Documentation writers
lv: Dokumentācijas sastādītāji

en: Don't Save
lv: Nesaglabāt

en: Done
lv: Izdarīts

en: Done.
lv: Izdarīts.

en: Dotted
lv: Punktēta

en: Double
lv: Divkāršs

en: Double Japanese Postcard Rotated 148 x 200 mm
lv: Dubultā Japāņu pastkarte, pagriezta, 148 x 200 mm

en: Doubly used id : %d
lv: Divreiz izmantots id: %d

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Down
lv: Lejup

en: Drag
lv: Vilkt

en: E sheet, 34 x 44 in
lv: E loksne, 34 x 44 in

en: Edit
lv: Labot

en: Edit item
lv: Rediģēt objektu

en: Enable the height value.
lv: Iespējot augstuma vērtību.

en: Enable the maximum width value.
lv: Iespējot maksimālā platuma vērtību.

en: Enable the minimum height value.
lv: Iespējot minimālā augstuma vērtību.

en: Enable the minimum width value.
lv: Iespējot minimālā platuma vērtību.

en: Enable the width value.
lv: Iespējot platuma vērtību

en: Enable vertical alignment.
lv: Iespējot vertikālo izlīdzināšanu

en: Enables a background colour.
lv: Iespējo fona krāsu.

en: Enter a box style name
lv: Ievadiet rāmja stila nosaukumu

en: Enter a character style name
lv: Ievadiet rakstzīmju stila nosaukumu

en: Enter a list style name
lv: Ievadiet saraksta stila nosaukumu

en: Enter a new style name
lv: Ievadiet jaunā stila nosaukumu

en: Enter a paragraph style name
lv: Ievadiet rindkopas stila nosaukumu

en: Enter command to open file "%s":
lv: Ievadiet komandu faila "%s" atvēršanai:

en: Entries found
lv: Ieraksti atrasti

en: Envelope Invite 220 x 220 mm
lv: Aploksne Invite 220 x 220 mm

en: Error
lv: Kļūda

en: Error creating directory
lv: Kļūda izveidojot mapi

en: Error in reading image DIB.
lv: Kļūda nolasot attēla DIB

en: Error in resource: %s
lv: Kļūda resursā: %s

en: Error reading config options.
lv: Kļūda lasot konfigurācijas iestatījumus.

en: Error saving user configuration data.
lv: Kļūda saglabājot lietotāja konfigurācijas datus.

en: Error while printing:
lv: Kļūda drukājot:

en: Error:
lv: Kļūda:

en: Executable files (*.exe)|*.exe|
lv: Izpildāmie faili (*.exe)|*.exe|

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Execute
lv: Izpildīt

en: Execution of command '%s' failed
lv: Komandas '%s' izpilde neizdevās

en: Exporting registry key: file "%s" already exists and won't be overwritten.
lv: Reģistra atslēgas eksports: fails "%s" jau pastāv un netiks pārrakstīts.

en: Extended Unix Codepage for Japanese (EUC-JP)
lv: Paplašinātā Unix kodu lapa japāņu valodai (EUC-JP)

note: TRANSLATORS: Label of font face name
en: Face Name
lv: Fonta nosaukums

en: Failed to access lock file.
lv: Neizdevās piekļūt slēdzenes failam.

en: Failed to allocate %luKb of memory for bitmap data.
lv: Neizdevās piešķirt %luKb atmiņas bitkartes datiem.

en: Failed to allocate colour for OpenGL
lv: Neizdevās piešķirt krāsu OpenGL

en: Failed to change video mode
lv: Nevar nomainīt video režīmu

en: Failed to check format of image file "%s".
lv: Neizdevās pārbaudīt attēla "%s" faila formātu.

en: Failed to clean up debug report directory "%s"
lv: Nav iespējams iztīrīt atkļūdošanas atskaites mapi "%s"

en: Failed to close file handle
lv: Neizdevās aizvērt faila turi.

en: Failed to close lock file '%s'
lv: Neizdevās aizvērt slēdzenes failu '%s'

en: Failed to close the clipboard.
lv: Nevar aizvērt starpliktuvi.

en: Failed to close the display "%s"
lv: Neizdevās aizvērt ekrānu "%s"

en: Failed to connect: missing username/password.
lv: Nav iespējams pieslēgties: nav norādīts lietotāja vārds.parole.

en: Failed to connect: no ISP to dial.
lv: Nav iespējams pieslēgties: nav ISP, kam zvanīt.

en: Failed to convert file "%s" to Unicode.
lv: Neizdevās pārvērst failu "%s"  uz Unikodu.

en: Failed to copy dialog contents to the clipboard.
lv: Neizdevās nokopēt dialoga saturu uz starpliktuvi.

en: Failed to copy registry value '%s'
lv: Neizdevās nokopēt reģistra vertību '%s'

en: Failed to copy the contents of registry key '%s' to '%s'.
lv: Nav iespējams nokopēt reģistra atslēgas '%s' saturu uz '%s'.

en: Failed to copy the file '%s' to '%s'
lv: Neizdevās nokopēt failu '%s' uz '%s'

en: Failed to copy the registry subkey '%s' to '%s'.
lv: Neizdevās nokopēt reģistra apakšatslēgu '%s' uz '%s'.

en: Failed to create DDE string
lv: Neizdevās izveidot DDE virkni

en: Failed to create a temporary file name
lv: Neizdevās izveidot pagaidu faila nosaukumu

en: Failed to create an anonymous pipe
lv: Neizdevās izveidot anonīmu programmkanālu

en: Failed to create connection to server '%s' on topic '%s'
lv: Neizdevās izveidot savienojumu ar serveri '%s'par tematu '%s'

en: Failed to create cursor.
lv: Neizdevās izveidot kursoru.

en: Failed to create directory "%s"
lv: Neizdevās izveidot mapi "%s"

en: Failed to create directory '%s'
    (Do you have the required permissions?)
lv: Nezidevās izveidot mapi '%s'
    (Vai jums ir atbilstošas pieejas tiesības?)

en: Failed to create registry entry for '%s' files.
lv: Neizdevās izveidot reģistra ierakstu '%s' failiem.

en: Failed to create the standard find/replace dialog (error code %d)
lv: Neizdevās atvērt standarta Meklēt/aizvietot dialogu (kļūdas kods %d)

en: Failed to display HTML document in %s encoding
lv: Neizdevās parādīt  HTML dokumentu %s kodējumā

en: Failed to empty the clipboard.
lv: Neizdevās iztīrīt starpliktuvi.

en: Failed to enumerate video modes
lv: Neizdevās uzskaitīt video režīmus

en: Failed to establish dialup connection: %s
lv: Neizdevās izveidot iezvanpieejas savienojumu: %s

en: Failed to execute '%s'
lv: Neizdevās izpildīt '%s'

en: Failed to execute curl, please install it in PATH.
lv: Neizdevās izpildīt curl, lūdzu uzstādiet to sistēmas ceļā (PATH).

en: Failed to find CLSID of "%s"
lv: Neizdevās atrast "%s" CLSID

en: Failed to find match for regular expression: %s
lv: Neizdevās atrast atbilstību regulārai izteiksmei: %s

en: Failed to get ISP names: %s
lv: Neizdevās iegūt ISP nosaukumus: %s

en: Failed to get OLE automation interface for "%s"
lv: Neizdevās saņemt "%s" OLE automatizācijas saskarni

en: Failed to get data from the clipboard
lv: Neizdevās iegūt datus no starpliktuves.

en: Failed to get the local system time
lv: Neizdevās nolasīt lokālās sistēmas laiku

en: Failed to get the working directory
lv: Neizdevās noteikt darba mapi

en: Failed to initialize GUI: no built-in themes found.
lv: Neizdevās inicializēt grafisko lietotāja saskarni: nav atrasta neviena iebūvēta tēma.

en: Failed to initialize MS HTML Help.
lv: Neizdevās inicializēt MS HTML Help.

en: Failed to initialize OpenGL
lv: Neizdevās inicializēt OpenGL

en: Failed to initiate dialup connection: %s
lv: Neizdevās izveidot iezvanpieejas savienojumu: %s

en: Failed to insert text in the control.
lv: Neizdevās ievietot tekstu vadīklā.

en: Failed to inspect the lock file '%s'
lv: Neizdevās pārbaudīt slēdzenes failu '%s'

en: Failed to join a thread, potential memory leak detected - please restart the program
lv: Kļūda pievienojoties pavedienam, atrasta iespējama atmiņas noplūde - lūdzu pārstartējiet programmu

en: Failed to kill process %d
lv: Neizdevās pārtraukt procesu %d

en: Failed to load image %%d from file '%s'.
lv: Neizdevās ielādēt attēlu %%d no faila '%s'.

en: Failed to load image %d from stream.
lv: Neizdevās ielādēt attēlu %d no straumējuma.

en: Failed to load image from file "%s".
lv: Neizdevās ielādēt attēlu no faila "%s".

en: Failed to load metafile from file "%s".
lv: Neizdevās ielādēt matafailu no faila "%s".

en: Failed to load mpr.dll.
lv: Nevar ielādēt mpr.dll.

en: Failed to load resource "%s".
lv: Neizdevās ielādēt resursu "%s".

en: Failed to load shared library '%s'
lv: Nevar ielādēt koplietojamo bibliotēku '%s'

en: Failed to lock resource "%s".
lv: Neizdevās aizslēgt resursu: "%s".

en: Failed to lock the lock file '%s'
lv: Neizdevās aizslēgt slēdzenes failu '%s'

en: Failed to modify file times for '%s'
lv: Neizdevās izmainīt faila  '%s' laikus

en: Failed to open '%s' for reading
lv: Neizdevās atvērt '%s' lasīšanai

en: Failed to open '%s' for writing
lv: Neizdevās atvērt '%s' rakstīšanai

en: Failed to open CHM archive '%s'.
lv: Neizdevās atvērt CHM arhīvu '%s'.

en: Failed to open URL "%s" in default browser.
lv: Noklusētajā pārlūkā neizdevās atvērt URL "%s".

en: Failed to open directory "%s" for monitoring.
lv: Mapi "%s" atvērt novērošanai neizdevās.

en: Failed to open display "%s".
lv: Neizdevās atvērt displeju "%s".

en: Failed to open temporary file.
lv: Neizdevās uz atvērt pagaidu failu

en: Failed to open the clipboard.
lv: Neizdevās atvērt starpliktuvi.

en: Failed to put data on the clipboard
lv: Neizdevās ievieto datus starpliktuvē

en: Failed to read PID from lock file.
lv: Neizdevās nolasīt PID no slēdzenes faila.

en: Failed to read config options.
lv: Neizdevās nolasīt konfigurācijas datus.

en: Failed to read document from the file "%s".
lv: Neizdevās ielasīt dokumentu no faila "%s".

en: Failed to read event from DirectFB pipe
lv: Neizdevās nolasīt notikumu no DirectFB programmkanāla.

en: Failed to register DDE server '%s'
lv: Neizdevās reģistrēt DDE serveri '%s'

en: Failed to remove debug report file "%s"
lv: Neizdevās izdzēst atkļūdošanas atskaites failu  "%s"

en: Failed to remove lock file '%s'
lv: Neizdevās izdzēst slēdzenes failu '%s'

en: Failed to remove stale lock file '%s'.
lv: Neizdevās izdzēst izmantoto slēdzenes failu '%s'.

en: Failed to rename registry value '%s' to '%s'.
lv: Neizdevās pārdēvēt reģistra vērtību '%s' par '%s'.

en: Failed to rename the file '%s' to '%s' because the destination file already exists.
lv: Neizdevās pārdēvēt failu '%s' par '%s' jo mērķa fails jau pastāv.

en: Failed to rename the registry key '%s' to '%s'.
lv: Neizdevās pārdēvēt reģistra atslēgu '%s' par '%s'.

en: Failed to retrieve file times for '%s'
lv: Neizdevās iegūt faila '%s' laikus

en: Failed to retrieve text of RAS error message
lv: Neizdevās saņemt RAS ķļūdas paziņojuma tekstu.

en: Failed to retrieve the supported clipboard formats
lv: Neizdevās saņemt atbalstītos starpliktuves formātus.

en: Failed to save document to the file "%s".
lv: Neizdevās saglabāt dokumentu failā "%s".

en: Failed to save the bitmap image to file "%s".
lv: Neizdevās saglabāt bitkartes attēlu failā "%s".

en: Failed to set FTP transfer mode to %s.
lv: Neizdevās uzstādīt FTP datu pārraides režīmu %s.

en: Failed to set clipboard data.
lv: Neizdevās iestatīt starpliktuves datus.

en: Failed to set permissions on lock file '%s'
lv: Neizdevās uzstādīt pieejas tiesības slēdzenes failam '%s'

en: Failed to set temporary file permissions
lv: Neizdevās uzstādīt pieejas tiesības pagaidu failam

en: Failed to set text in the text control.
lv: Neizdevās iestatīt tekstu teksta vadīklā.

en: Failed to set thread priority %d.
lv: Neizdevās uzstādīt pavediena prioritāti %d.

en: Failed to store image '%s' to memory VFS!
lv: Neizdevās saglabāt attēlu '%s' atmiņas VFS!

en: Failed to terminate a thread.
lv: Neizdevās pārtraukt pavedienu.

en: Failed to terminate the dialup connection: %s
lv: Neizdevās pārtraukt iezvanpieejas savienojumu: %s

en: Failed to touch the file '%s'
lv: Neizdevās pieskarties (touch) failam '%s'

en: Failed to unlock lock file '%s'
lv: Neizdevās atslēgt slēdzenes failu '%s'

en: Failed to unregister DDE server '%s'
lv: Neizdevās dereģistrēt DDE serveri '%s'

en: Failed to update user configuration file.
lv: Neizdevās atsvaidzināt lietotāja konfigurācijas failu.

en: Failed to upload the debug report (error code %d).
lv: Neizdevās augšupielādēt atkļūdošanas atskaiti (kļūda kods %d).

en: Failed to write to lock file '%s'
lv: Neizdevās ierakstīt slēdzenes failā '%s'

note: TRANSLATORS: Name of Boolean false value
en: False
lv: Aplams

note: TRANSLATORS: Label of font family
en: Family
lv: Saime

en: File
lv: Fails

en: File "%s" could not be opened for reading.
lv: Fails "%s" nav atverams lasīšanai.

en: File "%s" could not be opened for writing.
lv: Fails "%s" nav atverams rakstīšanai.

en: File '%s' already exists, do you really want to overwrite it?
lv: Fails '%s' jau eksistē, vai patiešām vēlaties to pārrakstīt?

en: File '%s' couldn't be removed
lv: Fails '%s' nav izdzēšams

en: File '%s' couldn't be renamed '%s'
lv: Fails '%s' nav pārdēvējams par '%s'

en: File couldn't be loaded.
lv: Failu nevar ielādēt.

en: File dialog failed with error code %0lx.
lv: Faila dialogs pārtrauca dabību ar kļūdu %0lx.

en: File error
lv: Faila kļūda

en: File name exists already.
lv: Faila nosaukumu jau pastāv.

en: Files
lv: Faili

en: Files (%s)
lv: Faili (%s)

en: Filter
lv: Filtrs

en: Find
lv: Meklēt

en: First
lv: Pirmais

en: First page
lv: Pirmā lapa

en: Fixed font:
lv: Fiksēts fonts:

en: Fixed size face.<br> <b>bold</b> <i>italic</i>
lv: Fiksēta izmēra.<br> <b>treknraksts</b> <i>kursīvs</i>

en: Floating
lv: Peldošs

en: Floppy
lv: Diskete

en: Font
lv: Fonts

en: Font &weight:
lv: Fonta &svars:

en: Font size:
lv: Fonta izmērs:

en: Font st&yle:
lv: Fonta st&ils:

en: Font:
lv: Fonts:

en: Fonts index file %s disappeared while loading fonts.
lv: Fontu saraksta fails %s ir pazudis fontu ielādes laikā.

en: Forward
lv: Pārsūtīt

en: Found %i matches
lv: Atrastas %i atbilstības

en: From:
lv: Sūtītājs:

en: GIF: data stream seems to be truncated.
lv: GIF: datu plūsma šķiet aprauta.

en: GIF: error in GIF image format.
lv: GIF: kļūda GIF attēla formātā.

en: GIF: not enough memory.
lv: GIF: nepietiek atmiņas.

en: GTK+ theme
lv: GTK+ tēma

en: Generic PostScript
lv: Klasiskais PostScript

en: Go back
lv: Iet atpakaļ

en: Go forward
lv: Iet uz priekšu

en: Go one level up in document hierarchy
lv: Iet vienu līmeni augstāk dokumenta hierarhijā

en: Go to home directory
lv: Iet uz mājas direktoriju

en: Go to parent directory
lv: Iet uz vecāka direktoriju

en: Graphics art by
lv: Grafiskais noformējums -

en: Greek (ISO-8859-7)
lv: Grieķu (ISO-8859-7)

en: Groove
lv: Kaifīgie

en: Gzip not supported by this version of zlib
lv: Šī zlib versija neuztur gzip

en: HTML anchor %s does not exist.
lv: HTML enkurs %s nepastāv.

en: HTML files (*.html;*.htm)|*.html;*.htm|
lv: HTML faili (*.html;*.htm)|*.html;*.htm|

en: Harddisk
lv: Cietais disks

en: Hebrew (ISO-8859-8)
lv: Ebreju (ISO-8859-8)

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Help
lv: Palīdzība

en: Help Browser Options
lv: Palīdzības pārlūka iestatījumi

en: Help Index
lv: Palīdzības saturs

en: Help Printing
lv: Palīdzība par drukāšanu

en: Help Topics
lv: Palīdzības temati

en: Help books (*.htb)|*.htb|Help books (*.zip)|*.zip|
lv: Palīdzības grāmatas (*.htb)|*.htb|Palīdzības grāmatas (*.zip)|*.zip|

en: Help directory "%s" not found.
lv: Palīdzības mape "%s" nav atrasta.

en: Help file "%s" not found.
lv: Palīdzības fails "%s" nav atrasts.

en: Help: %s
lv: Palīdzība: %s

en: Hide %s
lv: Slēpt %s

en: Hide Others
lv: Slēpt citus

en: Hide this notification message.
lv: Slēpt šo paziņojumu.

en: Home directory
lv: Mājas mape

en: ICO: Error in reading mask DIB.
lv: ICO: kļūda lasot DIB masku.

en: ICO: Error writing the image file!
lv: ICO: kļūda rakstot attēla failu!

en: ICO: Image too tall for an icon.
lv: ICO: attēls ikonai ir pārāk augsts.

en: ICO: Image too wide for an icon.
lv: ICO: attēls ikonai ir pārāk plats.

en: ICO: Invalid icon index.
lv: ICO: nederīgs ikonas indekss.

en: IFF: data stream seems to be truncated.
lv: IFF: datu plūsma šķiet aprauta.

en: IFF: error in IFF image format.
lv: IFF: kļūda IFF attēla formātā.

en: IFF: not enough memory.
lv: IFF: nepietiek atmiņas.

en: IFF: unknown error!!!
lv: IFF: nezināma kļūda!!!

en: If possible, try changing the layout parameters to make the printout more narrow.
lv: Ja iespējams, mēģiniet mainīt izkārtojumu, lai padarītu izdruku šaurāku.

en: If you have any additional information pertaining to this bug
    report, please enter it here and it will be joined to it:
lv: Ja jums ir vēl kāda informācija, kas attiecas uz šo atkļūdošanas
    atskaiti, lūdzu, ievadiet to šeit un tā tiks pievienota atskaitei:

en: If you wish to suppress this debug report completely, please choose the "Cancel" button,
    but be warned that it may hinder improving the program, so if
    at all possible please do continue with the report generation.
lv: Lai ignorētu šo kļūdas paziņojumu pilnībā, uzklikšķiniet "Atcelt",
    taču ņemiet vērā, ka tas kavēs uzlabošanu,tādēļ, ja iespējams,
    lūdzu, turpiniet kļūdas atskaites veidošanu.

en: Ignoring value "%s" of the key "%s".
lv: Ignorēta vērtība "%s" atslēgai "%s".

en: Illegal Parameter Count for ConstructObject Method
lv: Nederīgs parametru skaits metodei ConstructObject

en: Illegal Parameter Count for Create Method
lv: Nederīgs parametru skaits metodei Create

en: Illegal directory name.
lv: Nederīgs mapes nosaukums.

en: Illegal file specification.
lv: Nederīga faila specifikācija.

en: Image and mask have different sizes.
lv: Attēla un maskas izmēri nesakrīt.

en: Image file is not of type %d.
lv: Attēla faila tips nav %d.

en: Image is not of type %s.
lv: Attēla tips nav %s.

en: Impossible to get permissions for file '%s'
lv: Nav iespējams iegūt pieejas tiesības failam  '%s'

en: Impossible to overwrite the file '%s'
lv: Nav iespējams pārrakstīt failu '%s'

en: Impossible to set permissions for the file '%s'
lv: Nav iespējams noteikt pieejas tiesības failam '%s'

en: Incorrect number of arguments.
lv: Nepareizs argumentu skaits.

en: Indent
lv: Atkāpe

en: Indents && Spacing
lv: Atkāpes un atstarpes

en: Index
lv: Indekss

en: Indian (ISO-8859-12)
lv: Indiešu (ISO-8859-12)

en: Insert Image
lv: Ievietot attēlu

en: Insert Object
lv: Ievietot objektu

en: Insert Text
lv: Ievietot tekstu

en: Inserts a page break before the paragraph.
lv: Ievietot lapas pārtraukumu pirms rindkopas.

en: Inset
lv: Iespiests

en: Invalid GTK+ command line option, use "%s --help"
lv: Nederīgs GTK+ komandrindas parametrs, izmantojiet "%s --help"

en: Invalid TIFF image index.
lv: Nederīgs TIFF attēla indekss.

en: Invalid display mode specification '%s'.
lv: Nederīga ekrāna režīma specifikācija '%s'.

en: Invalid geometry specification '%s'
lv: Nederīga ģeometrijas specifikācija '%s'.

en: Invalid lock file '%s'.
lv: Nederīgs slēdzenes fails '%s'.

en: Invalid or Null Object ID passed to GetObjectClassInfo
lv: GetObjectClassInfo nodots nederīgs vai tukšs objekta ID

en: Invalid or Null Object ID passed to HasObjectClassInfo
lv: HasObjectClassInfo nodots nederīgs vai tukšs objekta ID

en: Invalid regular expression '%s': %s
lv: Nederīga regulārā izteiksme '%s': %s

en: Invalid value %ld for a boolean key "%s" in config file.
lv: Konfigurācijas failā nederīga vērtība %ld Bula atslēgai "%s".

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Italy Envelope, 110 x 230 mm
lv: Itāļu aploksne, 110 x 230 mm

en: JPEG: Couldn't load - file is probably corrupted.
lv: JPEG: nav atverams - iespējams, fails ir bojāts.

en: JPEG: Couldn't save image.
lv: JPEG: nav iespējams saglabāt attēlu.

en: Japanese Double Postcard 200 x 148 mm
lv: Japāņu dubultā pastkate, 200 x 148 mm

en: Japanese Envelope Chou #3
lv: Japāņu aploksne Chou #3

en: Japanese Envelope Chou #3 Rotated
lv: Japāņu aploksne Chou #3 Rotated

en: Japanese Envelope Chou #4
lv: Japāņu aploksne Chou #4

en: Japanese Envelope Chou #4 Rotated
lv: Japāņu aploksne Chou #4 Rotated

en: Japanese Envelope Kaku #2
lv: Japāņu aploksne Kaku #2

en: Japanese Envelope Kaku #2 Rotated
lv: Japāņu aploksne Kaku #2 Rotated

en: Japanese Envelope Kaku #3
lv: Japāņu aploksne Kaku #3

en: Japanese Envelope Kaku #3 Rotated
lv: Japāņu aploksne Kaku #3 Rotated

en: Japanese Envelope You #4
lv: Japāņu aploksne You #4

en: Japanese Envelope You #4 Rotated
lv: Japāņu aploksne You #4 Rotated

en: Japanese Postcard 100 x 148 mm
lv: Japāņu pastkarte 100 x 148 mm

en: Japanese Postcard Rotated 148 x 100 mm
lv: Japāņu pastkate, pagriezta 148 x 100 mm

en: Jump to
lv: Pārlekt uz

en: Justified
lv: Izlīdzināts

en: Justify text left and right.
lv: Izlidzināt tekstu pa kreisi un pa labi.

en: L&ine spacing:
lv: Rindu atstarpe:

en: Landscape
lv: Ainava

en: Last
lv: Pēdējā

en: Last page
lv: Pēdējā lapa

note: TRANSLATORS: Keystroke for manipulating a tree control TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Left
lv: Pa kreisi

en: Left (&first line):
lv: Kreisā (&pirmā rinda):

en: Left margin (mm):
lv: Kreisā apmale (mm):

en: Left-align text.
lv: Izlīdzināt pa kreisi.

en: License
lv: Licence

en: Light
lv: Gaišs

en: Line spacing:
lv: Rindu atstarpe:

en: Link contained '//', converted to absolute link.
lv: Saite saturēja '//', pārvērsta par absolūto saiti..

en: List Style
lv: Saraksta stils

en: List styles
lv: Stilu saraksts

en: Lists font sizes in points.
lv: Parāda fontu izmērus punktos.

en: Lists the available fonts.
lv: Parāda pieejamo fontu sarakstu.

en: Load %s file
lv: Ielādēt %s failu

en: Loading :
lv: Lasa...

en: Lock file '%s' has incorrect owner.
lv: Slēdzenes failam '%s' ir nepareizs īpašnieks.

en: Lock file '%s' has incorrect permissions.
lv: slēdzenes failam '%s' ir nepareizas pieejas tiesības.

en: Log saved to the file '%s'.
lv: Žurnāls saglabāts failā '%s'.

en: Lower case letters
lv: Mazie burti

en: Lower case roman numerals
lv: Romiešu cipari ar mazajiem burtiem

en: MS HTML Help functions are unavailable because the MS HTML Help library is not installed on this machine. Please install it.
lv: MS HTML Help funkcijas nav pieejamas, jo MS HTML Help bibliotēka nav uzstādīta uz šīs mašīnas . Lūdzu, uzstādiet to.

en: Ma&ximize
lv: Ma&ksimizēt

en: MacArabic
lv: Arābu (MacArabic)

en: MacArmenian
lv: Armēņu (MacArmenian)

en: MacBengali
lv: Bengāļu (MacBengali)

en: MacBurmese
lv: Birmas (MacBurmese)

en: MacCeltic
lv: Ķeltu (MacCeltic)

en: MacCentralEurRoman
lv: Centrāleiropas romāņu (MacCentralEurRoman)

en: MacChineseSimp
lv: Ķīnas vienkāršotais (MacChineseSimp)

en: MacChineseTrad
lv: Ķīnas tradicionālais (MacChineseTrad)

en: MacCroatian
lv: Horvātu (MacCroatian)

en: MacCyrillic
lv: Kirilica (MacCyrillic)

en: MacDevanagari
lv: Devanagari (MacDevanagari)

en: MacEthiopic
lv: Etiopiešu (MacEthiopic)

en: MacExtArabic
lv: Arābu papl. (MacExtArabic)

en: MacGaelic
lv: Īru (MacGaelic)

en: MacGeorgian
lv: Gruzīņu (MacGeorgian)

en: MacGreek
lv: Grieķu (MacGreek)

en: MacGujarati
lv: Gudžaratu (MacGujarati)

en: MacGurmukhi
lv: Gurmuhi (MacGurmukhi)

en: MacHebrew
lv: Ebreju (MacHebrew)

en: MacIcelandic
lv: Islandiešu (MacIcelandic)

en: MacJapanese
lv: Japāņu (MacJapanese)

en: MacKhmer
lv: Khmeru (MacKhmer)

en: MacKorean
lv: Korejiešu (MacKorean)

en: MacLaotian
lv: Laosiešu (MacLaotian)

en: MacMongolian
lv: Mongoļu (MacMongolian)

en: MacRoman
lv: Romāņu (MacRoman)

en: MacRomanian
lv: Rumāņu (MacRomanian)

en: MacSymbol
lv: Simbolu (MacSymbol)

en: MacTamil
lv: Tamilu (MacTamil)

en: MacTelugu
lv: Telugu (MacTelugu)

en: MacThai
lv: Taju (MacThai)

en: MacTibetan
lv: Tibetiešu (MacTibetan)

en: MacTurkish
lv: Turku (MacTurkish)

en: MacVietnamese
lv: Vjetnamiešu (MacVietnamese)

en: Make a selection:
lv: Veidot izvēli:

en: Margins
lv: Apmales

en: Match case
lv: Reģistrjutīgs

en: Max height:
lv: Maksimālais augstums:

en: Max width:
lv: Maksimālais platums:

en: Memory VFS already contains file '%s'!
lv: Atmiņas VFS jau ir fails '%s'!

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Menu
lv: Izvēlne

en: Message
lv: Vēstule

en: Metal theme
lv: Metāla tēma

en: Method or property not found.
lv: Metode vai īpašība nav atrasta.

en: Mi&nimize
lv: Mi&nimizēt

en: Min height:
lv: Min. augstums:

en: Min width:
lv: Min. platums

en: Missing a required parameter.
lv: Iztrūkst nepieciešamais paramatrs.

en: Modern
lv: Moderns

en: Modified
lv: Izmainīts

en: Module "%s" initialization failed
lv: Neizdevās inicializēt moduli "%s"

en: Monarch Envelope, 3 7/8 x 7 1/2 in
lv: Monarch aploksne, 3 7/8 x 7 1/2 in

en: Monitoring individual files for changes is not supported currently.
lv: Sekošana izmaiņām atsevišķos failos pagaidām netiek uzturēta.

en: Move down
lv: Uz leju

en: Move up
lv: Uz augšu

en: Moves the object to the next paragraph.
lv: Pārvieto objektu uz nākošo rindkopu.

en: Moves the object to the previous paragraph.
lv: Pārvieto objektu uz iepriekšējo rindkopu.

en: Multiple Cell Properties
lv: Vairāku šūnu īpašības

en: Name
lv: Nosaukums

en: Network
lv: Tīkls

en: New
lv: Jauns

en: New &Box Style...
lv: Jauns &rāmja stils...

en: New &Character Style...
lv: Jauns rakstzīmju stils...

en: New &List Style...
lv: Jaunas saraksta stils...

en: New &Paragraph Style...
lv: Jauns rindko&pas stils...

en: New Style
lv: Jauns stils

en: New item
lv: Jauna vienība

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: No
lv: Nē

en: No default application configured for HTML files.
lv: Noklusētā aplikācija HTML failu attēlošanai nav iestatīta.

en: No entries found.
lv: Nav atrasts neviens ieraksts.

en: No font for displaying text in encoding '%s' found,
    but an alternative encoding '%s' is available.
    Do you want to use this encoding (otherwise you will have to choose another one)?
lv: Nav atrasts fonts teksta attēlošanai kodējumā '%s',
    taču ir pieejams alternatīvam kodējumam '%s'.
    Vai vēlaties izmantot šo kodējumu (citādi būs jāizvēlas cits)?

en: No font for displaying text in encoding '%s' found.
    Would you like to select a font to be used for this encoding
    (otherwise the text in this encoding will not be shown correctly)?
lv: Nav atrasts fonts teksta attēlošanai kodējumā '%s'
    Vai vēlaties izvēlēties citu fontu šim kodējumam
    (citādi teksts šajā kodējumā tiks attēlots nekorekti)?

en: No matching page found yet
lv: Pagaidām netika atrasta atbilstoša lapa

en: No sound
lv: Nav skaņas

en: No unused colour in image.
lv: Attēls nesatur neizmantotas krāsas.

en: None
lv: Nekas

en: Nordic (ISO-8859-10)
lv: Ziemeļvalstu (ISO-8859-10)

en: Normal
lv: Normāls

en: Normal face<br>and <u>underlined</u>.
lv: Normāls fonts<br>un  <u>pasvītrots</u>.

en: Normal font:
lv: Normāls fonts:

en: Not %s
lv: Nav %s

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Not underlined
lv: Nav pasvītrots

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Numbered outline
lv: Numurētas aprises

en: OK
lv: Labi

en: OLE Automation error in %s: %s
lv: OLE automatizācijas kļūda %s: %s

en: Object Properties
lv: Objekta īpašības

en: Objects must have an id attribute
lv: Objektiem ir jābūt id atribūtiem

en: Open File
lv: Atvērt failu

en: Open HTML document
lv: Atvērt HTML dokumentu

en: Open file "%s"
lv: Atvērt failu "%s"

en: Open...
lv: Atvērt...

en: Operation not permitted.
lv: Darbība nav atļauta.

en: Option '%s' requires a value.
lv: Iestatījumam '%s' ir nepieciešama vērtība.

en: Option '%s': '%s' cannot be converted to a date.
lv: Iestatījums '%s': '%s' nav pārvēršams par datumu.

en: Options
lv: Iestatījumi

en: Orientation
lv: Orientācija

en: Out of window IDs.  Recommend shutting down application.
lv: Logu ID ir beigušies. Ieteicams aizvērt aplikāciju.

en: Outline
lv: Aprises

en: Outset
lv: Izspiests

en: PCX: couldn't allocate memory
lv: PCX: nevar piešķirt atmiņu.

en: PCX: image format unsupported
lv: PCX: neatbalstīts attēla formāts

en: PCX: invalid image
lv: PCX: nederīgs attēls

en: PCX: this is not a PCX file.
lv: PCX: tas nav  PCX fails.

en: PCX: unknown error !!!
lv: PCX: nezināma kļūda!!!

en: PCX: version number too low
lv: PCX: pārāk zems versijas numurs

en: PNM: Couldn't allocate memory.
lv: PNM: nevar piešķirt atmiņu.

en: PNM: File format is not recognized.
lv: PNM: faila formāts nav atpazīts.

en: PNM: File seems truncated.
lv: PNM: fails šķiet aprauts.

en: PRC 16K 146 x 215 mm
lv: ĶTR 16K 146 x 215 mm

en: PRC 16K Rotated
lv: ĶTR 16K pagriezta

en: PRC 32K 97 x 151 mm
lv: ĶTR 32K 97 x 151 mm

en: PRC 32K Rotated
lv: ĶTR 32K pagriezta

en: PRC 32K(Big) 97 x 151 mm
lv: ĶTR 32K(Big) 97 x 151 mm

en: PRC 32K(Big) Rotated
lv: ĶTR 32K(Big) pagriezta

en: PRC Envelope #1 102 x 165 mm
lv: ĶTR aploksne #1 102 x 165 mm

en: PRC Envelope #1 Rotated 165 x 102 mm
lv: ĶTR aploksne #1 Rotated 165 x 102 mm

en: PRC Envelope #10 324 x 458 mm
lv: ĶTR aploksne #10 324 x 458 mm

en: PRC Envelope #10 Rotated 458 x 324 mm
lv: ĶTR aploksne #10 Rotated 458 x 324 mm

en: PRC Envelope #2 102 x 176 mm
lv: ĶTR aploksne #2 102 x 176 mm

en: PRC Envelope #2 Rotated 176 x 102 mm
lv: ĶTR aploksne #2 Rotated 176 x 102 mm

en: PRC Envelope #3 125 x 176 mm
lv: ĶTR aploksne #3 125 x 176 mm

en: PRC Envelope #3 Rotated 176 x 125 mm
lv: ĶTR aploksne #3 Rotated 176 x 125 mm

en: PRC Envelope #4 110 x 208 mm
lv: ĶTR aploksne #4 110 x 208 mm

en: PRC Envelope #4 Rotated 208 x 110 mm
lv: ĶTR aploksne #4 Rotated 208 x 110 mm

en: PRC Envelope #5 110 x 220 mm
lv: ĶTR aploksne #5 110 x 220 mm

en: PRC Envelope #5 Rotated 220 x 110 mm
lv: ĶTR aploksne #5 Rotated 220 x 110 mm

en: PRC Envelope #6 120 x 230 mm
lv: ĶTR aploksne #6 120 x 230 mm

en: PRC Envelope #6 Rotated 230 x 120 mm
lv: ĶTR aploksne #6 Rotated 230 x 120 mm

en: PRC Envelope #7 160 x 230 mm
lv: ĶTR aploksne #7 160 x 230 mm

en: PRC Envelope #7 Rotated 230 x 160 mm
lv: ĶTR aploksne #7 Rotated 230 x 160 mm

en: PRC Envelope #8 120 x 309 mm
lv: ĶTR aploksne #8 120 x 309 mm

en: PRC Envelope #8 Rotated 309 x 120 mm
lv: ĶTR aploksne #8 Rotated 309 x 120 mm

en: PRC Envelope #9 229 x 324 mm
lv: ĶTR aploksne #9 229 x 324 mm

en: PRC Envelope #9 Rotated 324 x 229 mm
lv: ĶTR aploksne #9 Rotated 324 x 229 mm

en: Padding
lv: Papildināšana

en: Page %d
lv: Lapa %d

en: Page %d of %d
lv: Lapa %d no %d

en: Page Setup
lv: Lapas iestatījumi

en: Page setup
lv: Lapas iestatījumi

en: Pages
lv: Lapas

en: Paper size
lv: Papīra izmērs

en: Paragraph styles
lv: Rindkopu stili

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Paste selection
lv: Ielīmēt iezīmēto

en: Peri&od
lv: Peri&ods

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Picture Properties
lv: Attēla īpašības

en: Please choose a valid font.
lv: Lūdzu, izvēlieties derīgu fontu.

en: Please choose an existing file.
lv: Lūdzu, izvēlieties esošu failu.

en: Please choose the page to display:
lv: Lūdzu, izvēlieties attēlojamo lapu:

en: Please choose which ISP do you want to connect to
lv: Lūdzu izvēlieties ISP, kuram vēlaties pieslēgties

en: Please select the columns to show and define their order:
lv: Lūdzu, izvēlieties attēlojamās slejas un nosakiet to kārtību:

note: TRANSLATORS: Label of font point size
en: Point Size
lv: Izmērs punktos

en: Portrait
lv: Portrets

en: Position
lv: Pozīcija

en: PostScript file
lv: PostScript fails

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Preferences...
lv: Iestatījumi..

en: Preview:
lv: Priekšskatījums:

en: Previous page
lv: Iepriekšējā lapa

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Print
lv: Drukāt

en: Print Preview
lv: Drukas priekšskatījums

en: Print Preview Failure
lv: Drukas priekšskatījuma kļūda

en: Print Range
lv: Drukāt diapazonu

en: Print Setup
lv: Drukas iestatījumi

en: Print in colour
lv: Drukāt krāsainu

en: Print preview creation failed.
lv: Neizdevās izveidot izdrukas priekšskatījumu.

en: Print spooling
lv: Drukas spolēšana

en: Print this page
lv: Drukāt šo lapu

en: Print to File
lv: Drukāt failā

en: Print...
lv: Drukāt...

en: Printer
lv: Printeris

en: Printer command:
lv: Printera komanda:

en: Printer options
lv: Printera iestatījumi

en: Printer options:
lv: Printera iestatījumi:

en: Printer...
lv: Printeris..

en: Printer:
lv: Drukas iekārta:

en: Printing
lv: Drukāšana

en: Printing
lv: Drukāšana

en: Printing Error
lv: Drukāšanas Kļūda

en: Printing page %d...
lv: Drukājas lapa %d...

en: Printing...
lv: Drukājas...

en: Printout
lv: Izdruka

en: Processing debug report has failed, leaving the files in "%s" directory.
lv: Atkļūdošanas atskaišu apstrāde neizdevās, faili tiek atstāti mapē "%s".

en: Properties
lv: Īpašības

en: Property
lv: Īpašība

note: TRANSLATORS: Caption of message box displaying any property error
en: Property Error
lv: Īpašības kļūda

en: Question
lv: Jautājums

en: Quit
lv: Iziet

en: Quit %s
lv: Iziet no %s

en: Quit this program
lv: Iziet no šīs programmas

en: Read error on file '%s'
lv: Lasīšanas kļūda failā '%s'

en: Ready
lv: Gatavs

en: Redo
lv: Atkārtot

en: Redo last action
lv: Atkārtot pēdējo darbību

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt skatu

en: Registry key '%s' already exists.
lv: Reģistra atslēga '%s' jau pastāv.

en: Registry key '%s' does not exist, cannot rename it.
lv: Reģistra atslēga '%s' nepastāv, nav iespējams pārdēvēt.

en: Registry key '%s' is needed for normal system operation,
    deleting it will leave your system in unusable state:
    operation aborted.
lv: Reģistra atslēga '%s' ir nepieciešama normālai sistēmas darbībai,
    tās dzēšana var novest sistēmu nelietojamā stāvoklī:
    darbība atcelta.

en: Registry value '%s' already exists.
lv: Reģistra vērtība '%s' jau pastāv.

en: Regular
lv: Regulārs

en: Relevant entries:
lv: Saistītie ieraksti:

en: Remove
lv: Aizvākt

en: Remove current page from bookmarks
lv: Izņemt pašreizējo lapu no grāmatazīmēm

en: Renumber List
lv: Pārnumurēt sarakstu

en: Rep&lace
lv: Aiz&vietot

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Replace &all
lv: &Aizstāt visus

en: Replace selection
lv: Aizvietot iezīmējumu

en: Replace with:
lv: Aizstāt ar:

en: Required information entry is empty.
lv: Nepieciešamais informācijas ieraksts ir tukšs.

en: Revert to Saved
lv: Atgriezties pie saglabātā

en: Ridge
lv: Kore

note: TRANSLATORS: Keystroke for manipulating a tree control TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Right
lv: Pa labi

en: Right margin (mm):
lv: Labā apmale (mm):

en: Right-align text.
lv: Izlīdzināt tekstu pa labi.

en: Roman
lv: Romāņu

en: S&tandard bullet name:
lv: S&tandarta aizzīmes nosaukums:

en: SPECIAL
lv: Speciāls

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save %s file
lv: Saglabāt %s failu

en: Save &As...
lv: Saglabāt &kā...

en: Save As
lv: Saglabāt kā

en: Save as
lv: Saglabāt kā

en: Save current document
lv: Saglabāt aktīvo dokumentu

en: Save current document with a different filename
lv: Saglabāt pašreizējo dokumentu ar citu nosaukumu

en: Save log contents to file
lv: Saglabāt žurnāla saturu failā

en: Script
lv: Rokraksta

en: Search
lv: Meklēt

en: Search contents of help book(s) for all occurrences of the text you typed above
lv: Meklēt palīdzības grāmatas(-u) saturā tekstu, ko ievadījāt augstāk

en: Search direction
lv: Meklēšanas virziens

en: Search for:
lv: Meklēt:

en: Search in all books
lv: Meklēt visās grāmatās

en: Searching...
lv: Meklē...

en: Sections
lv: Sadaļas

en: Select &All
lv: Izvēlēties &visu

en: Select All
lv: Iezīmēt visu

en: Select a document template
lv: Izvēlieties dokumenta sagatavi

en: Select a document view
lv: Izvēlieties dokumenta skatu

en: Select regular or bold.
lv: Izvēlieties parasto vai trekno.

en: Select regular or italic style.
lv: Izvēlieties parasto vai kursīva stilu.

en: Select underlining or no underlining.
lv: Izvēlieties pasvītroto vai nepasvītroto.

en: Selection
lv: Iezīmējums

en: Selects the list level to edit.
lv: Izvēlas labojamo saraksta līmeni.

en: Separator expected after the option '%s'.
lv: Aiz iestatījuma '%s' ir jābūt atdalītājam.

en: Set Cell Style
lv: Iestatīt šūnas stilu

en: Setup...
lv: Iestatīt...

en: Several active dialup connections found, choosing one randomly.
lv: Atrastas vairākas aktīvas iezvanpieejas, tiek izvēlēja viena no tām.

en: Show &hidden directories
lv: Rādīt &slēptās mapes

en: Show &hidden files
lv: Rādīt &slēptos failus

en: Show All
lv: Rādīt visas

en: Show about dialog
lv: Rādīt apraksta dialogu

en: Show all
lv: Rādīt visas

en: Show all items in index
lv: Rādīt visus saraksta locekļus

en: Show/hide navigation panel
lv: Rādīt/slēpt navigācijas paneli

en: Shows a Unicode subset.
lv: Rāda Unicode apakškopu.

en: Shows a preview of the bullet settings.
lv: Rāda aizzīmju iestatījumu priekšskatījumu.

en: Shows a preview of the font settings.
lv: Rāda fonta iestatījumu priekšskatījumu.

en: Shows a preview of the font.
lv: Rāda fonta priekšskatījumu.

en: Shows a preview of the paragraph settings.
lv: Rāda rindkopas iestatījumu priekšskatījumu.

en: Shows the font preview.
lv: Rāda fonta priekšskatījumu.

en: Simple monochrome theme
lv: Vienkrāsaina tēma

en: Single
lv: Viena

en: Size
lv: Izmērs

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Skip
lv: Izlaist

en: Slant
lv: Slīpums

en: Solid
lv: Vienlaidus

en: Sorry, could not open this file.
lv: Diemžēl, šis fails nav atverams.

en: Sorry, not enough memory to create a preview.
lv: Diemžēl, nav pietiekami daudz brīvas atmiņas priekšskatījuma izveidošanai.

en: Sorry, that name is taken. Please choose another.
lv: Diemžēl, šis vārds jau ir aizņemts. Izvēlieties citu.

en: Sorry, the format for this file is unknown.
lv: Atvainojiet, šis faila formāts nav zinams.

en: Sound data are in unsupported format.
lv: Skaņas dati ir neatbalstītā formātā.

en: Sound file '%s' is in unsupported format.
lv: Skaņās faila '%s' formāts nav atbalstīts.

en: Spacing
lv: Atstarpes

en: Spell Check
lv: Pareizrakstība

en: Standard
lv: Standarta

en: Status:
lv: Statuss:

en: Stop
lv: Apturēt

en: Strikethrough
lv: Caursvītrots

en: String To Colour : Incorrect colour specification : %s
lv: Virkne par krāsu: nepareiza krāsas specifikācija: %s

note: TRANSLATORS: Label of font style
en: Style
lv: Stils

en: Style Organiser
lv: Stilu vadība

en: Style:
lv: Stils:

en: Subscrip&t
lv: Apakšraks&ts

en: Supe&rscript
lv: Augš&raksts

en: Swiss
lv: Šveices

en: Symbol
lv: Simbols

en: Symbol &font:
lv: Simbola &fonts:

en: Symbols
lv: Simboli

en: TIFF: Couldn't allocate memory.
lv: TIFF: nevar piešķirt atmiņu.

en: TIFF: Error loading image.
lv: TIFF: kļūda ielādējot attēlu.

en: TIFF: Error reading image.
lv: TIFF: kļūda lasot attēlu.

en: TIFF: Error saving image.
lv: TIFF: kļūda saglabājot attēlu.

en: TIFF: Error writing image.
lv: TIFF: kļūda pierakstot attēlu.

en: TIFF: Image size is abnormally big.
lv: TIFF: attēla izmērs ir nedabīgi liels.

en: Table Properties
lv: Tabulas īpašības

en: Tabs
lv: Tabuācijas

en: Teletype
lv: Teletaips

en: Templates
lv: Sagataves

en: Thai (ISO-8859-11)
lv: Taju (ISO-8859-11/TIS-620)

en: The FTP server doesn't support passive mode.
lv: FTP serveris neatbalsta pasīvo režīmu.

en: The FTP server doesn't support the PORT command.
lv: FTP serveris neatbalsta PORT komandu.

en: The available bullet styles.
lv: Pieejamie aizzīmju stili.

en: The available styles.
lv: Pieejamie stili.

en: The background colour.
lv: Fona krāsa.

en: The bottom margin size.
lv: Apakšējās malas izmērs.

en: The bottom padding size.
lv: Apakšējā papildinājuma lielums.

en: The bullet character.
lv: Aizzīmes rakstzīme.

en: The character code.
lv: Rakstzīmes kods.

en: The charset '%s' is unknown. You may select
    another charset to replace it with or choose
    [Cancel] if it cannot be replaced
lv: Kodējums '%s' ir nepazīstams. Varat izvēlēties
    citu kodējumu, ar ko to aizvietot, vai izvēlēties
    [Atcelt], ja tas nav aizvietojams.

en: The clipboard format '%d' doesn't exist.
lv: Starpliktuves formāts '%d' nepastāv.

en: The default style for the next paragraph.
lv: Nākošās rindkopas noklusētais stils.

en: The directory '%s' does not exist
    Create it now?
lv: Mape '%s' nepastāv
    Izveidot tagad?

en: The document "%s" doesn't fit on the page horizontally and will be truncated if printed.
    
    Would you like to proceed with printing it nevertheless?
lv: Dokuments "%s" neietilpst lapā horizontālā virzienā un tādēļ drukājot tiks aprauts.
    
    Turpināt drukāt neskatoties uz to?

en: The file '%s' doesn't exist and couldn't be opened.
    It has been removed from the most recently used files list.
lv: Fails '%s' nepastāv un nav atverams.
    Tas ir aizvākts no pēdējo izmantoto failu saraksta.

en: The first line indent.
lv: Pirmā rinda ar atkāpi.

en: The following standard GTK+ options are also supported:
lv: Tiek atbalstīti arī sekojoši GTK+ standarta iestatījumi:

en: The font colour.
lv: Fonta krāsa.

en: The font family.
lv: Fontu saime.

en: The font from which to take the symbol.
lv: Fonts, no kura ņemt simbolu.

en: The font point size.
lv: Fonta izmērs punktos.

en: The font size in points.
lv: Fonta izmērs punktos

en: The font style.
lv: Fonta stils.

en: The font weight.
lv: Fonta svars.

en: The format of file '%s' couldn't be determined.
lv: Nav iespējams noteikt faila '%s' formātu.

en: The left indent.
lv: Atkāpe no kreisās malas.

en: The left margin size.
lv: Kreisās malas lielums.

en: The left padding size.
lv: Kreisās malas papildinājuma lielums.

en: The line spacing.
lv: Rindu atstarpe.

en: The list item number.
lv: Saraksta locekļa numurs.

en: The locale ID is unknown.
lv: Lokāles ID nav zināms.

en: The object height.
lv: Objekta augstums.

en: The object maximum height.
lv: Objekta maksimālais augstums.

en: The object maximum width.
lv: Objekta maksimālais platums.

en: The object minimum width.
lv: Objekta minimālais platums.

en: The object width.
lv: Objekta platums.

en: The outline level.
lv: Aprises līmenis.

en: The previous message repeated once.
lv: Iepriekšējais paziņojums atkārtojās vienreiz.

en: The range to show.
lv: Rādāmais diapazons.

en: The report contains the files listed below. If any of these files contain private information,
    please uncheck them and they will be removed from the report.
lv: Atskaite satur zemāk uzskaitītos failus. Ja kāds no tiem satur privātu informāciju,
    lūdzu, atķeksējiet tos un tie tiks aizvākti no atskaites.

en: The required parameter '%s' was not specified.
lv: Nav norādīts nepieciešamais parametrs '%s'.

en: The right indent.
lv: Atkāpe no labās malas.

en: The right margin size.
lv: Labās malas lielums.

en: The right padding size.
lv: Labās malas papildinājuma lielums.

en: The spacing after the paragraph.
lv: Atstarpe aiz rindkopas.

en: The spacing before the paragraph.
lv: Atstarpe pirms rindkopas.

en: The style name.
lv: Stila nosaukums.

en: The style on which this style is based.
lv: Stils, kas ir šī stila pamatā.

en: The style preview.
lv: Stila priekšskatījums.

en: The system cannot find the file specified.
lv: Sistēma nespēja atrast norādīto failu.

en: The tab position.
lv: Tabulatora pozīcija.

en: The tab positions.
lv: Tabulatora pozīcijas.

en: The text couldn't be saved.
lv: Tekstu nav iespējams saglabāt.

en: The top margin size.
lv: Augšējās malas lielums.

en: The top padding size.
lv: Augšējā papildinājuma lielums.

en: The value for the option '%s' must be specified.
lv: Ir jānorāda iestatījuma '%s' vērtība.

en: The version of remote access service (RAS) installed on this machine is too old, please upgrade (the following required function is missing: %s).
lv: Uz šī datora uzstādītās attālinātās pieejas servisa (RAS) versija ir pārāk veca. Lūdzu, atsvaidziniet to (trūkst sekojoša nepieciešamā funkcija: %s).

en: There was a problem during page setup: you may need to set a default printer.
lv: Kļūme lapas iestatījumos: iespējams, jānorāda noklusētais printeris.

en: This document doesn't fit on the page horizontally and will be truncated when it is printed.
lv: Šis dokuments neietilpst lapā horizontālā virzienā un tādēļ drukājot tiks aprauts.

en: This is not a %s.
lv: Šis nav %s.

en: This platform does not support background transparency.
lv: Šī platforma neuztur fona caurspīdīgumu.

en: This program was compiled with a too old version of GTK+, please rebuild with GTK+ 2.12 or newer.
lv: Šī programma ir kompilēta ar pārāk vecu GTK+ versiju, lūdzu, pārkompilējiet ar GTK+ 2.12 vai jaunāku.

en: Thread module initialization failed: cannot store value in thread local storage
lv: Kļūda inicializējot pavediena moduli: nav iespējams saglabāt vērtību pavediena lokālajā glabātuvē

en: Thread module initialization failed: failed to create thread key
lv: Kļūda inicializējot pavediena moduli: nav iespējams izveidot pavediena atslēgu

en: Thread module initialization failed: impossible to allocate index in thread local storage
lv: Kļūda inicializējot pavediena moduli: nav iespējams piešķirt indeksu pavediena lokālajā glabātuvē

en: Thread priority setting is ignored.
lv: Pavediena prioritātes iestatījums nav ņemts vērā.

en: Tile &Horizontally
lv: Atspulgs pa &horizontāli

en: Tile &Vertically
lv: Atspulgs pa &vertikāli

en: Tip of the Day
lv: Dienas padoms

en: Tips not available, sorry!
lv: Dienas padomi nav pieejami!

en: To:
lv: Saņēmējs:

en: Too many EndStyle calls!
lv: Par daudz EndStyle izsaukumu!

en: Top
lv: Augša

en: Top margin (mm):
lv: Augšējā mala (mm):

en: Translations by
lv: Tulkojumu autori -

en: Translators
lv: Tulkotāji

note: TRANSLATORS: Name of Boolean true value
en: True
lv: Patiess

en: Trying to remove file '%s' from memory VFS, but it is not loaded!
lv: Mēģinājums aizvākt failu '%s' no atmiņas VFS, taču tas nav ielādēts!

en: Turkish (ISO-8859-9)
lv: Turku (ISO-8859-9)

en: Type
lv: Tips

en: Type a font name.
lv: Ierakstiet fonta nosaukumu.

en: Type a size in points.
lv: Ierakstiet izmēru punktos.

en: Type mismatch in argument %u.
lv: Tipu neatbilstība argumentā %u.

en: Type operation "%s" failed: Property labeled "%s" is of type "%s", NOT "%s".
lv: Tipu operācijas "%s" kļūda: īpašības ar apzīmējumu "%s" tips ir "%s", NEVIS "%s".

en: Unable to close path '%s'
lv: Neizdevās aizvērt ceļu  '%s'

en: Unable to initialize GTK+, is DISPLAY set properly?
lv: Nav iespējams inicializēt GTK+, vai DISPLAY parametrs ir iestatīts pareizi?

en: Unable to open path '%s'
lv: Neizdevās atvērt ceļu  '%s'

en: Unable to open requested HTML document: %s
lv: Nav iespējams atvērt pieprasīto HTML dokumentu: %s

en: Unable to play sound asynchronously.
lv: Nav iespējams atskaņot skaņu asinhroni.

en: Undelete
lv: Atjaunot

en: Underline
lv: Pasvītrot

note: TRANSLATORS: Label of underlined font
en: Underlined
lv: Pasvītrots

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Undo last action
lv: Atsaukt pēdējo darbību

en: Unexpected characters following option '%s'.
lv: Negaidīti simboli aiz iestatījuma '%s'.

en: Unexpected parameter '%s'
lv: Negaidīts parametrs '%s'

en: Unicode
lv: Unikods

en: Unicode 16 bit (UTF-16)
lv: Unikods 16 bit (UTF-16)

en: Unicode 16 bit Big Endian (UTF-16BE)
lv: Unikods 16 bit Big Endian (UTF-16BE)

en: Unicode 16 bit Little Endian (UTF-16LE)
lv: Unikods 16 bit Little Endian (UTF-16LE)

en: Unicode 32 bit (UTF-32)
lv: Unikods 32 bit (UTF-32)

en: Unicode 32 bit Big Endian (UTF-32BE)
lv: Unikods 32 bit Big Endian (UTF-32BE)

en: Unicode 32 bit Little Endian (UTF-32LE)
lv: Unikods 32 bit Little Endian (UTF-32LE)

en: Unicode 7 bit (UTF-7)
lv: Unikods 7 bit (UTF-7)

en: Unicode 8 bit (UTF-8)
lv: Unikods 8 bit (UTF-8)

en: Unindent
lv: Samazināt atkāpi

en: Units for the bottom border width.
lv: Vienības apakšējās malas platumam.

en: Units for the bottom margin.
lv: Vienības apakšējai malai.

en: Units for the bottom outline width.
lv: Vienības apakšējās aprises platumam.

en: Units for the bottom padding.
lv: Vienības apakšējās malas papildinājumam.

en: Units for the left border width.
lv: Vienības kreisās apmales platumam.

en: Units for the left margin.
lv: Vienības kreisajai malai.

en: Units for the left outline width.
lv: Vienības kreisās malas aprišu platumam.

en: Units for the left padding.
lv: Vienības kreisās malas papildinājumam.

en: Units for the maximum object height.
lv: Vienības objekta maksimālajam augstumam.

en: Units for the maximum object width.
lv: Vienības objekta maksimālajam platumam.

en: Units for the minimum object height.
lv: Vienības objekta minimālajam augstumam.

en: Units for the minimum object width.
lv: Vienības objekta minimālajam platumam.

en: Units for the object height.
lv: Vienības objekta augstumam.

en: Units for the object width.
lv: Vienības objekta platumam.

en: Units for the right border width.
lv: Vienības labās apmales platumam.

en: Units for the right margin.
lv: Vienības kreisajai malai.

en: Units for the right outline width.
lv: Vienības labās malas aprisēm.

en: Units for the right padding.
lv: Vienības labās malas papildinājumam.

en: Units for the top border width.
lv: Vienības augšējās malas platumam.

en: Units for the top margin.
lv: Vienības augšējai malai.

en: Units for the top outline width.
lv: Vienības augšējās aprises platumam.

en: Units for the top padding.
lv: Vienības augšējam papildinājumam.

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unknown DDE error %08x
lv: Nezināma DDE kļūda %08x

en: Unknown Object passed to GetObjectClassInfo
lv: GetObjectClassInfo nodots nezināms objekts

en: Unknown PNG resolution unit %d
lv: Nezināma PNG izšķirtspējas vienība %d

en: Unknown Property %s
lv: Nezināma īpašība %s

en: Unknown TIFF resolution unit %d ignored
lv: Nav ņemta vērā nezināma TIFF izšķirtspējas vienība %d

en: Unknown dynamic library error
lv: Nezināma dinamiskās bibliotēkas kļūda

en: Unknown encoding (%d)
lv: Nezināms kodējums (%d)

en: Unknown error %08x
lv: Nezināma kļūda %08x

en: Unknown exception
lv: Nezināma izņēmuma situācija

en: Unknown image data format.
lv: Nezinām attēla datu formāts.

en: Unknown long option '%s'
lv: Nezināma garā opcija '%s'

en: Unknown option '%s'
lv: Nezināma opcija '%s'

en: Unmatched '{' in an entry for mime type %s.
lv: Nenoslēgta '{' MIME tipa %s ierakstā.

en: Unnamed command
lv: Nenosaukta komanda

note: TRANSLATORS: Text  displayed for unspecified value
en: Unspecified
lv: Nenorādīts

en: Unsupported clipboard format.
lv: Neatbalstīts starpliktuves formāts.

en: Unsupported theme '%s'.
lv: Neatbalstīta tēma '%s'.

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Up
lv: Uz augšu

en: Upper case letters
lv: Lieli burti

en: Upper case roman numerals
lv: Romiešu cipari ar lielajiem burtiem.

en: Usage: %s
lv: Lietošana: %s

en: Use the current alignment setting.
lv: Izmantot pašreizējo izlīdzināšanas iestatījumu.

en: Validation conflict
lv: Pārbaudes konflikts

en: Value
lv: Vērtība

en: Value must be %s or higher.
lv: Vērtībai jābūt vienādai ar %s vai lielākai.

en: Value must be %s or less.
lv: Vērtībai jābūt vienādai ar %s vai mazākai.

en: Value must be between %s and %s.
lv: Leņķim jābūt starp %s un %s.

en: Version
lv: Versija

en: Vertical alignment.
lv: Vertikālais izlīdzinājums

en: View files as a detailed view
lv: Aplūkot failus detalizētajā skatā

en: View files as a list view
lv: Aplūkot failus saraksta skatā

en: Views
lv: Skati

en: Warning:
lv: Brīdinājums:

note: TRANSLATORS: Label of font weight
en: Weight
lv: Svars

en: Western European (ISO-8859-1)
lv: Rietumeiropas (ISO-8859-1)

en: Western European with Euro (ISO-8859-15)
lv: Rietumeiropas ar Eiro (ISO-8859-15)

en: Whether the font is underlined.
lv: Vai fonts ir pasvītrots.

en: Whole word
lv: Viss vārds

en: Whole words only
lv: Tikai veselus vārdus

en: Win32 theme
lv: Win32 tēma

en: Windows Arabic (CP 1256)
lv: Windows Arābu (CP 1256)

en: Windows Baltic (CP 1257)
lv: Windows Baltijas (CP 1257)

en: Windows Central European (CP 1250)
lv: Windows Centrāleiropas (CP 1250)

en: Windows Chinese Simplified (CP 936) or GB-2312
lv: Windows Ķīnas vienkāršotais (CP 936) or GB-2312

en: Windows Chinese Traditional (CP 950) or Big-5
lv: Windows Ķīnas tradicionālais (CP 950) or Big-5

en: Windows Cyrillic (CP 1251)
lv: Windows Kirilica (CP 1251)

en: Windows Greek (CP 1253)
lv: Windows Grieķu (CP 1253)

en: Windows Hebrew (CP 1255)
lv: Windows Ebreju (CP 1255)

en: Windows Japanese (CP 932) or Shift-JIS
lv: Windows Japāņu (CP 932) va8i Shift-JIS

en: Windows Thai (CP 874)
lv: Windows Taju (CP 874)

en: Windows Turkish (CP 1254)
lv: Windows Turku (CP 1254)

en: Windows Western European (CP 1252)
lv: Windows Rietumeiropas (CP 1252)

en: Windows/DOS OEM Cyrillic (CP 866)
lv: Windows/DOS OEM Kirilica (CP 866)

en: Write error on file '%s'
lv: Rakstīšanas kļūda failā '%s'

en: XPM: Malformed pixel data!
lv: XPM: nepareizi pikseļu dati!

en: XPM: incorrect colour description in line %d
lv: XPM: nepareizs krāsas apraksts rindā %d

en: XPM: incorrect header format!
lv: XPM: nepareizs galvenes formāts!

en: XPM: malformed colour definition '%s' at line %d!
lv: XPM: kļūdaina krāsa definīcija '%s' rindā %d!

en: XPM: no colors left to use for mask!
lv: XPM: nav atlikusi neviena maskai izmantojam krāsa!

en: XPM: truncated image data at line %d!
lv: XPM: aprauti attēla dati rindā %d!

en: Yes
lv: Jā

en: You cannot add a new directory to this section.
lv: Jūs nevarat pievienot jaunu mapi šai sekcijai.

en: You have entered invalid value. Press ESC to cancel editing.
lv: Jūs ievadījāt nederīgu vērtību. Nospiediet ESC, lai pārtauktu labošanu.

en: Zoom &In
lv: Pa&lielināt

en: Zoom &Out
lv: Sa&mazināt

en: Zoom In
lv: Tuvināt

en: Zoom Out
lv: Attālināt

en: Zoom to &Fit
lv: Ietilpināt attēlu

en: Zoom to Fit
lv: Ietilpināt

en: a memory allocation failed.
lv: atmiņas izdalīšanas kļūda.

en: a parameter failed to be validated by the DDEML.
lv: DDEML neapstiprināja parametru.

en: a transaction failed.
lv: transakcija neizdevās.

en: an internal call to the PostMessage function has failed.
lv: iekšējais funkcijas PostMessage izsaukums neizdevās.

en: an internal error has occurred in the DDEML.
lv: DDEML radās iekšēja kļuda.

en: assuming this is a multi-part zip concatenated
lv: pieņemot, ka tas ir apvienots vairāku daļu zip

en: attempt to change immutable key '%s' ignored.
lv: mēģinājums mainīt nemainīgu atslēgu '%s' nav ņemts vērā.

en: bad arguments to library function
lv: bibliotēkas funkcijai nederīgi argumenti

en: bad signature
lv: nederīgs paraksts

en: binary
lv: binārs

en: bold
lv: treknraksts

en: build %lu
lv: versija %lu

en: can't close file '%s'
lv: nevar aizvērt failu '%s'

en: can't commit changes to file '%s'
lv: failā '%s' nav iespējams saglabāt izmaiņas

en: can't create file '%s'
lv: nevar izdzēst failu '%s'

en: can't delete user configuration file '%s'
lv: nevar izdzēst lietotāja konfigurācijas failu '%s'

en: can't find central directory in zip
lv: nav iespējams atrast galveno zip mapi

en: can't find user's HOME, using current directory.
lv: lietotāja mājas mape nav atrodama, izmanto pašreizējo mapi.

en: can't load any font, aborting
lv: nav iespējams ielādēt nevienu fontu, pārtrauc darbu

en: can't open file '%s'
lv: nevar atvērt failu '%s'

en: can't open global configuration file '%s'.
lv: nevar atvērt globālo konfigurācijas failu '%s'.

en: can't open user configuration file '%s'.
lv: nevar atvērt lietotāja konfigurācijas failu '%s'.

en: can't open user configuration file.
lv: nevar atvērt lietotāja konfigurācijas failu.

en: can't remove file '%s'
lv: nevar nodzēst failu '%s'

en: can't remove temporary file '%s'
lv: nevar nodzēst pagaidu failu '%s'

en: can't write buffer '%s' to disk.
lv: nevar ierakstīt bufera '%s' saturu diskā.

en: can't write user configuration file.
lv: nevar pierakstīt lietotāja konfigurācijas failu.

en: checksum error
lv: kļūda kontrolsummā

en: compression error
lv: saspiešanas kļūda

en: conversion to 8-bit encoding failed
lv: neizdevās pārvērst 8 bitu kodējumā

en: date
lv: datums

en: decompression error
lv: atspiešanas kļūda

en: default
lv: noklusētais

en: double
lv: dubults

en: eighteenth
lv: astoņpadsmitais

en: eighth
lv: astotais

en: eleventh
lv: vienpadsmitais

en: entry '%s' appears more than once in group '%s'
lv: ieraksts '%s' grupā '%s' parādās vairākkārt

en: error in data format
lv: kļūda datu formātā

en: error opening file
lv: kļūda atverot failu

en: error reading zip central directory
lv: kļūda lasot zip galveno mapi

en: fifteenth
lv: piecpadsmitais

en: fifth
lv: piektais

en: files
lv: failus

en: first
lv: pirmais

en: font size
lv: fonta izmērs

en: fourteenth
lv: četrpadsmitais

en: fourth
lv: ceturtais

en: generate verbose log messages
lv: veidot izsmeļošus žurnāla ierakstus

en: image
lv: attēls

en: invalid data in extended tar header
lv: Nederīgi dati...

en: invalid zip file
lv: nederīgs zip fails

en: italic
lv: slīpraksts

en: light
lv: viegls

en: locale '%s' cannot be set.
lv: lokāli '%s' nav iespējams uzstādīt.

en: midnight
lv: pusnakts

en: nineteenth
lv: deviņpadsmitais

en: ninth
lv: devītais

en: no DDE error.
lv: nav DDE kļūdas.

en: no error
lv: nav kļūdu

en: no fonts found in %s, using builtin font
lv: mapē %s nav atrasts neviens fonts, izmanto iebūvēto fontu

en: noname
lv: bezvārda

en: noon
lv: dienas vidus

en: normal
lv: normāls

en: num
lv: Num

en: out of memory
lv: pietrūkst atmiņas

en: process context description
lv: procesa konteksta apraksts

en: read error
lv: lasīšanas kļūda

en: second
lv: otrais

en: seek error
lv: pozicionēšanas kļūda

en: seventeenth
lv: septiņpadsmitais

en: seventh
lv: septītais

en: show this help message
lv: parādīt šo palīdzības paziņojumu

en: sixteenth
lv: sešpadsmitais

en: sixth
lv: sestais

en: specify display mode to use (e.g. 640x480-16)
lv: norādiet izmantojamo ekrāna režīmu (piem. 640x480-16)

en: specify the theme to use
lv: norādiet izmantojamo tēmu

en: standard/circle
lv: standarta/rinķis

en: standard/circle-outline
lv: standarta/riņķa aprises

en: standard/diamond
lv: standarta/rombs

en: standard/square
lv: standarta/kvadrāts

en: standard/triangle
lv: standarta/trīsstūris

en: strikethrough
lv: caursvītrots

en: tenth
lv: desmitais

en: third
lv: trešā

en: thirteenth
lv: trīspadsmitais

en: today
lv: šodiena

en: tomorrow
lv: rītdiena

en: trailing backslash ignored in '%s'
lv: nav ņemta vērā '%s' noslēdzošā reversā slīpsvītra

en: twelfth
lv: divpadsmitais

en: twentieth
lv: divdesmitais

en: underlined
lv: pasvītrots

en: unexpected " at position %d in '%s'.
lv: negaidīta "  pozīcijā %d virknē  '%s'.

en: unexpected end of file
lv: negaidītas faila beigas

en: unknown
lv: nezināms

en: unknown class %s
lv: nezināma klase %s

en: unknown error
lv: nezināma kļūda

en: unknown error (error code %08x).
lv: nezināma kļūda (kļūdas kods %08x).

en: unknown-%d
lv: nezināms-%d

en: unnamed
lv: nenosaukts

en: unnamed%d
lv: nenosaukts%d

en: unsupported Zip compression method
lv: neatbalstīta Zip kompresijas metode

en: using catalog '%s' from '%s'.
lv: izmanto katalogu '%s' no '%s'.

en: write error
lv: rakstīšanas kļūda

en: wxGetTimeOfDay failed.
lv: wxGetTimeOfDay beidzās ar kļūdu.

en: wxWidgets could not open display for '%s': exiting.
lv: wxWidgets neizdevās atvērt ekrānu priekš '%s': beidz darbu.

en: wxWidgets could not open display. Exiting.
lv: wxWidgets neizdevās atvērt ekrānu. Beidz darbu.

en: yesterday
lv: varardiena

en: zlib error %d
lv: zlib kļūda  %d
