slick-greeter - en to af translation catalogue (47 entries)

en: Enter password for %s
af: Voer wagwoord vir %s in

en: Password:
af: Wagwoord:

en: Username:
af: Gebruikersnaam:

en: Invalid password, please try again
af: Ongeldige wagwoord, probeer asseblief weer

en: Failed to authenticate
af: Bevestiging het misluk

en: Failed to start session
af: Laai van sessie het gefaal

en: Logging in...
af: Teken tans in...

en: Login Screen
af: Intekeningskerm

en: Back
af: Terug

en: Power:
af: Energie:

en: Accessibility
af: Toeganklikheid

en: Onscreen keyboard
af: Skerm-sleutelbord

en: High Contrast
af: Hoë Kontras

en: Screen Reader
af: Skermleser

en: Quit...
af: Verlaat...

en: Suspend
af: Skort op

en: Hibernate
af: Hiberneer

en: Keyboard layout:
af: Sleutelborduitleg:

en: Session Options
af: Sessie Opsies

en: Select desktop environment
af: Kies werkskerm omgewing

en: Goodbye. Would you like to...
af: Totsiens. Wil u...

en: Shut Down
af: Afskakel

en: Are you sure you want to shut down the computer?
af: Is jy seker jy wil die rekenaar afskakel?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
af: Ander gebruikers is tans op die rekenaar aangemeld, deur nou af te skakel sal hulle sessies ook toegemaak word.

en: Restart
af: Herlaai

en: Show release version
af: Wys vrylatingsweergawe

en: Run in test mode
af: Hardloop in toetsmodus

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
af: Hardloop '%s --help' om 'n lys van beskikbare opdraglyn keuses te sien.

en: %s (Default)
af: %s (Verstek)

en: Guest Session
af: Gas-sessie

en: Please enter a complete e-mail address
af: Voer asseblief 'n volledige e-posadres in

en: Incorrect e-mail address or password
af: Verkeerde e-posadres of wagwoord

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
af: Indien u 'n rekening op 'n RDP of Citrix bediener het, laat Remote Login u toe om toepassings vanaf daardie bediener te hardloop.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
af: Indien u 'n rekening op 'n RDP bediener het, laat Afgeleë Aanmelding u toe om toepassings vanaf daardie bediener te hardloop.

en: Cancel
af: Kanselleer

en: Set Up...
af: Stel op:

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
af: U benodig 'n Ubuntu Remote Login rekening om hierdie diens te gebruik. Wil u graag nou 'n rekening opstel?

en: OK
af: Goed

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
af: U benodig 'n Ubuntu Remote Login rekening om hierdie diens te gebruik. Besoek uccs.canonical.com om 'n rekening op te stel.

en: Server type not supported.
af: Bediener tipe nie ondersteun nie

en: Domain:
af: Domein:

en: Email address:
af: E-pos adres:

en: Log In
af: Teken In

en: Login as %s
af: Teken in as %s

en: Retry
af: Probeer weer

en: Retry as %s
af: Probeer weer as %s

en: Login
af: Intekening
