slick-greeter - en to ast translation catalogue (40 entries)

en: Enter password for %s
ast: Introduz la contraseña pa %s

en: Password:
ast: Contraseña:

en: Username:
ast: Nome d'usuariu:

en: Invalid password, please try again
ast: La contraseña nun ye válida, inténtalo otra vuelta

en: Failed to authenticate
ast: Fallu al autenticase

en: Failed to start session
ast: Fallu al aniciar sesión

en: Logging in...
ast: Aniciando sesión...

en: Login Screen
ast: Pantalla d'aniciu sesión

en: Back
ast: Atrás

en: Onscreen keyboard
ast: Tecláu en pantalla

en: High Contrast
ast: Contraste altu

en: Screen Reader
ast: Llector de pantalla

en: Suspend
ast: Suspender

en: Hibernate
ast: Ivernar

en: Session Options
ast: Opciones de sesión

en: Select desktop environment
ast: Esbillar entornu d'escritoriu

en: Shut Down
ast: Apagar

en: Are you sure you want to shut down the computer?
ast: ¿De xuru que quies apagar l'oredenador?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
ast: Anguaño los otros usuarios aniciarón sesión nesti ordenador, apagalu agora tamién zarrará eses otres sesiones.

en: Restart
ast: Reaniciar

en: Show release version
ast: Amosar versión

en: Run in test mode
ast: Executar en mou de prueba

en: %s (Default)
ast: %s (Por defeutu)

en: Guest Session
ast: Sesión d'invitáu

en: Please enter a complete e-mail address
ast: Por favor, introduz una direición de corréu completa

en: Incorrect e-mail address or password
ast: Direición de corréu o contraseña incorreutes

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
ast: Si tienes una cuenta nun sirvidor RDP o Citrix, Conexón Remota permítete executar les aplicaciones dende esi sirvidor.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
ast: Si tienes una cuenta nun sirvidor RDP, Conexón Remota permítete executar aplicaciones dende esi sirvidor.

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
ast: Necesites una cuenta d'Ubuntu Conexón Remota pa usar esti serviciu. ¿Prestaríate configurar una cuenta agora?

en: OK
ast: Aceutar

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
ast: Necesites una cuenta d'Ubuntu Conexón Remota pa usar esti serviciu. Visita uccs.canonical.com pa configurar una cuenta.

en: Server type not supported.
ast: Triba de sirvidor ensin sofitu.

en: Domain:
ast: Dominiu:

en: Email address:
ast: Direición de corréu:

en: Log In
ast: Aniciar sesión

en: Login as %s
ast: Aniciar sesión como %s

en: Retry
ast: Reintentar

en: Retry as %s
ast: Reintentar como %s

en: Login
ast: Aniciar sesión
