slick-greeter - en to az translation catalogue (46 entries)

en: Enter password for %s
az: %s üçün parol əlavə edin

en: Password:
az: Şifrə:

en: Username:
az: İstifadəçi adı:

en: Invalid password, please try again
az: Şifrə səhvdir, zəhmət olmasa bir daha yoxlayın

en: Failed to authenticate
az: Doğrulanma alınmadı

en: Failed to start session
az: Sessiyanı başlatmaq mümkün olmadı

en: Logging in...
az: Daxil olunur...

en: Login Screen
az: Giriş ekranı

en: Back
az: Geri

en: Power:
az: Güc:

en: Accessibility
az: Əlçatımlılıq

en: Onscreen keyboard
az: Ekran klaviaturası

en: High Contrast
az: Yüksək Kontrast

en: Screen Reader
az: Ekran Oxuyucusu

en: Quit...
az: Çıx ...

en: Suspend
az: Yuxuya al

en: Hibernate
az: Hibernasiya

en: Keyboard layout:
az: Klaviatura qatı:

en: Session Options
az: Seans Seçimləri

en: Select desktop environment
az: Masaüstü mühitini seçin

en: Goodbye. Would you like to...
az: Hələlik. İstərdinizmi...

en: Shut Down
az: Söndür

en: Are you sure you want to shut down the computer?
az: Kompüteri söndürmək istədiyinizdən əminsiniz?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
az: Digər istifadəçilərin də hazırda kompüterdə daxil olublar, söndürmə zamanı onların da sessiyaları qapatılacaq.

en: Restart
az: Yenidən Başlat

en: Show release version
az: Buraxılış versiyasını göstər

en: Run in test mode
az: Sınaq modunda işə sal

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
az: mümkün əmrlərin tam sihahısına baxmaq üçün '%s --help' daxil edin.

en: %s (Default)
az: %s (Dusmaya görə)

en: Guest Session
az: Qonaq Seansı

en: Please enter a complete e-mail address
az: Tam e-poçt ünvanını daxil edin

en: Incorrect e-mail address or password
az: Natamam e-poçt ünvanı və ya şifrə

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
az: Əgər Sizin RDP və ya Citrix serverində hesabınız varsa, Remote Login (Uzaqda Daxilolma) o serverdəki tətbiqlərinizi icra etmənizə dətək olacaq.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
az: Əgər Sizin RDP serverdə hesbınız varsa, Uzaqdan Daxilolma (Remote Login) o serverdəki tətbiqlərinizdən istifadə etməyə köməklik yaradacaq.

en: Cancel
az: İmtina

en: Set Up...
az: Quraşdırılır...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
az: Bu servisdən istifadə etmək üçün Ubuntu Məsafədən Daxilolma hesabınız olmalıdır. Hesab yaratmaq istəyirsiniz mi?

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
az: Bu servistən istifadə etməniz üçün Ubuntu Məsafədən Daxilolma hesabınız olmalıdır. Hesab yaratmaq üçün uccs.canonical.com ünvanına daxil olun.

en: Server type not supported.
az: Server tipi dəstəklənmir.

en: Domain:
az: Domen:

en: Email address:
az: E-poçt ünvanı:

en: Log In
az: Daxil Ol

en: Login as %s
az: %s kimi daxil ol

en: Retry
az: Yenidən

en: Retry as %s
az: %s kimi təkrar et

en: Login
az: Giriş
